تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:فردا
دسته:دسته بندی نشده
کد خبر:14437985
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۱۵:۲۶

حبیبی: حضور مردم در 22 بهمن چشم دشمن را کور کرد

دبیرکل حزب اسلامی موتلفه گفت: حضور شگفت‌انگیز مردم در 22 بهمن امسال چشم دشمن را کور کرد.
حبیبی: حضور مردم در 22 بهمن چشم دشمن را کور کرد
خبرگزاری مهر: محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب اظهار داشت: سروصدای ترامپ و برخی روسای دولت اروپایی در ناآرامی‌های دی ماه گذشته را مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به استهزاء گرفتند. اما همان روز‌های نخست مردم پاسخ آن‌ها و برخی فریب خورده‌ها در داخل را دادند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک پاسخ به یاد ماندنی در تاریخ ایران به یادگار گذاشتند که، چون برگ زرینی در تاریخ معاصر خواهد ماند.

وی افزود: انقلاب هر سال پرطراوت‌تر و پرنشاط‌تر پیام آگاهی، بصیرت و نورانیت خود را به رخ دشمنان اسلام و ایران می‌کشاند، اما امسال به برکت ورود به ۴۰ سالگی انقلاب این پیام روشنتر، شفاف‌تر و گویاتر مطرح شد.

حبیبی تاکید کرد: مردم به پاسداشت اقتدار، امنیت ملی و نیز شکرگزاری از نعمت استقلال و آزادی برای تکریم جمهوری اسلامی به خیابان‌ها آمده بودند و دشمن از این پس چه بخواهد و چه نخواهد باید این حضور حماسی را بیشتر در محاسبات خود در نظر بگیرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: مردم آمده بودند بگویند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ملت تا رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی از پای نخواهند نشست. مردم آمده بودند بگویند ما سلطه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه به رسمیت نمی‌شناسیم و با سلطه استکباری بر جهان مبارزه می‌کنیم.

وی افزود: مردم آمده بودند یاد امام (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی را گرامی بدارند و به پاسداشت خون شهیدان، عملکرد ۲۸ ساله رهبرمعظم انقلاب در پیشبرد اهداف عالیه نظام، انقلاب و آرمان‌های امام (ره) را ارج نهند و با فریاد رسا اعلام نمایند که اطاعت از رهبری را با اطاعت از امام (ره) یکی می‌دانند.

حبیبی خاطرنشان کرد: مردم آمده بودند با فریاد بلند به جهانیان اعلام کنند هر چه خواستیم عمل کردیم و آمریکا طی چهار دهه گذشته هر چه خواست، نتوانست به آن برسد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به وحدت و انسجام ملی گفت: اتحاد ملت ایران رمز پیروزی‌های پی در پی در انقلاب اسلامی است. مردم آمده بودند اتحاد اقشار، اقوام، مذاهب و آحاد ملت را به رخ دشمن بکشند و الحق نیک توانستند این پیام را به سراسر جهان برسانند.

وی با بیان اینکه امروز خیلی‌ها تفاسیر متعددی از حرف و مطالبات مردم می‌کنند، اظهار کرد: مردم همان مردمی هستند که اول انقلاب با رای ۹۸ ٫ ۲ درصدی به جمهوری اسلامی رای دادند. مردم همان مردمی هستند که روز ۲۲ بهمن در سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند و بر عهد خود در پایبندی به اسلام و مبارزه مستمر با دشمنان ایران تجدید میثاق کردند. مردم همان مردمی هستند که بار‌ها به پای صندوق‌های رای آمده‌اند و پایه‌های مردم‌سالاری دینی را در کشور مستحکم کردند.

حبیبی گفت: مردم همان مردمی هستند که از مسئولان پاکدست و مومن در جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند، اما از مسئولانی که به ناحق بر کرسی مسئولیت تکیه زده‌اند یا می‌زنند و کارنامه‌ای جز تبعیض، نابرابری و ناکارآمدی ندارند و حقوق نجومی می‌گیرند گله‌مندند و نسبت به آن‌ها موضع دارند. مردم واقعاً از فساد و تبعیض شکایت دارند و آن را در منافات با آرمان‌ها و اهداف انقلاب می‌دانند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: متأسفانه برخی در داخل، آمریکا را بزک می‌کنند و می‌خواهند رفقای خودشان را، که برای نوکری اجانب به خارج فرستاده‌اند تا مدام در رسانه‌های امپریالیستی علیه ملت ایران لجن پراکنی کنند، به جای «مردم» به افکار عمومی قلمداد کنند.

وی با تاکید بر اینکه هر انقلابی ضد انقلاب دارد، گفت: همان اوایل انقلاب منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، کمونیستها، بهائیان و غربزده‌ها و شرق‌زده‌ها مخالفت خود را با انقلاب اعلام کردند و با آمریکا در جنگ سخت و نرم علیه ملت ایران همگرایی و همراهی کردند. برخی می‌خواهند این اقلیت ناچیز را به اسم «مردم» به مردم قالب کنند.

حبیبی تصریح کرد: آن‌هایی که ناشیانه در این راه گام برداشته‌اند به شعور مردم اهانت می‌کنند، اما ملت در روزی همچون روز ۲۲ بهمن پاسخ آن‌ها را دادند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به نفوذ و اقتدار منطقه‌ای ایران اشاره کرد و گفت: نفوذ ایران در منطقه پشتوانه قدرت دیپلماسی نظام است. دیپلمات‌های ما باید از این فرصت برای تأمین منافع ملی استفاده کنند و فریب برخی ترفند‌های آنان را نخورند؛ امروز روز امتیازطلبی از غرب است.

وی گفت: غرب باید بداند اگر حقوق ملت ایران را به رسمیت نشناسد و بخواهد از طریق تهدید و تحریم وارد شود، همانطور که در طی این چهار دهه شکست خورده در ادامه نیز شکست خواهد خورد.

حبیبی اظهار کرد: امروز جبهه مقاومت در منطقه چونان سدی در برابر مطامع آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و اجازه زیاده‌خواهی به غرب در منطقه نمی‌دهد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه عربستان در اجرای فرمان‌های کارتل‌ها و دولت آمریکا با رژیم صهیونیستی همدست شده است و به نسل کشی در یمن و برخی دیگر از سرزمین‌های اسلامی با حمایت کامل از تروریسم مبادرت ورزیده است.

وی خاطرنشان کرد: مقاومت منطقه تاکنون پاسخ لازم را به این قتل عام‌های وحشیانه داده و با عنایت الهی مبداء هم خواهد بود.
#راهپیمایی 22 بهمن #حزب موتلفه اسلامی #محمد نبی حبیبی #حزب موتلفه اسلامي #محمدنبي حبيبي #راهپیمایی22 بهمن #دهه فجر #ضد انقلاب #آمریکا #محمدنبی حبیبی #۲۲ بهمن #نسیم آنلاین
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


حمله شاه ماهی استقلال به سعودی ها+عکس آنچه داوطلبان کنکور دکتری باید بدانند حضرت زهرا (س) الگوی اهل‌بیت (ع) است مسلمانان ساکن غرب فرزندان خود را بر اساس فرهنگ اسلام تربیت کنند قیمت دلار همچنان در اوج بلاتکلیفی/ سریال بی‌تدبیری‌ها تا چه زمانی ادامه دارد؟! اشرافی‌گری مسئولان یکی از موانع پیشرفت انقلاب اسلامی است کاسرول کوفته مرغ با سس میگو اختتامیه جشنواره دهم تجسمی فجر برگزار می‌شود هنجارها را در عرصه مد و لباس به عنوان بستر توسعه مورد توجه قرار دهیم معرفی دبیر و هیأت داوران هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر «مهندسی تلاوت» در مسجد دانشگاه تهران بازدید سفیر فرانسه و رایزن فرهنگی سفارت بلژیک از نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر شرکت بیش از سه هزار نوجوان در جشنواره قصه‌گویی امسال/قصه با فطرت ارتباط دارد کنفرانس امنیتی مونیخ ما را از تفاوت دیدگاه‌ها در خلیج فارس مطلع کرد دیدار وزرای خارجه اسپانیا و هلند با شمخانی اینترنتی کتاب بخوانید تجربه 3 ساعته همراهی با دراویش قمه به دست! تذکر لاریجانی به روحانی درباره واردات خودرو/جنایت از دراویش داعشی ماله‌کشی از اصلاح‌طلبان! / طرح سوال از روحانی کلید می‌خورد عکس/ حضور مردم در منطقه سقوط هواپیما در فضیلت عذرخواهی و استعفا در ایران افزایش 40 درصدی صادرات میوه "افغانستان" بهره‌مندی بیش از 11 هزار شهروند از کارگاه‌های آموزش شهروندی تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام در حوزه علمیه جعفریه خلخال فرمانده جدید پایگاه بسیج کارگری حضرت ابوالفضل (ع) اشکذر معرفی شد اظهارات نماینده مردم گناباد درباره دراویش داعشی جدول پخش برنامه‌های سیمای مرکز گلستان چهارشنبه یکم اسفند ماه حرکات دراویش فرقی با جنایات داعش و تروریست‌ها ندارد/ با سران این فرقه باید برخورد جدی شود ضرورت اقدامات پیشگیرانه برای آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکززنجان اکران فیلم مجیدی فعلاً منتفی شد آخرین اخبار از وضعیت هواپیما یاسوج و پیکر قربانیان بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور زمین لرزه نوشهر را لرزاند دارندگان فیش‌های حج با بازه پایان دی‌ماه 1385، برای ثبت نام مراجعه کنند نظارت بر مؤسسات قرآنی از طریق بازدید حضوری و گزارش سالانه برجام برای هیچ یک ازطرفین، توافق ایده آلی نبود تجربه 3 ساعته همراهی با دراویش قمه به دست! اولین عکس واضح از لاشه هواپیمای سقوط کرده یارانه معوقه مراکز نگهداری بهزیستی تاپایان سال پرداخت می‌شود اقدام برخی کشورها مشروعیت سازمان ملل را به خطر انداخته‌است کلیدهای اقتصاد پویا ژاپن از آمریکا 20 جنگنده اف 35 رادارگریز خرید مهم‌ترین دلیل افزایش بدهی دولت به بانک مرکزی چیست؟ اتوبوس استفاده شده در اغتشاش شب گذشته پاسداران هیچ ارتباطی به ایساکو ندارد
شهدای پلیس در آشوب پاسداران+تصاویر اولین تصویر از پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیما تهران_یاسوج اجساد پرواز یاسوج روی برف +عکس لاشه هواپیما پیدا شد تصویری از شهید محمد حسین حدادیان در هیئت رایة العباس (ع) پیدا شدن چند جسد از جان باختگان هواپیما عکس/ شماتیک ترکیب استقلال مقابل الهلال آخرین اخبار و جزئیات از حادثه خرابکارانه در پاسداران+هویت و عکس قاتل دیشب 300 نفر در تهران بازداشت شدند افزایش ساعت کار مراکز 13 گانه معاینه فنی در اسفندماه لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ اجساد پراکنده در کنار هواپیما مشخص است/بالگردها امکان انتقال اجساد را ندارد/تصاویر اجساد هواپیمای آسمان روی برف/احتمال انتقال اجساد هواپیما تا عصر امروز / فیلم + تصاویر ساعت کار مراکز معاینه فنی در ماه جاری افزایش می‌یابد جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی چگونه هزینه خواهد شد؟ ساعت کار مراکز معاینه فنی در ماه جاری افزایش می‌یابد در آخرین لحظات سقوط هواپیما چه گذشت؟ فیلم/ جزئیات حمله دیشب دراویش پاسداران خلاصه بازی استقلال 1-0 الهلال عربستان توضیحات وزیر درباره تماس تلفنی مسافر هواپیما فیلم/ اولین تصاویر از لاشه هواپیمای تهران-یاسوج تشییع و تدفین پیکر 2 شهید گمنام در منطقه قراملک تبریز اولین تصاویر واضح از لاشه هواپیما ‌بسیجی شهیدی که به دست دراویش به شهادت رسید + عکس حال و هوای خانواده و منزل شهید «رضا امامی» از شهدای دیشب درگیری با دراویش + فیلم دستگیری 60 نفر در اتفاقات خیابان پاسداران تشییع و تدفین 2 شهید گمنام در حوزه علمیه امام خمینی (ره) ازگل+ تصاویر اختلال در تلگرام+جزئیات فیلم/ اولین تصاویر از لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توضیحات سپاه درباره نحوه پیدا کردن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج فیلم/ محل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج یک نفر از نیروهای بسیج در درگیری با دراویش گنابادی به شهادت رسید/ یک بسیجی دیگر در کما عکس هایی از اجساد قربانیان سانحه هوایی یاسوج اجساد برخی از مسافران سانحه هواپیمایی آسمان دیده شد/ اعزام 4 بالگرد برای انتقال اجساد قربانیان حال و روز درویش بزدلی که در خیابان پاسداران دستگیر شد +فیلم عکس/ سخنرانی رییسی در مراسم عزاداری فاطمیه در میدان هفت تیر تهران عکس/تصویری واضح از لاشه هواپیمای آسمان فیلم | لحظه کشف لاشه هواپیمای تهران-یاسوج در ارتفاع 4 هزارمتری شهدای پلیس در آشوب پاسداران +عکس سومین روز جستجو برای هواپیمای atr/ لاشه هواپیمای تهران-یاسوج پیدا شد+فیلم و عکس بسیجی که به دست دراویش پاسداران به شهادت رسید +عکس دستگیری 300 نفر از اخلال گران نظم عمومی در پاسداران حال و روز درویش داعشی که در خیابان پاسداران دستگیر شد +فیلم ببینید | پیکر 30 سرنشین هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج قابل مشاهده است فیلم/حواشی لحظه پیدا شدن لاشه هواپیمای آسمان فیلم/ خواب عجیب پدر شهید دیشب درگیری دراویش جزییات جنایت دراویش گنابادی در خیابان پاسداران/ شهادت 3 مامور و 2 بسیجی نخستین تصاویر از دراویش داعشی دستگیر شده در خیابان پاسداران تشییع و خاکسپاری یک شهید گمنام در شهرک «انصار» تهران گفت‌وگو با "م ثلاث" راننده اتوبوس دیوانه که منجر به شهادت 3 مأمور ناجا شد +فیلم لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر خلبان سروستانی موفق به کشف لاشه هواپیمای ساقط شده مسافربری شد

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me