تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:رسا
دسته:متفرقه-استان ها-استان ها()
کد خبر:13747454
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۰

قدردانی ائمه جمعه استان بوشهر از حضور ملت ایران در راهپیمایی علیه اغتشاشگران

ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر با قدردانی از حضور با بصیرت ملت ایران در خنثی شدن ترفندهای دشمنان اعلام کردند: حضور خودجوش و با بصیرت ملت ایران، در صحنه، فتنه دشمنان نظام اسلامی را به شکست کشاند.
قدردانی ائمه جمعه استان بوشهر از حضور ملت ایران در راهپیمایی علیه اغتشاشگران

به گزارش خبرگزاری رسا، امام جمعه برازجان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به 26 دی‌ماه سالروز فرار شاه خائن از کشور اظهار داشت: با گسترش اعتراضات مردمی و سست شدن پایه‌های سلطنت پهلوی در 26 دی ماه سال 1357 محمدرضا پهلوی و همسرش پس از سال‌ها ظلم و ستم و جنایت علیه ملت ایران، به طور غیر رسمی از تهران به مقصد مصر خارج شد و در کمتر از یک ماه از فرار شاه رژیم ستم شاهی در ایران سقوط کرد.

حجت‌الاسلام حسن مصلح با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان نواب صفوی، طهماسبی، واحدی و ذالقدر از فدائیان اسلام به تحرکات آمریکا علیه ایران اسلامی پرداخت و با اشاره به اینکه آشوب و اغتشاش در ایران با طراحی آمریکا انجام شد خاطر نشان کرد: ایجاد امید در گروه‌های شکست خورده تکفیری منطقه، ایجاد دلگرمی برای ضد انقلابیون خارج نشین، انتقام شکست‌های اخیر آمریکا و حامیان وی در غرب آسیا، زمینه سازی برای غارت مرتجعان منطقه و اعلام آسیب پذیری جمهوری اسلامی در افکار عمومی از اهداف و بهره‌برداری آمریکا از اغتشاشات در ایران بود.

خطیب نماز جمعه برازجان، وجود اختلافات میان جریان‌های سیاسی حاکمیت و مدیران ارشد نظام و اجتماعات اعتراض آمیز مال باختگان موسسات اقتصادی و قرض‌الحسنه را زمینه ساز بروز فتنه و آشوب در ایران دانست و تصریح کرد: گلایه شدید مردم از وضعیت اقتصادی، رکود اقتصادی در کشور، بیکاری جوانان در جامعه، سازماندهی اراذل و اوباش و خانواده‌های ضد انقلابیون، سازماندهی عوامل سازمان سیا در داخل کشور و هماهنگی ضد انقلاب‌ها در خارج از کشور از دیگر  برنامه زمینه سازی بروز آشوب و اغتشاش در ایران بود.

حجت‌الاسلام مصلح با تاکید بر حل مشکلات جامعه به ویژه حوزه اقتصاد و معیشت افزود: مسؤولان دستگاه‌های اجرایی باید مشکلات برطرف و مطالبات مردم در زمان کوتاه  محقق  کنند.

وی با قدردانی از حضور حماسی مردم در خنثی کردن توطئه دشمنان بیان کرد: حضور خودجوش و با بصیرت ملت ایران، در صحنه فتنه دشمنان نظام اسلامی را به شکست کشاند.

فرماندار دشتی حل مشکل اشتغال جوانان را در اولویت قرار دهد

امام جمعه خورموج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با قدردانی از خدمات غلامرضا مهرجو و آرزوی موفقیت برای عبدالله نادری فرماندار جدید دشتی اظهار داشت: خدمات قابل توجهی در بخش‌های مختلف در شهرستان دشتی با تلاش دولت مردان انجام شده که جای قدردانی دارد

حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح  با تاکید بر حضور و مشارکت فرماندار دشتی در تمامی صحنه‌ها و آشنایی با مشکلات مردم تصریح کرد: از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری و مردم  وضعت نامطلوب اقتصاد، بیکاری، اشتغال و تورم است که حل این مشکلات باید در دستور کار مسئولان به ویژه فرماندار دشتی قرار بگیرد.

خطیب نماز جمعه خورموج با بیان اینکه مردم خدمات ارائه شده باید لمس و احساس کنند تاکید کرد: درخواست رفع بیکاری و ایجاد اشتغال از مطالبات مهم مردم دشتی است که این مهم بایددر اولویت برنامه‌های فرماندار دشتی قرار بگیرد.

امام جمعه خورموج با بیان اینکه  برخی از مردم مشکل بیکاری را در فضای مجازی مطرح می‌کنند افزود: آنان معتقد هستند که مسئولان قدمی برای حل بیکاری و ایجاد اشتغال در دشتی برنداشته است.

حجت‌الاسلام مصلح با اشاره به اینکه وضعیت نابسامانی در بحث اشتغال در شهرستان دشتی وجود دارد گفت: با توجه به اینکه ظرفیت‌های مهمی در دشتی وجود دارد لازم است فرماندار دشتی حل مشکل اشتغال جوانان را در اولویت قرار دهد.

وی افزود: ساماندهی ظرفیت‌های مهم اشتغال‌زایی شهرستان دشتی باید مورد توجه قرار بگیرد و در این راستا جوانان با تشکیل تعاونی در حوزه کشاورزی، معادن، پرورش آبزی می‌توانند اقدام کنند.

خطیب نماز جمعه خورموج با تاکید بر توجه به پرداخت تسهیلات کم بهره برای ایجاد اشتغال خاطر نشان کرد: مسؤولان وعده پرداخت تسهیلات را داده‌اند که باید وام با توجیهات لازم و آموزش و بازاریابی انجام شود.

اشتغال مهم‌ترین مطالبه مردم شهرستان عسلویه است

امام جمعه عسلویه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت سالروز شهادت فدائیان اسلام شهید نواب صفوی، طهماسبی، برادران واحدی و ذوالقدر اظهار داشت: نوع زندگی این عالمان بزرگ باید سرمشق خوبی برای ما در عصر حاضر باشد.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با محکوم کردن اغتشاشات و آشوب‌های خیابانی و فتنه افزود: بروز این جریان در خارج از کشور طراحی  و از سوی مزدوران آنها در داخل اجرایی شد.

خطیب نماز جمعه عسلویه با بیان اینکه مردم با حضور در راهپیمایی، ترفندهای دشمنان را پاسخ دادند تاکید کرد: ملت ایران این بار خودجوش و با شورانگیزی ویژه به صحنه آمدند و ضمن محکوم کردن آشوب‌ها و اغتشاشات حمایت خود را از ولی فقیه به جهانیان نشان دادند.

امام جمعه عسلویه، با تاکید بر تقویت بصیرت و افزایش آگاهی و هوشیاری برای شناخت ترفندهای دشمنان خاطر نشان کرد: دشمنان برای نا آرامی‌های اخیر، برنامه ریزی گسترده کرده بودند که این بار هم با هوشیاری مردم، دشمنان شکست خوردند.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به سرکردگی آمریکا هر روز  دنبال مکر تازه‌ای است تاکید کرد: ملت ایران بصیر و آگاه و انقلابی است چراکه دوست‌دار اسلام، قرآن، رهبر معظم انقلاب و  ایران اسلامی است.

امام جمعه عسلویه به انتصاب فرماندار جدید در عسلویه اشاره کرد و با تبریک به عبدالنبی یوسفی به عنوان فرماندار جدید عسلویه و قدردانی از خدمات عبدالله نادری تصریح کرد: خدمت به مردم وقتی ارزش دارد که خالصانه، خاضعانه و صادقانه و بدون منت باشد و توقع تشکر از مردم نداشته باشیم.

خطیب نماز جمعه عسلویه با تاکید بر این نکته که فرماندار باید قانون‌مندی را سرلوحه کار خود قرار دهد خاطر نشان کرد: برخورد قاطع با تخلف و فساد و  پایبندی به قانون و تحقق مطالبات رهبر انقلاب باید سرلوحه کار فرماندار عسلویه باشد.

وی شهرستان عسلویه را از شهرستان های با توانمندی اقتصادی، صنعتی و تجاری بالا دانست و گفت: این شهرستان با داشتن این ویژگی‌ها ولی مشکلات متفاوتی دارد که باید حل آن در سرلوحه کار فرماندار قرار بگیرد.

امام جمعه عسلویه، اشتغال را مهم‌ترین مطالبه مردم شهرستان عسلویه دانست و افزود:فرماندار عسلویه موضوع اشتغال جوانان را با جدیت دنبال کند که در این راستا باید آستین همت بالا زد و با تمام قدرت وتوان برای مردم کار کرد./۹۶۹/د۱۰۲/ب۱

منبع: تسنیم

#ائمه جمعه #استان بوشهر #رسا #خطبه نماز جمعه
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


طرح ترامپ برای غارت عربستان پورتو پرنس / تظاهرات مردم هائیتی علیه ترامپ برگزاری جلسه تجلیل از پرستاران شاغل در شهرستان اشکذر پرستار گمنامی که شبانه روز از بیمار خود مراقبت می‌کند خدمات شهری باید منطبق با نیاز شهر باشد تعامل بانک‌ها و فعالان بخش خصوصی بسترساز توسعه است مرمتگران در بناهای تاریخی فارس مشغول کارند حتی در نوروز! دستگیری عضو گروه ری استارت در استهبان عکس | چهره بازسازی‌شده «سپیده»، دختر نوجوان 9000 ساله خودروی زرهی مین‌کوب ساخت ایران + عکس دادستان کل آمریکا تحت بازجویی قرار گرفت کوتاه شدن دست امارات و مالزی از سر آینده سازان کشور ابراز تنفر مردم انگلیس از رئیس جمهور امریکا شایع‌ترین و خطرناک‌ترین بیماری‌های کبدی در کشور را بشناسید/ «کبدچرب» کشنده است؟ 100 پاسپورت بیگانه در جیب مدیران ارشد کشور جشن تولد 81 سالگی پدر بازیگر زن پرحاشیه/عکس ریزگرد؛ چالشی ملی تاجر قلابی حتی سر بادیگاردهایش کلاه گذاشت متهمان ردیف اول و دوم ورشکستگی صنعت داروسازی مشخص شدند افزایش ظرفیت گروه‌های تلگرامی هدف ترکیه از حمله به عفرین اشغال دوباره حلب است 2 کشته بر اثر تیراندازی در دبیرستانی در ایالت کنتاکی آمریکا چه شد که دزدی قطعات خودرو کم شد؟ تجلیل از پرستاران اردکانی پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز پرستار صادرات 20 هزار تُن محصول کشاورزی سمنان به 10 کشور جهان فوران آتشفشان «مایون» در فیلیپین افتتاح دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تفاوت سرماخوردگی و آنفولانزا چیست؟ اتهام خانم پرستار به قتل 99 بیمار +عکس تصاویری پر التهاب از نشت گاز و هرج و مرج 1500 نفره در مرکز لندن چرا به پیامبر اکرم (ص) ابوالقاسم می‌گویند؟ رئیس جمهور آمریکا با همتای فرانسوی خود دیدار می‌کند آیین تجلیل از کادر پرستاری درمانگاه سپاه ناحیه دامغان برگزار شد+ تصاویر جشن میلاد حضرت زینب (س) در شهرستان میبد برگزار شد تجلیل از پرستاران خاص در اردکان افزایش تعداد تلفات انفجارهای بنغازی به 40 کشته و 70 زخمی وضعیت جوی 4 بهمن ماه 96 سمنان اصرار بانک مرکزی، انکار دلار صفحه اول روزنامه‌های 4 شنبه 4 بهمن 96 تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان/ عکس مدیر شورای ملی اقتصاد آمریکا: ترامپ به داووس می‌رود تا عملکرد اقتصادی خود را توضیح دهد در مکزیک در سال 2017، نوزده هزار نفر در جرائم سازمان یافته کشته شدند تصاویر صفحه روزنامه‌های چهارشنبه 4 بهمن افکار و رفتار سیاسی امام حسین (ع) دلایل ناکارآمدی طرح دولت در اصلاح قیمت حامل‌های انرژی شبکه‌های اجتماعی و خلوت انسانی
نمایشگاه عکس "گذری بر طبیعت " در فومن برپا شد 5 جایزه جشنواره‌ی "داکا" برای سینمای ایران "پرچم" به عنوان نماد انقلاب اسلامی در دهه فجر برجسته شود انتخاب رشیدپور برای گفت‌وگو با رییس‌جمهور چه پیامی داشت؟ بوشهر، پایتخت کتاب ایران 3 نکته‌ای که "رشیدپور" از مصاحبه با روحانی گفت/فیلم دلار به‌زودی ارزان می‌شود چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623) تعطیلی مدارس البرز؛ فردا 4 بهمن 96 هشدار سونامی در پی زلزله 8 ریشتری آلاسکا دلار گران شد/ نرخ ارز امروز 3 بهمن ماه 96 خبر خوش برای زنان سرپرست خانوار تنفس با بوی تعفن؛ موصل شهر اجساد داعش (+عکس) اعتراض به توقیف «روز عقیم» به استوری هنرمندان رسید تعیین‌هویت‌یکی‌ازاجسادمکشوفه‌سانچی مدارس استان البرز فردا تعطیل است توضیح رشیدپور درباره مصاحبه دیشب با رئیس جمهور ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست تکذیب شد یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران افتتاح شد شلاق و زندان برای تجاوز به دختر دانشجو/دادگاه پذیرفت که تجاوز به عنف صورت نگرفته و دختر راضی بوده شایعه مرگ مغزی الناز شاکردوست با مادرش چه کرد؟ اکران مردمی «کمدی انسانی» با حضور بازیگران این فیلم توضیح رشیدپور درباره مصاحبه با روحانی روستای آبیز تبدیل به شهر شد نامه کنایه‌ای علی مطهری به حسین شریعتمداری؛ هماهنگی کیهان با مواضع ترامپ درباره برجام قابل تامل است /جای سوال است چرا به قتل ستار بهشتی نمی‌پردازید پدر شهید مدافع حرم "محمد معافی": محمد رفت تا نام ایران و حرمت وطن و حجاب حفظ شود عناوین روزنامه‌های ورزشی 4 بهمن 96/ طارمی: برای قهرمان شدن همگی دروغ گفتیم! +تصاویر هشتمین همایش غزه نماد مقاومت اجرای طرح بزرگ امنیت و آرامش شبانه تهران از سوی پلیس تهران (+عکس) توضیحات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص یک اشتباه پزشکی: بیمار باید هزینه کامل خارج کردن پنس از شکم خود را بدهد! افشاگری مهدی طارمی در برنامه 90 +عکس و فیلم مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم "محمد معافی" در کرج برگزار شد یک مقام آگاه: اروپا به ایران گفته باید پای میز مذاکرات موشکی حاضر شود فیلم/ صدای ضبط شده از مکالمه طارمی و هدایتی و جوابیه طارمی توضیحات رشیدپور درباره گفتگوی زنده رئیس جمهور با مردم + فیلم دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال 97 بخوانند هشدار سونامی در پی زلزله 8 ریشتری آلاسکا ترکیه برای آمریکا شرط گذاشت 30 هزار میلیارد تومان به خاطر فرار مالیاتی خسارت دیده‌ایم / عدم تحقق 42 درصدی بودجه 96 در 8 ماه گذشته / تنها 5 درصد سهم مدیریت بحران از بودجه 96 پرداخت شده است گزارش وزیر اطلاعات به کمیسیون شوراها درباره حوادث اخیر/ احساس جامعه درباره بروز فساد بیش از واقعیت فساد است درخواست از خاتمی برای تذکر به دولت/ آغاز گفت‌وگوی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان/ هزینه ضعف‌های دولت را نباید اصلاح‌طلبان پرداخت کنند حادثه برای الناز شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری/ آسیب‌دیدگی جزئی از ناحیه کمر نبود اعتبار برای تأمین خوراک پتروشیمی باعث تعطیلی صنایع پتروشیمی شده است/ تأمین منابع سازمان زمین شناسی از محل اجاره هلی‌کوپتر موافقت رهبری با بودجه 150 میلیون دلاری برای مقابله با گرد و غبار محرومیت 12 شتر از مسابقات به دلیل عمل زیبایی! خرید و فروش گوشی‌های دست دوم نیازمند فرایند انتقال مالکیت است/انتقال مالکیت گوشی دست دوم در سامانه #7777* نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری؛ هماهنگی کیهان با مواضع ترامپ درباره برجام قابل تامل است برجام یک سند کامل و غیر قابل تجزیه است امکان مذاکره مجدد ندارد/ هیچگونه مذاکره‌ای در موضوع موشکی و توان دفاعی خود با هیچ کشوری نخواهیم داشت رهبر معظم انقلاب 150 میلیون دلار برای مقابله با ریزگردها اختصاص داد مجلس نمایندگان آمریکا به رفع تعطیلی دولت فدرال رأی داد /تصویب طرح تأمین بودجه موقت برای سه روز

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me