تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:ورزشی-ورزشی()
کد خبر:13761835
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۳:۰۳

باقری: قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و باشگاه بخواهند که بمانم

مربی پرسپولیس گفت: یکسری تصمیمات احساسی هم به بازیکن ضرر می‌زند و هم به باشگاه و قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد.
باقری: قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و باشگاه بخواهند که بمانم

جدايي مهدي طارمي از پرسپوليس و تمديد قرارداد برانکو ايوانکوويچ از مهمترين اتفاقاتي بود که در روز‌هاي اخير در پرسپوليس رخ داد که هر يک بازتاب‌هاي مختلفي در رسانه‌ها داشت. کريم باقري که به رک گويي در فوتبال ايران معروف است نظرات جالبي در مورد اتفاقات اخير پيرامون تيمش دارد.

مربي پرسپوليس به سوالات جواب داد.

- از بازي با سياه‌جامگان شروع کنيم، به سختي موفق به شکست حريف شديد و فاصله‌تان را با رقبا باز هم افزايش پيدا کرد.
هر هفته بازي‌هاي‌مان سخت است چرا که همه تيم‌ها تلاش مي‌کنند بهترين عملکرد را مقابل پرسپوليس داشته باشند. از طرفي ما هم سعي مي‌کنيم در هر بازي بهترين عملکرد را در کنار نتيجه خوب داشته باشيم که خدا را شکر اين هفته موفق شديم حريف سخت‌کوش‌مان را با گل دقايق پاياني شکست دهيم. هدف اين بوده و هست که بازي به بازي بهتر شده و پيشرفت کنيم تا به هدف اصلي‌مان که تکرار قهرماني است برسيم.

- پرسپوليس آنقدر خوب شده که هوادارانش به نتيجه‌اي غير از برد راضي نيستند، اين مسئله کار شما را سخت‌تر نمي‌کند؟‌‌
تمام مجموعه تيم هدفش اين بوده و هست که رضايت هواداران را جلب کند. اين تفکر در تيم ما وجود دارد که براي بدست آوردن دل هواداران  تلاش کرده و نتيجه بگيريم و چيزي با ارزش‌تر از اين موضوع وجود ندارد. خدا را شکر در اين چند وقت هواداران از نتايج تيم راضي بوده‌اند و اين جاي خوشحالي دارد اما مسلما کار ما را هم سخت‌تر مي‌کند. بازيکنان به خوبي اين موضوع را درک کرده و تلاش خود را بيشتر مي‌کنند.

- تمديد قرارداد برانکو ايوانکوويچ رضايت خيلي از هواداران پرسپوليس را در پي داشته است، شما اين اتفاق را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟‌
باشگاه دنبال اين بود که قرارداد برانکو را تمديد کند و همه ما مي‌دانيم که برانکو يک مربي حرفه‌اي است و در اين مدتي که سرمربيگري پرسپوليس را بر عهده گرفته توانسته تيم را متحول کرده و نتايج خوبي بدست بياورد. باشگاه در چند روز اخير سعي کرد شرايط تمديد قرارداد برانکو را فراهم کند و اميدوارم او بتواند در ادامه برنامه‌هاي خود را در پرسپوليس پياده کرده و به اهدافش در تيم برسد.

- شما هم اين قول را مي‌دهيد که در دو سال آينده در کنار برانکو بمانيد؟
قرارداد من تا پايان اين فصل است . تصيمم‌گيرنده در مورد آينده فقط من نيستم و بايد خود برانکو و باشگاه بخواهند که در کادرفني بمانم.

- در روز‌هاي اخير برداشت‌هاي مختلفي در مورد جدايي مهدي طارمي از پرسپوليس صورت گرفته، به نظر شما طارمي مي‌ماند بهتر بود يا اينکه باشگاه بايد او را مي‌فروخت تا سود ببرد؟
قضيه مهدي به نظر من خيلي بهتر از اينها مي‌توانست اتفاق بيفتد تا هم براي باشگاه خوب باشد و هم براي مهدي. بعضا متاسفانه تصميمات احساسي درست يا غلط گرفته مي‌شود که هم به بازيکن ضرر مي‌زند و هم به باشگاه. متاسفانه رفت‌وآمدهاي طارمي در پرسپوليس هم براي خودش و هم تيم حواشي‌ زيادي داشته و ديديد که باشگاه هم خيلي آسيب ديد تا حدي که از دو پنجره نقل‌وانتقالاتي محروم شديم. مهدي هم 4 ماه محروم شد. با همه اين مسائل من فکر مي‌کنم تصميمات بهتري مي‌توانست در مورد انتقال مهدي از سوي خود او و باشگاه گرفته شود. به هر حال به هر نحوي که بود مهدي از پرسپوليس رفت. خيلي از بازيکنان  به پرسپوليس آمدند و رفتند اما باشگاه بزرگي خود را حفظ کرده و مسيرش را ادامه داد. هم اکنون بازيکنان پرسپوليس تمام تلاش خود را مي‌کنند تا موفقت‌هاي تيم ادامه پيدا کند. ما چار‌ه‌اي نداريم جز اينکه با داشته‌هاي‌مان کنار بياييم و اميدوارم باشگاه بتواند به هر نحوي که شده محروميت نقل‌وانتقالاتي را حل کند تا بتوانيم حداقل تابستان بازيکن جديد جذب کنيم.

- شما سعي نکرديد طارمي را راضي کنيد که بماند؟
اين موضوع در حيطه کاري من نبود که بخواهم به آن وارد شوم. هر بازيکن آزاد است که در مورد آينده‌اش تصميم بگيرد و مهدي هم خودش خواست که برود. تکرار مي‌کنم که بازيکنان زيادي به پرسپوليس آمدند و رفتند اما اين تيم بزرگي خودش را حفظ کرده و به راهش ادامه مي‌دهد.

- عده‌اي از هواداران پرسپوليس در شبکه‌هاي اجتماعي عليه طارمي موضع‌گيري کرده‌اند و اعتقاد دارند طارمي با رفتنش از پرسپوليس به اين تيم خيانت کرد چرا که وقتي باشگاه به خاطر او محروم شده، مهدي هم بايد مي‌ماند. نظر شما چيست؟
به هر حال اتفاقي است که رخ داده و تماشاگران و کارشناسان آزادند نظرات‌شان را مطرح کنند و بايد به همه اين نظرات احترام گذاشت. باشگاه و بازيکن تصميم گرفتند اين انتقال انجام شود. اميدوارم در آينده اتفاقاتي بيفتد که هم به نفع باشگاه باشد و هم به نفع بازيکن. هر بازيکني تصميم به جدايي مي‌گيرد، طوري برود که حرف و حديثي به همراه نداشته باشد و خيلي حرفه‌اي عمل کند.

-عملکرد خط حمله پرسپوليس در غياب مهدي طارمي مثبت بوده است يا نه؟
عليپور که مي‌بينيد خيلي عالي کار کرده و گل‌هاي زيادي براي پرسپوليس به ثمر برساند. او بهترين گلزن فعلي ليگ هم است. در کنار عليپور، منشا هم خيلي سعي کرده که در زمين موثر باشد و انصافا هم پرتلاش ظاهر مي‌شود. شايد از منشا توقع بيشتري در امر گلزني مي‌رود اما او همه تلاش خود را در اين زمينه مي‌کند. در کل عملکرد خط حمله در اين فصل خيلي خوب بوده است.

- پرسپوليس با توجه به محروميتي که از جذب بازيکن دارد مي‌تواند در آسيا همانند فصل پيش مدعي باشد؟
مسلما کارمان در آسيا خيلي سخت است. مجبوريم با اين اتفاق کنار بياييم و با داشته‌هاي فعلي‌مان راهي اين رقابت‌ها شويم. خودتان مي‌دانيد که تيم‌هاي عربي چقدر در زمينه جذب بازيکن هزينه مي‌کنند و اگر هم در نتيجه‌گيري موفق هستند به خاطر بازيکنان خارجي خوبي است که به خدمت مي‌گيرند.فصل پيش هم اگر ما به الهلال باختيم به خاطر عملکرد خيلي خوب بازيکنان خارجي اين تيم بود. طبيعي است که اگر ما هم بتوانيم بازيکن خوب جذب کنيم شانس موفقيت‌مان خيلي بيشتر مي‌شود. به هر حال بايد با داشته‌هاي‌مان کنار بياييم و بازيکنان هم همه تلاش‌شان را بکنند تا نتايج خوبي در ليگ قهرمانان کسب کنيم.

#نقل و انتقالات پرسپولیس #داخلی #کریم باقری #مهدی طارمی #الغرافه قطر #برانکو ایوانکوویچ #لیگ برتر هفدهم #باشگاه پرسپولیس #فوتبال
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


طلسم نبردن‌های ویسی نشکست/ تساوی در جم برابر پارس‌جنوبی انتقاد تند دایی از هوادارانی که علیه او شعار دادند دایی: غلبه بر تراکتورسازی کار راحتی نبود! خوش‌وبش آندو با برانکو و شعار علیه فیروز کریمی نیاز 3 میلیارد ریالی برای تکمیل 16 پروژه بهداشتی و درمانی قوچان ترامپ تغییر دیدگاهش را در باره دیوار مرزی مکزیک رد کرد کاراندیش: استفاده از افراد مسلط به مسائل دینی در حوزه موسیقی نمایشگاه نقاشی جواد پاشا در ساری چهارمین پیروزی پیاپی ذوب آهن/ پارس با تساوی به رده دوم صعود کرد دایی: نشان دادیم اگر بخواهیم می‌توانیم تمام تیم‌ها را ببریم عملیات نظامی در شمال سوریه غیر قابل اجتناب است انتقال سفارت واشنگتن به قدس زمان بر است بازگشت باراک اوباما به سیاست بهار عربی یک و نیم میلیون تن را به کام مرگ فرستاد الگوی مدیریت رهبری ضامن بقای امنیت و آرامش کشور است تمدید حالت فوق العاده در ترکیه برای ششمین بار تأثیر تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ در حال آشکار شدن است طرح معاینه فنی به مناسبت روز هوای پاک در گرگان لیست قیمت انواع ناودانی در بازارآهن سانچی به پهلوی راست قرار گرفته است روایت تصویری از آئین نکوداشت بی‌بی مریم بختیاری در اهواز مجروحان انفجار لوله گاز اسلامشهر به دوازده نفر رسید مقاوم‌سازی 280 مسکن مددجویان کمیته امداد استان پارس جنوبی جم روی نوار تساوی‌ها بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی پیروزی ذوب آهن مقابل نفتی‌های جنوب مروری بر چند خبر از مناطق مختلف استان نایب رییس مجلس: برجام نبود روزانه هزار میلیارد تومان به خاطر تحریم‌ها ضرر می‌کردیم چهارمین پیروزی پیاپی ذوب آهن ذوب آهن 2-نفت آبادان 1/اوج گیری تیم قلعه نویی با زوج کی روش و تبریزی نشست کشورهای تولیدکننده نفت آخر هفته برگزار می‌شود طلسم تساوی پارس جم با پنالتی هم پاره نشد گردش در ادینبرو باکیفیت 4k هیس هافبک پرسپولیس به سکوها بعدازمحرومیت وتعویض با مرکزی در بدنه وزارت نیرو آشنا شوید که خروجی اش زیر صفر است! تیم قلعه‌نویی با شکست نفت آبادان مدعی شد داماهی «مردانه مردن» را برای جان باختگان سانچی خواند+فیلم فرماندار اردکان: منازل خود را به اتباع خارجی غیر مجاز، اجاره ندهید بخش اصلی گلایه‌های مردم بیجاربه مسئولان این شهرستان مربوط می‌شود پروژه کمربندی شرقی بیجار دهه فجر به بهره برداری می‌رسد دولت زیرساخت هرنوع فعالیت اقتصادی در بیجار را ایجاد می‌کند موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم پیش بینی وضعیت آب و هوایی کشور احمدزاده از بازی بعدی پرسپولیس محروم شد پزشکیان: برجام نبود روزانه 1000 میلیارد تومان به خاطر تحریم‌ها ضرر می‌کردیم شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری شهادت 2 فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست طرح جدید ترافیک تصویب شد پزشکیان: اگر برجام نبود ما هر روز یک هزار میلیارد تومان ضرر می‌کردیم/ عده‌ای احساس می‌کردند با خواندن دو کتاب می‌توانند کارشناس برجام باشند
انفجار گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر + تصاویر مراسم یادبود سرمهندس کشتی سانچی در مشهد مراسم ترحیم سرمهندس نفتکش سانچی فرید محبی -مشهد عناوین روزنامه‌های ورزشی 28 دی 96/ فوتبال انتحاری در دستور کار استقلال! +تصاویر مسئله شادی اهل بیت (ع) را در جامعه تقویت کنیم صداهای شنیده شده در سومار، مرتبط با زلزله‌های اخیر است ماجرای برداشتن اشتباهی کلیه یک مقام سیاسی مبلغ سعودی ترور شد انفجار لوله گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر؛ 6 نفر مصدوم شدند نسخه کامل نماهنگ "منم باید برم" با صدای سید رضا نریمانی و میلاد هارونی + فیلم واکنش‌آیت الله‌علم الهدی‌به اتهام‌دخالت‌دراغتشاشات اعتراف به قتل دو عتیقه‌فروش بعد از 14 ماه گزارش تصویری؛ نمایشگاه فرش و تابلو فرش روستایی خلاصه بازی اسپانیول 1-0 بارسلونا حذف رانت خودروها با فروش خیابان‌ها! / گزارشی از اما و اگرهای «طرح جدید ترافیک شهر تهران» صفحه اول روزنامه‌های پنج شنبه 28 دی سازمان ملل بر لزوم حفظ دستاوردهای توافق هسته‌ای تاکید کرد مراسم یادبود جانباختگان سانحه کشتی سانچی چرا بازار عراق دستِ ایران نیست؟ مراسم ترحیم شهید حسین جهانی و همسر شهیده‌اش در اردبیل برگزار می‌شود بیانیه صالحی امیری در خصوص شبهات مطرح شده کمبود نیروی پرستاری توانبخشی در کشور/ راه اندازی رشته کارشناسی ارشد پرستاری توانبخشی از سال 91 مهار آتش سوزی 2 لنج باری در بندر عامری بوشهر عضو شورای نگهبان: آیا بهتر نیست بجای تجویز نقد معصوم، لائیک‌ها و سکولارها را نقد کنیم؟ / باید مثل این افراد را نصیحت کرد که هر چه دیگران به دهنتان می‌گذارند تکرار نکنید استفان دی میستورا: مذاکرات صلح سوریه هفته آینده در وین برگزار می‌شود انفجار در اسلامشهر/ اصابت دستگاه حفاری آب به لوله گاز به 50 خانه آسیب زد صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی 28 دی ماه انفجار گاز در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر آمادگی دارم معاونت‌فرهنگی شهرداری را به جوانان واگذار کنم/ ریاست کمیته ملی المپیک شغل محسوب نمی‌شود صداهای عجیب از دل زمین در سومار مرتبط با زلزله است؟ «قرآن کشتی مطلا» در حرم حضرت معصومه رونمایی شد همه چیز در مورد بازیکن پرتغالی جدید استقلال از خطبه‌های امیرالمؤمنین اینگونه بر می‌آید که اگر حاکم نقد نشود، دچار خطا می‌شود/ رئیس جمهور از بیان سخنانی که ایهام دارد خودداری کند شهرستان دهگلان از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد وزارت خارجه سوریه: حضور آمریکا در خاک کشورمان غیرقانونی است/ حتی به یک دلار آمریکایی‌ها نیاز نداریم سقوط پژو به کانال آب قربانی گرفت بیانیه کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی مهاجم جدید استقلال وارد ایران شد تصویب طرح‌جدید ترافیک تهران در شورای ترافیک/ لغو طرح در پنجشنبه‌ها/ قیمت‌ها بعدا مشخص می‌شود/ جزییات پورموسوی: چرا داور تهرانی مقابل تیم تهرانی برای ما قضاوت کند؟ / عادت داریم در سختی‌ها نتیجه بگیریم زلزله در جوادآباد ورامین/ زمین لرزه مربوط به گسل پیشوا است صداهای شنیده شده در سومار، مرتبط با زلزله‌های اخیر است سربازان در نیروهای مسلح تخصص و توانمندی جدید یاد می‌گیرند بعداز ظهر امروز؛ مراسم ترحیم شهید میلاد عنایتی افسر سوم کشتی نفت کش سانچی برگزار می‌شود ظریف ساختار جدید وزارت خارجه را معرفی کرد / سرمدی قائم‌مقام، عراقچی معاون سیاسی و جابری انصاری دستیار ارشد وزیر در امور ویژه سیاسی شدند نماز باران در قم اقامه می‌شود واکنش احسان علیخانی به شوخی‌های یک سریال اجرای برداشتن اشتباهی کلیه آیت الله هاشمی شاهرودی عکس/ مراسم ترحیم سرمهندس نفتکش سانچی رونمایی اثر هنری "قرآن کشتی مطلا"

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me