تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:ورزشی()
کد خبر:13723429
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۲۲:۰۱

یکه تازی پرسپولیس، باخت تراکتور و توقف استقلال در ایستگاه نوزدهم

دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با تساوی یک بر یک تمام شد. به گزارش ایسنا، از هفته نوزدهم لیگ برتر، استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این بازی ساعت 16: 35 آغاز شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در دقیقه 23 بازی، داریوش شجاعیان برای استقلال گلزنی کرد و در دقیقه 85 رضا اسدی برای سایپا گل زد. گل استقلال: در دقیقه 23، ارسال بلند فرشید باقری از روی ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه با ضربه سر داریوش […]
یکه تازی پرسپولیس، باخت تراکتور و توقف استقلال در ایستگاه نوزدهم
 

دیدار تیم‌های استقلال و سایپا با تساوی یک بر یک تمام شد.
به گزارش ایسنا، از هفته نوزدهم لیگ برتر، استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این بازی ساعت ۱۶:۳۵ آغاز شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
در دقیقه ۲۳ بازی، داریوش شجاعیان برای استقلال گلزنی کرد و در دقیقه ۸۵ رضا اسدی برای سایپا گل زد.
گل استقلال: در دقیقه ۲۳، ارسال بلند فرشید باقری از روی ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه با ضربه سر داریوش شجاعیان همراه شد که حامد فلاح زاده توپ را به طور ناقص دفع کرد تا شجاعیان در برگشت توپ را به گل نخست استقلال تبدیل کند.
در دقیقه ۴۹، شوت بازیکن سایپا پیش از رسیدن به خط دروازه استقلال توسط مجید حسینی دفع شد.
در دقیقه ۵۳، شوت مهدی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با برخورد به دیرک دروازه در برگشت به سر حسینی خورد و به کرنر رفت. در دقیقه ۷۱، سانتر بازیکنان سایپا از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر محمد عباس زاده به دیرک افقی دروازه سید حسین حسینی خورد و از منطقه خطر دور شد.
در دقیقه ۷۴، روی ضد حمله تند و تیز بازیکنان سایپا و پاس خود مهدی ترابی، قلی زاده با حسینی تک به تک شد، که شوت او را دروازه بان استقلال به کرنر فرستاد.
گل سایپا: در دقیقه ۸۵، روی سانتر بازیکنان سایپا و ضربه سر رضا اسدی، دروازه استقلال فرو ریخت تا بازی مساوی شود و رکورد گل نخوردن استقلال و حسینی هم شکسته شود.
در دقیقه ۹۵ بازی، ارسال بازیکنان استقلال در داخل محوطه جریمه به علی قربانی رسید اما این بازیکن توپ را به جای چارچوب دروازه به بیرون زد.تقابل دو تیم در نهایت با تساوی یک بر یک تمام شد.
حسینی بالاتر از عابدزاده وحجازی
دروازه بان تیم استقلال با بسته نگه داشتن دروازه اش تا دقیقه ۵۷ رکورددار شد. سید حسین حسینی بعد از پایان بازی استقلال و تراکتورسازی فقط دروازه بانی لقب گرفت که در تاریخ لیگ برتر ۷۸۸ دقیقه به صورت متوالی دروازه اش را بسته نگه داشته است و به نوعی رکورد علیرضا بیرانوند را شکست.این بازیکن در دیدار دیروز با بسته نگه داشتن دروازه اش تا دقیقه ۱۵ از رکورد عابدزاده گذشت و بعد از ۴۹ دقیقه گل نخوردن هم رکورد مرحوم ناصر حجازی را پشت سرگذاشت.به این ترتیب حسینی با بسته نگه داشتن دروازه خود تا دقیقه ۵۷ با ۸۴۵ دقیقه بالاتر از همه دروازه بان های تاریخ فوتبال ایران ایستاد و رکورددار شد.
سیاه جامگان صفر_ پرسپولیس ۱
همچنین تیم فوتبال پرسپولیس تهران- صدرنشین لیگ برتر- به یمن گلزنی «علی علیپور» در دقیقه ۹۰ برابر تیم سیاه جامگان به برتری یک بر صفر رسید.
در این دیدار که در ورزشگاه «ثامن الحجج» مشهد برگزار شد، در دقایق نخست بازی بیشتر حملات تیم پرسپولیس از جناح راست طراحی و آنان از این سمت به دروازه سیاه جامگان نزدیک شدند،این روند ۴۵ دقیقه ادامه داشت اما گلی در بر نداشت.
مهمترین فرصت پرسپولیس را «گادوین منشا» در دقیقه ۳۹ از دست داد. در این دقیقه پاس زیبای علیپور در منطقه شش قدم به منشا رسید و او با شوتی کم دقت توپ را به بالای دروازه عین افشار زد.محمد حسین عین افشارگلر سیاه جامگان در این نیمه بهترین بازیکن میدان بود. نیمه دوم با شروع توفانی بازیکنان تیم پرسپولیس آغاز شد و امیری و احمدزاده دو فرصت مناسب برای گلزنی را از دست دادند.در حالیکه می رفت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شود، اشتباه مدافعان تیم سیاه جامگان کار دست این تیم داد و ارسال امیری درمنطقه شش قدم به علیپور رسید و مهاجم پرسپولیس این بار دیگر اشتباه نکرد و دروازه عین افشار را باز کرد و سه امتیاز ارزشمند این بازی را برای تیمش به ارمغان آورد.
سپاهان ۱- ذوب آهن ۲
شصت و دومین شهرآورد اصفهان دیروزبه میزبانی تیم سپاهان درورزشگاه نقش جهان آغاز شد و این تیم در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب ذوب آهن شد و شکست خورد. «میلاد فخرالدینی» در دقیقه ۱۱ و «مرتضی تبریزی» در دقیقه ۸۸ برای تیم ذوب آهن گلزنی کرده و برتری تیمشان در این دیدار را رقم زدند.«ساسان انصاری» هم در دقیقه ۹۰ از روی نقطه پنالتی برای تیم سپاهان گلزنی کرد، اما این گل مانع از شکست تیمش نشد.
نفت تهران ۲- تراکتورسازی صفر
تیم‌های فوتبال نفت نوین تهران و تراکتورسازی تبریزهم در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند و در پایان طلایی پوشان تهرانی توانستند با دو گل مهمان خود را شکست دهند. نیمه اول را تراکتورسازی بهتر شروع کرد و تا دقایق پایانی هم مالک توپ و میدان بوداما این نیمه بدون گل به اتمام رسید.
شاگردان افاضلی در ضد حمله موفق بودند و در دقیقه ۷۹ و در حالی که بازیکنان تراکتورسازی برای اعتراض به پنالتی گرفته نشده جا مانده بودند، عیسی آل‌کثیر روی ضد حمله گل نخست تیمش را به ثمر رساند. این بازیکن در دقیقه ۸۸ هم گل دوم نفت را به ثمر رساند.
صنعت نفت‌آبادان ۱- پارس جنوبی جم ۱
تیم صنعت نفت آبادان هم در آخرین بازی هفته نوزدهم به مصاف پارس جنوبی جم رفت و در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود عقب بود، گل تساوی را به ثمر رساند و بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
در نیمه اول این بازی، شاگردان تارتار در همان پانزده دقیقه ابتدایی به گل رسیدند و روح‌الله سیف‌اللهی روی پاس امینی، دروازه سوشا مکانی را فرو ریخت.در نیمه دوم هم بازیکنان پارس جنوبی تا دقایق پایانی مقابل حملات صنعت نفت به مقاومت خود ادامه داد اما در دقیقه ۸۷ آگوستو سزار با یک شوت زمینی، گل تساوی را به ثمر رساند.
گسترش ۱- فولاد خوزستان ۱
نبرد گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان دو تیمی که این روزها روی نوار پیروزی قرار دارند، با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
ابتدا حسن بیت سعید در دقیقه ۲۲ برای فولاد خوزستان گلزنی کرد تا روند گلزنی‌های این بازیکن بعد از جدایی از استقلال ادامه داشته باشد. در ادامه پیمان بابایی، مهاجم گلزن گسترش فولاد در دقیقه ۵۷ گل تساوی را به ثمر رساند.
استقلال خوزستان ۱- پدیده صفر
همچنین استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر شهر اهواز میزبان پدیده مشهد بود و در پایان با یک گل حریفش را شکست داد.میزبان در دقیقه ۴۲ دروازه پدیده را توسط وحید نامداری گشود تا شاگردان ویسی بتوانند از بحران انتهای جدول جدا شوند.
پیکان صفر – سپیدرود رشت صفر
تیم فوتبال پیکان هم که در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان سپیدرود رشت بود در نهایت نتوانست از میزبانی خود استفاده کند وبازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
این هشتمین بازی پی در پی بود که پیکان نتوانست در آن به پیروزی برسد.این دیدار در حضور حدود ٢٠٠ تماشاگر برگزار شد که نیمی از آنها هواداران تیم میهمان بودند.
طارمی به الغرافه پیوست
همچنین مهاجم پیشین پرسپولیس به الغرافه قطر پیوست.
مهدی طارمی با عقد قراردادی یک سال و نیمه به الغرافه قطر پیوست. او که چند روزی در قطر بود پس از مذاکرات فراوان در نهایت با مدیران باشگاه قطری به توافق رسید و قرارداد خود را امضا کرد.

زنامه اطلاعات

این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


ساختمان‌هایی که در چند لحظه با خاک یکسان شدند + فیلم صدا و سیما از فضای مجازی غفلت نکند رهبر انقلاب: غلط زیادی آمریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید عکس/ هدیه رهبرانقلاب به مهمانش عدم امکان ترخیص برخی خودروها 20 کشته در درگیری‌های فرودگاه «معیتیقه» لیبی شناسایی 3000 بیمار صعب العلاج در اراک/ 1700 نفر به‌ام. اس مبتلا هستند کدام دستگاه‌ها مکلف به ارائه اطلاعات درباره پولشویی شدند؟ حمایت عربستان از بیانیه اخیر ترامپ علیه ایران شرط پاری سن ژرمن برای خرید رونالدو! تاریخ احتمالی اولین بازی کوتینیو برای بارسلونا «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید پوستر/ طلیعه پیروزی بهره برداری از فاز دوم ستاره خلیج فارس تا پایان امسال «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید/ قدس بلاشک پایتخت فلسطین است نحوه اجرای قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی بررسی شد معامله احشام با اسکناس‌های تقلبی/ فرد کلاهبردار درپلدختر دستگیر شد سازمان مدیریت بحران بدون قانون اداره می‌شود/ 5 سال از انقضای اداره آزمایشی سازمان می‌گذرد یک مسئول در اوقاف مشهد: تخریب مسجد وقفی معجردار شرعی و قانونی است پیشنهاد جدید صدرنشین سری آ برای ستاره بارسا قضاوت تیم داوری ایران در هندبال جام ملت‌های آسیا گزارش زنگنه از وضعیت نفت و گاز در کمیسیون انرژی/ اکتشاف نفت نسبت به تولید کاهش یافته است بشار اسد دستور تأسیس دانشگاه آزاد در شهرهای سوریه را صادر کرد گلایه شدید از یک اقدام روحانی در جشنواره بسیج دستور بشار اسد برای تأسیس دانشگاه آزاد تناقض خاطرات سال 67 و سال 93 آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی درباره "فاو" ایران چهارمین قدرت سایبری جهان است/ کل بودجه نیروهای مسلح 7 میلیارد دلار است گردوخاک مهمان خوزستانی‌ها و ایلامی‌ها می‌شود ارتقای سامانه‌های پرداخت الکترونیک و اتصال به نسخه جدید شبکه شتاب در بانک شهر تأکید میشل عون بر برگزاری انتخابات لبنان در موعد مقرر سریال «فرار از زندان» از هفته آینده پخش می‌شود با خوردن این غذای پرخاصیت، خوب و آرام بخوابید بشار اسد دستور تأسیس دانشگاه آزاد در تمامی شهرهای سوریه را صادر کرد حمایت عربستان از بیانیه اخیر ترامپ علیه ایران سن اعتیاد در جامعه کاهش یافته است/ مدرسه نقش مهمی در طی کردن مرحله نوجوانی دارد دانشگاه منابع طبیعی گرگان به سمت افزایش کیفیت حرکت می‌کند گزارش سازمان اطلاعات سپاه درباره اغتشاشات اخیر چرا سه گروه از مردم کم‌خون هستند؟ وزیر خارجه آمریکا و بارزانی تلفنی گفتگو کردند احمد مرادی: سازمان خصوصی سازی باید یک طرفه قرارداد آلومینوم المهدی را فسخ کند حزب علامه زکزاکی پلیس نیجریه را متهم به فریبکاری کرد مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید هیئت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد تلاوت قرآن با صدای خواننده معروف پاپ +فیلم عباس زاده به نساجی بازگشت استقبال اتحادیه اروپا از تغییر نظر انگلیسی‌ها درباره برکسیت تشکیل کمیته‌ای برای حل و پیگیری آسیب‌های اجتماعی با کمک آموزش و پرورش عکس/ عبور روباه از جلوی دفتر نخست وزیر انگلیس! قرآن غریب مانده است «غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید
مدارس نوبت صبح سه شنبه 26 دی در استان اردبیل تعطیل شد باند زورگیری را شناسایی کنید کشتی چینی که با نفتکش سانچی تصادف کرد آیا کشتی سانچی عازم کره شمالی بود؟ / شایعه‌ای به‌نام خاموش بودن رادار/ چینی‌ها کم‌کاری کردند؛ مسوولان ایرانی اهمال + تصاویر و نقشه چرا نفتکش ایرانی «سانچی» دچار حادثه شد؟ آیا زلزله فیروزکوه گسل تهران را فعال کرده است؟ ورود سامانه بارشی به ایران دستگیری پدر و مادر آمریکایی که 13 فرزند خود را اسیر کرده بودند مرگ گلر تیم بانوان ملوان به علت ایست قلبی عیدی امسال کارمندان و بازنشستگان چقدر است؟ دلجویی دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانواده 'بهرام اتحاد' حادثه رانندگی برای شناگر ایرانی/همسر حمیدرضا مبرز درگذشت داور جنجالی دیدار نانت و پاری سن ژرمن، محروم و کارت قرمز مدافع نانت، بخشیده شد قیمت سکه و ارز امروز 26 دی 96 تصاویری از عزاداری به یاد قربانیان کشتی «سانچی» چرا پرچم پاناما به‌روی نفتکش ایرانی نصب بود؟ پناهجویان باید از اروپا بروند عناوین روزنامه‌های ورزشی 26 دی 96/ تمدید 2 ساله در انتظار شفر +تصاویر پایان امید! / نفتکش سانچی، دل را به اعماق اقیانوس زد عکس/ نمایی از قبل و بعد قاتل سانچی سنج و دمام زنی مردم بوشهر در غم دریانوردان سانچی (فیلم) عزاداری بوشهری‌ها به یاد قربانیان «سانچی» /تصاویر اردوغان دستور سرنگون کردن هواپیمای جنگنده روسیه را داد در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ / سختی‌های آقای رکورد در استقلال آتش سوزی گسترده در میدان 17 شهریو‌ر مشهد دو تصویر از کشتی چینی که با سانچی برخورد کرد نفتکش‌های جدید ایران در مسیر سانچی غرق شدن «سانچی» و چند ابهام پاسخ به تمام شایعات درباره حادثه نفتکش سانچی/ از حمله آمریکایی‌ها تا وجود اتاق امن در کشتی لحظات اولیه برخورد کشتی چینی با نفتکش سانچی +فیلم تهرانی‌ها زلزله امروز فیروزکوه را چقدر جدی بگیرند؟ ایران از ارائه هیچ کمکی به سوریه دریغ نمی‌کند سرنوشت غم انگیز نفتکش سانچی مدارس اردبیل سه شنبه تعطیل است واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی: اینکه یک قرارداد مشکوک یک میلیاردی را پیراهن عثمان کنیم چه معنایی دارد؟ / چرا در گزارش نجفی یک جمله خطاب به دولت نمی‌بینیم؟ پیکر شهید «محسن برزگرزاده» در اسلامشهر تشییع شد دختر 17 ساله آمریکایی، خانه وحشت پدر و مادر بی‌رحمش را لو داد+ تصاویر دستگیری 600 مجرم پایتخت در قالب طرح رعد فیلم/ سنج و دمام بوشهری‌ها برای جانباختگان سانچی مصدومیت 15 نفر در تصادف اتوبوس کاشان-قم آیا زلزله فیروزکوه گسل‌های تهران را فعال می‌کند؟ بازداشت پدر و مادری که 13 فرزند خود را با زنجیر بسته بودند! + تصویر دیدار استاندار آذربایجان‌شرقی با خانواده بهرام اتحاد+تصاویر بازیکن استقلال با سهمیه فیفا رفت دو تصویر از کشتی چینی که با سانچی برخورد کرد گلایه نمایندگان مجلس به رئیس‌جمهور درباره جهش 50 درصدی قیمت‌ها زمان توقف تولید تندر 90 و ساندرو اعلام شد تهرانی‌ها زلزله امروز فیروزکوه را چقدر جدی بگیرند؟ واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی: اینکه یک قرارداد مشکوک یک میلیاردی را پیراهن عثمان کنیم چه معنایی دارد؟ / چرا در گزارش نجفی یک جمله خطاب به دولت نمی‌بینیم؟ سخنگوی ارتش: آسیب وارد شده به ناوشکن دماوند جدی است/ جستجو برای یافتن دو نفر از همرزمان ادامه دارد

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me