تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:مهر
دسته:استان ها()
کد خبر:13756089
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۰:۳۱

لزوم چابک سازی شهرداری/ نمی‌توان با تن لش شهر را اداره کرد

اصفهان – شهردار اصفهان با تاکید بر چابک سازی شهرداری اصفهان گفت: شهرداری نیازمند انضباط مالی و اداری است چراکه با یک تن لش نمی‌توان به خوبی به وظایفی که بر عهده داریم رسیدگی کنیم.
لزوم چابک سازی شهرداری/ نمی‌توان با تن لش شهر را اداره کرد

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله نوروزی پیش از ظهر یکشنبه در نخستین نشست خبری خود که به منظور ارائه گزارش عملکرد صد روز اخیر شهرداری برگزار شد با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اظهار داشت: در این انتخابات همه اقشار و آحاد ملت حضور یافتند و در فضایی کاملا رقابتی لیست امید در اصفهان به صورت یکجا رای آورد و منتخبان مردم با امید حرکت خود را آغاز کرده و در فرآیند طولانی، پیچیده و علمی و از بین تعداد زیادی من را به عنوان شهردار اصفهان انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه قبل از معرفی اینجانب به عنوان شهردار اصفهان برنامه‌ای را اعلام و در صحن علنی شورا از این برنامه دفاع کردم، افزود: این برنامه در مسیر امید آفرینی در شهر اصفهان بوده است.

شهردار اصفهان اضافه کرد: از ابتدا، پیگیری‌ها و برنامه ها در راستای تقویت امید بود و اعتقاد دارم اگر انتخاباتی صورت گیرد و گروه های سیاسی و اجتماعی در عرصه انتخابات ورود کنند و یک جریان پیروز شود و جریان دیگری توفیقی به دست نیاورد و اقلیت محسوب شود این بدان معنا نیست که گروه حاکم زمینه را برای اظهار نظر و وجود گروه اقلیت محدود کند.

وی با بیان اینکه زمانی که از سوی شورای شهر به عنوان شهردار اصفهان انتخاب شدم با همه سلیقه ها مشورت کردم، ابراز داشت:چرا که من شهردار اصفهان هستم . برای آبادانی شهر با همه گفت و گو می کنیم و با رویکردهای خاص خودکان رد زمینه‌های اجتماعی، عمرانی، شهرسازی با رویکردهای خاص خودمان وارد شدیم.

نوروزی با تاکید بر اینکه اولین رویکرد ما توسعه پایدار است، اضافه کرد: ما بر این بارویم که هر کس به دنبال توسعه شهر باشد باید نگاه به توسعه پایدار داشته باشد چرا که در توسعه پایدار تامین حقوق مردم در این دوره و تضمین آینده مردم است.

وی تصریح کرد: در توسعه پایدار اگر ممحیط زیست به عنوان اولویت قرار نگیرد و نگاه کیفی به صورت کامل نباشد توسعه پایدار را نخواهیم داشت.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه انسان محوری مبنای توسعه پایدار ماست، ابراز داشت: ما در توسعه بیشتر به دنبال حرکت فعالیت‌های عمرانی برای استفاده بیشتر مردم هستیم و در سرمایه‌گذاری در شهر همه شهروندان بتوانند از دستاوردهای سرمایه بهره مند شوند.

شهرداری پاسدار محیط زیست و آثار تاریخی اصفهان است

وی تاکید کرد: ما باید نقش پاسدار را داشته باشیم و نقش حفاظتی از محیط زیست و میراث تاریخی شهر اصفهان را داشته باشیم.

نوروزی تصریح کرد: علاوه بر اینکه به دنبال توسعه هستیم خواستار حفظ شهر موزه اصفهان نیز هستیم و به عنوان شهردار اولین پاسدار این شهر هستم و مجموعه شهرداری باید پاسداران واقعی حفظ دستاوردهای تاریخی این شهر باشند.

وی با تاکید بر حفظ هویت‌ها و میراث شهر ابراز داشت: ما به دنبال توسعه متوازن هستیم. قرار نیست یک قسمتی از شهر به قیمت نابودی عده ای دیگر انجام شود. عدالت محوری باید محرومیت زدایی داشته باشد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه باید در شهر زیرساخت‌ها به گونه ای آماده شود که به صورت عادلانه از آنچه تولید می شود بهره مند شوند، اضافه کرد: حمل و نقل عمومی، بی آر تی و قطار شهری باید در دسترس همه شهروندان باشد.

وی با بیان اینکه ما در همه مناطق محروم شهر حضور یافته و بعد از بررسی مشکلات و شرایط پروژه‌ها را بازدید و تصمیمات لازم را اتخاذ کردهایم، ابراز داشت: ما معتقدیم در توسعه پایدار حقوق شهروندی باید رعایت شود.

نوروزی تاکید کرد: وقتی همه اعتبارات و زمان‌ها برای مترو هزینه می شود و برای تامین هزینه های مالی همه مجموعه مربوطه بسیج می‌شوند و برای اتوبوسرانی و بی آر تی این همه جلسه صورت می گیرد این برای این است که مردم بتوانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا هوای پاک داشته باشیم و مردم بتوانند از حق شهروندی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه ایجاد تحول در سازمانی که چابک نیست باید مرود توجه باشد، ابراز داشت: از این رو همه جامعه بر این باورند که باید از افراد شایسته چه زن و چه مرد استفاده کنیم و این امر افزایش امید را به دنبال خواهد داشت.

شهردار اصفهان به عمر ۱۰۰ ساله شهرداری اصفهان اشاره کرد و گفت: نیمی از جمعیت جامعه که زنان هستند از داشتن شهردار محروم بوده و این اولین حرکت ما در انتصاب مدیران زن بوده است.

وی تاکید کرد: ما از توان کسانی که شایستگی دارند استفاده می کنیم و در شایستگی‌ها در هر نظامی نگاه کردم چیزی به نام جنسیت را ندیدم اما تجربه، شایستگی را دیدم و عدالت را نیز خود در برنامههایم اضافه کرده‌ام.

در بخش مدیریتی دچار گسست نسلی شده‌ایم

نوروزی در خصوص استفاده از ظرفیت جوانان در شهرداری اصفهان نیز ابراز داشت:  در حوزه مدیریتی دچار گسست نسلی شده‌ایم، نمی شود عده ای ۳۰ سال مدیر باشند و بعد از بازنشستگی جایگزینی نداشته باشد. از این رو ما استفاده از جوانان رادر دستور کار خود قرار داده و اجرایی نیز کرده‌ایم.

وی با تاکید بر چابک سازی شهرداری اصفهان ابراز داشت: شهرداری نیازمند انضباط مالی و اداری است چرا که با یک تن لش نمی توان به خوبی به وظایفی که بر عهده داریم رسیدگی کنیم.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه باید هزینه های اضافی و غیر ضروری حذف شود، افزود: برای این امر از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و هیچ زخم زبانی نمی تواند مانع راه ما شود.

وی همچنین اجرای چارت جدید شهرداری را پروژه‌ای سنگین در حد اجرای پروژه مترو دانست و افزود: با اجرای چارت جدید که از سوی وزارت کشور اعلام شده است و ما ناچار به اجرای آن هستیم ما مجبور به ادغام برخی سازمان‌ها هستیم.

#شهرداری اصفهان #قدرت الله نوروزی #مشکلات مالی
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


جزئیات استخدام در یک شرکت فرآورده لبنی + جدول اختلاف 11 امتیازی بارسلونا با تیم دوم در هفته بیستم، بهترین رکورد تاریخ لالیگا نیست! یک برنامه عصرگاهی مفرح برای شنوندگان ناگفته‌های از جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا قیمت گوجه فرنگی در محله احمدی‌نژاد چقدر است؟ مدارس بهبهان تعطیل شد هدف لودریان از سفر به ایران معاون قالیباف: نجفی اسناد بدهی را منتشر کند رئال‌مادرید 7-1 دیپورتیوو / حل بحران با گل‌باران اردوغان: شبه نظامیان کُرد را ریشه‌کن خواهیم کرد خلاصه بازی اینترمیلان 1 - آ اس رم 1 طالبان: آمریکا را مجبور به خروج از افغانستان خواهیم کرد زباله و بوی متعفن فاضلاب داد اهالی خیابان ابوذر ارومیه را در آورد+فیلم خودکشی دایی بعد از قتل خواهرزاده‌اش عکس/صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه 2 بهمن چرا شفر به منزل جباری رفت؟ یک جایزه برای "خفگی" در داکا ثبت قرار داد اعضای کادر فنی جدید تیم تراکتورسازی وقتی مسی پاسخ درخشش رونالدو را می‌دهد جم، تبریز یا اهواز؛ بررسی مقاصد محتمل طیبی درصورت تسویه با القطر درآمد 4.5 میلیارد دلاری کشاورزی از صادرات آخرین وضعیت تقاضای ایرانی‌ها برای بازار برلین فعالیت میدان‌های نفتی «الساره» در شرق لیبی از سر گرفته شد خلاصه بازی اینتر میلان و آ اس رم در 1 بهمن 96 +فیلم کاربردهای مهندسی صنایع در اقتصاد فرآیند تکامل سازمان‌ها تعیین جهت وام نوسازی صنعت تأثیر سازوکارهای انتقال دانش بر اجرای انتقال آن با میانجی توانایی مشارکت، در سازمان‌های آموزشی شهر تهران خلاصه بازی بتیس 0 - بارسلونا 5 لیون 2 - 1 پاری‌سن‌ژرمن؛ رستگاری لیون در دقیقه 95 با گل دپای تظاهرات معترضان به مسائل معیشتی در تونس به درگیری با پلیس کشیده شد کدام کشورها مبل ایرانی می‌خرند؟ آقای گل استقلالی‌ها برکنار می‌شود؟! دختر میرحسین، رفع حصر مادرش را تکذیب کرد لیون 2 - پاری سن ژرمن 1/ شکست شاگردان امری برابر تیم لیون ایران در قزاقستان مجتمع فرآوری گوشت می‌سازد پاری‌سن‌ژرمن 10 نفره به لیون باخت جلسه انجمن صنفی داستان نویسان تهران شهید مسعود امیری: امیدوارم با مرگم خدمتی هرچند کوچک به اسلام کرده باشم گل تماشایی ممفیس دیپای به پاری سن ژرمن (المپیک لیون 2-1 پاری سن ژرمن) ربات خانگی با قابلیت شناسایی محیط اطراف قاتل تبر به دست اعدام شد انصاری‌فرد: شنیدن نامم از سوی هواداران به من انرژی و قدرت می‌دهد تحریم‌های آمریکا غیر منطقی است رد مفاد برجام، بی ارزش کردن آن است تحریم برای حفظ برجام پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در اولین روز بهمن روزنامه گل - 2 بهمن هشدار سازمان نجات کودکان درباره افزایش تلفات دیفتری در یمن
«محمد معافی» به قافله شهدا پیوست جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود «محمد تقی عطایی» مربی خوشنام فوتسال قم درگذشت قیمت دلار امروز 1 بهمن 96 بررسی‌ها برای کشف جزئیات قتل طلا فروش یاسوجی ادامه داد خلاصه بازی رئال مادرید 7-1 دیپورتیوو لاکرونیا نمایش"یاسمن و غولغولکها"در شاهرود به روی صحنه رفت مصدومیت دو زن در تصادف بزرگراه شهید ستاری کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی این شهر آخرین وضعیت بازار برنج تولید داخل آقای روحانی دلار شد 4600 تومان/ ادعای یکسان سازی نرخ ارز چه شد؟ عرضه قلیان در قهوه خانه هایِ سنتی مجوزدار شهادت "محمد معافی" مدافع حرم نکایی در سوریه + عکس احتمال بروز زلزله 7 ریشتری روی گسل شمال تهران 2 برابر شده است نخبه کردستانی دستفروش شد! / فردایی که مسئولان وعده می‌دادند هیچ‌وقت نیامد «محمد معافی» در سوریه شهید شد ماجرای نخبه کردستانی که دستفروش شد! / فردایی که مسئولان وعده می‌دادند هیچ‌وقت نیامد دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ایران جوان بوشهر لغو شد عکس/ عروسی در میان گرد و غبار خلاصه بازی رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا در 1 بهمن 96 +فیلم «محمد معافی» به قافله شهدا پیوست گرد و خاک مدارس بوشهر را تعطیل کرد عکس: مراسم بزرگداشت شهدای نفتکش سانچی در مدرسه عالی شهید مطهری فیلم/ ادای احترام به شهدای سانچی در مدرسه شهید مطهری روایتی از اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی / مأموران ویژه انتظامی در حال بررسی پرونده حلوصی آکار: عملیات بمباران در منطقه عفرین تجمع گروه‌های تروریستی بود/سرلشکر باقری: تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه نباید آسیبی ببیند سارقان پس از سرقت، طلافروش را با خود بردند و به قتل رساندند اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در چه مرحله‌ای است؟ / بررسی موانع اجرای قانون در نشست امروز فراکسیون ایثارگران مجلس علی ربیعی: جعبه سیاه سانچی با حضور نمایندگانی از سوئد، پاناما، بنگلادش، چین و ایران فردا بازگشایی می‌شود عناوین روزنامه‌های ورزشی 1 بهمن 96/ پنالتی باید تکرار می‌شد +تصاویر افزایش 2 برابری احتمال وقوع زلزله 7 ریشتری در گسل شمال تهران/فرونشست غرب تهران بعد از وقوع زلزله 29 آذرماه رقابت چراغ خاموش چند تیم برای جذب دژاگه تاج‌گردون: ردیف ریزگردها در بودجه سال آینده باقی می‌ماند دست‌مایه‌های امید در کشور بی‌شمار است/ زبان طنز به رسایی و سودمندی مستند کمک می‌کند/ سرافراشته نشان دهید که انقلابی هستید 2 روش برای حذف یارانه ثروتمندان بودجه گرد و غبار خوزستان حذف شد اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت چگونه در 3 ساعت فرار کرد؟ افشاگری وزیر روحانی درباره پشت‌پرده «بازی بزرگ» موسسات مالی غیرمجاز /چه کسانی مالباختگان را تحریک کردند در خیابات اعتراض کنند؟ /ردپای دولت احمدی نژاد در تاسیس قارچ گوونه موسسات مالی و اعتباری /احمدی نژاد در سفرهای خود از پول حاتم بخشی می‌کرد /دولت قبل زمینه بزرگترین مبادله‌های رانتی تاریخ ایران را فراهم ساخت «ویتورنگار» به همت 14 نگار در تهران برگزار شد هشدار مدیر پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده حمله به هتل کانتیننتال در کابل با کشته شدن همه مهاجمان پایان یافت اعلام 20 هزار اولویت کسرخدمت ایثارگری در انتظار موافقت مجلس تحلیل سید علی خمینی از ناآرامی‌های اخیر کشور گاز گرفتگی 23 دانش آموز دختر دبیرستانی در مشهد مدیر گوگل: از اخراج جیمز دمور پشیمان نیستم من، پرچم، ایران فاطمی برنامه دولت افزایش قیمت دلار به 5000 تومان است وقتی پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد ولی برجام را نه! / خط‌ونشان‌های وزارت‌خارجه مُرده توافق هسته‌ای را زنده می‌کند؟ استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me