تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:اجتماعی-استان ها()
کد خبر:13761804
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۳:۰۲

عقبه‌های پشتیبانی آشوب‌های اخیر می‌خواستند از مطالبات به حق مردم سواستفاده کنند

امام جمعه تبریزبا تاکید به اینکه هر چقدر نظام پیشرفت کند، باید بدانیم که دشمنی دشمن نیز افزایش خواهد یافت، گفت: رمز و راز مقابله در شرایط فعلی بصیرت و ولایت‌مداری و وحدت آحاد مردم است.
عقبه‌های پشتیبانی آشوب‌های اخیر می‌خواستند از مطالبات به حق مردم سواستفاده کنند
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم  در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلای اعظم امام خمینی(ره) با اشاره به مسائل روز کشور اظهار داشت: این روزها هجمه‌های زیادی به نهادها و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی دشمنان وارد شده و طبق روال قبلی اخیراً قرار است که رئیس جمهور آمریکا تصمیم خود نسبت به برجام را اعلام کند.

وی افزود: طبق ظواهر رئیس جمهور آمریکا ضمن اعلام عدم پایبندی به برجام می‌خواهد تحریم‌ها دوباره تکرار شود و تفاوت این دفعه با دفعات قبل این خواهد بود که در تحریم‌های جدید تحریم سازمان صدا و سیما نیز قرار دارد.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: البته تعدادی از نمایندگان مجلس انگلیس خواسته‌اند تا به بهانه سرکوب آشوبگران، سپاه را به عنوان یک گروه تروریستی اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه مرجع پایبندی و عدم پایبندی مربوط به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است و دبیرکل آن به صورت رسمی پایبندی ایران به برجام را اعلام کرده است،گفت: ادعاهای رئیس جمهور آمریکا نامتعارف و احمقانه است چرا که برای آمریکا برجام هیچ ارزشی ندارد.

ایران برای تمام احتمالات برجام آمادگی کامل دارد

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ایران برای تمام احتمالات آمادگی کامل دارد، تصریح کرد: هدف دشمنان تضعیف قدرت جمهوری اسلامی ایران است، زیرا با یک دقت می‌توان فهمید که چرا نهادهای اصلی ایران مورد آماج حمله قرار دارد زیرا تضعیف یک نظام با ارکان‌هایش ممکن می‌شود.

وی ادامه داد: دشمن می‌خواهد ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی را ضعیف کند ولی مطمئن باشید هر چقدر فشار علیه ارکان نظام مقدس زیاد بیشتر شود، به منزله حرکت در راه صحیح این ارکن‌ها بوده است.

خطیب نماز جمعه تبریز تاکید کرد: ملت ایران از ۴۰ سال پیش راه خود را انتخاب کرده و در طول این سال‌ها با قدرت و نثار جان و مال به آن پایبند بوده‌اند.

دشمنان ایران با یکدیگر متحد شده‌اند که ملت ایران را بشکنند

وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران با یکدیگر متحد شده‌اند که ملت ایران را بشکنند، افزود: در صورت حرکت در مسیر صحیح اسلام، تمام حیله‌ها و نقشه‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی و کل نقشه‌های شوم دشمن نقش برآب خواهد شد.

آل‌هاشم ابراز کرد: اگر در مسیر صحیح اسلام و در راه ایمان به خدا گام برداریم، پیروزی از آن ما خواهد بود.

وی، مواضع رهبر فرزانه انقلاب در خصوص آشوب‌های اخیر را مورد اشاره قرار داد و گفت: ایشان در نوزدهم دی‌ماه در دیدار با مردم قم ضمن تحلیل دقیق قیام مردم قم در سال ۵۷ و دست‌های پشت پرده آشوب اخیر توانستند به تمام تحلیل‌هایی که از سوی افراد مختلف داخلی و خارجی ابراز شد، پایان دهند.

امام جمعه تبریز ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب ضمن اینکه آشوبگران را از مردم که دارای مشکلات اقتصادی دارند و معترض هستند، جدا کردند ادامه دادند که این مردم بودند که با حضور خود به آشوب و  آشوبگری خاتمه دادند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری اکیداً فرموده‌اند که میان مطالبات واقعی و صادقانه مردم با اعتراض آشوبگران فرق قائل شوید زیرا دشمن با آشوب‌های اخیر می‌خواستند از مطالبات به حق مردم سوءاستفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ابراز کرد: حامیانی که رهبر معظم انقلاب آنها را  به سه دسته تقسیم کرده‌اند به‌صورت طراح، تامین‌کننده و مجریان آشوب هستند که اکنون با ائتلاف سه‌گانه این حامیان آشوب برای مردم ایران دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند.

وی تصریح کرد: با یک نگاه به دشمنان ایران در طول تاریخ می‌توان به نیات پلید آنها پی برد.

هرقدر نظام پیشرفت کند، باید بدانیم که دشمنی دشمن نیز افزایش خواهد یافت

خطیب نماز جمعه تبریز با تاکید به اینکه هرقدر نظام پیشرفت کند، باید بدانیم که دشمنی دشمن نیز افزایش خواهد یافت، افزود: رمز و راز مقابله در شرایط فعلی بصیرت، ولایت‌مداری و وحدت آحاد مردم  است.

وی با تاکید به نقش مردم و کارآمدی این نقش در پیدایش انقلاب تصریح کرد: هیچ‌گاه نباید نقش مردم در استمرار انقلاب و در تحکیم مردم‌سالاری دینی، توسعه سیاسی کشور و حضور حماسی مردم و تضمین تداوم انقلاب فراموش شود زیرا این حضور الگوی کارآمدی برای مهار تمام توطئه‌هاست.

آل‌هاشم خاطرنشان کرد: انقلاب به فضل‌الهی راه خود را یافته و آن چیزی که متزلزل شده، جایگاه و پایگاه آمریکاست.

مسوولان برای رفع مشکلات معیشتی، مبارزه با فساد اقتصادی و ناهنجاری‌های فرهنگی  اقدام عملی انجام دهند

امام جمعه تبریز اذعان داشت: مسؤولان باید نسبت به مردم ولایت‌مدار توجه داشته و برای رفع مشکلات معیشتی، مبارزه با فساد اقتصادی و ناهنجاری‌های فرهنگی تلاش کرده و به توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب نسبت به اقتصاد مقاومتی عمل کنند تا زمینه سوءاستفاده استکبار جهانی از بین برود.

با افتخار می‌گویم که مردم آذربایجان سربلندمان کردید، خدا سربلندتان کند

وی با اشاره به تشکر رهبر انقلاب اسلامی از مردم گفت: ایشان هزاران بار از مردم تشکر کرده‌اند و هزاران بار از مردم آذربایجان تشکر کرده‌اند، من نیز با افتخار می‌گویم که مردم آذربایجان سربلندمان کردید، خدا سربلندتان کند.

آل‌هاشم ادامه داد:  بصیرت و هوشیاری تبریز بار دیگر نشان داده شده و حتی این مردم با حضور در راهپیمایی به توطئه توطئه‌گران پاسخ قاطع دادند.

تشکر و توصیه به هوادارن تراکتور

نماینده ولی فقیه در استان با تشکر از طرفداران و فوتبال‌دوستان تیم محبوب تراکتورسازی بیان داشت: برخی امیدوار بودند تا بعد از فوتبال آشوب خواهد شد ولی باید تشکر کرد از هواداران باشعور و فوتبالیست‌ها که اجازه توطئه را نداده و با بصیرت توطئه دشمن را خاموش کردند.

وی خطاب به طرفداران تراکتورسازی تاکید کرد: مواظب باشید به هر شهری برای طرفداری از تیم تراکتورسازی می‌روید و یا تیمی به شهرمان می‌آید، ادب و احترام اسلامی رعایت شود و اگر کسی به شما بی‌احترامی کرد با ادبتان آنها را ادب کنید.

این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


دایی: غلبه بر تراکتورسازی کار راحتی نبود! خوش‌وبش آندو با برانکو و شعار علیه فیروز کریمی نیاز 3 میلیارد ریالی برای تکمیل 16 پروژه بهداشتی و درمانی قوچان ترامپ تغییر دیدگاهش را در باره دیوار مرزی مکزیک رد کرد کاراندیش: استفاده از افراد مسلط به مسائل دینی در حوزه موسیقی نمایشگاه نقاشی جواد پاشا در ساری چهارمین پیروزی پیاپی ذوب آهن/ پارس با تساوی به رده دوم صعود کرد دایی: نشان دادیم اگر بخواهیم می‌توانیم تمام تیم‌ها را ببریم عملیات نظامی در شمال سوریه غیر قابل اجتناب است انتقال سفارت واشنگتن به قدس زمان بر است بازگشت باراک اوباما به سیاست بهار عربی یک و نیم میلیون تن را به کام مرگ فرستاد الگوی مدیریت رهبری ضامن بقای امنیت و آرامش کشور است تمدید حالت فوق العاده در ترکیه برای ششمین بار تأثیر تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ در حال آشکار شدن است طرح معاینه فنی به مناسبت روز هوای پاک در گرگان لیست قیمت انواع ناودانی در بازارآهن سانچی به پهلوی راست قرار گرفته است روایت تصویری از آئین نکوداشت بی‌بی مریم بختیاری در اهواز مجروحان انفجار لوله گاز اسلامشهر به دوازده نفر رسید مقاوم‌سازی 280 مسکن مددجویان کمیته امداد استان پارس جنوبی جم روی نوار تساوی‌ها بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی پیروزی ذوب آهن مقابل نفتی‌های جنوب مروری بر چند خبر از مناطق مختلف استان نایب رییس مجلس: برجام نبود روزانه هزار میلیارد تومان به خاطر تحریم‌ها ضرر می‌کردیم چهارمین پیروزی پیاپی ذوب آهن ذوب آهن 2-نفت آبادان 1/اوج گیری تیم قلعه نویی با زوج کی روش و تبریزی نشست کشورهای تولیدکننده نفت آخر هفته برگزار می‌شود طلسم تساوی پارس جم با پنالتی هم پاره نشد گردش در ادینبرو باکیفیت 4k هیس هافبک پرسپولیس به سکوها بعدازمحرومیت وتعویض با مرکزی در بدنه وزارت نیرو آشنا شوید که خروجی اش زیر صفر است! تیم قلعه‌نویی با شکست نفت آبادان مدعی شد داماهی «مردانه مردن» را برای جان باختگان سانچی خواند+فیلم فرماندار اردکان: منازل خود را به اتباع خارجی غیر مجاز، اجاره ندهید بخش اصلی گلایه‌های مردم بیجاربه مسئولان این شهرستان مربوط می‌شود پروژه کمربندی شرقی بیجار دهه فجر به بهره برداری می‌رسد دولت زیرساخت هرنوع فعالیت اقتصادی در بیجار را ایجاد می‌کند موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم پیش بینی وضعیت آب و هوایی کشور احمدزاده از بازی بعدی پرسپولیس محروم شد پزشکیان: برجام نبود روزانه 1000 میلیارد تومان به خاطر تحریم‌ها ضرر می‌کردیم شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری شهادت 2 فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست طرح جدید ترافیک تصویب شد پزشکیان: اگر برجام نبود ما هر روز یک هزار میلیارد تومان ضرر می‌کردیم/ عده‌ای احساس می‌کردند با خواندن دو کتاب می‌توانند کارشناس برجام باشند اف‌بی‌آی به دنبال افشاگری تازه علیه ترامپ تسلیت وزیر راه در پی شهادت دریانوردان کشتی سانچی
انفجار گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر + تصاویر مراسم یادبود سرمهندس کشتی سانچی در مشهد مراسم ترحیم سرمهندس نفتکش سانچی فرید محبی -مشهد عناوین روزنامه‌های ورزشی 28 دی 96/ فوتبال انتحاری در دستور کار استقلال! +تصاویر مسئله شادی اهل بیت (ع) را در جامعه تقویت کنیم صداهای شنیده شده در سومار، مرتبط با زلزله‌های اخیر است ماجرای برداشتن اشتباهی کلیه یک مقام سیاسی مبلغ سعودی ترور شد انفجار لوله گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر؛ 6 نفر مصدوم شدند نسخه کامل نماهنگ "منم باید برم" با صدای سید رضا نریمانی و میلاد هارونی + فیلم واکنش‌آیت الله‌علم الهدی‌به اتهام‌دخالت‌دراغتشاشات اعتراف به قتل دو عتیقه‌فروش بعد از 14 ماه گزارش تصویری؛ نمایشگاه فرش و تابلو فرش روستایی خلاصه بازی اسپانیول 1-0 بارسلونا حذف رانت خودروها با فروش خیابان‌ها! / گزارشی از اما و اگرهای «طرح جدید ترافیک شهر تهران» صفحه اول روزنامه‌های پنج شنبه 28 دی سازمان ملل بر لزوم حفظ دستاوردهای توافق هسته‌ای تاکید کرد مراسم یادبود جانباختگان سانحه کشتی سانچی چرا بازار عراق دستِ ایران نیست؟ مراسم ترحیم شهید حسین جهانی و همسر شهیده‌اش در اردبیل برگزار می‌شود بیانیه صالحی امیری در خصوص شبهات مطرح شده کمبود نیروی پرستاری توانبخشی در کشور/ راه اندازی رشته کارشناسی ارشد پرستاری توانبخشی از سال 91 مهار آتش سوزی 2 لنج باری در بندر عامری بوشهر عضو شورای نگهبان: آیا بهتر نیست بجای تجویز نقد معصوم، لائیک‌ها و سکولارها را نقد کنیم؟ / باید مثل این افراد را نصیحت کرد که هر چه دیگران به دهنتان می‌گذارند تکرار نکنید استفان دی میستورا: مذاکرات صلح سوریه هفته آینده در وین برگزار می‌شود انفجار در اسلامشهر/ اصابت دستگاه حفاری آب به لوله گاز به 50 خانه آسیب زد صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی 28 دی ماه انفجار گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر آمادگی دارم معاونت‌فرهنگی شهرداری را به جوانان واگذار کنم/ ریاست کمیته ملی المپیک شغل محسوب نمی‌شود صداهای عجیب از دل زمین در سومار مرتبط با زلزله است؟ «قرآن کشتی مطلا» در حرم حضرت معصومه رونمایی شد همه چیز در مورد بازیکن پرتغالی جدید استقلال از خطبه‌های امیرالمؤمنین اینگونه بر می‌آید که اگر حاکم نقد نشود، دچار خطا می‌شود/ رئیس جمهور از بیان سخنانی که ایهام دارد خودداری کند شهرستان دهگلان از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد وزارت خارجه سوریه: حضور آمریکا در خاک کشورمان غیرقانونی است/ حتی به یک دلار آمریکایی‌ها نیاز نداریم سقوط پژو به کانال آب قربانی گرفت بیانیه کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی مهاجم جدید استقلال وارد ایران شد تصویب طرح‌جدید ترافیک تهران در شورای ترافیک/ لغو طرح در پنجشنبه‌ها/ قیمت‌ها بعدا مشخص می‌شود/ جزییات پورموسوی: چرا داور تهرانی مقابل تیم تهرانی برای ما قضاوت کند؟ / عادت داریم در سختی‌ها نتیجه بگیریم زلزله در جوادآباد ورامین/ زمین لرزه مربوط به گسل پیشوا است صداهای شنیده شده در سومار، مرتبط با زلزله‌های اخیر است سربازان در نیروهای مسلح تخصص و توانمندی جدید یاد می‌گیرند بعداز ظهر امروز؛ مراسم ترحیم شهید میلاد عنایتی افسر سوم کشتی نفت کش سانچی برگزار می‌شود ظریف ساختار جدید وزارت خارجه را معرفی کرد / سرمدی قائم‌مقام، عراقچی معاون سیاسی و جابری انصاری دستیار ارشد وزیر در امور ویژه سیاسی شدند نماز باران در قم اقامه می‌شود واکنش احسان علیخانی به شوخی‌های یک سریال اجرای برداشتن اشتباهی کلیه آیت الله هاشمی شاهرودی عکس/ مراسم ترحیم سرمهندس نفتکش سانچی رونمایی اثر هنری "قرآن کشتی مطلا"

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me