تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:دانا
دسته:استان ها()
کد خبر:12379724
۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۱:۱۹

عربستان سعد حریری را مجبور به استعفا کرد/ این کار دسیسه رژیم صهیونیستی است

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان سیاسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عربستان سعد حریری را مجبور به استعفا کرد، گفتند: این اقدام سعودی‌ها شکست سیاسی بزرگ برای این کشور است که زمامداری جوانان بی تجربه در عربستان در سالهای آینده این کشور را تا مرز تغییر نظام سیاسی به پیش خواهد برد.
عربستان سعد حریری را مجبور به استعفا کرد/ این کار دسیسه رژیم صهیونیستی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، «رویترز» به نقل از یک مقام دولتی لبنان اعلام کرد سران لبنان معتقدند سعد الحریری نخست وزیر مستعفی این کشور در عربستان در بازداشت است. این شبکه افزود لبنان بر درخواست‌ها از کشورهای عربی و غربی برای اعمال فشار بر عربستان با هدف بازگشت الحریری به بیروت ادامه می‌دهد. در ادامه این گزارش به نقل از یک مقام لبنانی عالیرتبه که نام وی برده نشده،آمده است: بازداشت الحریری در ریاض تجاوز به سیادت و حاکمیت لبنان است.
در همین راستا تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان سیاسی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه عربستان سعد حریری را مجبور به استعفا کرد، گفتند: این اقدام سعودی ها شکست سیاسی بزرگ برای این کشور است که زمامداری جوانان بی تجربه در عربستان در سالهای آینده این کشور را تا مرز تغییر نظام سیاسی به پیش خواهد برد.
 
عربستان سعد حریری را مجبور به استعفا کرد
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی و مشاور کمیسیون امنیت ملی گفت: شکست داعش در منطقه مهم ترین دلیل کارهای احمقانه آل سعود از قبیل گروگان گرفتن سعد حریری شده است.
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: عربستان به دلیل حمایت هایی که از سوی آمریکا می شود و سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر به راحتی نسل کشی می کند و اقدامات عجیب و غریب بی سابقه ای می کند.
وی افزود: حمایت آمریکا و سکوت سایر دولت ها، عربستان را جری کرده به طوری که در اقدامی دور از عقل نخست وزیر لبنان را به گروگان گرفته و مجبور به استعفا کرده است.
حسینی ادامه داد: انجام اعمال به دور از منطق توسط آمریکا نشان از ضعف کشورهای منطقه در برخورد با یک کشوری با نظام قبیله ای و به دور از دموکراسی را دارد.
وی عنوان کرد: تا زمانی که کشورها مزدور آمریکا باشند هرگونه جنایت در آن به عنوان حقوق بشر و هرگونه قبیله گرایی و ارتداد به عنوان دموکراسی تلقی می شود و هر کشوری که مطیع آمریکا نباشد حتی حق دفاع از خود را نداشته و به عنوان جنایتکار و ناقض حقوق بشر معرفی و اتهاماتی از قبیل تروریست و شورشی را به آن ها نسبت می دهند.
حسینی اضافه کرد: عربستان مزدور آمریکاست و به دلیل داشتن پول های هنگفت حاصل از فروش نفت مغرور شده اما به لطف خداوند نشانه های از هم پاشی حکومت پادشاهی آن به دست خود آن ها رقم خواهد خورد.
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: تهدیدهای عربستان به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که یکی از کشورهای ضعیف عرب است و به جز کشتار مردم مظلوم خود کاری بلد نیست انجام دهد.
وی تاکید کرد: تهدیدهای عربستان و رژیم صهیونیستی به هیچ عنوان قابل اعتنا نیست چرا که قدرت آن ها در حدی نیست که بخواهد ایران یا لبنان را تهدید کند.
حسینی با بیان اینکه ایران اسلامی از وجود سردار سلیمانی که امنیت، آرامش و ثبات را در منطقه ایجاد کرده بهره مند است، اضافه کرد: به وجود آورنده و حامی داعش، آمریکا و رژیم صهیونیستی است و در این راستا ائتلاف ضد داعش توسط آن ها برای ساماندهی داعش و تروریست در مواقع بحرانی ایجاد شده است.
وی اضافه کرد: جنگ عربستان با یمن نشان از عدم توانایی این کشور در مقابله با یک کشور کوچک را دارد و به طور حتم بازنده این جنگ عربستان و رژیم صهیونیستی خواهد بود.
مشاور کمیسیون امنیت ملی بیان کرد: حرکات فعلی عربستان ناشی از آن است که این کشور به سرکردگی آمریکا و اسرائیل سال ها سرمایه گذاری هنگفت برای داعش کرده اند تا منطقه را در دست بگیرند اما با مقاومت مردم سوریه و عراق این طرح با شکست مواجه شده بنابراین به دنبال انتقام جویی افتاده و لبنان و سایر کشورها را تهدید به حمله و سعد حریری را هم به گروگان گرفته است.
 
استعفای "سعد حریری" دسیسه رژیم صهیونیستی است
نماینده مردم شهرستان خاش و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای "سعد حریری" دسیسه ای رژیم صهیونیستی است و پروژه‌ جدید آمریکائی‌ها برای ایجاد ناامنی و تنش در منطقه است
علی کرد در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با بیان اینکه اقدام دولت عربستان در بازداشت سعد حریری یک گروگان گیری رسمی و واضح است، اظهار کرد: دولت عربستان سعد حریری را گروگان گرفته و این مسئله از نظر مقوله امنیتی امری مهم است چرا که رژیم صهیونیستی غاصب را در حاشیه امن قرار داده است.
وی با بیان اینکه گروگان گیری سعد حریری توسط دولت عربستان به دنبال شکست های داعش و ریشه کنی این گروهک تکفیری در منطقه صورت گرفته است، گفت: این سناریوی جدید آمریکا صهیونیستی و رژیم غاصب اسرائیل است و کشورهای مسلمان منطقه باید در این خصوص واکنش صریح و جدی داشته باشند.
کرد با بیان اینکه استعفای حریری یک مسئله جدید در نظام دیکتاتوری است که رئیس یک دولت را در کشوری دیگر مجبور به استعفا کنند، تصریح کرد: حرکت بسیار زشت و سخیف دولت عربستان در خصوص استعفای اجباری حریری در هیچ نظامی قابل قبول نیست و این اقدام در حقیقت یک نوع پشت کردن به اراده مردم لبنان با دولتی مستقل است.
وی با بیان اینکه استعفای حریری سبب التهاب و آشوب در منطقه خواهد شد، افزود: کشورهای منطقه نباید امورات کشور خود را به دست سایر کشورها بسپارند و ایران اسلامی افتخار می کند که یک نظام سیاسی مستقل دارد و خود برای مردم کشورش تصمیم می گیرد.
نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استعفای حریری نقشه و فتنه جدیدی برای حزب الله لبنان بوده و عربستان می خواهد مردم لبنان را در برابر حزب الله قرار دهد و زمینه را جهت یک نوع عملیات نظامی با بعضی از کشورها آماده کند.
وی با بیان اینکه حمله دولت سعودی به یمن و لشکر کشی به بحرین و الان ایجاد بحران در لبنان همه در راستای حمایت از گروهک های ترویستی منطقه است، اذعان کرد: این حرکات سبب ایجاد ناامنی و آشوب در منطقه می شود و صلح و آرامش کشور را بر هم می زند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت سعودی به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه ایران و حزب الله لبنان است تا از این طریق جبهه مقاومت را تحت فشار قرار دهد و به اهداف شوم و پلید خود دست پیدا کند اما این آرزوی خود را باید با خود به گور ببرد.
 
اسارت نخست وزیر لبنان خلاف قوانین بین المللی است
نماینده قبلی چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان با اسارت نخست وزیر لبنان حرکتی خلاف مجامع بین المللی انجام داد و فرستادن سعد حریری به فرانسه مشکلی را حل نخواهد کرد.
یعقوب جدگال در گفتگو با چهاربهاران، اظهار کرد: عربستان یا به قول گفتنی آل سعود بازیچه دست استعمار شده است و به جای اینکه کشورهای اسلامی را حمایت کند با قدرت طلبی و فتنه گری به دنبال تشنج و اعمال خواسته های آمریکا می باشد.
وی با اشاره به اسارت نخست وزیر لبنان در عربستان افزود: اسارت سعد حریری به معنای دشمنی و دخالت در امور کشور لبنان است؛ عربستان با شکست داعش در منطقه برای انجام فتنه ای جدید دست به این کار زده است.
نماینده قبلی چابهار اتحاد بین کشورهای اسلامی را اساس پایداری صلح و امنیت منطقه دانست و خاطرنشان کرد: سعد حریری در زمان ورود به عربستان با حمله نیروهای پلیس مواجه شده و دستگیر می شود و بعد از مدتی خبری در خصوص انصراف وی از نخست وزیری لبنان منتشر شد، این صحنه سازی های دروغین نباید به ثبات لبنان خدشه ای وارد کند و سعد حریری باید آزاد شود.
جدگال عنوان کرد: کشورهای اسلامی دوست و دشمن خود را شناخته اند و می دانند چه اموری به صلاح شأن است اگر لبنان در مسیری حرکت کند، کشورهایی مانند عربستان، اسرائیل و آمریکا نباید با اقدامات مداخله جویانه خللی در این کشورها ایجاد کنند هر چند که برخلاف این عمل کرده و همواره کشتار و تشنج در خاورمیانه به وجود آورده اند.
​وی در خصوص وضعیت لبنان اذعان کرد: در حالی که لبنان در شرایط ایده‌آل و خوب به سر می برد و گروه‌های مختلف سیاسی تعامل خوبی با یکدیگر داشتند؛ عربستان سعودی با عجله رئیس دولت لبنان را فراخواند و او را مجبور به استعفا و خواندن بیانیه کرد تا لبنان در مقابل شرایط جدیدی قرار گیرد.
 

مداخلات خارجی به سود امنیت و ثبات لبنان نیست
معاون سیاسی سابق استانداری سیستان و بلوچستان وادار کردن سعد حریری به اعلام استعفاء را یک اتفاق نادر سیاسی دانست و گفت: محور عبری عربی به دنبال برهم زدن امنیت و اتحاد در لبنان است.
سلطانعلی میر در گفت وگو با عصرهامون با بیان اینکه تجربه نشان می­دهد مداخلات خارجی به سود امنیت و ثبات منطقه نبوده است، اظهار داشت: در هر جا که بیگانگان در منطقه دخالت کرده­اند‌، برای چند دهه ناامنی به وجود آمده است.
وی افزود: اخیرا شاهد سلسله اتفاقات و اقداماتی هماهنگ علیه جمهوری اسلامی ایران بودیم، تجربه گذشته نشان می دهد در پشت پرده این سلسله اقدامات یک نقشه هماهنگ از طرف جبهه متحد و تروریستی صهیونیست‌ها و سعودی‌ها در حال وقوع است. عمده دلیل این اتفاقات نیز وحشت این جبهه تروریستی از موفقیت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی ایران و مقاومت است.
معاون سیاسی سابق استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: استعفای ناگهانی نخست وزیر لبنان و اظهارات دیکته شده به وی حرکتی در استمرار این مسیر هماهنگ علیه جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه مداخلات خارجی به سود امنیت و ثبات لبنان نیست بیان کرد: کناره گیری حریری آنهم در خاک عربستان به اندازه‌ای برای سیاستمداران و حتی خودش غیر منتظره بود که نشانه‌های دستپاچگی او در نطق تلویزونی کاملا ملموس بود، شکی نیست که این اقدام با فشار مقامات سعودی‌ها انجام گرفته و دلیل این حرف نیز اعلام استعفای حریری از عربستان سعودی است که این اتفاقی نادر در تاریخ سیاسی جهان است.
کارشناس مسایل سیاسی استعفای حریری را طرح ریزی جدید سعودی ها برای آغاز فتنه ای جدید در خاورمیانه توصیف کرد و افزود:  برنده اصلی این اتفاقات بدون شک رژیم صهیونیستی است، اسرائیلی ها امروز به دنبال جبران شکست‌های خود در برابر مقاومت است، بنابراین باید مقامات کشورهای اسلامی نسبت به این موضوع هوشیارانه‌تر عمل کنند.
وی با بیان اینکه امروز همه در لبنان متفق القولند که حریری توسط سعودی ها به گروگان گرفته شده است، تصریح کرد: اخیراً مقامات لبنانی یک هفته به سعودی ها فرصت داده‌اند تا سعد حریری را بازگرداند وگرنه از طریق مجامع بین المللی و حقوقی اقدام خواهد کرد، همین موضوع نشان می دهد حریری در بازداشت خانگی در ریاض به سر می برد.
وی این اقدام سعودی ها را شکست سیاسی بزرگ برای این کشور دانست و یادآور شد: زمامداری جوانان بی تجربه در عربستان در سالهای آینده این کشور را تا مرز تغییر نظام سیاسی به پیش خواهد برد.
 
حریری با خواست خود استعفا نداد
احمد ملاشاهی در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند بیان داشت: استعفای خفت بار حریری از مقام ریاست جمهوری کشور لبنان یک تجزیه سیاسی است که در راس آن عربستان و همچنین آمریکا قرار دارد.
وی افزود: عربستان خود این روزها دست خوش تغیرات سیاسی است، بازداشت شاهزادگان این کشور به بهانه فساد را می توان بازی سیاسی سیاست مداران جوان وهابیت دانست.
کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه زابل همچنین خاطرنشان کرد: بدون شک ناکامی در جدایی اقلیم کردستان عراق از این کشور، شکست سنگینی را برای وهابیت و صهیونیست به دنبال داشته است، آنها به دنبال یک فاجعه دیگر در منطقه هستند تا شکست های داعش و ناکامی های سیاسی خود را جبران کنند.
ملاشاهی تصریح کرد: گرچه حریری اعلام می کند در عربستان آزاد است؛ اما اقدامات او در روزهای اخیر، فشار سنگین مقامات آل سعود با همکاری صهیونیست و آمریکا است.
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آمریکا به دنبال منافع خود در کشورهای خاورمیانه است گفت: منفعت، بالاترین میزان اهمیت را نزد سیاست مداران این کشور دارد، لذا آمریکا با فشار بر عربستان سعی در فروش سلاح، شروع جنگ در کشورهای عربی به بهانه های مختلف را دارد.
وی افزود: با این باید در نظر داشت که فتنه از اقلیم به طرف بیروت در حال حرکت است و پشت صحنه بازیگران همیشگی دنیا یعنی آمریکا و صهیونیست قرار دارند.
 
ایجاد تنش و جنگ در لبنان مهم ترین هدف آل سعود
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه گفت: سعد حریری آزادانه اقدام به استعفای خود نکرده و تحت فشار بوده است و موضع گیری حسن نصر الله موجب شد که تنش در لبنان کاهش پیدا کند.
پیرمحمد ملازهی در گفت و گو با شستون با اشاره به تحولات صورت گرفته در سوریه و غلبه عراق و نیروهای دولتی بر داعش در منطقه و ایجاد ثبات ملی در این کشور ها، گفت: در زمان پیروزی این دولت ها عربستان به دنبال این بوده که چه عاملی موجب ثبات حاکمیت در کشور های عراق و سوریه شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه اتحاد جریان های ایران، روسیه و حزب الله لبنان این پیروزی را در سوریه و عراق رقم زده است و با توجه به اینکه کشور لبنان به عنوان عامل اصلی شکست داعش در سوریه شناسایی شده، افزود: فعالیت های ایران در خاورمیانه موجب شده که عربستان سعودی در یک موضعی قرار بگیرد، که یا باید شکست را از لحاظ سیاسی و نظامی بپذیرد و یا دست به کارهایی بزند که این شکست را جبران کند.
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه ایجاد تنش و جنگ در کشور لبنان و حزب الله را از اهداف عربستان سعودی عنوان کرد و اظهار داشت: آل سعود به دنبال این است که با اعزام نیروهای خود در لبنان یک جنگ فرقه ای در این کشور ایجاد کند و تحلیل گران بر این باور هستند، که از این راه آل سعود شکست های خود را در منطقه جبران کند.
وی با بیان اینکه کشور لبنان یک جنگ چند ساله داخلی را پشت سر گذاشته و به هیچ عنوان آمادگی ملی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: آل سود به دنبال این است که حزب الله را با اهل سنت درگیر کند.
ملازهی با اشاره به هوشیاری حسن نصرالله و موضعی که پیش رو گرفته، اذعان داشت: سعد حریری آزادانه اقدام به استعفای خود نکرده و تحت فشار بوده است و موضع گیری حسن نصر الله موجب شد که تنش در لبنان کاهش پیدا کند و از یک جنگ ناخواسته فرقه ای جلوگیری شود.
وی با بیان اینکه حریری هنوز به عنوان نخست وزیر لبنان باقی مانده است، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در شرایط فعلی احتمال ترور حریری خیلی کم است و میشل نائون رئیس جمهور لبنان استعفای حریری را نپذیرفته، احتمال بازگشت نخست وزیر لبنان به این کشور وجود دارد.
کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه با بیان اینکه اسرائیل از کوچک کردن کشورهای اسلامی نفع می برد و از گذشته همین استراتژی را داشته تا کنترل بهتری بر روی دنیای اسلام پیدا کند، گفت: مقاومت هایی که در برابر همه پرسی اقلیم کردستان انجام شده کشورآمریکا و اروپا امروزه منافع خود را در کوچک کردن کشور های اسلامی نمی بینند چون رشد مذاهب و اقلیت ها در آینده برای آنها غیر قابل کنترل خواهد بود.
وی با بیان اینکه انجام همه امور به دست وزارت خارجه ایران نیست و نهاد های دیگری در امور این وزارت دخالت می کنند، گفت: بدنه کاری وزرات خارجی کارشناسی و درست است ولی به این دلیل که همه تصمیم ها در این وزارت صورت نمی گیرد امکان اختلاف نظر هایی وجود دارد.

اسارت سعدالحریری مقدمه تحولات بزرگ
کارشناس ارشد مسائل بین الملل در گفتگو با چهار بهاران گفت: فارغ از دانستن دلایل استعفای سعدالحریری و انتشار اخبار ضد و نقیض از وضعیت او در عربستان، از شروع به قدرت رسیدن محمد بن سلمان در عربستان شاهد تحولات راهبردی در عربستان بوده ایم.
رحیمی نژاد ادامه داد: اتفاقات و رویدادهای سیاسی ظاهر ماجرا برای اقناع مردم و افکار عمومی بوده و حقیقتا دولت ها درپی تحقق اهداف اصلی و دکترین های خود هستند. به عبارت دیگر برای هر اتفاق در صحنه سیاسی باید بهانه داشت و بازداشت سعدالحریری، بهانه ای برای دخالت های بعدی عربستان در لبنان به شمار می رود
وی افزود: راهبردهای اساسی عربستان در حال حاضر مقابله با قدرت ایران و حزب الله در منطقه، اصلاحات ساختاری در آزادی غربی به مردم، نزدیکی بیشتر به آمریکا و متحدان آن از جمله اسرائیل است، تا جایی که احتمال به رسمیت شناختن اسرائیل از سوی عربستان بسیار محتمل شده است. هدف و مقصود اصلی عربستان را میتوان در قالب پروژه تبدیل لبنان به یمن به حساب آورد، بطوریکه با همراه کردن قدرتهای بزرگ و هم پیمانان منطقه ای از قدرت لبنان و در واقع جبهه مقاومت بکاهد.
رحیمی نژاد خاطر نشان کرد: در واقع دستگیری سعدالحریری و مسائل مشابه(از جمله راه ندادن نماینده ایران به سازمان ملل) به نوعی فرصت نیز برای دستگاه دیپلماسی ما در جهان محسوب می شود. ما می توانستیم با به چالش کشیدن عربستان که اهداف آمریکا را تامین می کند، سیاست ها و راهبردهای آمریکا و نظام سلطه را محکوم کنیم.
وی در انتها گفت: امیدواریم با واکنش بهتر و به موقع دستگاه دیپلماسی بتوانیم راهبرد و منطق جمهوری اسلامی را در منطقه و جهان تثبیت کنیم.

انتهای پیام/

#سعد حریری #عربستان #داعش #استعفا
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


گوترش: سازمان ملل از ثبات لبنان حمایت می‌کند شکست مذاکرات سیاسی تشکیل دولت ائتلافی در آلمان سرخط روزنامه‌های چین دوشنبه 29 آبان ماه طرح حمله و خیانت‌های ناتو به ترکیه نقد ناواقع گرایی گفتار دینی در اندیشه‌ی فیلیپس زلزله 7.2 ریشتری، استرالیا را لرزاند پیشگیری از پوسیدگی دندان با روش‌های گیاهی حضور مستقیم ابلیس در جریان ترور پیامبر (ص) عظمت ایثار امیرالمؤمنین (ع) در لیلةالمبیت + فیلم هشدار روسیه به آمریکا برای ارسال سلاح به اوکراین هشدار پارلمان روسیه به آمریکا درباره ارسال سلاح به اوکراین رازهای کنترل دیابت روشی تازه برای درمان سرطان با کمک میکروب‌های روده اوقات شرعی دوشنبه 29 آبان 96 به افق اراک موگرینی در دیدار با «آنگ سان سوچی» درباره پایان بحران روهینگیا گفت‌وگو می‌کند رویای برانکو: صدر با یک بازی کمتر نگاهی به آمار ناامیدکننده کریستیانو رونالدو در این فصل از لالیگا انبار بزرگ کالای قاچاق در اسلام شهر کشف شد سردار وحید در بوته نقد/پایان نمایش هیجانی احمدی‌نژادی‌ها/دلایل علمی کشته شدن حدود 500 نفر در زلزله کرمانشاه/چرا مردم به سلبریتی‌ها بیشتر از نهادها اعتماد می‌کنند؟ بارش برف در ارتفاعات تهران/ عکس کاوه رضایی راهی لیگ ایتالیا می‌شود افسران ارتش در حال نظافت مناطق زلزله زده سخنگوی اونروا: اوضاع غزه بحرانی است کمیته امداد برای مددجویان خانه میسازد/ ستون‌های مسکن مهر مقاوم بود ماجرای گندم خاک آلود چه بود؟! شاری شیرینم کرماشان عکس/ صاحب این «سلفی» دیروز شهید شد ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی (628) ارتباط مستقیم متورم شدن بدنه شهرداری اهواز با ارائه خدمات نامطلوب به شهروندان گریگور دیمیتروف با شکست داوید گوفن، جام قهرمانی مسابقات فینال تور جهانی را بالای سر برد عکس/ شهید «محمدحسین بشیری» در جوار حرم امام رضا (ع) دیلی تلگراف: نمایندگان پارلمان انگلیس درک درستی از قدرت نظامی رو به رشد ایران ندارند طراحی و تبیین سنجه‌های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با رویکرد تحلیل دو سطحی اندماجی تحولات تاریخی مسئله روح بخاری در حکمت صدرایی روزی که احمدی‌نژاد، «لاریجانی» را «برادر عزیزم» خطاب کرد لوئیجی دل نری در آستانه اخراج از باشگاه اودینزه قرار گرفته است چگونه سایت خود را رفع فیلتر کنیم؟ سیاست‌های خطرناک عربستان سعودی تاوکیو: مانچینی، آنچلوتی، کونته، رانیری و آلگری گزینه‌های هدایت تیم ملی ایتالیا هستند آخرین خبرها از پرونده درگیری یک نماینده با مامور ناجا «زندانی‌ها» فیلم جدید مسعود ده‌نمکی آیت‌الله همدانی: روحانی، فرزند حوزه است زلزله 7.2 ریشتری استرالیا را لرزاند زلزله 7.2 ریشتری استرالیا را لرزاند موسیقیدان معروف در بیمارستان کرمانشاه بستری شد +عکس نصب تلفن همگانی در کنار چادر زلزله زدگان روزنامه‌های ورزشی دوشنبه «زندانی‌ها» فیلم جدید مسعود ده‌نمکی روسیه به آمریکا هشدار داد
رایج‌ترین روش گذران اوقات فراغتزنان خانه‌دار نتانیاهو استقبال کرد؛ رونمایی از طراحی جدید ترامپ/کشور فلسطینی کوچکتر مرزهای 1967/استفاده از اهرم فشار ریاض لوب‌لاگ: محمد بن سلمان؛ فواره چون بلند شود، سرنگون شود آتش سوزی تانکر حامل سوخت در محور سمنان - سرخه /ادامه تردد خودروها بعد مهار آتش آتش سوزی تانکر حامل سوخت در محور سمنان - سرخهادامه تردد خودروها بعد مهار آتش رکورد کم‌نظیر هاینکسبرای بایرن‌مونیخ خبر بد گواردیولابرای هواداران منچسترسیتی زیدان: قطعا به بارسلوناخواهیم رسید! انتقاد از قرارداد ترکمانچایبا ژوزه! رهبری وارد کرمانشاه شد دزفول ششمین شهید مدافع حرم خود را تقدیم کرد ولیعهد عربستان از ترور جان به‌در برد صدور بیانیه ریاض از سوی اتحادیه عرب علیه ایران مداحی شهادت امام رضا (ع) با نوای محمود کریمی + صوت ◀️مقام معظم رهبری وارد کرمانشاه شدند عکس:: تشییع شهید محمد عبداللهی در تهران آن کس که جهانگیری را لعنت کرد! ورود سرزده رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه ترامپ به میزبان سعد حریری چه گفت واکنش وحید حقانیان به اظهاراتش علیه جهانگیری سفر رئیس‌جمهور به مشهد لغو شد موگابه عزل شد پزشک کیارستمی به پرداخت دیه محکوم شد علیرضا نظری به خیل شهدای مدافع حرم پیوست + عکس گلچین مداحی شهادت امام رضا (ع) با صدای میثم مطیعی + صوت مدافع حرم سبزواری به جمع شهدا پیوست + تصویر هشتگ ضد آل سعود در توییتر فراگیر شد! مهدی موحدنیا در راه دفاع از حریم اهل بیت (ع) به شهادت رسید + عکس پیش بینی رخداد 20 زلزله در 2018 میلادی تصاویر جدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه رامون دیاز: الهلال در ژاپن پیروز می‌شود رزمنده سبزواری مدافع حرم به درجه رفیع شهادت نائل شد واژگونی تانکر حمل سوخت در سرخه پاسخ کنایه‌آمیز ظریف به ادعاهای مقامات سعودی علیه ایران برانکو: پدیده متفاوت با سایر تیم‌ها بازی می‌کند اما قانون پرسپولیس جنگیدن برای قهرمانی است/امیدوارم اتفاقات اخیر مدیریتی روی عملکردمان تاثیرگذار نباشد حقانیان: 25 سال با جهانگیری همکار بوده‌ام/باید مشکلات مردم را حل کنیم نه اینکه … وزیر خارجه لبنان در نشست اتحادیه عرب حضور نخواهد یافت مقام معظم رهبری وارد کرمانشاه شدند درخشان: دیوار نفت برای آسیایی شدن کوتاه‌تر از بقیه است/ کمتر از پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی بدهی داریم دانشمندان، سال آینده را سال زلزله‌های بزرگ می‌دانند چهار غایب بزرگ استقلال مقابل سیاه جامگان آینده سیاسی موگابه در ابهام کشف محموله دپو شده کمکهای امدادی مردم دایی: از طریق پلیس فتا پیگیر ارسال پیام با نام من به روحانی هستم/ پرسپولیس به بیش از 25 نامه من پاسخ نداد محیط‌بانان کرمانشاهی سهم پوتین امسال خود را به زلزله‌زدگان دادند برانکو: بازیکنان‌مان حرفه‌ای هستند و اتفاقات اخیر تاثیری روی کار آنها ندارد/ دوست ندارم ایران و کرواسی همگروه شوند/ به خاطر پول بازی می‌کنیم! اقتصاددان: تورم بسیار بسیار شدید در راه است عکس: فروش مازراتی میلیاردی برای کمک به زلزله زدگان ششمین شهید مدافع حرم دیار سربداران تقدیم اسلام شد

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me