تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:اجتماعی()
کد خبر:13724907
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۰۰:۰۵

جزئیات 6 خبر ویژه امروز شنبه 23 دی‌ماه 1396

جزئیات 6 خبر ویژه امروز شنبه 23 دی‌ماه 1396
به گزارش بلاغ،
خواب بودید که می‌گفتند اصل نظام نشانه است؟!
علی مطهری می‌گوید معترضان سال 88 برانداز نبودند. وی در نشست حزب همبستگان، ضمن بیان اینکه باید نگاه به ولایت فقیه را اصلاح کنیم، گفت: اگر در جایی خطایی می‌بینیم، باید وارد شویم. نامه آیت‌الله هاشمی به رهبری در سال 88 نیز از همین رو است.
مطهری در ادامه به تحولات و ناآرامی‌های اخیر در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از حوادث اخیر، مجلس و دولت نباید منفعل شود. اگر لازم است بنزین گران شود، اینطور نباشد بعد چند تظاهرات عقب‌نشینی کنند. مصلحت جامعه اقتضا می‌کند. بنزین گران شود و یارانه برخی قطع شود.
وی با بیان اینکه عدم حضور معترضان سال 88 در این تظاهرات اخیر دلیل بر این است که اتهامات برانداز برای آنها غلط است، عنوان کرد: اگر اینها برانداز بودند بهترین فرصت بود اما کسی وارد نشد. باید دوستان نگاه خود را به معترضان 88 تغییر دهند.
سخنان آقای مطهری اگر تجاهل‌العارف نباشد، سهل‌اندیشی و بی‌دقتی است. چه اینکه باید میان افراد فریب‌خورده در سال 88 (با دروغ تقلب) و سردمداران متعمد القای تقلب فرق گذاشت. امثال هاشمی، موسوی و خاتمی در سال 88 می‌دانستند که تقلب آن هم درحد 11 میلیون رأی مطلقاً امکانپذیر نیست اما چنین القا کردند یا اجازه دادند دیگران این دروغ بزرگ را القا کنند و براساس آن، سران فتنه موج‌سواری کردند.
بنابراین حکم فریبکاران با فریب‌خوردگان و تهییج شدگان یکی نیست؛ همچنان که به فاصله چند ماه، اکثریت قریب به اتفاق مردم مردد، پشت فتنه‌گران را خالی کردند اما سران فتنه تا آخر خط و تا هر جا که امکان داشت به اغوا و فریب مردم و تحریک به آشوب ادامه دادند.
کار به جایی رسید که آشوبگران علناً شعار می‌دادند «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است» و روی اسلام در جمهوری اسلامی خط می‌کشیدند و به تصویر حضرت امام (ره) بی‌حرمتی می‌کردند و مرگ بر اصل ولایت فقیه می‌گفتند. اگر اینها از نگاه آقای مطهری براندازی نیست، پس براندازی چیست؟ چرا یکی از سران سرشکسته فتنه (موسوی) اغتشاشگران وابسته به بهائیت و سازمان منافقین را که در روز عاشورا به ساحت امام حسین(ع) بی‌حرمتی کردند، مردمان خداجو نامید؟!
در حوادث اخیر نیز، مردم دست دشمن و فتنه‌گران را خواند و با آنها همراهی نکردند وگرنه منافقین مدعی اصلاح‌طلبی بارها سعی کردند آشوبگران آدم‌کش و تخریب کننده اموال عمومی، را معترض مدنی جا بزنند و با شعار «باید اعتراض را به رسمیت بشناسیم» روی آتش‌افروزی دشمن، بنزین بریزند که ناکام ماندند.
و بالاخره اینکه، آقای مطهری متأسفانه به وکیل‌الدوله بی‌اختیار تبدیل شده و از حقوق مردم دفاع نمی‌کند. سند اینکه از رویکرد دولت برای 50 درصد گران کردن بنزین حمایت می‌کند و این در حالی است که طی دو سه سال گذشته، به دولت اعتراض کرد که چرا (با نگاه انتخاباتی و سیاست زده) افزایش سالانه و تدریجی قیمت بنزین را متوقف کرده‌اید تا نیازی به افزایش انفجاری قیمت آن نباشد؟!

مغالطه جدید روزنامه دولت خروج آمریکا از برجام بی‌اثر است!
روزنامه دولتی ایران ادعا کرد خروج آمریکا از برجام تأثیر ناچیزی دارد.
روزنامه ایران در گزارشی با همین تیتر می‌نویسد: در صورت خروج آمریکا از برجام، فاجعه‌ای برای ما نخواهد بود و وضعیت از آنچه الان هست بدتر نخواهد شد.
این روزنامه نوشت: خروج آمریکا از برجام برای اقتصاد ایران بی‌تأثیر است و فاجعه‌ای در صورت خروج آمریکا رخ نخواهد داد.
یک سؤال روشن در تقابل این استدلال روزنامه دولت وجود دارد و آن اینکه اگر خروج آمریکا از برجام، هیچ تأثیری ندارد، پس چرا رئیس دولت از آمریکا به عنوان کدخدا یاد کرد و در ادامه امتیازات هنگفت و یکجانبه و نقد به طرف مقابل واگذار کرد؟! چرا این امتیازات نقد در مقابل وعده نسیه تعلیق تحریم‌ها داده شد؟ چرا امتیازات طرف ایرانی شامل از بین بردن 90 درصد توان هسته‌ای در کمتر از دو ماه انجام شد اما تعهد محدود طرف آمریکایی درباره تعلیق بخشی از تحریم‌ها، هر چند ماه یک بار باید تمدید شود که عملاً منجر به بی‌اعتمادی شرکای تجاری ایران و سرمایه‌گذاران خارجی شده است.

فارین پالیسی: مردم ایران از تو متنفرند آقای ترامپ
یک مجله آمریکایی، ریاکاری واشنگتن را برای مردم ایران منزجرکننده توصیف کرد.
‌فارین‌‌پالیسی با اشاره به مواضع دوگانه دولت آمریکا درباره ملت ایران می‌نویسد:
حمايت‌هاي رياکارانه ترامپ از اغتشاشات اخير در ايران بازخورد منفي خواهد داشت. اعتراضات ايران مي‌تواند جنبه‌اي از سياست خارجي دولت ترامپ را برملا سازد که براي اعتبار آمريکا زيان‌بار است. اين رويکرد يعني انتقاد از حقوق بشر در برخي کشورها و در عين حال بستن چشم‌ها به روي برخي حقايق ديگر کشورها دقيقا بر رويکرد گزينشي و دوگانه آمريکا دلالت دارد.
نخستين سفر خارجي ترامپ به عربستان سعودي و جايي بود که ترامپ به جاي حمايت از آزادي بيان و برابري جنسيتي از منافع و ارزش‌هاي مشترک ميان واشنگتن و رياض سخن گفت. آمريکا و عربستان سعودي اولويت‌هاي مشترک دارند ولي در کشوري که زنان شهروند درجه دو محسوب مي‌شوند و هتل ريتز - چارلتون به عنوان يک بازداشتگاه سلطنتي توجه همگان را به خود جلب کرده است، ارزش‌هاي مشترکي ميان آمريکا و سعودي‌ها نمي‌تواند وجود داشته باشد.
البته به طور قطع پيش‌تر نيز ذخاير نفتي سعودي چشم روساي جمهوري آمريکا را کور کرده بود ولي اين نفت نبود که چشم ترامپ را در برابر نقض حقوق بشر کور مي‌کند. از عبدالفتاح السيسي رئيس‌جمهور مصر در کاخ سفيد استقبال مي‌کند، ترامپ در برخورد با شي‌جينپينگ رئيس‌جمهور چين نيز حقوق بشر را ناديده مي گيرد، از صميم قلب به رجب‌طيب اردوغان رئيس‌جمهور ترکيه تحکيم پايه‌هاي قدرت وي را تبريک مي‌گويد.
ترامپ درباره ايران گفته است شهروندان ايراني، آزادي را فرياد مي‌زنند و سياست آمريکا حمايت از اين آرزوهاست. براي تيم ترامپ، لفاظي‌ها درباره حقوق بشر صرفا به مثابه چماقي است براي کوبيدن بر سر دشمنان سياسي هر گاه که لازم باشد.
مشکل اينجاست که دشمنان آمريکا اين تناقض و دوگانگي را مي بينند. چنان‌که آيت‌الله علي خامنه‌اي رهبر معظم ايران نيز بر نقش عوامل خارجي در اغتشاشات اخير اين کشور تاکيد کرد.
مردم ايران به حمايت هاي لفظي و استقبال آمريکا از اعتراضات اعتنايي نکردند. واکنش آنها به طور قطع از اين واقعيت ناشي مي‌شود که نمي‌خواهند تحرکات مردمي در ايران شائبه حمايت خارجي به خود بگيرد.
 اين حمايت رياکارانه و دورويي آمريکا براي ايراني‌هايي که همين دولت ترامپ تلاش کرده تا مانع از سفر آنان به آمريکا شود بسيار منزجر‌کننده و تنفرآميز است. براي ايراني‌ها اين موضوع به گونه‌اي غير قابل درک و هضم است که چگونه آمريکا مي‌تواند در کنار و حامي آنها باشد، در حالي که از ورود آنها به آمريکا جلوگيري مي‌کند.
 
ایندیپندنت: حر‌ف‌های ترامپ در حد کودک 8 ساله است
روزنامه ایندیپندنت تصریح کرد سطح سخنان رئیس‌جمهور آمریکا، در حد کودک 8 ساله است.
این روزنامه با استناد به گزارش مرکز گردآوری نوشت: سطح سخنان ترامپ رئیس‌جمهور کنونی آمریکا در حد یک کودک هشت ساله است و کمترین مهارت‌های گفتاری را در مقایسه با 15 رئیس‌جمهور پیشین این کشور دارد.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما از لندن؛ مرکز گردآوری اطلاعات برخط (factba.se) با تحلیل 30هزار کلمه از مصاحبه‌ها سخنرانی‌ها و نشست‌های خبری ترامپ و بررسی آنها اعلام کرد: ترامپ از 7 رتبه فقط توانسته 3 رتبه کسب کند که کمترین میزان در مقایسه با روسای‌جمهور پیشین آمریکا از سال 1929 تاکنون است.
به نوشته ایندیپندنت، دایره لغات و ساختار جملات ترامپ به صورت چشمگیری ساده و تکراری است به گونه‌ای که از زمان رئیس‌جمهور هربرت هوور تاکنون تنزل تا این سطح سابقه نداشته است.
در این ارزیابی هشت ویژگی ازجمله پیچیدگی ساختار گفتار، تنوع واژگان و رعایت اصول و دستور زبان در گفتار ترامپ ارزیابی شد که وی در همه آنان پایین‌ترین رتبه را به دست آورده است.
یادآور می‌شود رهبر معظم انقلاب روز سه‌شنبه در دیدار مردم قم، ضمن اشاره به خباثت‌ها و شیطنت‌های دولت آمریکا تصریح کردند: هم این آقایی که در راس آنجا (آمریکا)ست بداند - اگرچه ظاهراً آدم متعادلی نیست و همین روزها صحبت مشکل روانی و دکتر روانشناس و مانند اینها برایش هست - و هم اجزای حکومت آمریکا و دوروبری‌ها بدانند این دیوانه‌بازی‌های نمایشی هم بی‌جواب نخواهد ماند.
ترامپ هفته گذشته چند بار با بلاهت تمام از اغتشاشگران حمایت کرد.

شوخی بامزه با حقوق شهروندی
رعايت حقوق شهروندي و رسيدگي به مشكلات مصرف كنندگان به قدري در دولت تدبير جدي گرفته شده كه تصور مي‌شود با ايجاد سازمان‌هاي جديد نظارتي مي‌توان از حقوق مصرف كنندگان دفاع كرد.
روزنامه جوان در یادداشتی با عنوان «تحقق حقوق شهروندی با ایجاد تشکیلات جدید»! نوشت: سازمان حمايت تغيير ماهيت داده و به سازمان حمايت از توليد كنندگان تبديل شده است. اين سازمان بيشتر جنبه تشريفاتي دارد و تنها نام حمايت از مصرف‌كنندگان را يدك مي‌كشد، چراكه تنها وظيفه‌اش حداقل در سال‌هاي اخير، موافقت چند باره با گراني قيمت شير و لبنيات يا روغن نباتي بوده است. اين سازمان بيشتر ماه‌هاي سال را در خواب به سر مي‌برد و نقش نظارتي‌اش را يك تا دو هفته بعد از گراني قيمت كالاهاي مصرفي ايفا مي‌كند. بعضاً اگر گراني‌ها در بوق و كرناي رسانه‌ها نشود، سكوت اختيار كرده و با شركت خاطي برخورد نمي‌شود.
اخيراً نيز بعد ازگذشت چند روز از افزايش قيمت شير و لبنيات براي سومين بار در ۱۰ ماه گذشته با ارسال اطلاعيه‌اي گراني شير و لبنيات را تخلف دانسته و آن را غير قانوني اعلام كرده است. اكنون اين سؤال مطرح مي‌شود كه واقعاً سازمان عريض و طويل حمايت از مصرف‌كننده و تعزيرات حكومتي با آن همه نيروي انساني، كارشناس و بازرس در چهار روز گذشته خواب بوده‌اند كه متوجه تغيير قيمت‌ها نشده‌اند.
اين دست اتفاقات سالي چند بار اتفاق مي‌افتد و متأسفانه هيچ مسئولي پاسخگو نيست، البته در بيشتر مواقع اين گراني قيمت‌ها با نظر موافق اين سازمان اتفاق مي‌افتد و جالب اين است كه اين چراغ سبز گراني قيمت‌ها بدون افزايش قيمت مواد اوليه به عنوان مثال شير خام در صنايع لبني، روغن خام در بازار‌هاي جهاني در صنعت روغن و... اتفاق مي‌افتد.
حال در چنين شرايطي وزارت صنعت به دنبال ايجاد شوراي عالي مصرف‌كنندگان است تا به حقوق شهروندي ايراني‌ها احترام بگذارد و از سوي ديگر سخنگوي دولت در توجيه گراني‌هاي اخير كالاهاي مصرفي مردم را نبود وزارت مجزايي به نام بازرگاني عنوان مي‌كند و بدون توجه به قانون انتزاع كشاورزي و وظايف وزارت جهاد در توليد، توزيع و تأمين مواد غذايي و مصرفي مردم به دنبال ايجاد وزارت بازرگاني است تا موازي‌كاري‌هاي سا‌ل‌هاي پيش از ادغام دوباره تكرار شود.
 آيا مشكل فعلي كمبود برخي از كالاها و افزايش قيمت كالاهاي مصرفي مردم، نبود سازمان، وزارتخانه و تشكيلات مدافع مصرف كننده است يا نبود تدبير و برآورد دقيق از ميزان توليد و مصرف است؟ آيا با ايجاد سازمان‌هاي موازي مانند شوراي عالي مصرف‌كنندگان يا وزارت بازرگاني مشكل دلال بازي، نبود نظارت، زيرميزي‌هاي بازرسان و... حل مي‌شود؟
قطعاً مسئولان دولتي از شخص سخنگوي دولت گرفته تا وزير صنعت و حتي اعضاي شوراي عالي اقتصاد به خوبي مي‌دانند كه هيچ شركت و كارخانه‌اي نمي‌تواند بدون كسب اجازه و رضايت اعضاي اين شورا يا ستاد تنظيم بازار قيمت كالاي توليدي‌اش را گران كند و اينكه بعد از چند روز سازمان‌هاي نظارتي از وقوع تخلف سخن مي‌گويند، بي‌احترامي به مصرف كنندگان و حقوق آنهاست.
شايد هم با جداسازي بازرگاني از صنعت، پاسكاري‌ها و دنبال مقصر گشتن‌ها در مطالبات مردم و دفاع از حقوق آنها گم شود یا با واردات مكفي توسط وزارتخانه جديد‌التأسيس ديگر كمبودي در بازار حس نشود و دلال‌ها و مافياي واردات، بدون اينكه دغدغه حمايت از توليد داخل يا كشاورزان را داشته باشند با خيال راحت بتازند و با دلار ارزان، انبار‌هاي كشور را مملو از كالاي وارداتي كنند. با اين اتفاقات ديگر نه كمبود كالاها حس مي‌شود و نه دولت بابت گراني‌ها و بي‌تدبيري‌هايش مورد بازخواست افكار عمومي قرار مي‌گيرد، البته در اين ميان آمار اشتغال نيز ممكن است رشد كند.

نویسنده صهیونیست: اغتشاش در ایران برای تغییر نقشه خاورمیانه بود
یک نویسنده صهیونیست تصریح کرد اسرائیل بیشترین استفاده و سود را از ناآرامی‌ در ایران می‌برد.
به گزارش پایگاه خبری عربی 21، اورایم گانور تصریح کرد: اسرائیل برنده اصلی ناآرامی در ایران است زیرا بر اساس رویاهای شیمون پرز (رئیس پیشین اسرائیل) درصورت پیروزی معترضان در ایران و تبدیل اعتراضات به انقلاب، خاورمیانه جدیدی بوجود خواهد آورد.
وی ادعا کرد: اعتراض‌هایی که در ایران رخ داده، امید و بشارت بزرگی به اسرائیل به صورت ویژه است. تظاهرات معترضان در ایران یادآور آغاز ماجرای سوریه است که این کشور را نابود و ویران کرد. با تغییر در ایران تغییر در لبنان هم که در سال‌های اخیر توسط حزب‌الله به عنوان بازوی اجرایی ایران در منطقه دور نگه داشته شده، آغاز می‌شود.
گانور درباره یمن نیز نوشت: حوثی‌ها به عنوان شاخه رژیم ایران 3 سال است که به واسطه حمایت تهران بر یمن تسلط یافته و بر اساس دستورات ایران علیه عربستان فعالیت می‌کنند که با سقوط ایران، حوثی‌ها نیز منبع قدرت خود را از دست می‌دهند.
در صورت سقوط رژیم ایران، جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی و سازمان‌های کوچک دیگر که در نوار غزه فعالیت و تحت حمایت ایران هستند نیز کمک ایران را از دست خواهند داد.» این همچنین می‌تواند بستگی به حکومت ترکیه هم باشد که به دلیل منافع مشترک اخیرا با ایران هم‌پیمان شده‌اند.
وی در ادامه رویابافی افزود: با پیروزی مخالفان، مسئله هسته‌ای ایران که امنیت اسرائیل را به خطر می‌انداخت نیز مرتفع می‌شود و حزب‌الله، حماس و جهاد اسلامی بدون حامی باقی خواهند ماند و فلسطینی‌ها نیز مجبور به سازش می‌شوند.
نویسنده صهیونیست در خاتمه نوشت: پیروزی مخالفان در ایران رویای شیمون پرز طراح برنامه هسته‌ای اسرائیل در ایجاد خاورمیانه جدید را محقق خواهد ساخت.
یادآور می‌شود خروش تاریخی مردم بصیر در شهرهای مختلف طی چند روز اخیر، تمام رویابافی‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را نابود کرد. اما درعین حال، تحلیل این نویسنده صهیونیست نشان می‌دهد که اغتشاشات اخیر برخلاف برخی تحلیل‌های عناصر فتنه‌گر، طراحی صهیونیسم مسیحی برای تغییر نقشه خاورمیانه است.
این خبر را به اشتراک بگذارید


افزایش 120 هزار تومانی قیمت سکه در یک ماه خروج قطار از خط در استرالیا بررسی بودجه 97 در فراکسیون نمایندگان ولایی امارات خواستار بازسازی مفهوم «امنیت ملی عربی» شد پوستر فیلم «امپراطور جهنم» رونمایی شد +عکس تعطیلی مدارس نوبت عصر مسجدسلیمان تصاویر: پیست اسکی متروک در کره جنوبی هدف آمریکا از خصومت باایران چیست؟ موصل، شهر اجساد داعشی هر نوزاد چقدر باید شیر بخورد؟ تومور وحشتناک و بد شکل بینی دختر 15 ساله+تصاویر خطرناک بودن هوای برخی شهرهای خوزستان حسنی: میل به تیم داری در بخش بانوان تنیس روی میز کمتر از آقایان است برگزاری 400 برنامه فرهنگی و ورزشی دهه فجر در خراسان شمالی ابقای مرعشیان در سمت ریاست هیات کشتی خوزستان طرز تهیه کیک شکلاتی خوشمزه چند طبقه وزارت کشاورزی تحت تاثیر برخی دلالان واردکننده برنج است / رفتار وزیر برای عدم حضور در کمیسیون کشاورزی مناسب نیست کارت مربیگری شفر صادر شد مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی در دستور کار شبکه‌های استانی است شریعتمداری: روابط اقتصادی ایران و بلاروس باید توسعه یابد/ در گذشته قدم‌های خوبی برداشته شد، اما کافی نیست حمله جنگنده‌های سعودی به ساختمان تلوزیون یمن در صنعا آتش شبانه ارتش ترکیه علیه کردهای سوری + عکس خاطره جالب امام (ره) از مرحوم حاج شیخ عباس قمی تیغ تیز بیت کوین بر گردن سرمایه گذاران/ سقوط بیت کوین از نردبان قیمت نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با کارکنان اداره شاهرود مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان: تسهیلات روستائی و عشایری می‌تواند پایه گذار اشتغال پایدار و توسعه روستاها گردد مشاغل خانگی در زنجان توسعه می‌یابد آغاز طرح بازرسی ضربتی از کارگاههای ساختمانی و پلمپ و تعطیلی 2 کارگاه ساختمانی غیر ایمن در شهرستان فردوس اقدامات آمریکا، ترکیه را بسیار خشمگین کرده است امنیت پایدار در بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران کنترل بحران آنفولانزای حاد پرندگان در 8 استان دعوت بانوی کُردستانی به اردوی تیم ملی فوتسال نتانیاهو حرفهای ترامپ را درباره برجام تکرار کرد مهمانان زمستان گذران گیلان تجهیز 500 هکتار از گندم زارهای قزوین به سیستم آبیاری افزایش ده درصدی مشارکتهای مردمی در طبس تلاش بانک مرکزی برای رفع دغدغه استارت‌آپ‌ها دولت در مورد مذاکره موشکی شفاف سازی کند فاینانس در راه متروی پایتخت هشدار وزارت بهداشت در مورد شیوع سالک در مناطق زلزله زده فردا؛ بررسی عملکرد بودجه 96 در مجلس با حضور نوبخت موضوع مهم جاده چرمشهر به ورامین ایمنی جاده است هشتمین هفته تظاهرات علیه نتانیاهو در تل‌آویو مرگ مرموز مرد سالخورده کلانتری و حجتی عازم خوزستان می‌شوند اعتبار ریزگردها در لایحه پیشنهادی بودجه دولت وجود ندارد قاسمی: هدف بیانیه وزارت خارجه گوینده و برنامه ثریا نبود/ مشکلی با نقد بیانیه نداریم بنگلادش: بازگشت روهینگیایی‌ها طبق برنامه اجرا نخواهد شد نایب قهرمانی جودوکار خراسان رضوی در نخسین گرند پری سال 2018 آنچه در برنامه تلویزیونی درباره برجام بیان شد با منافع ملی منافات داشت
«محمد معافی» به قافله شهدا پیوست «محمد تقی عطایی» مربی خوشنام فوتسال قم درگذشت خلاصه بازی رئال مادرید 7-1 دیپورتیوو لاکرونیا مدارس کدام استان‌ها 2 بهمن 96 تعطیل شدند؟ «محمد معافی» به قافله شهدا پیوست عکس: مراسم بزرگداشت شهدای نفتکش سانچی در مدرسه عالی شهید مطهری «محمد معافی» در سوریه شهید شد دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ایران جوان بوشهر لغو شد مصدومیت دو زن در تصادف بزرگراه شهید ستاری عناوین روزنامه‌های ورزشی 2 بهمن 96/ هشت خداحافظی می‌کند +تصاویر شهادت "محمد معافی" مدافع حرم نکایی در سوریه + عکس آقای روحانی دلار شد 4600 تومان/ ادعای یکسان سازی نرخ ارز چه شد؟ خلاصه بازی رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا در 1 بهمن 96 +فیلم عرضه قلیان در قهوه خانه هایِ سنتی مجوزدار روایتی از اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت احتمال بروز زلزله 7 ریشتری روی گسل شمال تهران 2 برابر شده است اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت چگونه در 3 ساعت فرار کرد؟ کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی / مأموران ویژه انتظامی در حال بررسی پرونده علی ربیعی: جعبه سیاه سانچی با حضور نمایندگانی از سوئد، پاناما، بنگلادش، چین و ایران فردا بازگشایی می‌شود حلوصی آکار: عملیات بمباران در منطقه عفرین تجمع گروه‌های تروریستی بود/سرلشکر باقری: تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه نباید آسیبی ببیند 2 روش برای حذف یارانه ثروتمندان تاج‌گردون: ردیف ریزگردها در بودجه سال آینده باقی می‌ماند «ویتورنگار» به همت 14 نگار در تهران برگزار شد دست‌مایه‌های امید در کشور بی‌شمار است/ زبان طنز به رسایی و سودمندی مستند کمک می‌کند/ سرافراشته نشان دهید که انقلابی هستید برخی مدارس استان بوشهر دوشنبه تعطیل است تحلیل سید علی خمینی از ناآرامی‌های اخیر کشور فیلم/ قسمت هفتم مستند «خارج از دید» مراسم وداع با شهید مدافع حرم در نکا برگزار می‌شود هشدار مدیر پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده مدیر گوگل: از اخراج جیمز دمور پشیمان نیستم اعلام 20 هزار اولویت کسرخدمت ایثارگری در انتظار موافقت مجلس 2 مصدوم در پی برخورد پی کی با تیر چراغ برق در بیرجند مدیر گوگل: از اخراج جیمز دمور پشیمان نیستم تصاویر/ روزنامه‌های 2 بهمن 96 استاندار خوزستان: اعتبار مقابله با ریزگردها از لایحه بودجه حذف نشده است من، پرچم، ایران فاطمی استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده بررسی‌ها برای کشف جزئیات قتل طلا فروش یاسوجی ادامه داد رهبر معظم انقلاب در پیامی به مستندسازان جوان: مستند به واقعیّات، سرچشمه امید، شوق و حرکت باشید/ لحن نقد باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد قاسمی: ایران بر احترام به حاکمیت ملی سوریه تاکید دارد/ امیدواریم عملیات در عفرین فورا پایان یابد برنامه دولت افزایش قیمت دلار به 5000 تومان است شدت گرد و خاک مدارس استان بوشهر در نوبت بعداظهر تعطیل اعلام شد گاز گرفتگی 23 دانش آموز دختر دبیرستانی در مشهد حلوصی آکار: ترکیه به توافقات به عمل آمده در مذاکرات 3‌جانبه پایبند است/باقری: تمامیت ارضی، استقلال و حاکمیت سوریه نباید آسیب ببیند جهت انقلابی را با دقّت تمام حفظ کنید/ مستند انتقادی، مفید و لازم است/ لحن اثر باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد مستند انتقادی» باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد مهم‌ترین دلایل مرگ و میر ایرانی‌ها سرافراشته نشان دهید که مومن و انقلابی هستید/ هنر شما میتواند با سند، کار دشمن را بی اثر کند/ مستند انتقادی، مفید و لازم است برانکو: اگر 17 اتوبوس جلوی ما بگذارند، ما باید موقعیت‌ها را گل کنیم/ مصدومیت کمال ربطی به تمرینات تیم ملی ندارد آجرلو: می‌خواهیم با سائلام قهرمان ایران و آسیا شویم/ باید کارمان را از مشهد و دیار امام رضا (ع) شروع کنیم

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me