تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:تسنیم
دسته:استان ها-استان ها-استان ها()
کد خبر:13761277
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۲:۴۶

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی: داد و فریاد امروز آمریکا از سر عجز است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: داد و فریاد امروز آمریکا از سر عجز است چرا که اگر قدرت داشت نیازی به داد و فریاد و اینگونه برخوردها نبود.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی: داد و فریاد امروز آمریکا از سر عجز است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی استان کردستان، اظهار داشت: مردم این استان با بصیرت، آگاهی، وفاداری و با شناخت دقیق و به‌موقع راه خود را از دشمنان جدا می‌‌کنند.

وی گفت: مردم این استان با بصیرت ثابت کرده‌اند که نه تنها در مسیر دشمن کاری نمی‌کنند بلکه در کمک به نیروهای انقلاب نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه باید خداوند را شاکر باشیم که در زمانی و در نظامی زندگی می‌کنیم که دین اسلام در آن حاکم است، تصریح کرد: دین اسلام به انسان عظمت و اقتدار می‌دهد و پیروان این دین چون در راه خدا گام بر می‌دارند در مقابل هیچ قدرتی سر فرود نمی‌آورند و هرگز تسلیم دشمن نمی‌شوند.

وی ادامه داد: باید خدا را شکر کنیم که در زمانی زندگی می‌کنیم که زمان انقلابی است و به دست بزرگ مرد تاریخ از نسل ابراهیم در ایران به وجود آمده است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی به فرمایشات مقام معظم رهبری در 19 دی‌ماه اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند خداوند یاری می‌کند و این را همه می‌بینیم و این چیزی نیست که دیده نشود.

وی اظهار کرد: در شرایط اخیر کشور دشمنان هجمه‌ها و برنامه‌ریزی‌های زیادی علیه ملت ایران کردند اما چون خدا خواست مکرشان به خودشان بازگردانده شد.

نماینده مردم ردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان تمام تلاش خود را برای ایجاد سد در برابر روند رو به رشد انقلاب کردند ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدند.

ایران اسلامی معادله استکبار را به هم زد

وی با بیان اینکه گرفتن استقلال کشورها هدف اصلی استکبار است، بیان کرد: تبدیل جهان به دو ابر قدرت شرقی و غربی و قرار گرفتن کشورها زیر سلطه این دو ابرقدرت هدف اصلی استکبار بوده اما ایران اسلامی با اقتدار این معادله را به هم زد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطر نشان کرد: تلاش در راستای ترویج و سیطره فرهنگ شیطانی و غربی در همه جهان از دیگر اهداف دشمنان اسلام است که به صورت گسترده دنبال می‌‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در صدد گسترش فساد و از هم پاشاندن خانواده‌ها هستند، گفت: افزایش گرایش به مواد مخدر برای از بی‌خود کردن انسان‌ها و ترویج مسائل غیراخلاقی از هدف‌های اصلی امروز دشمنان برای ضربه‌زدن به کشورها و ملت‌های مختلف است.

هدف اصلی آمریکا لطمه به اقتصاد و اشتغال ایران است

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه لطمه به اقتصاد و اشتغال کشور هدف اصلی آمریکا از تحریم‌های چند ساله برای فشار آوردن به مردم است، افزود: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که حتی نفت ایران به فروش نرسد و با این کار به نوعی فشار اقتصادی به کشور وارد کنند.

وی اظهار کرد: شبکه‌های اجتماعی یکی دیگر از بسترهایی بود که دشمنان برای ایجاد آشوب و اغتشاش از آن استفاده می‌کردند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکپارچه کردن فرهنگ‌ها و زیرنظر استکبار جهانی هدف اصلی ابرقدرت‌ها است، گفت: فرهنگ‌های کهن با این روش فدای یک فرهنگ منحط و بی‌ارزش شد.

داعش به دست سرداران ایرانی شکست خوردند

وی با اشاره به نقش ایران در مقابله با دشمنان و نجات جهان اسلام از دست داعش عنوان کرد: داعش هم که مسلمانان و انسان‌ها را به خاک و خون می‌کشید و قصد تسلط بر کشورهای اسلامی را داشت اما به دست سرداران ایرانی شکست خوردند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطر نشان کرد: داعش توطئه‌ دشمنان بود که قصد گرفتن کشورهای اسلامی مختلف را از طریق داشتند اما چون خدا خواست توطئه آنان نقش برآب شد.

وی با بیان اینکه اقدامات مختلف آمریکا علیه ایران شکست خورده است، گفت: الان آمریکا درمانده شده است و نه حرف و نه سلاح و تدبیرش در منطقه قابل قبول نیست.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: داد و فریاد امروز آمریکا از سر عجز است چرا که اگر قدرت داشت نیازی به داد و فریاد و اینگونه برخوردها نبود.

وی اظهار کرد: آمریکایی که قصد داشت ایران را به انزوا بکشاند امروز خود در حاشیه قرار گرفته و حتی در اداره کشورش با مشکل مواجه است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برای قدس که مقابله دو تا تفکر بود تنها ایران اسلامی بود که گفت مذاکره به هیچ وجه معنا ندارد و قدس مال فلسطین است، خاطر نشان کرد: 14 کشور دیگر هم پشت این موضع ایران را گرفتند و آمریکا تنها ماند.

آمریکا در حدی نیست که ادعای حکومت جهانی دارد

وی گفت: کارهایی که امروز آمریکا علیه ایران انجام داده در حد کشوری نیست که ادعای حکومت جهانی دارد و این بیانگر ندامت و ناکامی این کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه امروز آمریکا در یک موضع ضعف قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: این بخاطر این است که امت اسلام امت واحد و بصیر هستند و امروز دشمن به‌خوبی قابل شناسایی بوده و هر کس دشمن را شناخت و در مقابل آن ایستاد به سربلندی و سرافرازی می‌رسد.

وی با بیان اینکه ملت ایران به دلیل ایستادگی در برابر ظلم، هر روز قدرتمندتر می‌شوند، گفت: امروز ایران به قدرتی رسیده که تمام دشمنان در برابرش سر تعظیم فرود آورده و بسیاری از همین کشورها که ادعای قدرت داشتند، مانایی خود را در گرو در کنار ایران بودن می‌دانند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: امروز فردی مانند پوتین به این نتیجه رسیده است که برای ماندن کشورش در قدرت باید از سیاست‌های رهبر ایران تبعیت کند.

پیشرفت و قدرت کشور از برکات تدابیر رهبری است

وی با اشاره به اینکه این پیشرفت و قدرتی که در ایران اتفاق افتاده از برکات تدابیر رهبری و حضور همیشه در عرصه ملت ایران است، اظهار کرد: امروز جبهه مقاومت با گستردگی قابل توجهی گام‌های روبه جلو را بر می‌دارد و ایران پرچم‌دار این جبهه است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت، رهبر و نیروهای مسلح ایران اسلامی همواره در خدمت مستضعفین و در مسیر یاری خدا هستند و خداوند هم چنین ملتی را یاری می‌کند و هیچ قدرتی توانایی مقابله با آنان را ندارند و نمی‌‌توانند آسیبی برسانند.

وی با بیان اینکه نعمت رهبری، نعمت بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم، تاکید کرد: بالاترین نعمت، نعمت وجود رهبری الهی است و هر جامعه‌ای که چنین رهبری داشته باشد پله‌های رشد و ترقی را بر می‌دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان وجود چنین رهبر آگاه و فرزانه‌ای را رمز پیروزی هر ملتی دانست و خاطر نشان کرد: خلق حماسه‌های بزرگ از سوی ملت ایران نتیجه وجود چنین رهبری و آگاهی‌بخشی‌های ایشان بوده است.

انتهای پیام/

R7848/P1336/S6,66/CT12
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image


لغو 2 پرواز فرودگاه بین المللی اهواز به دلیل گرد و غبار افزایش تعدادکشته شدگان حمله به هتل اینترکانتیننتال کابل تعطیلی دولت فدرال آمریکا چه بخش‌هایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟ برای بیان ارزش‌های خبری مدنظرمان باید از زبان‌های مختلف رسانه با دنیا صحبت کنیم برانکو: 17 اتوبوس جلوی ما بگذارند، ما باید موقعیت‌ها را گل کنیم/ مصدومیت کمال ربطی به تمرینات تیم ملی ندارد دستیاران ساغلام مشخص شدند رادوشوویچ: همه بازیکنان گسترش باید اخطار می‌گرفتند! جزئیات ابلاغیه فاضلی/پول گوشی‌های قاچاق را به مردم بازگردانید اعضای کمیسیون انرژی از عسلویه بازدید می‌کنند پیکر یکی از دریانوردان سانچی تشخیص هویت اولیه شد واکنش وزیر علوم به تجمع اخیر دانشجویان دکتری همه برندهای تلفن همراه تا پایان سال تحت پوشش رجیستری قرار می‌گیرند تصویب لایحه "تولید برق از زباله" اخذ مطالعات زیست محیطی� نیروگاه ژئوترمال مشگین‌شهر از سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر پسماند بیمارستانی مطب‌های خصوصی در همدان مدیریت نمی‌شود سوءاستفاده از نام سازمان بیمه سلامت ایران روز هفتم تنیس مردان اوپن استرالیا 2018؛ بازی هایی جذاب همراه با صعود سخت برای رافائل نادال و گریگور دیمیتروف پیش بازی یوونتوس-جنوا؛ بیانکونری به دنبال کسب بردی دیگر در راه تعقیب ناپولی دیدار وزیر خارجه ترکیه با نخست‌وزیر عراق تماس سرلشکر باقری با رئیس ستاد ارتش ترکیه تدوین دو طرح دو فوریتی در حوزه اشتغال و تأمین منابع مالی برای وزارتخانه‌های نفت و نیرو دستگیری موتورسوار شیطان صفت اردوگاه ماده 16 مربوط به اعتیاد در استان البرز ساخته شود اکسین البرز در وقت اضافه بر شهرداری تبریز پیروز شد بقاع متبرکه و مساجد انقلاب اسلامی را در برابر تهدیدات دشمنان محافظت می‌کنند مخالفت دادگاه فدرال عراق با به تاخیر افتادن انتخابات ظرفیت هنرمندان کانونی در سرود ملی کانون‌های مساجد استفاده می‌شود اهداف و تردیدهای ترکیه در عملیات عفرین عوامل کمال انسان در عالم برزخ/ یادی که راحت جان می‌شود! جلسات مقدماتی بازگشایی جعبه سیاه سانچی از فردا آغاز می‌شود دستگیری سارق خودروهای مزدا 3 شرق پایتخت سهم خودروهای گازوییل سوز و بنزین سوز در آلودگی هوای تهران ترامپ: جمهوریخواهان ماشه گزینه هسته‌ای را بکشند همسران حد تعادل را نگه دارند تولید سالانه 150 کیلوگرم شیر به ازای هر نفر در خراسان رضوی دادگستری آذربایجان شرقی: عرضه قرص برنج ممنوع است امکانات اداره‌های قشم در اختیار طرح ایمن سازی فلج اطفال قرار گیرد پیروزی شاگردان چمنیان مقابل نوجوانان استقلال تغییر در برنامه بازگشت بشار رسن به تهران له شدن پراید بعد از تصادف در بزرگراه ستاری کدام بازیکن صاحب گران‌ترین جت خصوصی دنیاست؟ 5 عامل افزایش نرخ ارز در ماه‌های اخیر/ علامت لایحه بودجه به افزایش قیمت دلار واردات تخم‌مرغ نطفه‌دار دردی از مرغداران دوا نمی‌کند/ نرخ هر قطعه جوجه یکروزه 2500 تومان ناتو از عملیات ترکیه در عفرین حمایت کرد ثبت‌نام در کنکور 97 آغاز شد عکس/ اخراج مهاجران از آمریکا با غل‌و زنجیر! استمهال مدیر مسوول نشریه یالثارات پذیرفته شد/ خبرگزاری موج در یک پرونده مجرم شناخته شد اصابت موشک به شهر مرزی در ترکیه تقدیر دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران از مستند «خارج از دید» روز خوب فوتبالی برای مازنی‌ها در لیگ یک
«محمد معافی» به قافله شهدا پیوست جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود «محمد تقی عطایی» مربی خوشنام فوتسال قم درگذشت قیمت دلار امروز 1 بهمن 96 نمایش"یاسمن و غولغولکها"در شاهرود به روی صحنه رفت بررسی‌ها برای کشف جزئیات قتل طلا فروش یاسوجی ادامه داد آخرین وضعیت بازار برنج تولید داخل احتمال بروز زلزله 7 ریشتری روی گسل شمال تهران 2 برابر شده است صحت سرقت یا گروگان‌گیری از طلافروشی در یاسوج از سوی پلیس تایید نشده است کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی این شهر عرضه قلیان در قهوه خانه هایِ سنتی مجوزدار صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه اول بهمن تعطیلی مدارس 17 شهر خوزستان در روز یکشنبه/ فعالیت ادارات با 2 ساعت تاخیر آغاز می‌شود مدارس خوزستان فردا اول بهمن تعطیل شد حمله تروریستی به هتل اینترکنتیننتال کابل روحانی: آمریکا دچار خطای محاسباتی است/ برجام پایه مستحکمی برای همکاری گسترده‌تر ایران و اروپا است آقای روحانی دلار شد 4600 تومان/ ادعای یکسان سازی نرخ ارز چه شد؟ عناوین روزنامه‌های ورزشی 1 بهمن 96/ پنالتی باید تکرار می‌شد +تصاویر اختتامیه جشنواره ارتقای کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ایران جوان بوشهر لغو شد فیلم/ ادای احترام به شهدای سانچی در مدرسه شهید مطهری ترامپ در حال از دست دادن پایگاه سیاسی‌اش در میان جمهوریخواهان است تاج‌گردون: ردیف ریزگردها در بودجه سال آینده باقی می‌ماند بودجه گرد و غبار خوزستان حذف شد عکس/ عروسی در میان گرد و غبار مدارس و دانشگاه‌های اهواز فردا تعطیل شد سارقان پس از سرقت، طلافروش را با خود بردند و به قتل رساندند برنامه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال اعلام شد اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت چگونه در 3 ساعت فرار کرد؟ گرد و خاک مدارس و دانشگاه‌های مسجدسلیمان را تعطیل کرد افزایش 2 برابری احتمال وقوع زلزله 7 ریشتری در گسل شمال تهران/فرونشست غرب تهران بعد از وقوع زلزله 29 آذرماه حمله تروریستی به هتل 5 ستاره در کابل اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در چه مرحله‌ای است؟ / بررسی موانع اجرای قانون در نشست امروز فراکسیون ایثارگران مجلس تانک‌های ترکیه وارد سوریه شدند/ تا کنون چندین نظامی ترکیه زخمی شدند جعبه سیاه سانچی امروز یا فردا بازگشایی می‌شود+ فیلم مدارس کدام استان‌ها فردا تعطیل است؟ مسابقه استانی روزنامه دیواری وبروشورنماز وقرآن برگزار می‌شود استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده روایتی از اختلاس‌گر 100 میلیاردی وزارت نفت هشدار مدیر پژوهشگاه زلزله‌شناسی: احتمال بروز زلزله 7 ریشتری گسل شمال تهران 2 برابر شده یک روز پس از وعده سیف دلار از 4500 تومان گذشت! کنایه‌های ادامه‌دار سعید جلیلی به برجام/ در مذاکرات نه انشا خواندم، نه دیکته نوشتم علوی: دامن زدن به نارضایتی‌ها نقطه شروع بحران بود/ نباید در مبارزه با مفاسد اقتصادی از قوه قهریه استفاده کرد برنامه دولت افزایش قیمت دلار به 5000 تومان است دشمنان با بزرگ‌نمایی آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به کل کشور بودند/ مردم به خاطر امید به نظام از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند من، پرچم، ایران فاطمی کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی / مأموران ویژه انتظامی در حال بررسی پرونده افشاگری وزیر روحانی درباره پشت‌پرده «بازی بزرگ» موسسات مالی غیرمجاز /چه کسانی مالباختگان را تحریک کردند در خیابات اعتراض کنند؟ /ردپای دولت احمدی نژاد در تاسیس قارچ گوونه موسسات مالی و اعتباری /احمدی نژاد در سفرهای خود از پول حاتم بخشی می‌کرد /دولت قبل زمینه بزرگترین مبادله‌های رانتی تاریخ ایران را فراهم ساخت اعلام 20 هزار اولویت کسرخدمت ایثارگری در انتظار موافقت مجلس ایران پیوسته از عراق متحد و یکپارچه، حمایت و پشتیبانی می‌کند/ قدرت‌ها و نیروهای خارج از منطقه، دلسوز مردم منطقه نبوده و نخواهند بود

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me