تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:آفتاب
دسته:دسته بندی نشده
کد خبر:13628948
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۱:۱۲

آخرین وضعیت بازداشت‌شدگان اعتراض‌های اخیر

دادستان‌ها، نمایندگان مجلس و رؤسای دانشگاه‌ها از آزادی برخی بازداشت شدگان تجمعات اخیر خبر دادند.
آخرین وضعیت بازداشت‌شدگان اعتراض‌های اخیر
آفتاب‌‌نیوز :
با فرود موج اعتراض‌ها و اغتشاش‌های خیابانی که به ناگزیر با بازداشت تعداد قابل توجهی از حاضران در این اتفاقات همراه بود، پیگیری وضعیت بازداشت شدگان در دستور کار مسئولان سیاسی و نیز برخی نهادهای مدنی قرار گرفته است. بویژه خاطره تلخ فاجعه کهریزک در سال 88 که هزینه‌های زیادی را به نظام و دستگاه قضایی تحمیل کرد، سبب شده است که در این زمان این پیگیری‌ها اهمیتی بیشتر پیدا کند. تا آنجا که ناهید خدا کرمی عضو شورای شهر تهران روز گذشته در سخنانی خواستار ورود رئیس شورای شهر به مسأله برای جلوگیری از تکرار رخدادهای تلخ گذشته شد.

به گزارش آفتاب‌نیوز، با این وجود اخبار و گزارش‌های منتشر شده نشان از آن دارد که این یک نگرانی عمومی است و سبب شده است حساسیت بیشتری نسبت به مسأله برخورد قانونی با بازداشت شدگان بروز یابد و تلاش‌ها بر بررسی سریعتر پرونده بازداشت شدگان و فراهم شدن زمینه تسریع در آزادی آنها متمرکز شود.  

به گزارش ایلنا، هدایت‌الله خادمی نماینده ایذه که حوزه انتخابیه‌اش در جریان اعتراضات شاهد کشته شدن دو نفر از شهروندان بود روز گذشته با بیان این‌که  اغلب بازداشت شدگان در ایذه  نوجوان و جوان بین ۱۶ تا ۲۴ سال هستند که  خانواده‌هایشان معتقدند ارتباطی به این درگیری‌ها ندارند و زمانی که از دبیرستان به منزل بازمی‌گشتند نا‌خواسته وارد این جریانات شده‌اند، از رایزنی‌اش با وزرای اطلاعات و کشور برای حل زودتر مشکل آنها خبر داد.

همچنین به گزارش ایسنا، محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از آزادی با اخذ تعهد تعدادی از دستگیرشدگان ناآرامی‌های اخیر خبر داد؛ اما در عین حال گفت: «سطح برخورد با هدایت کنندگان، مدیریت کنندگان و لیدرها با کسانی که سهم کمتری داشته‌اند، متفاوت خواهد بود». او با بیان این‌که اقداماتی که با ساختارشکنی انجام می‌گیرد، با مقابله جدی قانونی مواجه خواهد شد، تأکید کرد: «هیچ مطالبه مدنی در بستر بر هم زدن امنیت قابل تحقق نیست و «کسانی که اموال عمومی را تخریب کرده‌اند باید منتظر کیفر باشند».

قهدریجان از توابع اصفهان نیز از جمله مناطقی بود که بیشترین ناآرامی و اغتشاش را در روزهای اعتراض تجربه کرد. با این وجود امام جمعه این شهرستان با تأکید براین‌که «در حوادث قهدریجان بسیاری برای تماشا جمع شده بودند و قصد اغتشاش نداشتند»، از بازداشت دست کم یک دانش‌آموز در این شهرخبر داد و با تأکید بر ضرورت آزادی سریع‌تر او گفت: «ما پیش از این مکرر گفتیم که زندان‌های ما زندانی نیست که یک نوجوان بتواند در آن تربیت شود».به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام هاشمی درباره شایعه بازداشت صد نفر در تجمعات قهدریجان گفت «تعدادی که اعلام شده درست نیست و در میان این افراد شاید یکی دو نفر دانش‌آموز باشند. حجم دستگیری‌ها نگران کننده نیست. با این حال وقتی اتفاقاتی افتاده است که در دنیا در سطح اخبار قرار گرفته است، طبیعی است نهادهای اطلاعاتی افرادی را برای بازجویی و پیدا کردن محرکین و معاندین دعوت می‌کنند که اطلاعات آنها در اختیار مسئولان قرار می‌گیرد. بسیاری از این افراد بازداشت نیستند و برای توضیحات و به دعوت نهادهای اطلاعاتی آمده‌اند و بزودی مشکل آنها حل می‌شود». او با یادآوری به بازگشت آرامش به قهدریجان، افزود: «ما به کشته شده‌ها اغتشاشگر نمی‌گوییم و اتفاقات رخ داده به این معنی نیست که افرادی که کشته شدند اغتشاشگر بودند».

پیگیری آزادی دانشجویان

در حالی که رسانه‌ها بر اساس اظهارات معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری تهران از بازداشت نزدیک به 500 نفر در تهران خبر می‌دهند. آنچه بیش از هر چیز موضوع بازداشت شدگان تهرانی را مورد توجه قرار داده است، تعدد دانشجویان بازداشت شده و نزدیکی به فصل امتحانات دانشگاه‌ها است که تشکیل کمیته‌ای از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را برای پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشتی در تهران و دیگر شهرها ضروری ساخت.

در همین رابطه به گزارش خانه ملت، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تأکید بر اولویت‌دار بودن پرونده دانشجویان بازداشتی در حوادث اخیر، اعلام کرد: «دستور داده شده تا به وضعیت دانشجویان بازداشتی در حوادث اخیر در دستگاه‌های قضایی به صورت فوق‌العاده رسیدگی شود».

محمد کاظمی با بیان این‌که تمام نمایندگان مجلس خواستار آزادی دانشجویان و دانش‌آموزانی که مستقیماً در تخریب شرکت نکرده‌ و ناآگاهانه در این شلوغی‌ها حضور داشتند، گفت: «کمیسیون قضایی مجلس به صورت جدی وضعیت دانشجویان دستگیر شده را پیگیری می‌کند؛ وزیر علوم و آموزش و پرورش نیز برای رسیدگی به وضعیت دانشجویان و دانش‌آموزان اقداماتی انجام داده‌اند».همزمان تشکل‌های دانشجویی و رؤسای دانشگاه‌ها نیز پیگیر آزادی دانشجویان بازداشت شده هستند.  بر همین اساس محمد رهبری، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران، روز گذشته در گفت‌و‌گو با ایسنا، از جمع‌آوری فهرست نزدیک به 40 دانشجوی بازداشتی این دو دانشگاه خبر داد و گفت: «پیگیری‌های زیادی برای آزادی دانشجویان بازداشتی داشته‌ایم، قول و وعده‌هایی داده شده که این هفته تعدادی از آنها آزاد می‌شوند».

وی یادآور شد: «البته آمار دقیقی از تعداد دانشجویان آزاد شده نداریم. به نظر می‌رسد برای آزادی دانشجویان نیاز به تأمین قرار کفالت وجود دارد و با قید ضمانت امکان آزادی برای آنها فراهم است».حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی نیز از آزادی ۱۳ نفر از دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: «دو دانشجوی بازداشت شده دیگر نیز طی چند روز آینده آزاد خواهند شد». به گزارش ایسنا، سلیمی گفت: «جزئیاتی از پرونده دانشجویان بازداشتی دانشگاه علامه طباطبایی ندارم و براساس مسئولیتی که دارم هرکدام از دانشجویانی که با مشکل مواجه شوند، مسائل آنها را پیگیری و دنبال خواهم کرد».

احمد معتمدی، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز از بازداشت 3 نفر از دانشجویان این دانشگاه در تجمعات اخیر خبر داد و گفت: «این افراد به‌صورت انفرادی در محیط خارج از دانشگاه بازداشت شدند و دانشگاه بطور جدی پیگیر وضعیت آنها است».

تسریع آزادی دانشجویان بازداشت شده در حالی پیگیری می‌شود که در روزهای گذشته برخی نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس اعلام کردند در این راه مشغول رایزنی با مسئولان وزارت کشور، اطلاعات و مقامات امنیتی و قضایی هستند. محمد صادقی یک نماینده عضو این فراکسیون نیز  با بیان این‌که «آمار دقیقی در رابطه با تعداد دانشجویان آزادشده، در دست نیست»، گفته بود:«حداقل ۵۸ دانشجو در دانشگاه‌های مختلف تهران،۱۴دانشجو در کرمان، دزفول، تبریز، رشت، بندرعباس و شیراز و حداقل ۱۴ دانشجو در همدان، خرم‌آباد، کرمانشاه، قزوین، شهرکرد، بهبهان و اراک بازداشت شده‌اند و همچنان اطلاعی از سرنوشت همگی آنها در دست نیست».

وزیر علوم: پیگیری‌ها برای حل مشکلات دانشجویان ادامه دارد

وزیر علوم و تحقیقات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر دستگیری برخی از دانشجویان در ناآرامی‌های اخیر گفت: مذاکرات لازم با مقامات انتظامی، امنیتی و قضایی به عمل آمده و پیگیری‌ها برای حل مشکل این دانشجویان به طور جدی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دکتر غلامی با اشاره به اینکه مشکل برخی از دانشجویان تاکنون حل شده گفت: در مواردی که اموال تخریب شده گاهی پای شاکی خصوصی در میان است و متأسفانه رسیدگی به کار افرادی که مرتکب جرایم عمومی و مشهود شده‌اند، کمی زمانبر است.
وزیر آموزش و پرورش نیز درخصوص بروز مشکلاتی برای برخی دانش‌آموزان در روزهای اخیر گفت: رایزنی‌های این وزارتخانه با دستگاه‌های ذیربط از جمله وزارت اطلاعات و قوه قضائیه برای حل مشکل این دانش‌آموزان ادامه دارد.

بطحایی با اشاره به اینکه تاکنون براثر رایزنی‌های انجام شده مشکل عمده دانش‌آموزانی که جرمی مرتکب نشده بودند حل شده است، گفت: «با توجه به نزدیکی فصل امتحانات، اهتمام جدی به عمل آورده‌ایم که با همکاری و رایزنی با دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی و قضایی مشکل سایر دانش‌آموزان نیز حل شود.»

بطحایی با بیان اینکه «تا مشخص شدن وضعیت و تعیین تکلیف تک تک دانش‌آموزان و امور مربوط به آنان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد»، اطمینان داد: «هیچ یک از دانش‌آموزانی که با مشکل مواجه شده‌اند تا تعیین تکلیف نهایی در زندان نگهداری نخواهند شد.»

دادستان تهران: تعدادی از متهمان آشوب‌های اخیر آزاد شدند

دادستان تهران گفت نیز: ظرف 48 ساعت اخیر تعداد 70 نفر از متهمان آشوب‌ها با تکمیل تحقیقات و اخذ ضمانت آزاد شدند.

به گزارش ایسنا، جعفری دولت‌آبادی در بیست و سومین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران اظهار کرد: روند آزادی سایر متهمان به استثنای عوامل اصلی آشوب‌ها، پس از اخذ سوابق آنان از نهادهای امنیتی و ارزیابی دلایل تحصیل شده، ادامه خواهد یافت.

وی تأکید کرد که با عوامل اصلی این آشوب‌ها برخورد جدی خواهد شد. دادستان تهران در تبیین مراحل طرح امریکایی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران، دو مرحله را تفکیک کرد و در توضیح این مراحل اظهار داشت: مرحله اول که از 9 دی شروع شد و قرار بود تا 20 بهمن ادامه یابد، در مجموع 40 روز را دربر می‌گرفت که طبق برنامه پیش‌بینی شده باید صبح و بعد از ظهر هر روز تظاهرات اعتراضی ادامه می‌یافت تا با درگیر شدن پلیس و فرسایش آن، قدرت انتظامی و اجتماعی کشور فلج شود و بدین ترتیب بتوان بتدریج نظام سیاسی را از پا درآورد؛ در مرحله دوم نیز پیش‌بینی شده بود از 20 بهمن تا اسفندماه با تشابه‌سازی انقلاب 1357، تظاهرات خشن و مسلحانه راه‌اندازی و اجرا شود.

دادستان تهران برخی اظهارنظرها دایر بر مرتبط بودن فضای مجازی و پیام‌رسان‌هایی چون تلگرام با حقوق شهروندی را بی‌مبنا خواند و افزود: استفاده از فضای مجازی از سوی دشمن برای اجرای این گونه آشوب‌ها و پروژه اختلاف‌افکنی میان مسئولان توسط برخی کانال‌های معاند ایجاب می‌نماید، درخصوص فضای مجازی اقدامات اساسی مورد توجه قرار گیرد. ایجاد شبکه ملی، از جمله این راهکارها است.

وی در تبیین حادثه مشهد اظهار کرد:‌ شعارهای افراد شرکت‌کننده در تظاهرات مشهد تا ظهر روز پنجشنبه 7/10/1396 علیه گرانی و مشکلات اقتصادی و معیشتی بود و بعد از ظهر، شعارهای ساختارشکنانه سر داده شد. دادستان تهران برخی تحلیل‌های دیگر پیرامون آشوب‌های اخیر را مطرح کرد که از جمله ارتباط اعتراضات با جریان داخلی بود. وی در توضیح اظهار داشت: برخی می‌گویند تظاهرات مشهد در اعتراض به گرانی، جرقه‌ای برای حوادث اخیر بود؛ تظاهراتی که با فراخوان برخی جریان‌های داخلی شکل گرفت که نمونه بارز آن واکنش فرمانده سپاه پاسداران در این زمینه است.

وی همچنین خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مهم مربوط به آشوب‌ها مانند آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی، واژگون نمودن یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی و حمله به مراکز نظامی و انتظامی شد. دادستان تهران با تأکید بر ضرورت شبانه‌روزی بودن فعالیت دادستانی، خطاب به سرپرستان دادسراها و معاونان خود گفت: سرپرستان دادسرا که ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر کار کنند، دردی را دوا نخواهند کرد. وی افزود: در اتاق‌تان را به روی مردم باز کنید و از مشکلات مردم در دادسراها گره‌گشایی کنید. امروز قوه قضائیه باید قوی‌تر عمل کند تا بتواند امید و سلامت را به دستگاه‌های دیگر انتقال دهد.

منبع: ایران
#اعتراض‌های خیابانی #زندان
این خبر را به اشتراک بگذارید


تاریک و روشن پاسخ‌های روحانی به رشیدپور روزنامه ایران ورزشی/ تمام بازی‌های پرسپولیس با طارمی؛ 3 بر صفر + عکس صبح خود را با قرآن آغاز کنید؛ صفحه 522 +صوت زن جوان با همدستی چند شرور دایی خودش را ربود/ فکر می‌کردم چمدانی که همراهش بود پر از دلار است برگزیدگان جایزه کتاب سال دفاع مقدس معرفی شدند اردوغان در عفرین به دنبال چیست؟ موافق رهبر با برداشت 4 میلیارد دلار از صندوق توسعه تا سودهای کلان بانکی سنگ راه واحدهای تولیدی جعبه سیاه دو نفتکش سانچی و کریستال تا ساعتی دیگر باز می‌شوند «ایرانیّت، ملیّت، قومیّت» چاپ دومی شد واکنش کاشانی به صحبت‌های طارمی پروبیوتیک‌ها را بهتر بشناسید برگزاری مرحله نخست المپیادهای علمی دانش آموزی مصاف بانوان هندبالیست فارس برابر شهرداری شاهین‌شهر توضیح وزارت آموزش و پرورش پیرامون حاشیه‌های ایجاد شده در خصوص «یک تبصره اردویی» بصیرت دینی، اعتقادی و سیاسی؛ لازمه زندگی فردی حجاب؛ عامل تحکیم خانواده‌ها و کاهش معضلات فرهنگی وقوع دو حمله تروریستی در بنغازی/بیش از 30 تن کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند ترامپ، هدیه‌ای به مردم جهان مقصد سرمایه‌ها در سال 2017 درباره مصاحبه رئیس‌جمهور تظاهرات در سوییس در مخالفت باسفر ترامپ به «داووس» تاجر قلابی حتی سر بادیگاردهایش کلاه گذاشت! توقف ساخت یک سریال بخاطر بیماری بازیگر +عکس دادستان کل آمریکا تحت بازجویی قرار گرفت تصاویر: صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه 4 بهمن شعر انقلاب فرزند برومند سبک‌های مختلف شعر فارسی است حدیث روز/ نماز همسایه مسجد جز در مسجد پذیرفته نیست جوانی خود را در بالکن خانه‌ای در هشتگرد دار زد +عکس جنجال بر سر مذاکره موشکی با تهران / تور اروپایی آمریکایی‌ها علیه ایران؛ برجام نفس‌های آخر را می‌کشد؟ / آیا دیپلمات‌ها مذاکره بر سر برجام جدید را آغاز خواهند کرد؟ آزار دختر جوان در پی دوستی اینستاگرامی +عکس برق دزدها دستگیر شدند پاریس را آب برد! کدام یک از قاچاقچیان موادمخدر اعدام می‌شوند؟ از تشکیل واحدی به نام وزارت بازرگانی، پیشه و هنر تا ندادن ویزا توسط آمریکا به نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی 5 هزار نفر از کردهای سوریه آواره شدند صفحه اول روزنامه‌های امروز (عکس) دورهمی دور بشقاب غذا از منظر یک جامعه‌شناس فراغت برای خرید موتور سیکلت کارکرده چقدر سرمایه نیاز است+ جدول واکنش مویس به جدایی چیچاریتو «fatf» و «icsft» دو کنوانسیون مشکوک/ آیا ارتباطی میان موانع ارتباط بانکی ایران و این دو کنوانسیون وجود دارد؟ 8 خوراکی تشدید کننده بیش فعالی مثانه نگرانی اتحادیه عرب از مداخله ترکیه در سوریه این پیرزن در سن 102 سالگی دکتری گرفت! +عکس اهدای گل به پرستاران بیمارستان امام جعفرصادق (ع) میبد افتتاحیه اولین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج و مساجد در یزد اردوغان در عفرین به دنبال چیست؟ وقتی صندلی دانشگاه برای شاگرداولها کم می‌آید روستایی شگفت‌انگیز در قلب خلیج‌فارس+عکس
نمایشگاه عکس "گذری بر طبیعت " در فومن برپا شد 5 جایزه جشنواره‌ی "داکا" برای سینمای ایران "پرچم" به عنوان نماد انقلاب اسلامی در دهه فجر برجسته شود انتخاب رشیدپور برای گفت‌وگو با رییس‌جمهور چه پیامی داشت؟ بوشهر، پایتخت کتاب ایران 3 نکته‌ای که "رشیدپور" از مصاحبه با روحانی گفت/فیلم دلار به‌زودی ارزان می‌شود چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623) تعطیلی مدارس البرز؛ فردا 4 بهمن 96 هشدار سونامی در پی زلزله 8 ریشتری آلاسکا دلار گران شد/ نرخ ارز امروز 3 بهمن ماه 96 خبر خوش برای زنان سرپرست خانوار تنفس با بوی تعفن؛ موصل شهر اجساد داعش (+عکس) اعتراض به توقیف «روز عقیم» به استوری هنرمندان رسید تعیین‌هویت‌یکی‌ازاجسادمکشوفه‌سانچی مدارس استان البرز فردا تعطیل است توضیح رشیدپور درباره مصاحبه دیشب با رئیس جمهور ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست تکذیب شد یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران افتتاح شد شلاق و زندان برای تجاوز به دختر دانشجو/دادگاه پذیرفت که تجاوز به عنف صورت نگرفته و دختر راضی بوده شایعه مرگ مغزی الناز شاکردوست با مادرش چه کرد؟ اکران مردمی «کمدی انسانی» با حضور بازیگران این فیلم توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی روستای آبیز تبدیل به شهر شد نامه کنایه‌ای علی مطهری به حسین شریعتمداری؛ هماهنگی کیهان با مواضع ترامپ درباره برجام قابل تامل است /جای سوال است چرا به قتل ستار بهشتی نمی‌پردازید پدر شهید مدافع حرم "محمد معافی": محمد رفت تا نام ایران و حرمت وطن و حجاب حفظ شود عناوین روزنامه‌های ورزشی 4 بهمن 96/ طارمی: برای قهرمان شدن همگی دروغ گفتیم! +تصاویر هشتمین همایش غزه نماد مقاومت اجرای طرح بزرگ امنیت و آرامش شبانه تهران از سوی پلیس تهران (+عکس) توضیحات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص یک اشتباه پزشکی: بیمار باید هزینه کامل خارج کردن پنس از شکم خود را بدهد! افشاگری مهدی طارمی در برنامه 90 +عکس و فیلم مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم "محمد معافی" در کرج برگزار شد یک مقام آگاه: اروپا به ایران گفته باید پای میز مذاکرات موشکی حاضر شود فیلم/ صدای ضبط شده از مکالمه طارمی و هدایتی و جوابیه طارمی توضیحات رشیدپور درباره گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم + فیلم دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال 97 بخوانند هشدار سونامی در پی زلزله 8 ریشتری آلاسکا ترکیه برای آمریکا شرط گذاشت 30 هزار میلیارد تومان به خاطر فرار مالیاتی خسارت دیده‌ایم / عدم تحقق 42 درصدی بودجه 96 در 8 ماه گذشته / تنها 5 درصد سهم مدیریت بحران از بودجه 96 پرداخت شده است گزارش وزیر اطلاعات به کمیسیون شوراها درباره حوادث اخیر/ احساس جامعه درباره بروز فساد بیش از واقعیت فساد است درخواست از خاتمی برای تذکر به دولت/ آغاز گفت‌وگوی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان/ هزینه ضعف‌های دولت را نباید اصلاح‌طلبان پرداخت کنند حادثه برای الناز شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری/ آسیب‌دیدگی جزئی از ناحیه کمر نبود اعتبار برای تأمین خوراک پتروشیمی باعث تعطیلی صنایع پتروشیمی شده است/ تأمین منابع سازمان زمین شناسی از محل اجاره هلی‌کوپتر موافقت رهبری با بودجه 150 میلیون دلاری برای مقابله با گرد و غبار محرومیت 12 شتر از مسابقات به دلیل عمل زیبایی! خرید و فروش گوشی‌های دست دوم نیازمند فرایند انتقال مالکیت است/انتقال مالکیت گوشی دست دوم در سامانه #7777* نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری؛ هماهنگی کیهان با مواضع ترامپ درباره برجام قابل تامل است برجام یک سند کامل و غیر قابل تجزیه است امکان مذاکره مجدد ندارد/ هیچگونه مذاکره‌ای در موضوع موشکی و توان دفاعی خود با هیچ کشوری نخواهیم داشت رهبر معظم انقلاب 150 میلیون دلار برای مقابله با ریزگردها اختصاص داد مجلس نمایندگان آمریکا به رفع تعطیلی دولت فدرال رأی داد /تصویب طرح تأمین بودجه موقت برای سه روز

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me