تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:()
کد خبر:13695095
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۰۰:۳۷

سرلشکر جعفری: آمریکایی‌ها به‌خواست صهیونیست‌ها، ایران را تحریم‌ می‌کنند

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی‌ها به‌خواست صهیونیست‌ها و دشمنان اسلام تحریم‌های اقتصادی را علیه کشورمان پیاده می‌کنند.
سرلشکر جعفری: آمریکایی‌ها به‌خواست صهیونیست‌ها، ایران را تحریم‌ می‌کنند
خبرگزاری تسنیم: سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری امشب در مراسم هفتمین روز شهادت شهید سجاد شاه‌سنایی اظهار داشت:افتخاری نصیب‌مان شد تا روحیه ایمان، معنویت، بصیرت، وحدت و انسجامی را که در شما مردم عزیز استان اصفهان به‌ویژه این منطقه وجود دارد از نزدیک دیده و در این مراسم شرکت کنم.

وی با بیان اینکه "شهادت شهید سجاد شاه‌سنایی را خدمت پدر، همسر، مادر، خانواده و همه وابستگان این شهید تبریک و تسلیت عرض می‌کنم"، گفت: همان‌طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند، به‌رغم برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ دشمنان آنچه در فتنه اخیر به اثبات رسید رسوایی آن‌ها بود.

وی خاطرنشان کرد: فتنه اخیر سومین فتنه داخلی علیه انقلاب اسلامی بود و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این حاصل نبرد 40ساله ملت ایران در برابر دشمنان است، نبرد ملت با ضدملت و ایرانی با ضدایرانی.

سرلشکر جعفری تأکید کرد: برخی مردم که باوجود همه مشکلات از جمله مسائل معیشتی، اقتصادی و بیکاری‌ در روزهای نخست برای نشان دادن اعتراضشان به صحنه آمده بودند به‌محض اینکه متوجه شدند عناصر ضدانقلاب، سلطنت‌طلبان و منافقان می‌خواهند از این اعتراض بحق مردم سوءاستفاده کنند صف خود را از آن‌ها جدا کردند.

وی گفت: مردم در اعتراض به چنین حرکت‌هایی در حمایت از نظام و محکوم کردن حرکات ضدانقلابی راهپیمایی کردند که این نشان از بصیرت، ایمان و عشق مردم به جمهوری اسلامی است که امروز پرچم اسلام را در دنیا بلند کرده و به‌اهتزاز درآورده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: از خدا می‌خواهیم همه ما را رهروی راه شهیدان قرار بدهد و بصیرت، اعتقاد و ایمانی را که دارند به همه ما منتقل کند، خدا را شاکر هستیم که چنین اتفاقی افتاده است.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها فرموده‌اند که تعداد و درصد جوانان انقلابی ما از نظر کمی و کیفی امروز به‌مراتب بیشتر از درصد جوانان انقلابی است که در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور پیدا کرده و جانانه از میهن و کشور دفاع کردند.

سرلشکر جعفری افزود: نارسایی‌هایی در کشور داریم، اما پای انقلابمان هستیم و مردم ما همواره این را ثابت کرده و در آینده نیز بار دیگر ثابت می‌کنند.

وی تصریح کرد: طبیعی است دشمنان ما شامل آمریکایی‌ها، رژیم صهیونیستی، متحدان و مزدوران آن‌ها و آل‌سعود خائن جنایتکار، منافقان و سلطنت‌طلبان علیه این نظام برنامه‌ریزی کنند، زیرا از ملت ما و جمهوری اسلامی که پرچم اسلام را بلند کرده به‌صورت پی‌درپی ضربه خورده و شکست‌های متوالی را در منطقه متحمل شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان برای چیدن محصول جنگ اقتصادی با کشور ما برنامه‌ریزی می‌کنند. آمریکایی‌ها به‌خواست صهیونیست‌ها و دشمنان اسلام تحریم‌های اقتصادی را علیه کشورمان پیاده می‌کنند.

سرلشکر جعفری تأکید کرد: مهم این است که ما به این‌ افراد فرصت و زمینه ندهیم و البته راه آن را رهبر معظم انقلاب فرمودند. امیدواریم مسئولان و دولتمردان ما در بخش‌های مختلف همه همت خود را برای حل مشکلات اقتصادی مردم با توجه به بستر تحریم و فشارهای اقتصادی دشمن به‌کار برده و به‌صورت مضاعف تلاش کنند تا بار این فشارها بر دوش مردم محروم و مستضعف وارد نشده و در آینده نزدیک مسائل و مشکلات برطرف بشود.

وی گفت: ان‌شاءالله خدای بزرگ ما را قدردان خون شهیدانمان کند که امروز هرچه اسلام و انقلاب اسلامی عزت، عظمت و اقتدار دارد همه مدیون خون شهیدان و خانواده‌های معزز آنها است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: از خدای متعال عاجزانه می‌خواهیم ما را هم در مسیر شهدا قرار بدهد و توفیق شهادت را نصیب ما بگرداند.

وی خطاب به حاضران در این مراسم بیان کرد: قدر این صفا، صمیمیت، زندگی ساده و محله خوب و دوست‌داشتنی را بدانید و ما را هم از دعای خیرتان فراموش نکنید.
#تجمعات اعتراضی #سپاه پاسداران #محمدعلی (عزیز) جعفری #سردار جعفری #ایالات متحده آمریکا #رژیم صهیونیستی #دشمنان #انقلاب اسلامی #تحریم ایران #شهادت #شهید سجاد شاه‌سنایی #تسلیت #تبریک #رهبر معظم انقلاب #اغتشاشات ایران #فتنه #بیکاری #منافقان #راهپیمایی #پرچم #شهیدان #دفاع مقدس #جوانان انقلابی #اعتقاد #جمهوری اسلامی #جنگ اقتصادی #شکست #دولتمردان #مسئولان #همسر شهید #خانواده شهید #فرمانده کل سپاه #اسرائیل #سرلشکر جعفری #فرمانده سپاه #فرمانده‌کل سپاه #تحریم های اقتصادی #سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری #تحریم اقتصادی #محمد علی جعفری #افزایش تحریم‌ها #تحریم های آمریکا علیه ایران #رهبرمعظم انقلاب #صهیونیست‌ #تحریم‌های اقتصادی
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


ابتلا به سرطان به‌دلیل مجاورت با "زمینهای کشت تراریخته" خوردن "تره" همراه با غذا به رفع چربی خون و یبوست کمک می‌کند تهرانِ برفی 27 دی 96 تفریح باید سازنده فکر و ایمان باشد 19 ژانویه سالروز بازیابی هویت اسلامی آذربایجان است 15 گفتمان دینی عفاف و حجاب در دلفان برگزار شد مستند «ارثیه پدری» همزمان با فرار شاه منتشر شد+دانلود 4059 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لرستان انجام شد کاخ سفید و کنگره به پیشرفت‌های خوبی در زمینه اصلاح برجام دست یافته‌اند انباشت زباله‌ها مانع اصلی توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی مرکز تحقیقات و مطالعات بافت‌های تاریخی در ماسوله فیلیپ لام: نمی‌توانستم یک فصل دیگر ادامه دهم؛ امیدوارم طرفداران مرا به عنوان یک بازیکن خوب بشناسند غیبت عبدالله ناصری، هافبک فولاد در بازی این تیم مقابل پیکان هر کیلو میوه و تره‌بار را چند بخریم+ قیمت‌ها نشست‌های مشورتی آلمان و ترکیه پس از ماه‌ها امروز از سر گرفته می‌شود دستمزد و سن کمتر، کار بیشتر در سال‌های گذشته/ چرا یانال از دنیزلی برای تراکتور بهتر است؟ نیشابور میزبان نخستین جشنواره استانی تئاتر بسیج مساجد خراسان رضوی شانس پوتین در انتخابات روسیه چقدر است؟ تغییر در «سازوکار سؤال نمایندگان از وزرا» فعلاً مسکوت ماند جزییات جدید ماجرای درگیری جنجالی دستیار کی‌روش نقدینگی کشور 1424 هزار میلیارد تومان شد گزارش مجلس از خریدهای خارجی دولت علیرغم وجود تولیدات داخلی آغاز دومین روز سیزدهمین کنفرانس مجالس کشروهای عضو سازمان همکاری اسلامی تصمیم کاخ سفید برای تمدید معافیت تحریمی ایران، کمی بیشتر از یک تعویق نیست دختران جوان به هیچ وجه سراغ بازیگری نروند آخرین وضعیت بارش برف و باران در کشور آمار قربانیان غیرنظامی حملات آمریکا در سوریه ایران نظم جهانی تعریف شده از سوی امریکا را بر هم زد/ امنیت پایدار در کشور نتیجه انسجام نیروهای مسلح ناجا: در تجمعات اخیر ماموران سلاح جنگی نداشتند هاشمی: رفتارهای ترامپ جدا از ماهیت اصلی آمریکا نیست 40 مدرسه طبیعت در کشور فعالیت می‌کند نامگذاری خیابان یا مکانی به نام جان‌باختگان "سانچی" 6 عضو اصلی ترکیب استقلال مشخص شدند تحقق بسیج جهان اسلام یادگار "شهید الله‌دادی" است ایران در رسانه‌های جهان/ سردرگمی شرکت‌ها برای تجارت با ایران پس از ضرب‌الاجل برجامی ترامپ چگونه یک ایرانی فرمانده لشکر عراقی‌ها شد+عکس نایب رئیس مجلس بورکینافاسو: از قطعنامه سازمان ملل در مورد بیت المقدس حمایت می‌کنیم رهبری جمهوری اسلامی همواره ما را به وحدت هرچه بیشتر تشویق و از ما حمایت می‌کنند عضویت همزمان نمایندگان در مجامع و شوراها محدود شد هاشمی «اعتدال» را در برابر رادیکالیسم و تندروی اصلاح‌طلبان مطرح کرد/ در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای وزیر اطلاعات را هم دور زدند/ هاشمی تا آخر پای رهبر انقلاب ایستاد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی اعلام وصول شد + متن مقام نظامی امارات: قطر متعلق به اجدام است؛ ساختمان الجزیره خانه جدّم بوده است شهردار تهران "شو"بازی می‌کند/ ادعاهای گزارش ارائه شده سندیت ندارد 12 میلیارد تومان اعتبار به آموزش و پرورش گرگان اختصاص یافت
مرگ گلر تیم بانوان ملوان به علت ایست قلبی نقاشی کشتی سانچی روی کانکس‌های زلزله زدگان/عکس ورود سامانه بارشی به ایران وداع تلخ خانواده شهدای گیلانی نفتکش سانچی زمان توقف تولید تندر 90 و ساندرو اعلام شد قیمت سکه و ارز امروز 26 دی 96 مصدومیت 15 نفر در تصادف اتوبوس کاشان-قم چرا پرچم پاناما به‌روی نفتکش ایرانی نصب بود؟ پایان امید! / نفتکش سانچی، دل را به اعماق اقیانوس زد پیکر شهید «محسن برزگرزاده» در اسلامشهر تشییع شد مراسم ترحیم شهید «احسان ابولی قاسم آبادی» در کرمان برگزار شد بازداشت پدر و مادری که 13 فرزند خود را با زنجیر بسته بودند! + تصویر مراسم ترحیم "احسان ابولی" از جانباختگان کشتی سانچی در کرمان برگزار شد عناوین روزنامه‌های ورزشی 27 دی 96/ جهانبخش و آزمون با هم در لاتزیو +تصاویر احتمال توقف تولید تندر 90 و ساندرو از سال 98 پاسخ به ابهامات سانحه نفت‌کش/ برخی ادعاها درباره سانچی ژول ورنی است/ دریانوردان شهید خدمت محسوب می‌شوند غلط زیادی آمریکا در خصوص قدس به‌سرانجام نخواهد رسید/ ملت ایران در جنگ اقتصادی شکست نخورد و از تحریم ابزار شکوفایی خواهد ساخت بازیکن استقلال با سهمیه فیفا رفت ممنوعیت دریافت عوارض از عوارضی «قزوین-زنجان» تا اطلاع ثانوی عکس/ تشییع شهید سروان محسن برزگرزاده «غلط زیادی» آمریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید/ نگذاریم برای رژیم صهیونیستی حاشیه امن درست شود وزیر بهداشت: تلفات «آلودگی هوا» کمتر از «سانچی» نیست / یک و نیم برابر این حادثه هر روز در کشور اتفاق می‌افتد آیا زلزله دیشب فیروزکوه با گسل‌های تهران مرتبط است؟ واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی: اینکه یک قرارداد مشکوک یک میلیاردی را پیراهن عثمان کنیم چه معنایی دارد؟ / چرا در گزارش نجفی یک جمله خطاب به دولت نمی‌بینیم؟ دستگیری 600 مجرم پایتخت در قالب طرح رعد افسر سوم سانچی در آخرین تماس با خانواده چه گفت؟ +عکس دنیزلی پیشنهاد تراکتورسازی را رد کرد ازدواج بر بام اورست فیلم/ عزاداری سنتی بوشهری‌ها در وداع با جانباختگان نفتکش سانچی در گذشت عالم ربانی حجت الاسلام والمسلمین محمد علی صادقی گلوردی در بهشهر «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید جباری: رفتار منصوریان به عنوان سرمربی قابل قبول نبود/ آیا وزیر می‌داند رفتن من برای باشگاه ضرر مالی دارد؟! واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی: اینکه یک قرارداد مشکوک یک میلیاردی را پیراهن عثمان کنیم چه معنایی دارد؟ / چرا در گزارش نجفی یک جمله خطاب به دولت نمی‌بینیم؟ تشییع پیکر شهید محسن برزگرزاده چترباز تیپ 65 نیروی زمینی ارتش پیشنهاد تبدیل خط اعتباری مسکن مهر به افزایش سرمایه بانک مسکن /آمادگی برای سم زدایی گسترده در نظام بانکی و پولی کشور فراهم نبود باید در مسائل اساسی دنیای اسلام صریح باشیم/فلسطین مسئله مهم دنیای اسلام است که نادیده گرفته می‌شود ایران اعلام تشکیل نیروی مرزی جدید آمریکا در سوریه را مداخله آشکار در امور داخلی این کشور خواند اردوغان و دبیرکل ناتو تلفنی گفتگو کردند آیین ترحیم جانباخته حادثه نفتکش سانچی در کرمان برگزار شد تهرانی‌ها ماهانه 600 میلیارد تومان یارانه دریافت می‌کنند/ یارانه دی ماه امشب در حساب سرپرستان خانوار سعودی‌ها خیانت صریح می‌کنند / به کسانی که صریحاً با ما دشمنی می‌کنند، گفته‌ایم آماده برخورد برادرانه هستیم / «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید ایران نظم جهانی تعریف شده از سوی آمریکا را بر هم زد/ نیروهای مسلح برای مقابله با انواع تهدیدها آماده است کلیپ/ «ما برده‌ایم» با صدای حامد زمانی در سوگ دریانوردان سانچی رییس جمهوری: اختلاف میان همسایگان باید با گفت وگو حل و فصل شود/ همواره در کنار دولت و ملت قطر هستیم طرح جدید آمریکایی‌ها مغایر قواعد بین‌المللی و توطئه‌ای برای تمامیت ارضی سوریه است ساعت هوشمند اندرویدی 857 میلیون تومانی / عکس توسعه روابط بانکی زمینه‌ساز گسترش روابط اقتصادی است/ خواهان عدم تغییر در مرزهای جغرافیایی کشورهای منطقه هستیم جشنواره موسیقی فجر| اظهارات قابل تامل وزیر ارشاد در مورد نوازندگان زن زمان واریز یارانه نقدی دی ماه 96 اعلام شد فلسطین از نهر تا بحر است و قدس هم بلاشک پایتخت آن است / دولت‌هایی که به آمریکا و صهیونیست‌ها کمک میکنند دارند خیانت میکنند

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me