تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:دسته بندی نشده
کد خبر:13750078
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۰۰:۴۲

دردسر دختری با رفتار پسرانه برای مادر شوهرش! +عکس

دخترخانواده که پدرش آرزو داشت او پسر می‌شد به خاطر کتک هایی که مادرش ازپدرش می‌خورد به باشگاه رزمی رفت تا بتواند در آینده از خودش دفاع کند
دردسر دختری با رفتار پسرانه برای مادر شوهرش! +عکس

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دخترخانواده که پدرش آرزو داشت او پسر می شد به خاطر کتک هایی که مادرش ازپدرش می خورد به باشگاه رزمی رفت تا بتواند در آینده از خودش دفاع کند و حالا او اخلاق پسرانه پیدا کرده و همین باعث اختلاف دختر جوان با مادرش شده است.

 

نمی دانم آیا این انتظار زیادی است که از دخترم دارم؛ اینکه رفتارهای دخترانه داشته باشد، لباس مناسب جنس خودش بپوشد و با دوستان مناسب خود در ارتباط باشد.

 

زنی 40 ساله با حضور در اتاق مشاوره معاونت اجتماعی پلیس فارس گفت: هربار که می خواهم خواسته خود را به او بگویم، شروع به داد و بیداد و پرخاشگری می کند. فورا به اتاقش می رود، در اتاق را قفل می کند و تا ساعت ها حاضر نیست از اتاقش بیرون بیاید. از طرفی با حمایت های غیرمنطقی پدرش از او روبه رو می شوم.

 

شاید مشکل اصلی به رابطه من و پدرش مربوط می شود. ما چهار دختر داریم. همسرم خیلی دلش می خواست پسردار شویم و به خاطر همین مساله، مشکلات زیادی داشتیم. همسرم چندین بار قصد ازدواج مجدد داشت که با پادرمیانی اطرافیان حل شد.

 

از همان کودکی وقتی دخترم (که فرزند آخر خانواده است) دعوای من و پدرش را می دید و اینکه چگونه از دست پدرش کتک می خورم و توان دفاع از خود را ندارم، این ذهنیت در او شکل گرفت که نسبت به هویت جنسی خودش تنفر داشته باشد. همیشه می گفت وقتی بزرگ شدم به کلاس های ورزشی می روم و کاری می کنم که دیگر پدر نتواند تو را اذیت کند.

 

الان چندسالی است که به کلاس های ورزش  های رزمی می رود و واقعاً هم به آرزویش رسید. دیگر پدرش جرأت کتک زدن مرا ندارد. خیلی راحت جلوی پدرش می ایستد و با او برخورد می کند. اما چیزی که در حال حاضر مرا نگران می کند این است که اصلاً جنسیت خود را قبول ندارد. با وجود همه مخالفت های من، تمایل زیادی به تیپ پسرانه دارد. لباس پسرانه می پوشد، موهایش را مدل پسرانه کوتاه می کند، سبک صحبت کردن او کاملاً پسرانه شده است و در حال حاضر که 24 ساله است حتی یک خواستگار هم نداشته است. آخر فکر نمی کنم هیچ مردی حاضر به ازدواج با چنین دختری باشد. خیلی برای او نگران هستم. از همه مهمتر اینکه با دوستانی در ارتباط است که همه آنها همین ویژگی ها و رفتارها را گاه شدیدتر هم دارند.

 

پس از شنیدن صحبت های مادر، از او خواستم که دخترش را به اتاق مشاوره راهنمایی کند تا صحبت های او را نیز بشنوم. وقتی دختر وارد اتاق شد شخصیت پسرانه را کاملاً می شد از ظاهر او و سبک رفتاری اش مشاهده کرد.

 

او قصه زندگی اش را این گونه آغاز کرد و گفت: از موقعه ای که معنای خوب و بد را فهمیدم، مادرم را دیدم که زیر دست و پای پدرم درحال کتک خوردن بود. پدرم مرد بدی نیست ولی انگار از ازدواج با مادرم راضی نبود، خصوصاً اینکه پدرم خیلی پسردوست بود. مادرم همه جوره برای ما زحمت می کشید و سعی می کرد زندگی اش را حفظ کند. وقتی می دیدم مادرم چقدر ضعیف است و نمی تواند از حق و حقوق خود دفاع کند خیلی اذیت می شدم. احساس ضعف زیادی از جنسیت خودم داشتم. البته پدرم رابطه خوبی با من داشت ولی خیلی دوست داشت که من پسر باشم. از همان کودکی وقتی برای خرید می رفتیم با وجود مخالفت مادرم، لباس های پسرانه برایم می خرید. گاهی با اسم امین صدایم می کرد. خیلی از اوقات مرا به شرکت می برد و بیشتر اوقات من با او سپری می شد.

 

وقتی بزرگتر شدم بنا به خواسته خودم مرا به کلاس های رزمی می برد و من در کلاس های رزمی و بدنسازی شروع به پرورش اندام هایی شبیه به پسران کردم و خدا را شکر الان کاملاً اندامی پسرانه دارم. هنوز هم پدرم مرا خیلی دوست دارد و مشکلی با من ندارد، اما مشکل اصلی من با مادرم است. او اصلاً با رفتارهای من موافق نیست. مدام مرا کنترل می کند و بیشتر اوقات، من دغدغه کنارآمدن با مادرم را دارم که چگونه لباس بخرم، چگونه لباس هایی را که دوست دارم بپوشم یا اینکه اگر قرار است موهایم را کوتاه کنم بتوانم رضایت مادرم را برای مدل موهایم جلب کنم. گاهی شب ها به خاطر همین تا صبح خواب ندارم و بعضی وقت ها مجبورم یواشکی از مادرم، لباس هایم را بیرون از خانه تعویض کنم، از طرف دیگر مادرم با دوستان من که بیشتر شبیه خودم هستند، مشکل دارد.

 

من مادرم را خیلی دوست دارم و دلم نمی خواهد او را ناراحت کنم ولی نمی توانم خواسته او را عملی کنم. اینکه لباس دخترانه بپوشم، آرایش دخترانه کنم و بخواهم با دوستانی ارتباط داشته باشم که رفتار دخترانه دارند. برایم زجرآور است، احساس خیلی بدی دارم و واقعاً برایم غیرقابل تحمل است. البته نگرانی مادرم را درک می کنم. او خیلی نگران ازدواج من است اما من تنها با مردی می توانم ازدواج کنم که مرا با همین شرایط بپذیرد در غیر این صورت تمایلی به ازدواج ندارم.

 

لطفاً مرا راهنمایی کنید تا مادرم با شخصیت من کنار بیاید و مرا همان گونه که هستم بپذیرد.

 

 

نظر مشاور:

اختلال هویت جنسی نشات گرفته از ارتباطات بیمارگونه اعضای یک خانواده می باشد.نارضایتی فرد از جنسیت خود در حقیقت نوعی درونفکنی بر مبنای منزجر بودن از مرد یا زن بودن است که در فضای ارتباطات خانواده شکل گرفته و به شکل برون نمایی علایم اختلال هویت جنسی نمودار می گردد.

 

 

راهکارهای پیشگیری :

- خانواده ایده آل،خانواده ای است که درآن پدر ومادر،صمیمی می باشند.مادر تکیه گاه عاطفی و روانی دخترو پدر راهنما،مشاور واقعی و اصلی پسر است.

 

- اسباب بازی را در طول دوران رشدی کودک،همواره متناسب با جنسیت کودک انتخاب نمایید زیرا وسایل اسباب بازی نقش بسیار تاثیرگذاری را در فرایند رشد روانی ایفا می نمایند و عوامل مناسبی برای کمک به همانندسازی با جنس موافق کودک می باشد.

 

- همواره سعی نمایید متناسب با جنسیت کودک با آنان ارتباط برقرار نمایید و متناسب با جنسیت شان از آنها انتظار داشته باشید.

 

- فراهم آوردن بسترهای مناسب ارتباطی با جنس موافق به منظور شکل گیری هویت جنس موافق

 

- همواره برای کودک از پوشش متناسب با جنسیتش استفاده نمایید.

 

- چنانچه احساس کردید کودک شما رفتاری متفاوت با جنسیت زیستی خودش دارد به روانشناس مراجعه نمایید.

ایران

110

#دختر پسرنما #پسر #کتک #هویت #رفتار #تغییر #عکس
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image


کاهش آمار فوت شدگان حوادث ترافیکی در اصفهان شاخص بورس در میانه معاملات افت کرد احتمال اجرای طرح ترافیک فعلی در سال آینده! ریزش کوه محور «بانه-بوالحسن» را مسدود کرد +تصاویر افشاگری سپ بلاتر از اعطای میزبانی جام‌جهانی 2022 به قطر لغو دیدار نفت‌مسجدسلیمان و ایران‌جوان به دلیل گرد و غبار لزوم تعریف منابع مالی برای "خاص" شدن 3 بیماری جدید درخواست بیگلری برای بازگشایی بازارچه مرزی سیرانبند پسر ترامپ: تعطیل شدن دولت پدرم اتفاق خوبی است! (طرح) شباهت جالب سانچی و پلاسکو! رئیس جمهور فردا شب با مردم گفت‌وگو می‌کند بحران خاک در خوزستان و کردستان دردسرهای تربیت فرزند در جامعه جنسیت زده اجازه ندهید مازندران را تبدیل به نمکزار ارومیه کنند ورود واسطه‌ها به قیمت گذاری نرخ ارز ثبات قیمت کنجاله سویا و ذرت/ کنجاله کیلویی 1650 تومان شد آزمون‌های پایان ترم دانشجویان اهوازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد/ کلاس‌ها تعطیل، اما امتحانات دایر هستند! برجام خاکی بررسی «روابط پیروان ادیان ابراهیمی در قرن 21» در اکلاهما قاری مشهور افغانستانی به ایران دعوت شد استوری کنایه‌آمیز یک دانشجو +عکس پرندگان مهاجر ناقل ویروس آنفوآنزای فوق حاد پرندگان هستند روحانی از شبکه یک با مردم صحبت می‌کند مشکلات مدارس با دو نیروی بسیجی حل می‌شود؟ دانش آموزان دهلرانی با ماسک سر کلاس رفتند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد معرفی معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همدان/فرهنگ هوای تازه می‌خواهد هشتمین سرمربی این فصل تیم معروف ایرانی هم استعفا داد! تجمع ضد ترامپ مقابل سفارت واشنگتن در لندن انگلیسی‌ها همچنان نمی‌خواهند ترامپ به کشورشان سفر کند ساختمان شمالی پلاسکو تخریب نمی‌شود ترامپ "موفقیت‌های بی‌سابقه" خود را ستود اخباری از توافق قریب‌الوقوع عراقی‌ها درباره موعد انتخابات شینهوا: تعطیلی دولت آمریکا نشان‌دهند ناکارآمدی سیستم سیاسی غرب است اختلاس‌گر وزارت نفت چگونه در 3 ساعت فرار کرد؟ بازداشت یکی از عوامل انفجار اخیر صیدا لبنان در ترکیه گشایش در روابط امان و تل‌آویو/تلاش‌های پشت پرده آمریکا نتیجه داد «گرد و غبار» بر صفحه اول روزنامه‌ها نشست پشت‌پرده موسسات مالی غیرمجاز از زبان آخوندی تلاش دشمنان برای تبدیل رقابت‌های انتخاباتی به تقابل با نظام است شیوع ناامیدی مانند یک بیماری واگیردار در بین دانشجویان/ مسئولان زنگ خطر را به صدا درآورند 6 رکابزن تایم تریل ایران مشخص شدند کمک 6.5 میلیارد تومانی خیران به کودکان نیازمند کردستانی برگزاری دومین نشست علمی بررسی آسیب‌های اجتماعی تلفات 16 میلیون مرغ بر اثر آنفولانزای پرندگان استقبال از کوتینیو در اولین تمرین با بارسا (عکس) با تفکرات افاضلی از تیم ملی آشنا هستم/ بنگر: می‌خواهم بازهم گل بزنم عباس عبدی به اظهارات عبدالله گنجی پاسخ داد صدها هزار نفر علیه ترامپ + عکس روایت سعیدحجاریان از تایید صلاحیت موسوی خویینی‌ها برای نامزدی خبرگان و ردصلاحیت برخی فقها
بیانیه تند وزارت خارجه علیه جبرائیلی عکس/ تصادف در خط 3 مترو تهران جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود جزئیات آزار و اذیت دختران و زنان در پراید نقره ای/ مرد شیطان صفت را شناسایی کنید+ عکس خاطره‌ای از زبان پدر شهید آتش‌نشان حادثه پلاسکو که اشک رشیدپور را درآورد +فیلم واکنش یک نماینده به قطع دست سارقی در مشهد وزارت خارجه در واکنش به صدا و سیما: مردم فریب نمی‌خورند بهره برداری از واحد تولیدی زیست دارو در البرز با حضور جهانگیری اعضای هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب شدند تغییر مدیریت مرکز آموزش عمومی امام سجاد (ع) ناجا در ارومیه + فیلم آخرین وضعیت بازار برنج تولید داخل تشکل‌های بخش خصوصی: بورس کالا نیازمند اصلاح فوری ساختار است قیمت دلار امروز 1 بهمن 96 شرکت دارویی زیست دارو دانش و خط تولید دو داروی ام اس افتتاح شد آمادگی سپاه برای کمک به بارورسازی ابرها مدارس خوزستان فردا اول بهمن تعطیل شد صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه اول بهمن دبیرکل حزب‌الله لبنان عزادار شد صحت سرقت یا گروگان‌گیری از طلافروشی در یاسوج از سوی پلیس تایید نشده است نمایش"یاسمن و غولغولکها"در شاهرود به روی صحنه رفت روحانی: آمریکا دچار خطای محاسباتی است/ برجام پایه مستحکمی برای همکاری گسترده‌تر ایران و اروپا است حمله تروریستی به هتل اینترکنتیننتال کابل عکس/ جهانگیری در کارخانه چیپس و پفک تقابل مهمانان ناخوانده در سوریه؛ ترکیه علیه آمریکا عزا شدن عروسی در رودبار ترامپ در حال از دست دادن پایگاه سیاسی‌اش در میان جمهوریخواهان است تعطیلی مدارس 17 شهر خوزستان در روز یکشنبه/ فعالیت ادارات با 2 ساعت تاخیر آغاز می‌شود جهانگیری در کارخانه چیپس و پفک +عکس عناوین روزنامه‌های ورزشی 1 بهمن 96/ پنالتی باید تکرار می‌شد +تصاویر تاریخ بازی‌های تدارکاتی تیم ملی اعلام شد عکس/ سفر جهانگیری به استان البرز تانک‌های ترکیه وارد سوریه شدند/ تا کنون چندین نظامی ترکیه زخمی شدند باید در تدوین آیین‌نامه نظارت مجمع، موضوع ضمانت اجرایی به جد مدنظر قرار گیرد/مسئولان کشور برای حل معضلات اقتصادی اقدام عاجل کنند ماجرای اخراج کامیابی نیا از پرسپولیس چیست؟ مدارس و دانشگاه‌های اهواز فردا تعطیل شد گل رونالدینیویی از فروغ موری خانم‌گل فوتبال ایران (فیلم) تا زمانی که طرفین مذاکرات نسبت به تعهد خود در برجام ایستادگی کنند، تهران نیز به تعهدات خود عمل خواهد کرد حمله تروریستی به هتل 5 ستاره در کابل نشست خبری استاندار اصفهان+ تصاویر یک روز پس از وعده سیف دلار از 4500 تومان گذشت! مدارس کدام استان‌ها فردا تعطیل است؟ اعلام برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی تا جام جهانی هندبال جام ملت‌های آسیا/ ایران به عنوان سرگروه به مرحله بعدی صعود کرد جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود+ فیلم علوی: دامن زدن به نارضایتی‌ها نقطه شروع بحران بود/ نباید در مبارزه با مفاسد اقتصادی از قوه قهریه استفاده کرد اختتامیه جشنواره ارتقای کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی گرد و خاک مدارس و دانشگاه‌های مسجدسلیمان را تعطیل کرد پیروزی تیم فوتبال رسانه ورزش مقابل آتش‌نشانان اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در چه مرحله‌ای است؟ / بررسی موانع اجرای قانون در نشست امروز فراکسیون ایثارگران مجلس دشمنان با بزرگ‌نمایی آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به کل کشور بودند/ مردم به خاطر امید به نظام از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me