تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:قدسنا
دسته:مذهبی()
کد خبر:13768359
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۶:۱۷

محقق و نویسنده اسپانیایی: در هالیوود اگر با یهود نباشی تهدید می‌شوی!

شاید بتوان فراماسونری را چهره خیلی خوبی از صهیونیسم دانست. آن‌ها تقریباً تمام اصحاب رسانه را در اختیار خود دارند. در یکی از کنفرانس‌ها با …
محقق و نویسنده اسپانیایی: در هالیوود اگر با یهود نباشی تهدید می‌شوی!

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، مانوئل گالیانا محقق و نویسنده اسپانیایی یکی از چهره‌های مهمی است که در حوزه‌های مرتبط با صهیونیسم مانند اقتصاد و سیاست آثار مختلفی را منتشر کرده است. اما از سوی دیگر وی نیز در زمینه هنر سینما، صهیونیسم و هالیوود مقالاتی را در سال‌های گذشته چاپ کرده که مورد توجه قرار گرفته است. مصاحبه‌ای که می‌خوانید بعد از نشست خبری کتاب جدید پیرامون همین موضوع یعنی سینما و صهیونیسم می‌باشد.

 

در ایران وقتی کسی از حضور فرماسون‌ها و صهیونیست‌ها در پشت پرده سینمای جهان و هالیوود حرف می‌زند، به تندی با او برخورد می‌کنند و اتهام می‌زنند که شما متوهم هستید و همه چیز را توطئه می‌بینید. آیا به نظر شما این مساله واقعا یک توهم خود ساخته است؟

 

در جلساتی که دعوت شده‌ام و در کنفرانس‌هایی که با دیگر متخصصان داشته‌ام، راجع به بحثی به نام “هالیوودیسم” صحبت کرده‌ام. در آن صحبت‌ها به این مباحث هم پرداخته‌ام. نتیجه این بوده که متوجه شده‌ام هالیوود دارد سعی می‌کند که یک سری اقدامات سازمان‌یافته انجام دهد و از جمله از بین بردن برخی ارزش‌ها، بنیان‌های خانواده و… به همین دلیل من و دیگر متخصصان فکر نمی‌کنیم که این قضیه یک ابهام یا تئوری توطئه باشد. شاید یک انسان معمولی ایرانی یا اسپانیایی چنین فکری داشته باشد که این قضیه واقعی نیست و یک توهم است. دلیلش این است که این افراد اطلاعات کافی ندارند.

 

در غرب، اروپا و آمریکا هم کتاب‌ها و مقالاتی چاپ شده که در آن‌ها اشاره شده است بازیگران، مدیران کمپانی، کارگردان‌ها و افراد مهمی که در صنعت سینما هستند با یهودی‌ها ارتباط دارند و یا خودشان یهودی هستند.  “کرک داگلاس” و “آرنولد شوارتزنگر” از بازیگرانی هستند که اسم‌های خود را تغییر داده‌اند.

 

عملکرد جریان‌های صهیونیستی و ماسونی در حوزه تولیدات رسانه‌ای به چه شکل است؟ آیا مستقیما وارد عمل می‌شوند و به افراد خاصی دستورالعمل‌هایی می‌دهند یا با ایجاد فضاسازی، هنرمندان و رسانه‌ای‌ها را به سمت و سوی خاصی سوق می‌دهند؟

 

شاید بتوان فراماسونری را چهره خیلی خوبی از صهیونیسم دانست. آن‌ها تقریباً تمام اصحاب رسانه را در اختیار خود دارند. در یکی از کنفرانس‌ها با یکی از کارگردانان هالیوودی در ارتباط بودم. او تکذیب می‌کرد این را که یهودیان کنترل دارند و می‌گفت بحث بر سر پول است. هر کسی پول بیشتری داشته باشد فیلم بهتری می‌سازد. همان موقع هم خیلی از کارگردانان، تولیدکنندگان و بازیگران یهودی داشتیم که صریحاً می‌گفتند هالیوود مال ما است.

 

آیا صهیونیست‌ها و ماسون‌ها به صورت مستقیم وارد حیطه تربیت نیروی رسانه‌ای و هنری شده‌اند؟ آیا از افراد سرشناس تازه ظهور کرده کسی را می‌شناسید که محصول این فرایند تربیتی باشد؟

 

کسی را به اسم نمی‌شناسم که در چنین شرایطی قرار گرفته‌ باشد. ولی اکثر کسانی که اصحاب رسانه هستند یا خودشان یهودی هستند و اگر هم نیستند ممکن است که توسط یه سری سندیکای پشت پرده تهدید شوند.

 

آقای “تام کروز” با وجود اینکه یهودی نیستند و به کلیسای “ساینتیالوژی” متعلق هستند، ولی هیچ‌وقت نمی‌خواستند این قضیه که تمایلات همجنسگرایانه دارند و با “جان تراولتا” که او هم یکی دیگر از بازیگران همجنسگرا است زندگی می‌کند، فاش شود. ولی خوب این مسئله فاش شد. حتی با وجود اینکه یهودی نیستند و به خدا هم اعتقادی ندارند ولی دارند منافع صهیونیست‌ها و فراماسونرها را تأمین می‌کنند.

 

چه سهمی از سینمای آمریکا و اروپا در دست این گروه‌های خاص است؟

 

به نظرم تمام صنعت سینمایی که در اروپا و آمریکا هست، به هر نحو ممکن یا در اختیار آن‌ها است و یا در جهت اهداف آن‌ها حرکت می‌کند. سعی دارند استانداردهای جدیدی را برای زندگی تعریف کنند، ارزش‌های سنتی، خانواده و رابطه فرزندان با پدر و مادرها را از بین ببرند و همچنین دارند سعی می‌کنند به همه ادیان موجود حمله کنند به غیر از یهودیت.

 

شنیده‌ایم که پخش فیلم‌ها در دنیا بدون مجوز این سران یهودی ممکن نیست یا حداقل بسیار دشوار است. شما با این حرف موافقید؟ مصادیقی از آن در ذهن دارید؟ (مثالی که ما در ایران با آن درگیر بودیم، فیلم محمد آقای مجیدی بود که به شدت با پخش جهانی آن مبارزه شد.)

 

بله. تقریباً اگر فیلمی در جهت منافع آن‌ها نباشد، برایش خیلی سخت است که روی پرده برود. مثل “مل گیبسون” با فیلم “مصائب مسیح” که وقتی روی پرده رفت تا ۵-۶ سال نمی‌توانست هیچ فیلمی را کارگردانی کند. اگر “مل گیبسون” موفق شد این فیلم را روی پرده ببرد برای این بود که آدم خیلی شناخته شده‌ای بود و آشناهای زیادی داشت و قدرت و سابقه زیادی داشت. وگرنه اگر کسی بخواهد بلند شود و سبکی در جهت مخالف آن‌ها بنیان بگذارد تقریباً هیچ شانسی ندارد.

 

به همین به “مل گیبسون” گفته بودند فیلمت شکست می‌خورد. چون از کمک هیچکدام از کمپانی‌ها استفاده نمی‌توانی کنی. ولی این فیلم به موفقیت تجاری بسیار عالی رسید. اینطور که می‌گویند تنها فیلمی بود که بدون کمک کمپانی و بصورت مستقل ساخته شد و چنین فروشی داشت.

 

بله. تا آنجایی که اطلاع دارم آقای گیبسون با هزینه خودشان و تعدادی از دوستانشان توانستند این اثر را بسازند.

 

آیا می‌توان به سینمای مستقل امیدوار بود؟ آیا می‌توان امیدوار بود که سینمای مستقلی که خارج از حلقه قدرت ماسونی-صهیونیستی قرار دارد، بتواند سهمی در فرهنگ جهانی و دیپلماسی عمومی ایفا کند؟

 

با توجه به شرایط فعلی فکر نمی‌کنم چنین چیزی ممکن باشد. چون مشابه همان بحران مالی که پیش‌بینی می‌شود رخ دهد و برای جلوگیری از آن به تغییرات سیستماتیک نیاز است، برای رسیدن به این هدف هم به تغییرات سیستماتیک نیاز هست.

 

یک نمونه از سینمای مستقل می‌تواند همین چیزی باشد که در ایران وجود دارد و هر کسی می‌تواند در جشنواره‌های فیلم‌های کوتاه آثار مستقل خود را به نمایش بگذارند. آن چیزی که با همین نام در اروپا وجود دارد، در پشت پرده‌اش باز هم نوعی کنترل می‌باشد.

 

منبع: رسانه انقلاب

 

انتهای پیام/پ.ع/30

این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


بارش برف در چهار محور استان سمنان حاجی دلیگانی: دشمنان با دیپلماسی خنده رییس‌جمهور گستاخ‌تر شدند بهترین خبر برای پرسپولیس! اولین نشست شورای سیاستگذاری تشکل‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد فردا برگزار می‌شود جزئیات اعطای تسهیلات به کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد هشدار انگلیس به اتباعش درباره سفر به ترکیه احتمال محرومیت استقلال به خاطر جباری؟؛ چیزی نزدیک به صفر! کاشان/توصیه‌های بهداشتی جهت پیشگیری از آنفلوانزا را جدی بگیریم آمار گردشگران خارجی ایران در برنامه 8 ساله به 20 میلیون نفر می‌رسد فندک، خودروی سمند در ملایر را به آتش کشید حذف 200 نفر از ردیف بیمه شدگان قالیبافی در خراسان شمالی تولید تندر 90 و ساندرو از دیماه 98 متوقف می‌شود اطلاعیه مدیریت بحران خوزستان در خصوص احتمال وقوع طوفان و گرد و غبار مسئولان استقلال با کنار گذاشتن من اشتباهات‌شان را تکمیل کردند/ منصوریان فقط فکر خودش بود! تصاویر/ویرانه‌ای به نام خانه «نیما یوشیج» افتخاری به دنبال عامل حضور شفر در منزل جباری روایت تصویری از زندگی مردم سرپل ذهاب، 65 روز پس از زلزله نقاشی زیبا بر کانکس شهر سرپل ذهاب به یاد شهدای "سانچی " کاخ سفید: ترامپ و امیر قطر درباره مقابله با نفوذ ایران صحبت کردند فیلم/ مراسم وداع با جانباختگان نفتکش سانچی در بندر انزلی کتاب 53 نویسنده در جایزه ادبی چهل داوری می‌شود طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد پوگبا: هنوز از قهرمانی در لیگ برتر ناامید نشدیم دانفورد: همچنان به روابط با پاکستان متعهدیم روبط تجاری ترامپ با کشورهای خارجی و گروه‌های تجاری هنوز قطع نشده است کار دشوار بارسلونا برای قهرمان نشدن در لالیگا سهم 10 درصدی موتورسیکلت‌ها در آلایندگی هوا مراسم یادبود سه جان‌باخته البرزی نفتکش سانچی برگزار می‌شود شیعه ترور و نقض عهد را مطلقا حرام می‌داند/ نسبت بین جهاد و ترور کم سوادها بیشتر معتاد می‌شوند حاشیه پررنگ‌تر از متن در کنسرت آقای خواننده 27 میلیارد دلار مبادلات بازرگانی ازبکستان در سال 2017 تذکرات نمایندگان با پاسخ‌های سرکاری دولت مواجه می‌شود عارفی نیا رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهبهان شد تا 5 سال آینده باید بتوانیم 10 هزار معلول را در کشور درمان کنیم جباری و استقلال به کجا رسیدند؟ روایتی طنز از «دیکتاتور بزرگ» در رادیو صبا روسیه هدف آمریکا از کمک به کردها را فاش کرد ارائه خدمات به مراجعین از طریق میز خدمت مستقر در آموزش و پرورش استان کردستان «عدالت و تاثیر آن در ثبات جامعه» موضوع این هفته نماز جمعه مصر اعلام شد نامه 170 نماینده به روسای قوا سامانه «گنبد آهنین» و اتحاد پشت‌پرده عربستان و اسرائیل نرخ واقعی دلار با محاسبه اتاقی‌ها چند است؟ تعبیر جالب وزیر خارجه عراق از شهر نجف اشرف بریدن سر خانواده عراقی در آخرین روز عملیات پاکسازی غرب استان کرکوک+ نقشه فیلمبرداری «آنها می‌آیند» به پایان رسید پوستر/زخم اشتغال
مدارس نوبت صبح سه شنبه 26 دی در استان اردبیل تعطیل شد آتش سوزی یک ساختمان چند طبقه در خیابان «بزرگمهر» زاهدان لحظه خبر دادن جانباختن دریانوردان نفتکش سانچی به خانواده‌هایشان/ فیلم منزل ملوان شهید حادثه سانچی "میلاد عنایتی" - قائم شهر (عکس) باند زورگیری را شناسایی کنید دو برادر موتورسوار در مشهد جان باختند ناگفته هایی از فاجعه نفتکش سانچی؛ راز نجات چینی‌ها چه بود؟ آتش به جان برج زاهدان افتاد/ علت حادثه در دست بررسی است راز صدای انفجار ناشناخته در کرمانشاه واکنش چین به غرق شدن کشتی سانچی آیا کشتی سانچی عازم کره شمالی بود؟ / شایعه‌ای به‌نام خاموش بودن رادار/ چینی‌ها کم‌کاری کردند؛ مسوولان ایرانی اهمال + تصاویر و نقشه جاماندگان سهام عدالت ثبت نام کنند آتش سوزی در یک ساختمان 6 طبقه در زاهدان لحظه سقوط بالکن سازمان بورس و اوراق بهادار اندونزی در جاکارتا کشتی چینی که با نفتکش سانچی تصادف کرد عکسی که جای نفتکش «سانچی» به رسانه‌ها قالب شد تصویری از کشتی چینی که موجب غرق شدن سانچی شد چرا نفتکش ایرانی «سانچی» دچار حادثه شد؟ گفتگوی خانواده جان‌باختگان نفتکش سانچی/مرگی که کمتر از شهادت نیست آیا زلزله فیروزکوه گسل تهران را فعال کرده است؟ دلجویی دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانواده 'بهرام اتحاد' آیا حادثه نفتکش سانچی عمدی بود؟ مراسم وداع با جان باختگان نفتکش سانچی در ساحل انزلی آیین ترحیم احسان ابولی قاسم آبادی افسر دوم نفتکش سانچی فردا در کرمان+مصاحبه تصاویری از عزاداری به یاد قربانیان کشتی «سانچی» صدای انفجار ناشناخته در کرمانشاه عناوین روزنامه‌های ورزشی 26 دی 96/ تمدید 2 ساله در انتظار شفر +تصاویر داور جنجالی دیدار نانت و پاری سن ژرمن، محروم و کارت قرمز مدافع نانت، بخشیده شد فیلم | جزئیات فوت دو زن عابر بر اثر برخورد با بونکر سیمان عکس/ نمایی از قبل و بعد قاتل سانچی عزاداری بوشهری‌ها به یاد قربانیان کشتی «سانچی» فیلم/ درد دل خانواده‌های داغدار خدمه نفتکش سانچی با معاون رئیس‌جمهور پناهجویان باید از اروپا بروند پاسخ وزارت خارجه به شایعات: مقصد نفتکش سانچی کره جنوبی بود نه کره شمالی/ وزارت خارجه در این موضوع کوتاهی نکرد زلزله فیروزکوه را لرزاند عزاداری بوشهری‌ها به یاد قربانیان «سانچی» /تصاویر حادثه رانندگی برای شناگر ایرانی/همسر حمیدرضا مبرز درگذشت عیدی سال 97 مددجویان مناطق زلزله زده 3 برابر پرداخت می‌شود منتفی شدن باکامنگا، فرصت اعاده حیثیت به قربانی تصویری از عامل انفجار و غرق شدن کشتی سانچی چرا حادثه نفکش سانچی مشکوک است؟ ایران از ارائه هیچ کمکی به سوریه دریغ نمی‌کند افشای روابط پشت پرده شبکه جم در "دوربرگردان"/فیلم عیدی امسال کارمندان و بازنشستگان چقدر است؟ تصویر کشتی فله‌بر چینی که موجب بروز حادثه نفتکش سانچی شد گزارش تکراری! آتش سوزی گسترده در میدان 17 شهریو‌ر مشهد کمیته پیگیری حادثه سانچی به ایران بازگشت / تصمیم‌گیری برای انتقال پیکرهای دریانوردان ایرانی تا ساعاتی دیگر درد دل خانواده‌های جان باختگان نفتکش ایرانی با مسئولان + فیلم تحریم رئیس قوه یک کشور عبور از خطوط قرمز بین المللی است/ تلاش دریانوردان جانباخته برای کشور جهادگونه بود

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me