تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:ایسکا
دسته:آموزشی و دانشگاه()
کد خبر:13741723
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۵:۵۲

برای احقاق حق انقلاب مستضعفین تلاش می‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم خواسته به حق مردم نادیده گرفته شود

برخی انجمن‌های اسلامی عضو دفتر تحکیم وحدت دربیانیه‌ای اعلام کردند: مثلث شوم دشمن در خواب آشفته‌اش برای ایران هیچگاه از تلاش برای ضربه زدن دست نمی‌کشد اما نخواهیم گذاشت این امر سرپوشی بر ناکارآمدی‌های مسئولان شود.
برای احقاق حق انقلاب مستضعفین تلاش می‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم خواسته به حق مردم نادیده گرفته شود

به گزارش ایسکانیوز،برخی انجمن‌های اسلامی عضو دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای درباره وقایع اخیر در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری اعلام کردند: اکنون در آستانه ورود به چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم که با آرمان‌های عدالت‌جویانه و آزادی‌خواهانه به بار نشست تا زنجیرهای ثقیل استبداد، استثمار و استکبار را از وجدان‌های فروخفته و تنهای رنجور و ستمدیده بگسلد و در ادامه ایثارگری‌های مردم در نهضت مشروطه و دست‌نشانده‌های اجانب، مردم را بر سرنوشت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی خود حاکم گرداند تا جامعه‌ای مبتنی بر معنویّت و آرمان‌های رفیع انسانیت بنا شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: بدون شک صدایی که ابتدا در خیابان‌ها به گوش می‌رسید، صدای مردمان همین مرز و بوم بود که سال‌ها در برابر تهدیدات خارجی و ناملایمات
داخلی ایستادگی کردند و رنج جنگ تحمیلی و گزند تحریم‌های ظالمانه را به جان خریدند و نهال مقدسی را که به وسیله پدرانشان در این سرزمین ریشه دوانده بود، با خون پاک شهیدان خود آبیاری کردند تا امروز شجره طیبه‌ای شود که از استقلال و آزادی این سرزمین در برابر هجوم بی‌محابای دشمنان قسم خورده ملت دفاع کند.
در ادامه این بیانیه عنوان شد: صدای ناشی از زخم‌های وارد شده بر پیکر معیشت‌شان به دست برخی مسئولان، آنها را به خیابان کشانده بود تا همچون بسیاری از برهه‌های دیگر با استفاده از حقوق خود صدایشان را به گوش مسئولان برسانند، این بار اما نیت‌های پلید و تصمیمات اشتباه فضا را غبارآلود کرد تا هم مطالبات مردم به حاشیه رانده شود و هم از مسیر ناصواب برای کشور هزینه‌تراشی شود.

برخی انجمن‌های اسلامی عضو دفترتحکیم وحدت در این بیانیه اعلام کردند: این بار مردم، با عبرت از تلخی‌های سابق، قبل از دعوت ولی‌امر به میدان آمدند، انحراف را با عقلانیت، زمان‌شناسی و بصیرت پاسخ دادند و بساط سوءاستفاده کارگردان تاجرمسلکِ این نمایش
خیابانی را برچیدند. نمایشنامه‌ای که سناریوی آن را دشمن چند ده ساله ملت، آمریکا نوشته بود و با دلارهای نفتی حاکمان خوش خیال خلیج فارس، به دست عمال خائن و جلاد گروهک منافقین پیاده شد. اقدامات این سه‌گانه نام‌آشنا و این محور حقیقی شرارت علیه ملت
ایران اگرچه همچون گذشته بر قله مقصود ننشست و سرشان باز نیز به سنگ خورد اما پرده از سیمای دروغین‌شان افکند و باطن بدطینت‌شان را بیش از پیش در برابر دیدگان ملت عریان ساخت.
در ادامه این بیانیه آمده است: نیک می‌دانیم مثلث شومی که خواب آشفته‌اش برای ایران، با درایت عمود خیمه‌ نظام تعبیر نشد، هیچگاه از تلاش برای ضربه زدن دست نمی‌کشد اما همچون حیات 70 ساله‌ انجمن‌های اسلامی، به عموم مردم اطمینان می‌دهیم که نخواهیم گذاشت این امر سرپوشی بر ناکارآمدی‌های مسئولین شود و خواسته‌های به حق مردم نادیده گرفته شود.

برخی انجمن‌های اسلامی عضو دفترتحکیم وحدت عنوان کردند: مسئولانی که همیشه می‌گویند اعتراض حق مردم است اما آیا به ثمر نشستن اعتراض به حق، شایسته مردم نیست؟ آیا مردم فقط وظیفه دارند اعتراض کنند و بروند و هیچ چیز تغییر نکند؟ یا مسئولان وظیفه دارند برای رفع مشکلات و گره‌ها اقدام عملی کرده و عملکردشان را اصلاح کنند؟ همانطور که رهبر انقلاب فرمودند «به منظور تحقق خواسته‌های به‌حقِ مردم در کنار ملت می‌باشند»، ما نیز با پیروی از ولی امر خود همگام با ایشان و دوشادوش مردم برای مطالبه از مسئولان بدون هیچ خط قرمز و وابستگی تلاش می‌کنیم. اما اجازه نمی‌دهیم بستری غیرقانونی برای سوءاستفاده و ضربه زدن به ملت به وجود آید، به مقدسات بی احترامی شود، هویت‌مان مورد اهانت قرار گیرد و بیت‌المال مسلمین در آتش کین و نفرت بسوزد.
در این بیانیه آمده است: همگان می‌دانیم که دولت، دستگاه قضایی و قوه‌ مقننه همه جزو ارکان نظام و بخش‌هایی از حاکمیت جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود. در این میان هم قاضی ناباب یافت می‌شود هم مدیر ناکارآمد و هم نماینده‌ بی کفایت. تنگناهای اقتصادی و معیشتی و ضعف عملکرد نیز در نقاط مختلف هویداست. اما چرا این ملت در تمام بزنگاه‌های حساس، بی منت به میدان آمده و از نظام و کشور در نهایت وحدت صیانت نموده است؟ چرا که این نظام متولد مردم است، مال مردم است، به وسیله مردم به وجود آمده و به مردم تکیه دارد. مردم، خود مسئول سرنوشت خویش‌اند و مشکلات را با امید به آینده‌ای روشن و استفاده از ظرفیت‌های نظام اصلاح می‌کنند.
در این بیانیه اعلام شد: اما نکته‌ مهم این است چرا با وجود تذکّر، هشدار و مطالبه‌‌گریِ مکرر رهبری از مسئولانِ دستگاه‌های مربوطه و گذشت بیش از 16 سال از فرمان هشت ماده‌ای ایشان برای مبارزه با فساد اقتصادی و بهبود معیشت مردم، نه تنها به این انذارها توجه نشده بلکه نمایندگان مجلس و روسای قوای کشور نیز وعده‌ها و شعارهای خود را به فراموشی سپرده اند و عملا در برابر وظایفشان مسامحه می‌کنند؟ با پشتوانه‌ رهبری که «حرکت سازندگی جوانان» را برتر از هر قشر دیگری و «دست آنان را کارآمدتر از هر دست دیگری» می‌پندارد، یقینا می‌توانیم بر بسیاری از چالش‌ها فائق آییم.

برخی انجمن‌های اسلامی عضو دفترتحکیم وحدت اعلام کردند: ریشه‌ بسیاری از رخوت‌ها و بی انگیزگی‌ها، بستن راه ورود نیرو‌های تازه نفس و جوان به عرصه‌ مختلفِ کشور است. با نگاهی دوباره به اوایل انقلاب درمی‌یابیم، با اعتماد به جوانان، می‌توان کشور را از گردنه‌های خطرناک به سلامت عبور داد و با تکیه بر حریت جنبش دانشجویی و آرمانخواهیِ راهگشایَش که انقلاب دوم و سوم را رقم زد، با دگرگونی در حلقه‌ بسته‌ مسئولین، زمینه‌ حل مشکلات پیش رو را بوسیله‌ انقلاب چهارم انقلاب جوانان رقم زد.

در این بیانیه آمده است: دفتر تحکیم وحدت به عنوان قدیمی ترین اتحادیه دانشجویی کشور، در راستای وظیفه‌ ذاتی خود برای تحقق خواسته‌های به حق ملت تلاش کرده و همانگونه که بارها نقش محوری خود را در سپهر سیاسی این سرزمین به نحو احسن ایفا کرده است، اینک در راستای زدودن زنگار ناکارآمدی از بدنه‌ مسئولین کشور و دفاع از حقوق مظلومین، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و برای احقاق حق انقلابی که متعلق به پابرهنگان و مستضعفین بود، تلاش می‌کند.

منبع:فارس

204

#احقاق حق #انقلاب مستضعفین #انجمن‌های اسلامی عضو دفتر تحکیم وحدت #بیانیه‌
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


هیات کره جنوبی وارد کره شمالی شد تصاویر/ روزنامه‌های ورزشی سه شنبه 3 بهمن 96 دست نوازش «پاپ» بر سر زنان راهبه +عکس انفجار یک بمب قوی در تایلند مهاجم مراکشی به الهلال عربستان پیوست ورود 73 درصد دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد به شاخه نظری عتیقه زیبای آمریکایی در تهران! / عکس هوش، ذکاوت، فصاحت و بلاغت حضرت زینب (س) کشف کالای قاچاق در غرب استان تهران هیات دیپلماتیک آمریکا برای رایزنی درباره برجام به اروپا می‌رود مهاجم مراکشی به الهلال عربستان پیوست "کیا" از یک خودروی زیبا رونمایی کرد (عکس) سه ورزشکار به دلیل دوپینگ محروم شدند صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی سه شنبه 3 بهمن ماه باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد استان از زیر زمین به روی زمین آمدند وضعیت جوی استان قم 96/11/03 اختصاص مشوق‌های سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی بوانات بافت‌های تاریخی که در آستانه تخریب قرار دارند + تصاویر معجزه ترنجبین در نابودی سرفه یک فوریت طرح سیاست‌ها و رویکردهای تدوین برنامه 5 ساله سوم توسعه تهران ماهیت شرکت تعاونی مسکن ویلاشهر تغییر یافت رهبر انقلاب در حرم حضرت زینب (س) +تصاویر شورای امنیت سازمان ملل خواستار اقدام فوری جهان درباره ناامنی‌های افغانستان شد ادامه صدرنشینی تیم سرخ آبی پوشان در لیگ برتر فوتسال امیدوارم آنهایی که اشک مادرم را درآوردند اشک مادرشان را ببینند/ با هماهنگی باشگاه به فیفا دروغ گفتیم! اندیشکده آمریکایی: یکهزار زن داعشی در لیبی حضور دارند وعده جالب حسن روحانی؛ موعد اتمام 2 ساله مسکن مهر 2 ماهه شد کوچک‌ترین روستای جهان با یک ساکن +عکس چگونه «بدن‌درد» ناشی از سرماخوردگی را کاهش دهیم؟ اثرات سیگار کشیدن بر اندام‌های بدن گشایش نمایشگاه عکس هنرجویان عکاسی حوزه هنری قزوین شرایط مساعد صنعت سلولزی در گیلان «سارا و آیدا» جایزه بهترین فیلم آسیایی را گرفت ویژه برنامه‌های دهه فجر در اسلام‌آباد پاکستان اعلام شد راهیان نور یکی از اقدامات اثرگذار فرهنگی در مقابل جنگ نرم دشمن تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه 3 بهمن 96 هدف حمله به هتل اینترکانتیننتال سفیر آمریکا بود زلزله 3.5 ریشتری سومار را لرزاند آیا می‌توان انباری را به غیر از ساکنان آپارتمان فروخت؟ عملیات نظامی ترکیه در عفرین ادامه خواهد یافت گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی در کیش فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 97 گل حیدر، یا زینب … آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی در مرز ورشکستگی «لقمه» صدای همه مردم است 100 اثر برتر تاریخ سینمای جهان را بشناسید هدف اصلی حمله به هتل اینترکانتیننتال سفیر آمریکا بود نماینده جدید سازمان ملل در امور یمن انتخاب شد فیلم/ مولودی‌خوانی به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب (س)
جزئیات حمله به چند روحانی در قم | ضارب دستگیر شد دستگیری باند سرقت طلافروشی در یافت آباد بررسی حادثه آتش سوزی در شهرداری منطقه 12 افزایش تزریق دلار به بازار دستگیری 4 سارق طلافروشی در یافت آباد شرط دولت و مجلس برای مردم/ تکلیف یارانه‌ها مشخص شد توضیحات حراست شهرداری تهران درباره حادثه آتش سوزی در ساختمان شهرداری منطقه 12 مرگ هولناک داماد مقابل چشمان عروس گفت‌وگو حسن روحانی با رشیدپور را امشب ببینید معاون اداری مالی سابق دانشگاه پیام نور بازداشت شد طرح/ ولادت حضرت زینب (س) جدیدترین قیمت دلار، یورو و درهم در بازار آزاد؛ دوشنبه دوم بهمن 96/ توصیه سیف به مردم: در بازار ارز سرمایه گذاری نکنید پلیس زودتر از سارقان مسلح به طلافروشی رسید حمله به یک روحانی در قم+ عکس تصاویر/ وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد معافی» شب گذشته: شهرداری منطقه 12 به آتش کشیده شد رشید پور، مجری گفت و گوی تلویزیونی با روحانی مجری امشب گفت و گو با رئیس جمهور مشخص شد خودکشی، پس از قتل خواهر زاده «رضا رشیدپور» مجری گفت وگوی زنده تلویزیونی امشب «روحانی» با مردم پخش زنده سخنان رییس‌جمهور از 3 شبکه تصاویر: ضرب و شتم چند روحانی توسط جوانی در قم تصاویر حمله به دو روحانی در قم ارسال دو لایحه توسط روحانی به مجلس وداع با پیکر فرمانده شهید مدافع حرم، «محمد معافی» +عکس جزئیات حمله به دو روحانی در قم +عکس آتش گرفتن ناگهانی یک اتوبوس در شهرری + تصاویر جدیدترین قیمت دلار، یورو و درهم در بازار آزاد دوشنبه دوم بهمن 96/ دلار مبادله‌ای ارزان شد ترکیه پیشنهاد روسیه را رد کرد رزمایش مشترک محمد رسول‌الله (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز شد سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد ایجاد شد میرمحمود موسوی: حال میرحسین موسوی مساعد است تعطیلی مدارس هشت شهرستان خوزستان در نوبت بعدازظهر سه شنبه پلمب جعبه سیاه نفتکش سانچی امروز باز می‌شود گلچین مدیحه و مولودی حضرت زینب (س) جزئیات حمله به دو روحانی در قم+ عکس نتیجه‌گیری‌های سیاسی علیه ایران به سبک عادل‌الجبیر! دستگیری سارقان مسلح قبل از سرقت طلافروشی مدارس چند شهر خوزستان فردا سه شنبه تعطیل اعلام شد پخش زنده سخنان رییس‌جمهور از 3 شبکه حمله با بمب آتش زا به منطقه شهرداری تهران پیشنهاد 2 میلیاردی تیم اصفهانی به ستاره‌های پرسپولیس التهابات بازار ارز کاهش یافت حذف دوران تحصیل از سنوات بازنشستگی فرهنگیان؟ اخراج نمایندگان عرب‌تبار از کنست اسرائیل حمله با قمه به دو روحانی در قم + عکس نظر آیت الله قرائتی درباره کشتی مطلا قضات با بهره مندی از ظرفیت‌های قانونی از مجازات‌های جایگزین حبس استفاده کنند/ اجازه نمی‌دهیم برخی جریان‌ها هزینه آشوب را کم کنند/ زندان‌ها در تغذیه و بهداشت با مشکلات متعددی مواجهند مدارس اهواز سه‌شنبه تعطیل شدند دشمن از عدم آگاهی برخی افراد برای نفوذ استفاده می‌کند/اجازه نمی‌دهیم برخی جریان‌ها هزینه آشوب را کم کنند

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me