تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:ورزشی()
کد خبر:13737089
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۳:۳۲

داورزنی: برای میزبانی، تسلیم عربستان نمی‌شویم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند حق میزبانی ایران برابر تیم‌های عربستانی محقق شود.
داورزنی: برای میزبانی، تسلیم عربستان نمی‌شویم
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا داورزنی در پایان مجمع انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: انتخابات خوب و رقابتی دموکراتیک برگزار شد. در ابتدا 24 نفر برای ریاست فدراسیون بسکتبال ثبت‌نام کرده بودند که تعدادی از آنها سوابق لازم را برای احراز این پست نداشتند. در نهایت تعداد کاندیداها به 15 نفر رسید که تعدادی هم در مجمع انصراف دادند. در بین 10 نفر باقی‌مانده رئیس، بازیکن و مسئولان سابق فدراسیون حضور داشتند، آنها برنامه‌های خود را ارائه کردند.  البته زمان زیادی نیز در اختیار آنها نبود.

وی ادامه داد: جا دارد از محمود مشحون که نیم‌قرن عمر خود را صرف بسکتبال کرد، تشکر ویژه‌ای کنم، احترام او برای همه ما واجب است. البته باید فضایی در فدراسیون جدید ایجاد شود که از تجربه و افکار مشحون استفاده شود و همچنین در مراسم بهتری از زحمات چندین ساله او قدردانی به عمل آید.

داورزنی تصریح کرد: اکثریت کسانی که در مجمع امروز حضور داشتند بسکتبالی بودند، جو دموکراتیکی بر انتخابات حاکم بود و هرکس برنامه‌های خود را ارائه کرد. البته برخی از دوستان نیز تعداد کمی رای آوردند که طبیعی بود، هرکس با دوستان و رفقای خود در مورد برنامه‌هایش صحبت و رایزنی کرده بود و به تناسب هم رای آورد. در نهایت نظر اعضای مجمع برای ما قابل احترام است و وزارت ورزش حمایت جدی خود را از منتخب مجمع اعلام می‌کند.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد عدم حضور نایب‌رئیس بانوان در رای‌گیری گفت: در وهله نخست باید اعلام کنم در آیین‌نامه جدید نحوه رای‌گیری برای ریاست فدراسیون اصلاح شده است، در مجمع جدید حدود 60 نفر حاضر هستند که 30 نفر روسای هیئت‌ها و 30 نفر کسانی هستند که رئیس فدراسیون در انتخاب آنها نقشی نداشته است.  در درجه بعدی باید بگویم که نایب‌رئیس عضو فدراسیون است و حق رای ندارد. ما در این مورد نگاه جنسیتی نداریم همانطور که نایب‌رئیس فدراسیون نیز در مجمع رای ندارد.

وی ادامه داد: برای وزارت ورزش مهم است بانوانی که توانایی حضور در مجامع را دارند، به این مجمع راه پیدا کند. همچنین وزارت ورزش و دستگاه دیپلماسی نگاه و حمایت ویژه‌ای از بانوانی که به کنفدراسیون‌ها و مجامع بین‌المللی راه پیدا می‌کنند خواهد داشت.

داورزنی در مورد پافشاری‌ قطری‌ها برای میزبانی مسابقات فوتبال  که با کشور عربستان برگزار خواهند کرد، تصریح کرد: این موضوع توسط فدراسیون فوتبال ایران دنبال می‌شود. سیاست ایران نیز دفاع از حق مسلم ایران است چون کشور ما امنیت لازم را دارد و حق خودمان است تا در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا از آن دفاع کنیم. متاسفانه کشورهایی مثل عربستان با صرف هزینه‌های بالا می‌توانند آراء را تغییر دهند ولی فدراسیون فوتبال ایران با همکاری سایر کشورهایی که با ما هم عقیده هستند (مثل قطر) تلاش می‌کند تا حق میزبانی ایران در مسابقات فوتبال محقق شود.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه صحبت‌هایش ضمن اشاره به انتخابات فدراسیون بسکتبال گفت: به طباطبایی که نصف به علاوه 2 رای از مجمع گرفت تبریک می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم، امیدوارم به وعده‌های خود جامه عمل بپوشاند و بسکتبال را به جایگاه واقعی خود برساند.

وی ادامه داد: انتظار جامعه بسکتبال از این رشته دانشگاهی که به المپیک هم راه پیدا کرده و قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد، بسیار بالا است. بسکتبال زمانی از سایر رشته‌های توپی بسیار جلوتر بود ولی با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که دارد روزهای بسیار خوبی را برای این رشته پیش‌بینی می‌کنم.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بسکتبال نیاز به وفاق و انسجام ملی دارد تا همه کسانی که دستی در این رشته دارند به کمک رئیس منتخب مجمع آمده و باز هم روزهای خوب گذشته تکرار شود.

وی گفت: بسکتبال نیاز به وفاق و انسجام ملی دارد تا همه کسانی که دستی در این رشته دارند به کمک رئیس منتخب مجمع آمده و باز هم روزهای خوب گذشته تکرار شود. طباطبایی در این بین به تنهایی کاری از پیش نخواهد برد، او می‌تواند با ایجاد فضایی مناسب از منتقدین خود هم استفاده کند.

رئیس پیشین فدراسیون والیبال ادامه داد: مردم نتایج والیبال را در میادین آسیایی و جهانی دیده‌اند و انتظار دارند بسکتبال هم جزو 10 تیم برتر جهان و قهرمان آسیا باشد. ظرفیت در بسکتبال بالا است و می‌تواند رقیب جدی برای سایر رشته‌ها باشد. طباطبایی باید از همه ایده‌ها و نظرات مربیان و کارشناسان بسکتبال استفاده کند.

وی تصریح کرد: فدراسیون بسکتبال اگر به منابع وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بسنده کند به جایی نخواهد رسید، در واقع بدون بازاریابی خوب نمی‌توان کاری را پیش برد. فدراسیون بسکتبال باید 5 تا 6 برابر بودجه دولتی از بازاریابی درآمد داشته باشد. ما مسئولیت را به گردن طباطبایی می‌اندازیم تا اهداف خود را دنبال کند.

داورزنی اظهار داشت: بی‌ثباتی آفت هر فدراسیونی است، برای کسب نتایج قابل قبول در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 ضروری است که در بسکتبال فضایی باثبات ایجاد شود و برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان مدت برای تیم ملی بسکتبال مورد استفاده قرار بگیرد.
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


تلفات غیرنظامی ائتلاف آمریکایی ضد داعش از 6 هزار تن فراتر رفت محدوده 1000 هکتار برای منطقه آزاد قابل قبول نیست / منطقه آزاد معجزه نمی‌کند درخواست رئیسی از وزارت امورخارجه عکس سلفی موجب مرگ جوان زاهدانی شد گورتزکا: امیدوارم هواداران به من آسان بگیرند ناتو: روسیه برای رقابت در دریا با ناتو آماده می‌شود روایت عینی آتش‌نشانان از حادثه پلاسکو پتک نابودی بر معماری سنتی مازندران/ معماری پایدار، تلفیقی از سنت و مدرن یک فلسطینی 3 نظامی صهیونیست را زیر گرفت ایرانی‌ها 30 خرداد 97 کازان را فتح می‌کنند دنیای اسلام مسائل اساسی را بیان کند طرح بازنگری تفضیلی شهرسنگ به تصویب رسید هیاهوی خرید در جمعه بازار … کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران سعودی در یمن حذف تدریجی یارانه پردرآمدها در سه ماه نخست سال 97 تیم نهاوند قهرمان مسابقات وزنه برداری بزرگسالان استان شد قدردانی باشگاه پدیده از هوادارانش بعد از دیدار با استقلال کودک تبریزی؛ ناجی جان 6 نفر از اعضای خانواده سه برابر شدن کشتار غیرنظامیان در حملات هوایی ائتلاف آمریکا پس از روی کار آمدن دولت ترامپ تعطیلی برخی مدارس در آذربایجان غربی حامل‌های سوخت گران نمی‌شوند/ یارانه پردرآمدها در سال 97 به تدریج حذف می‌شود عکس/ سقوط پراید در استخر/ مرگ راننده یکسالگی ترامپ در کاخ سفید پایداری شبکه برق خوزستان علی رغم آلودگی شدید هوا رسمی؛ رافینیا به صورت قرضی از بارسلونا راهی اینتر شد کاهش رشد پایه پولی به 16.3 درصد گلوله باران شدید عفرین از سوی نیروهای ترکیه 3 کشته و یک زخمی در تصادف محور سلماس-خوی گزارش بنیاد مستضعفان به مردم در سالگرد حادثه پلاسکو در خریدهای اینترنتی کلاه سرتان نرود تعطیلی مدارس 15 شهرستان خوزستان در روز شنبه به هیچ عنوان نمی‌توانید این خوراکی‌ها را میل کنید! /تصاویر شکایت از بورس لوکزامبورگ برای بازپس‌گیری 4.9 میلیارد دلار دارایی ایران تظاهرات گسترده در نیجریه برای آزادی شیخ زکزاکی دانلود؛ چالش ضربه آزاد بازیکنان تاتنهام نگاه نزدیک به تویوتا یاریس grmn مدل 2018 دولت آمریکا در آستانه نوزدهمین تعطیلی/بسته شدن دولت فدرال به چه معنا است؟ ایجاد اشتغال و فقر زدایی در راس برنامه‌های متعدد دولت است کشف محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک بازرگان لاوروف: هیچگونه لطمه به توافق هسته‌ای را قبول نخواهیم کرد کاشت 100 هزار پیاز لاله در جنوب تهران به حالت عادی برگشتن برقراری ارتباط در جنوب لرستان نزاع خانوادگی با قتل پدر زن خاتمه یافت افغانستان پس از تهاجم آمریکا امن‌تر نشد دختربچه‌ای جان 6 نفر را از مرگ نجات داد هشدار جدی روسیه درباره برجام نکاتی که در خریدهای اینترنتی باید به آن توجه کرد
موسویان: خروج از برجام باعث افزایش بی‌اعتمادی بین‌المللی به آمریکا می‌شود پرواز یک گاو بر اثر طوفان در آلمان دیدار رئیسی با خانواده سرمهندس کشتی سانچی تمام خطوط ارتباطی شهرستان کوهدشت قطع شد پلیس فارس: متهم در اقلید خود را کشت سرمربی جدید تراکتورسازی وارد ایران شد بازی فولاد و پیکان به تعویق افتاد "ارسلان شهنی" از سرپرستی فرمانداری دزفول استعفا کرد تصاویر و جزئیات تازه از زندگی 13 کودک زندانی در خانه پدری پلیس فارس: متهم در اقلید خود را کشت تولید قهوه از گیاه کاسنی با خواص درمانی مراسم یادبود شهدای کشتی سانچی - تهران مدارس 16 شهر خوزستان فردا تعطیل است چرا بازی فولاد و پیکان لغو شد؟ زمان انتقال پیکر 3 جانباخته حادثه سانچی به کشور پیام احساسی طارمی برای هواداران پرسپولیس+عکس گل مارکو آسنسیو به لگانس (لگانس 0-1 رئال مادرید) فرماندار دزفول پس از تقلب امتحانی مجبور به استعفا شد مراسم اولین سالگرد شهدای آتش نشان پلاسکودربهشت زهرا (س) برگزار شد مربی ترکیه‌ای در راه تبریز/ سلام آرتور سالام به تراکتوری‌ها برگزاری مراسم اولین سالگرد شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو کاهش نرخ ارز طی دو ماه آینده پرواز یک گاو بر اثر طوفان در آلمان/عکس سرمربی جدید تراکتورسازی وارد تبریز شد + تصاویر علت استعفای فرماندار دزفول چه بود؟ /عکس مدارس 16 شهر خوزستان فردا تعطیل است/ آماده‌باش به مراکز درمانی و خدماتی بخش خبری 20: 30 مورخ 28 دی ماه 96 + فیلم مدارس 16 شهر خوزستان فردا تعطیل است سالام با استقبال هواداران به تبریز رسید عکس/ دیدار رئیسی با خانواده سرمهندس جانباخته سانچی رزومه بازیکن پرتغالی جدید استقلال ساغلام بمحض پیاده شدن ازهواپیما، میل به نمازجمعه داشت! مدارس 15 شهر خوزستان شنبه تعطیل است در لایحه جدید دولت حقوق کارمندان چقدر افزایش دارد؟ فقهی زاده در مراسم تجلیل از فعالان قرآنی شهرستان استهبان عنوان کرد: اهل بیت (ع) بزرگترین مفسران قرآن کریم هستند گشایش دفتر یادبود "شهدای خدمت" حادثه سانچی در سفارت ایران در کویت پلیس: متهمی که در اقلید به یک مامور ناجا تیراندازی کرده بود، خودکشی کرد ملت فلسطین مواضع ایران در مساله قدس را می‌ستاید زمان اعلام اسامی 20 هزار واجد شرایط کسرخدمت‌های جدید سربازی نرم‌افزارهای موبایل 16 مورد اطلاعات ما را بیگانگان می‌دهند/ تلگرام دنبال براندازی نظام بود؛ فیلتر آن آبی روی آتش بود و باعث دستگیری عناصر ضدانقلاب شد ارتباط 50 درصد «طلاق»‌های کشور با اعتیاد/ راه‌اندازی مرکز رصد آسیب‌های اجتماعی در استانها زمان اعلام اسامی 20 هزار واجد شرایط کسرخدمت‌های جدید سربازی توصیه مهم درباره رجیستر کردن گوشی‌های چند سیم کارت/ فعال سازی ناصحیح دریافت خدمات را مختل می‌کند سفر جابری انصاری به روسیه/ رایزنی امروز با بوگدانف/ شرکت در نشست با همتایان روس و ترکیه‌ای در سوچی مدارس 16 شهر خوزستان فردا تعطیل است درخواست عجیب برانکو از مدافع تیمش تولیت آستان قدس با خانواده سرمهندس کشتی "سانچی" دیدار کرد افزایش 20 تا 50 درصدی حقوق کارمندان در لایحه جدید دولت حرف‌های اخیر دشمن از دلسوزی نیست؛ فتنه جدید است/ پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را پایین خواهیم کشید انفجار مهیب در شهر گیلانغرب/ نشت لوله گاز حادثه آفرید

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me