تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:دسته بندی نشده
کد خبر:14474245
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۰۰:۰۵

زیر و روی فوتبال با افشاگری‌های جادوگر

زیر و روی فوتبال با افشاگری‌های جادوگر
زیر و روی فوتبال با افشاگری‌های جادوگر

در برنامه این هفته 90، مسابقات لیگ برتر در هفته بیست‌وسوم مورد بررسی قرار گرفت و به حواشی داربی مازندرانی‌ها اشاره شد. اما بخش اصلی این برنامه به مناظره علی کریمی، کاپیتان سابق تیم ملی ایران و محمدرضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال اختصاص داشت. به گزارش ورزش سه، این بحث آن‌جا بالا گرفت که سوالات به تیم ملی کشیده شد و کی‌روش در پیامکی به عادل فردوسی‌پور، علی کریمی را بزدل خطاب کرد.
دلیل خسارت ۶۹ میلیاردی فدراسیون به شرکت ایران نوین
کریمی: یکی از صحبت‌ها بحث ایران نوین است. 69 میلیارد تومانی که فدراسیون فوتبال برای آن خسارت داده کجا رفته؟
ساکت: بعد از امضای قرارداد (با ایران نوین) یک جهش قراردادی داشتیم. ادامه این قرارداد مشکلاتی داشت که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ زیر بار نرفتند. قرار بود بازی‌ها همگی پنج‌شنبه و جمعه باشد اما به خاطر بازی‌های ملی دچار تغییر شد و شرکت مورد نظر ادعاهایی را مطرح کرد. بحث‌هایی مانند بنرهای پشت‌زمین، بالن‌ها و دوربین‌ها بود که توسط مسئولان وقت به کارشناسان دادگستری ارجاع شد و در سال دوم هم به داوری رفت. مدارک و مستندات ما هم موجود است. در مورد مطالبات هم ایران نوین زمین داده که این زمین‌ها در شمال، تهران و ورامین است اما سازمان لیگ اعلام کرده زمین قبول نمی‌کنم و باید این‌ها تبدیل به پول شود.
کریمی: مگر فدراسیون که باید حق باشگاه‌ها را بگیرد، می‌تواند زمین معامله کند؟ مگر بنگاه معاملاتی است؟ یکسری آدم در این وسط پول‌هایی پس دادند و استعفا کردند؛ اگر حرفم اشتباه است، می‌توانید شکایت کنید.
ساکت: در مناظره صحبت غیر مستند نکنید.
کریمی: اگر غیر مستند است شما که دست به شکایتتان خوب است..
ابهامات قرارداد با سامانه ۶۰۹۰
 کریمی: در مورد قرارداد فدراسیون با سامانه پیامکی 6090 توضیح دهید.  این قرارداد چقدر درآمد داشت و کجا خرج شد؟
ساکت: حدود 2 میلیارد تومان در سال‌های 93 و 94 درآمدزایی داشت.
کریمی: در قرارداد با این سامانه آمده اگر 10 ماه از تاریخ فوق بگذرد، باید حق گرفته شود. چطور می‌گویید بعد از یک سال باید پول گرفته شود؟
ساکت: شرکت مخابرات کنتورینگ را ارسال می‌کند و بر اساس آن پول دریافت می‌شود. در بیست‌وهشتم اردیبهشت ماه 92 قرارداد با این سامانه بسته شد. تا شهریورماه 93، 14 میلیارد تومان درآمدزایی بوده است. باشگاه‌هایی که تولید محتوا داشته‌اند خودشان این کار را بر عهده گرفتند. این سرشماره تعطیل شد و همراه اول که زیر نظر مخابرات است، این کار را ادامه نداد. به این خاطر بود که باشگاه‌ها آموزشی پیدا کردند که خودشان این کار را انجام دهند، باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این کار را کردند.
ساکت: فدراسیون مورد اهانت‌هایی قرار گرفت که زیبنده اهالی فوتبال نیست. آقای کریمی شما به جای این‌که این گونه در این شرایط چنین مسائلی را مطرح کنید، بدانید در موسسه‌های حسابرسی مستقل، سازمان لیگ و فدراسیون این موضوعات پیگیری می‌شود. شفافیت در هیئت رئیسه و مجمع اخیر وجود داشت. چرا ادبیاتی دارید که انگار دعوا می‌کنید. مسیری که فدراسیون می‌رود، قانونمندتر و تشکیلاتی‌تر پیش می‌رود. استانداردها را در فدراسیون اجرا می‌کنیم تا پاسخگو باشیم.
ماجرای لخت کردن بازیکنان تیم ملی جوانان در فرودگاه!
 کریمی: در مورد لخت کردن بازیکنان در فرودگاه صحبت کنید. آیا یک فدراسیون 5 ستاره لباس‌های تیم ملی جوانانش را باید در فرودگاه بگیرد؟  
ساکت: در خیلی از کشورها این اتفاق می‌افتد، البسه جمع‌آوری و ضدعفونی می‌شود.
کریمی: آیا فدراسیون 5 ستاره باید اینطور باشد؟
ساکت: آقای کریمی مباحث را سلسله‌وار می‌گویند و رد می‌شوند. نحوه کار را می‌توانید از مربیان تیم ملی بپرسید که چطور بوده است. 4 نوع البسه در فصول مختلف در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، گزارشی که از مدیر تیم جوانان ایران داریم در اردن بخشی از امکانات اضافه آن تیم به دلیل این‌که آن تیم صعود نکرد و قرار بود تیم جدیدی تشکیل شود، البسه جمع‌آوری شد. از آقایان چمنیان و ناظم‌الشریعه بپرسید که آیا البسه آن‌ها هم جمع‌آوری شده است؟
ماجرای عجیب واریز پول‌های جام جهانی به شخص ثالث
کریمی: هزینه‌هایی که از جام جهانی قبلی و همین جام جهانی گرفتید، چه شد؟ پول‌هایی که به حساب آقای هوشنگ مقدس ریختید، پول به حساب شخص دیگری رفته و یک نفر دیگر هم پول ریخته که به حساب آقای هوشنگ مقدس آمده و این اتفاق در سال 92 بوده و پول جام جهانی قبلی است. مراجع ذی‌صلاح لیست این پرداختی‌ها را خواسته‌اند.
ساکت: هیچ پولی در خارج از سیستم مالی فدراسیون پرداخت نشده. کفاشیان به دلیل تحریم‌ها این کار را انجام داده و درست است. اگر کفاشیان نیست نباید در حقش جفا شود، تدبیر آن زمان اینطور بود که به خاطر تحریم‌ها چنین تصمیمی گرفته شود.
کریمی: این مسائل در کت من نمی‌رود؛ آن زمان آقای تاج نایب رئیس وقت فدراسیون بود، مگر می‌شود در جریان این مسائل نباشد؟
ساکت: پول به حساب آقای مقدس ریخته شده و به احتمال زیاد به حساب فدراسیون برگشت دادند. از طریق سفارت بوده و آن‌ها در جریان هستند. هنوز پول جدیدی برای جام جهانی 2018 نه به ما و نه به هیچ کشور دیگری وارد نشده است. پس از جام جهانی پول می‌آید و طبیعی است که در هزینه‌های مد نظر استفاده خواهیم کرد. وقتی مجمع فدراسیون برگزار می‌شود، در مجمع حسابرسی سال قبل انجام می‌شود و بودجه سال قبل تدوین و تصویب می‌شود، 67 میلیارد است که درآمدهای مختلف فدراسیون از جمله جام جهانی در آن آمده است.
فردوسی‌پور: باید پذیرفت قراردادهای فدراسیون طی سالیان اخیر خوب نبوده و متضرر شدیم. ما به بحث ایران نوین ورود کردیم و 35 درصد سود این شرکت به 21 درصد رسید.
ساکت: شرکت برهان نوین تعهداتی داشت که راه‌اندازی، بهره‌برداری موقت و رسمی و تامین تمام تجهیزات ورزشگاه‌ها را برعهده بگیرد. این شرکت گفت با افت تماشاگران قرارداد تغییر می‌کند به همین خاطر این بخش‌ها را از او گرفتند و فروش و اجرای عملیاتی فروش بلیت را گرفتند و به 12 و نیم درصد رساندند. علتش هم این بود که فدراسیون و آقای تاج تاکید داشتند که بلیت‌فروشی را در اختیار باشگاه‌ها بگذارند و نیم درصد از درآمدزایی به شرکت برهان نوین بدهند.
کریمی: صحبت‌های آقای ساکت برای من قانع‌کننده نیست. اگر مردم نباشند، ما هم نیستیم. آقای ساکت فرافکنی می‌کند ولی خود بازیکن تیم ملی جوانان می‌گوید در فرودگاه این کار را با ما کرده‌اند. آقای خطیر که در فدراسیون بود و با نماینده فیفا به کمپ تیم ملی رفت و با آقای اوسیانو دعوا کرد، به کجا رفت؟ الان کجاست؟
ساکت: فدراسیون تا این اندازه صبوری دارد که صحبت‌های ناپسند افراد را با آرامی پاسخ می‌دهد؛ هیچ عکس‌العملی برای صحبت‌های خیابانی و صحنه‌ای انجام نمی‌دهد.
بررسی سمت و مدرک مربیگری سباستین و دلیل اخراج مربیان ایرانی
کریمی: اگر شما مباحث ما را خیابانی می‌گویید این را اعلام کنید که سمت سباستین در تیم ملی چیست؟ دلیل اخراج مربیان ایرانی از تیم ملی چه بود؟ چرا فدراسیون فوتبال پیگیر این موضوع نبود؟ به چه عنوانی سباستین در کادر فنی تیم ملی است و سمت ایشان چیست؟ بدنساز است یا مربی؟
ساکت: آقای نکونام همین الان با آقای کی‌روش در ارتباط است و دوستی نزدیکی دارد. آیا یک سرمربی حق ندارد همکاران خود را انتخاب کند؟ با آن‌ها ادامه دهد یا خیر؟
کریمی: حق طبیعی هر مربی است. آیا حق طبیعی هر مربی است که مدیر رسانه‌ای را هم انتخاب کند؟
ساکت: خیر. در فدراسیون اگر رئیس هر چیزی را صلاح بداند، انجام می‌دهد.
کریمی: آقای ساکت خواهشا فرافکنی نکنید. من علت اخراج مربیان ایرانی از تیم ملی را خواستم.
ساکت: اخراج نبوده، آقای کی‌روش در یک مقطعی احساس کرد این کار لازم است صورت بگیرد. هر زمان ایشان تشخیص دهد، بهترین تصمیم را برای تیم ملی می‌گیرد. این حرف‌ها در حق آقای کی‌روش و تیم ملی جفا است. هر کسی که کوچکترین رفتار نامناسبی داشته باشد از تیم ملی کنار می‌رود.
کریمی: فدراسیون 5 ستاره هستیم ولی چرا یک تیم فوتبال مطرح دنیا با ما بازی نمی‌کند؟
ساکت: به دلیل برخی مسائل سیاسی که در جریان هستیم و از سوی دیگر مشکلات مالی. کی‌روش از میدان بزرگ نمی‌ترسد ولی محدودیت ما موجب شده اینطور بازی‌ها را نداشته باشیم.
در این لحظه کی‌روش هم پیامکی به فردوسی‌پور ارسال کرده است.
کریمی: ای کاش کی‌روش پشت خط حرف می‌زد چون صدایش را خیلی وقت است نشنیده بودیم.
فردوسی‌پور: آقای سباستین مدرک بدنسازی دارد.
ساکت: بنده هم به نمونه کار سباستین اشاره کردم.
کریمی: یک تیم فوتبال چند مربی بدنساز باید داشته باشد؟ دیگو، میک و سباستین مربیان بدنسازی تیم ملی هستند.
ساکت: متودولوژی هر یک متفاوت است.
انتقاد کریمی از قرارداد کی‌روش
کریمی: آقای کی‌روش علاوه بر قرارداد برای هر مسابقه پاداش 10 هزار دلاری گرفتند، چرا باید از پاداش فیفا هم درصد بگیرند؟
ساکت: قرارداد آقای کی‌روش محرمانه است، بهتر است واقعیت‌ها گفته شود.
کریمی: مشکلی با تیم ملی کشورمان نداریم، فقط مانده آقای تاج استعفا دهد و آقای کی‌روش رئیس فدراسیون شود. در قرارداد یک مربی خارجی چند روز مرخصی آمده است، هر مربی خارجی 6 هفته مرخصی دارد، اردو را انجام می‌دهد و به دنبال کارهایش می‌رود.
ساکت: با هماهنگی تاج این مرخصی‌ها را می‌رود. آقای کی‌روش در خارج از ایران نیز تمام عملکرد بازیکنان را در نظر می‌گیرد، 60 درصد بازیکنان لژیونر هستند.
پیام کی‌روش به انتقاد‌های تند علی کریمی
پیامک کی‌روش به فردوسی‌پور: لطفا پاسخ من را بدهید؛ هیچ تردیدی وجود ندارد که استعداد را می‌توانید بخرید ولی شخصیت را نمی‌توانید. در لحظه‌ای مناسب جواب بی‌احترامی و دروغ‌های بزدلانه را خواهم داد. این شخص(علی کریمی) احترامش را از دست می‌دهد و 124 بازی ملی خود را از یادها می‌برد.
جواب تند و جنجالی کریمی به پیام کی‌روش
 کریمی: الان جواب بدهد. اگر آدم بزدلی بودم الان با دبیر فدراسیون فوتبال چنین مناظره‌ای نمی‌توانستم داشته باشم. هم‌باشگاهی‌ها و همبازیان من باید درباره بازی‌های ملی من صحبت کنند، من به ایشان بی‌احترامی نکردم، گفتم ایشان با چه عنوان و مدرکی سباستین را آورده است، وقتی از آقای کی‌روش رزومه خواستید چه چیزی دادند؟
ساکت: ما شاهد این مسائل از سباستین نبودیم. کیفیت کارشان را به صورت عملی دیدیم. شاید کی‌روش راضی نباشد بگویم ولی عملکرد ایشان(سباستین) را راجع به میلاد محمدی و سردار آزمون گفتم.
کریمی: نمی‌دانم فدراسیون ما چطور است که هر کسی در آن می‌رود، دودستی می‌چسبد.
ساکت: اینطور نیست.
کریمی: چرا، همینطور است. تا روزی که شماها در این فوتبال باشید ما رنگ خوشی در فوتبال نمی‌بینیم. یک مربی را به جایی رسانده‌اید که به یک هموطن توهین کند. بزدل کسی است که شما (ساکت) از کنار آن به راحتی استفاده می‌کنید. همه مرا می‌شناسند و تا روزی که زنده باشم این روش را دنبال می‌کنم. امیدوارم وقتی چشم در چشم هم شدیم ایشان (کی‌روش) بتواند این حرف را بزند. شما آنقدر به ایشان باج دادید و دستش را باز گذاشتید که اینطور حرف‌ها را بزند. البته این مدل حرف زدن به خاطر سباستین است و یک نسبت دورادوری که دارد.
ساکت: کاملا این موضوع تکذیب می‌شود و آقای تاج این موضوع را رد کردند.
کریمی: پس با تاج هماهنگ هستید.
ساکت: بله امروز در ارتباط بودیم. امروز تا بیست‌وپنجم خردادماه 97 روزهای سختی در لیگ، جام باشگاه‌های آسیا و تیم ملی داریم. واقعا انتظار می‌رود دور از تفکرات فردی نگاه ملی داشته باشیم. آغوش ما برای پذیرش هر گونه انتقاد و صحبت باز است.

این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


فاطمه (س)؛ تجسم انسانی خیر کثیر دستگاه تقرب پرواز فرودگاه یاسوج غیرعملیاتی است ترکیه در عفرین دچار جنگ فرسایشی شده است قبل از تخصیص بودجه نیازمند تغییر فرآیندهای مدیریتی هستیم/ بیشتر هواپیماهای ما از رده خارج هستند وجوه دریافتی برای پیک نوروزی باید بازگردانده شود هر آنچه درباره هپاتیت b باید بدانید حماس: رژیم صهیونیستی کشتار فلسطینیان را در مناطق مرزی غزه توجیه می‌کند روایتی از سؤاستفاده‌های ایرلاین‌ها؛ پرواز را به خاطر بسپار! مدل حل مساله در بزرگ‌ترین کلاه‌برداری تاریخ ایران تصاویری نادر از دیدار مرحوم آیت‌الله سید عبدالله شیرازی با علامه طباطبائی تغییر لایحه بودجه دولت در مجلس چقدر است + نمودار استقلال تهران - الهلال عربستان؛ در انتظار هشتمین تقابل آبی‌های آسیا انفجار بمب در الجزایر حلقه‌ی فساد و رشوه خواری پیرامون نتانیاهو تنگ‌تر شد عبور چشم‌بسته فرمانداری نکا از یک تکذیبیه مهم/ وقتی یک مسئول، عدم صداقت خود را فریاد می‌زند وزیر امور خارجه الجزایر: مردم لیبی خود قادر به حل مشکلاتشان هستند جزئیاتی از بدرقه امروز شهدای گمنام در سراسر کشور لبنان با هرگونه تجاوز اسرائیل مقابله خواهد کرد واکنش گوترش به احتمال تقابل بین اسرائیل و حزب‌الله اتحادیه اروپا: کشورهای ضامن برقراری آتش‌بس در سوریه برای کاهش درگیری‌ها بیشتر تلاش کنند تلاوت آیاتی از سوره «یس» با صدای هادی اسفیدانی اشکالات طرح جدید ترافیک اعلام شد ترامپ با چه کسانی مشورت می‌کند؟ نفع شخصی نتانیاهو از توافقنامه گاز با مصر اتحادیه اروپا از سودان خواست بازداشتی‌های سیاسی را آزاد کند برد شیرین ذوب‌آهن برابر لوکوموتیو/ اولین 3 امتیاز آسیایی در حساب شاگردان قلعه‌نویی فریرا: بازی سختی مقابل پرسپولیس در پیش داریم/ آنها یکی از بهترین تیم‌های ایران هستند میکلیائف: ذوب‌آهن می‌تواند با ارائه چنین بازی از گروهش صعود کند اسامی محرومان هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اعلام شد قلعه‌نویی: از بازی‌های آینده‌مان 6 امتیاز بگیریم صعودمان قطعی است/ پتانسیل تیم‌مان بالاست ماهینی: تقابل با السد بازی فینال گروه است/ همه می‌دانیم که بازی سختی داریم شکست تراکتورسازی در نیمه اول مقابل الغرافه با گلزنی طارمی برانکو: از تمام پتانسیل‌مان مقابل السد استفاده می‌کنیم/ 40 میلیون هوادار داریم و همیشه به دنبال امتیاز کامل هستیم تداوم ناکامی تراکتورسازی در آسیا در شب درخشش طارمی برای الغرافه بازگشت قیمت نفت به روند صعودی/ بیشترین افزایش به نفت خام اختصاص یافت+نمودار سائلام: گل ابراهیمی سالم بود و بدشانس بودیم که پنالتی‌مان گل نشد/ الغرافه از موقعیت‌ها بهتر استفاده کرد ارتقاء سطح همکاری‌های اقتصادی و تجاری با چین از جهت گیری‌های اصلی کشور است پیش فاکتور چیست؟ روحانی: نباید اجازه دهیم گروه‌های تروریستی بتوانند دوباره تجدید قوا کرده و فرصت حضور دوباره در منطقه پیدا کنند تشکیل جلسه هماهنگی کمیته قضایی بررسی سانحه هواپیمایی اسمان در سازمان هواپیمایی کشوری پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) به دوبی طبق روال عادی انجام می‌شود هویت راننده اتوبوس دیوانه اعلام شد + عکس فابرگاس: با بازیکنان بارسا دوست هستم و همیشه مورد حمایت آنها بوده‌ام/ می‌خواهیم در استمفوردبریج بازی را ببریم آمادگی داریم تا 20 فروند بالگرد را برای کمک به یافتن هواپیمای سقوط‌کرده به پرواز دربیاوریم نگرانی زیدان از وضعیت مارسلو
اغتشاش دراویش گنابادی در منطقه پاسداران تهران فیلم لحظه حمله اتوبوس به ماموران پلیس خلاصه بازی الغرافه - تراکتورسازی جزئیات شهادت 3 مامور پلیس در درگیری خیابانی در پاسداران تهران اسامی شهدای نیروی انتظامی در خیابان پاسداران فیلم/ آخرین مکالمات ضبط شده از خلبان پرواز ارومیه که در سال 84 سقوط کرد مختصات محل سقوط هواپیما در اختیار ستاد بحران/اعزام سه فروند پهپاد ارتش به منطقه خانواده‌های مسافران پرواز یاسوج در ارتفاعات دنا /فیلم گفت‌وگو با حیوان فروش سابق که فعال محیط‌زیست شده است فیلم/ لحظه حمله وحشیانه دراویش گنابادی با اتوبوس به سمت مردم و نیروی انتظامی آخرین اخبار از سقوط هواپیمای تهران - یاسوج لحظه حمله وحشیانه اتوبوس دیوانه دراویش گنابادی به سمت مردم +فیلم هویت راننده اتوبوس قاتل مشخص شد استقبال از پیکر شهید گمنام در دبیرستان شاهد فاطمیه تجمع دراویش گنابادی و درگیری شدید بین پلیس و تجمع‌کنندگان/شهادت سه مأمور/دستگیری تعدادی از دراویش مسافر منصرف شده پرواز یاسوج: هوا بد بود در خانه ماندم مراسم ختم پسر احمد توکلی +تصاویر بندرعباس لرزید ابراز خوشحالی دراویش گنابادی پس از جنایت امشب در تهران +فیلم شهادت سه مأمور ناجا در پاسداران تهران +اسامی شهدا لحظه برخورد اتوبوس با ماموران پلیس پلیس بر اوضاع در خیابان گلستان هفتم پاسداران تهران مسلط است ­دراویش 3 مامور انتظامی را به شهادت رساندند تایید شهادت 3 تن از نیروهای ناجا در خیابان پاسداران تهران در درگیری با دراویش درگیری در خیابان پاسداران +فیلم ارتش، محل سقوط هواپیما را در اختیار ستاد بحران گذاشت گل دوم الغرافه روی حرکت هوشمندانه مهدی طارمی (الغرافه 2-0 تراکتورسازی) هویت راننده اتوبوس دیوانه اعلام شد + عکس لاشه هواپیمای آسمان پیدا شد. 3 لرستانی در بین حادثه دیدگان سقوط هواپیما+عکس و جزئیات توضیحات سخنگوی ناجا درباره شهادت 3 مامور نیروی انتظامی در پاسداران تهران + فیلم نیروهای امدادی در 150 متری محل سقوط هواپیما سروده‌هایی در شکوه حضرت زهرا (س): «ای مادرِ پدر، غرض از روشنا تویی» 3 شهید و چند مجروح ماموران انتظامی در پی حمله «اتوبوس دیوانه» دراویش+فیلم شهادت نحوه حمله اتوبوس دیوانه به ماموران نیروی انتظامی + فیلم عکس/ تشییع دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نور اهواز 3 مأمور ناجا در پاسداران تهران به شهادت رسیدند پیروانی: امیدوارم السد و پرسپولیس را در فینال آسیا ببینم؛ پرسپولیس یکی از بهترین‌های آسیاست ایجاد آرامش خاطر برای مسافران با حضور امدادگران هلال احمر انحراف به چپ خودروی 206 در خراسان شمالی یک کشته بر جای گذاشت شهادت 3 مأمور ناجا در پاسداران تهران بازدید برانکو و پیروانی از کمپ تورچ آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه 11 اسفند برگزار می‌شود پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکردبه مناسبت سقوط هواپیمای مسافربری‌ برد ناپلئونی مس کرمان و توقف نساجی +جدول «سربازی» کماکان به قوت خود باقی است آخرین اخبار از جستجوی هواپیمای تهران - یاسوج نقطه قوت الهلال لو رفت هیچ نشانه‌ای از محل سقوط احتمالی یافت نشد/ادامه تجسس؛ فردا در برف لیگ دسته اول فوتبال| پیروزی شهرداری در دربی انتهای جدولی‌های تبریزی + نتایج کامل هفته بیست‌وچهارم

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me