تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:مهر
دسته:اجتماعی()
کد خبر:13764571
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۴

لزوم افزایش تعداد نیروی انسانی یگان حفاظت محیط زیست

فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست در نشست صمیمانه‌ای با محیط بانان استان اصفهان گفت: تلاش می‌کنیم کمیت نیروی انسانی محیط بانان را افزایش دهیم و به بهترین حالت یعنی 100 درصد برسد.
لزوم افزایش تعداد نیروی انسانی یگان حفاظت محیط زیست

به گزارش خبرگزاری مهر سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در نشست صمیمانه با محیط بانان حفاظت محیط زیست استان اصفهان با گرامیداشت  یاد و خاظره امام خمینی (ره) وشهدای کشور به خصوص ۱۲۰ شهید محیط بان گفت: از حضور در جمع محیط بانان استان اصفهان خوشحالم و امیدوارم این نشست بتواند خروجی خوبی برای انجام وظیفه بهتر و امیدواری بیشتر در حل مشکلات و انتظارات محیط بانان باشد.

وی اظهار کرد: تا زمانی که  در سازمان حفاظت محیط زیست حضور دارد تمام تلاش خود را برای پیگیری امورات محیط بانان انجام خواهم داد و در این راه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهم کرد.

سرهنگ محبت خانی افزود:  کلانتری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در راس سازمان نیز دغدغه محیط بانان را دارند و در بیشتر جلسات در باره محیط بانان سخن به  میان است.

وی گفت: سازمان حفاظت محیط زیست از جمله دستگاه هایی است که در سال آتی از افزایش بودجه برخوردار شده و جای امیدواری است که در حوزه محیط  شاهد تحولات باشیم.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست را محیط بانان تشکیل می دهند، تصریح کرد: نیروهای محیط بانان نوک پیکان سازمان هستند

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه ۵۰ درصد بودجه نیز باید درحوزه محیط بانی هزینه شود گفت: در این زمینه همه بخش ها و معاونت های سازمان حفاظت محیط زیست به این نتیجه واحد رسیده اند که اقدام های علمی برای محیط بانان انجام شود.

سرهنگ محبت خانی با تاکید به اقدام های در شرف انجام برای تجهیز محیط بانان به امکانات روز اظهار کرد: در این راستا یکی دو هفته آینده جلیقه های ضد گلوله در اختیارآنها قرار می گیرد و دیگر برنامه های پیش بینی شده نیزدر حال اجراست که در همین زمینه از سال آینده خودروها  و موتور سیکلت های جدید و مستحکم جایگزین موتورسیکلت ها و خودروهای فرسوده و از رده خارج خواهند شد.

سرهنگ محبت خانی در ادامه با تعریف لغوی محیط زیست افزود: ارتباط آب، هوا، خاک جهت بقای انسان، گیاهان و جانداران است و اگر آن را حفظ  نکنیم در رأس این چرخه حیات انسان آسیب پذیر می شود و به خطر می افتد.

وی با بیان اینکه سازمان حفاظت محیط زیست امانتدار نسل های آینده است گفت: باید بهترین ها برای محیط بانان در نظر گرفته شود  و به شرایط سختی کار آنها در مباحث شیفت کاری طولانی  توجه شود و در این راستا باید برنامه داشته باشیم و به خانوده آنها نیز توجه ویژه شود.

محبت خانی با اشاره به تلاش در جهت تصویب لایحه حمایت از محیط بانان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: این لایحه اصلاحاتی دارد که در حال بازنگری است.

وی افزود: باید تلاش کنیم کمیت نیروی انسانی محیط بانان را افزایش دهیم  و تاکنون در این راستا بیش از ۵۰ مورد مشکلات محیط بانان شناسایی شده  که برای حل ان ها در حال برنامه ریزی هستیم.

وی با بیان اینکه این مشکلات به  کلانتری معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه شده است گفت: همه بخش ها و محیط بانان باید دست به دست هم دهیم و این موضوع را پیگیری کنیم. مطالبه گری محیط بانان به کار سرعت می دهد و در این راه نیز ما از هیچ تلاش و کوششی در راه خدمت رسانی به محیطبانان دریغ نخواهیم کرد.

همچنین در این نشست  سید رحمان دانیالی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با خیر مقدم به فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست کشور به تشریح وضعیت حفاظت محیط زیست استان اصفهان در بخش های مختلف پرداخت.

 دانیالی گفت: مناطق استان اصفهان چندین منطقه نمونه دارد که همه می تواند در زمره بهترین های کشورقرار گیرد و این بهتر بودن با تلاش شبانه روزی محیط بانان محقق شده است.

وی اظهار کرد: اقدام ها و فعالیت های محیط بانان در استان اصفهان با حداقل امکانات و نیروها حداکثر برآیند کاری را در بر داشته است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با بیان اینکه مباحث آموزشی با جدیت وکیفیت مناسبی  در اصفهان پیگیری می شود گفت: در این راستا ارتباط با سمن های محیط زیستی، شکارچیان و دوستداران طبیعت به خوبی انجام و پیگیری می شود.

 تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی محیط بان، تجهیز امکانات محیط بانان، ملی شدن اعتبارات و حقوق و مزایای محیط بانان، تغییر سلاح سازمانی محیط بانان، تجهیز خودروهای متناسب برای محیط بانان، کمک سازمان برای قرق اختصاصی  در جهت بهبود مناطق تحت مدیریت استان از جمله مهمترین موضوعات محوری بود که توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در این نشست عنوان کرد.

در آغاز این نشست مرتضی جمشیدیان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان وضعیت یگان حفاظت محیط زیست استان  ومهمترین اقدام ها وفعالیت های این یگان را در ۹ ماهه نخست  سال جاری تشریح و بیان کرد.

این نشست که به همت فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزار شد قرار است در نوبت بعدازظهر برای تعداد دیگری از محیط بانان استان نیز برگزار شود.

#جمشید محبت خانی #فرمانده یگان حفاظت محیط زیست #لایحه حمایت از محیط بانان #اجتماعي #يگان جفاظت سازمان محيط زيست #محيط بانان #محيط زيست اصفهان #جلیقه ضد گلوله #سازمان حفاظت محیط زیست #سازمان حفاظت از محیط زیست #شهردار اصفهان #ریاست جمهوری #ورزشگاه نقش جهان #شهر خلاق #فناوری های نوین #مدیریت شهری #قدرت الله نوروزی #اصفهان فردا #مصوبات مجلس #سازمان حفاظت محيط زيست
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


خرید جدید بارسلونا مجوز بازی گرفت مشکلات کشور به دلیل ضعف مدیریتی است/ مدیران شایسته انتخاب شوند سرانه درآمد آذربایجان غربی کمتر از میانگین کشوری است سه ساعت ازدحام نفسگیر در فعل چهارسو گرامیداشت یاد و خاطره تنها روحانی شهید در شهرستان لنده+تصاویر دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا با مدیرکل دفتر امور روستایی مؤسسات مردمی به حوزه اقتصاد فرهنگ دینی ورود کنند نیروهای دموکراتیک سوریه: با قدرت پاسخ حمله به شهر «عفرین» را خواهیم داد سران قوا دنبال گره گشایی از مشکلات مردم باشند نه حاشیه سازی مطالبات به حق مردم به دست فراموشی سپرده نشود چه کسی بر رفتار نماینده حاشیه‌ساز فراکسیون امید نظارت می‌کند؟ +عکس رونمایی از ترکیب سپیدرود برای مصاف با سپاهان تحویل واحدهای پلاسکو با محاسبه ارزش سرقفلی قبلی نیازی به سرفه و عطسه نیست، ویروس آنفلوانزا با تنفس عادی هم منتقل می‌شود مقام‌های آمریکایی از انتقال سفارت آمریکا به قدس تا سال 2019 خبر دادند خیابان‌های بوستان شهدای گمنام چرام پس از 3 سال آسفالت شد+تصاویر نتایج هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان/نفت و گازگچساران نماینده کردستان را شکست داد ویروس آنفلوانزا با تنفس هم منتقل می‌شود سرمایه‌های خارجی به کدام سو می‌رود؟ جوانان درگیر فضای مجازی را دریابیم | شبکه‌های اجتماعی بومی مورد توجه قرار گیرند سرمایه‌های خارجی به کدام سو می‌رود؟ آغاز تدریجی مناقصه‌های بسته‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت اتفاق دردسرساز برای مجری مشهور و همسرش معاون وزیر راه: سال آینده جهش قیمت مسکن نداریم غلظت گرد و غبار اهواز بیش از 66 برابر حد مجاز رپر آلمانی عضو داعش در سوریه کشته شد خسارت تندباد به بخش‌های مختلف شهرستان مهران پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد طبس نماز باران در قم اقامه شد مطالبات مردم نباید فراموش شود / آمریکا انگیزه دینی و اقتدار ایران را نشانه گرفته بود رسمی؛ لئون گورتسکا به بایرن مونیخ پیوست درآمد دولت از حذف یارانه نقدی پردرآمدها چقدر است؟ نماینده عراقی: سفارت آمریکا در صدد دخالت در انتخابات پارلمانی عراق است تاکید بر رسیدگی به مطالبات مردم و حفظ وحدت مقابل استکبار لیگ برتر فوتبال بانوان؛ پیروزی منتخب فارس مقابل خیبر خرم آباد رپر آلمانی عضو داعش در سوریه کشته شد هوای سالم تهران در روز هوای پاک +نمودار حضور ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در مراسم یادبودشهید باشتی نفتکش سانچی+تصاویر شهر سرفاریاب و دغدغه‌ای به اسم ترافیک خوردروها+تصاویر چه کسانی باید از مصرف "پرتقال" پرهیز کنند زمان دقیق دیدار لغو شده فولاد – پیکان مشخص شد پیش‌بینی بارش برف و وزش باد شدید در تهران خواننده رپ داعشی کشته شد +عکس خبر قوچانی از انتشار یک روزنامه دیگر کارگزاران واژگونی مینی بوس اتباع افغان/ چهار فوتی و 7 مصدوم ثبت سفارش واردات برنج از ابتدای بهمن آزاد می‌شود+سند گران‌ترین بازیکن تاریخ قاره آفریقا در راه چین دیده در حسرت دیدار شما مانده هنوز خطیب جمعه بندرعباس حادثه تاسف بار کشتی سانچی را تسلیت گفت انتصاب معاون دادستان خراسان رضوی
شایعه تقلب در امتحان کار سرپرست فرمانداری را به استعفا کشاند واکنش تند علی دایی به سوال یک خبرنگار زلزله در جوادآباد ورامین/ زمین لرزه مربوط به گسل پیشوا است ماجرای امتحان دادن فرماندار دزفول! طوفان پرقدرت در هلند/ فیلم انفجار گاز در اسلامشهر 12 مصدوم برجا گذاشت تصاویر/ آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه «عاشورا» استان آذربایجان شرقی کارت زرد جریمه شادی جنجالی رادوشویچ (گزارش تصویری) انفجار چند خانه در اسلامشهر 12 نفر را مصدوم کرد مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه عاشورا برگزار شد مذاکره با سپاه برای پرواز هواپیمای باروری ابر استاندار خوزستان با استعفای فرماندار ویژه دزفول موافقت کرد صداهای شنیده شده در سومار، مرتبط با زلزله است عکس/ تودیع و معارفه فرمانده سپاه عاشورا اوباما به صحنه سیاست باز می‌گردد خودکشی شرور مسلح پس از درگیری مسلحانه با پلیس پرواز یک گاو بر اثر طوفان در آلمان واکنش احسان علیخانی به شوخی‌های یک سریال تصاویر | مجلس ترحیم زوج شهید سانچی رود نیل، کارشناس داوری: اخراج بازیکن گسترش فولاد مقابل پرسپولیس درست بود "ارسلان شهنی" از سرپرستی فرمانداری دزفول استعفا کرد (تصاویر) مراسم گرامیداشت زوج شهید نفتکش سانچی همه چیز در مورد بازیکن پرتغالی جدید استقلال اوباما به صحنه سیاست باز می‌گردد خلاصه بازی ذوب آهن 2-1 صنعت نفت آبادان بررسی اثرات برجام پس از گذشت دو سال + فیلم سرپرست فرمانداری دزفول استعفا داد دیدار رئیسی با خانواده سرمهندس کشتی سانچی اوباما به صحنه سیاست باز می‌گردد/ترامپ به رقابت طلبیده شد پرسپولیس در دقیقه 94 از شکست مقابل گسترش ده نفره گریخت معرفی نفرات برتر رقابت‌های کُشتی نوجوانان کشور در سیرجان زمان انتقال پیکر 3 جانباخته حادثه سانچی به کشور ملت فلسطین مواضع ثابت و ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید/انتفاضه خروشان مردمی راه خنثی‌کردن توطئه جاری علیه قدس برنامه دهمین روز سی و سومین جشنواره موسیقی فجر پلیس فارس: متهم در اقلید خود را کشت زلزله جوادآباد مربوط به گسل پیشوا است تولید قهوه از گیاه کاسنی با خواص درمانی اعلام رای بازی تراکتورسازی و استقلال/ جریمه نقدی سنگین تبریزی‌ها؛ محرومیت هواداران در صورت تکرار تخلف گسل پیشوا از قبل فعال بوده است واکنش دایی به شعارهای علیه او در بازی امروز سایپا و تراکتورسازی +عکس واکنش سازمان زندانها به اظهارات یک نماینده مجلس؛ اجبار زندانیان به مصرف برخی داروها در زندان‌های کشور کذب است لغو برجام پیامی نگران‌کننده به جهان خواهد بود پلیس فارس: متهم در اقلید خود را کشت خلاصه بازی تراکتورسازی 1-2 سایپا منم باید برم (وصیت نامه) کاش به جای پرچم مرا 10 بار آتش می‌زدند/ برای سرافرازی این پرچم در هر قله‌ای ده شهید داده‌ایم/ گاهی آدم‌های بزرگ ما حرف‌های خطاآلود استراتژیک می‌زنند که چرا در سوریه می‌جنگیم/ یک زلزله یک شب تهران را به هم می‌ریزد؛ تصور کنید داعش وارد کشور می‌شد مراسم یادبود شهدای کشتی سانچی - تهران تصادف در محور سلماس 2 فوتی داشت گل مارکو آسنسیو به لگانس (لگانس 0-1 رئال مادرید) فیلم/ تصاویری زیبا از نقاط مختلف کره زمین با کیفیت 4k

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me