تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:حوادث()
کد خبر:14474280
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۰۰:۰۹

رؤیاهای بربادرفته زوج ورزشکار

رؤیاهای بربادرفته زوج ورزشکار

ایران آنلاین / دختر رزمی کاری که از روی ناچاری به عقد پسر بدنساز درآمده بود، بعد از 6 سال بی‌آنکه راهی خانه بخت شده باشد، برای دریافت مهریه‌اش به دادگاه خانواده رفت. این در حالی بود که راز جدایی آنها در خانه مجردی دوستان مرد جوان پنهان مانده بود.

زن جوان که پشت در شعبه 261 دادگاه خانواده نشسته بود، «شبنم» نام داشت. مانتوی مشکی، شلوار ورزشی و کفش‌های سفید کتانی پوشیده بود. چهره‌اش برای کارکنان دفتر دادگاه آشنا به نظر می‌رسید چرا که همین چند ماه پیش موفق شده بود از همسرش طلاق بگیرد. با این حال آمده بود موضوع مهریه عقب افتاده‌اش را پیگیری کند. تا وقت رسیدگی به پرونده زن جوان چند دقیقه مانده بود و او فرصت داشت گذشته‌اش را یکبار دیگر مرور کند...
شبنم پنجمین فرزند خانواده‌ای بود که شش خواهرقد و نیم قد دیگر هم داشت. پدرش سال‌ها قبل فوت کرده و مادرش درتمام این سال‌ها تلاش کرده بود با کار و تلاش جای خالی پدر را برای آنها پر کند. از کودکی به ورزش علاقه داشت و موفق شده بود در 17 سالگی مربی ورزش‌های رزمی شود. دلش می‌خواست برای خودش یک باشگاه راه بیندازد و در آینده قهرمان خانواده‌اش باشد، اما آزار و اذیت‌های پنهانی یکی از شوهر خواهرهایش از یک طرف و آشنایی با یک پسر بدنساز، مسیر زندگی‌اش را به سمتی سوق داد که نتواند به خواسته‌هایش برسد. یکی از روزهایی که برای ورزش به پارک جنگلی رفته بود با «بهروز» آشنا شد، اما این رابطه را جدی نگرفت تا چند هفته بعد که برای ملاقات همشاگردی‌اش به بیمارستان رفته بود، بهروز را هم آنجا دید. بعد از آن به هم علاقه‌مند شدند و رابطه‌شان بیشترشد تا اینکه بهروز به شبنم پیشنهاد ازدواج داد. از نگاه شبنم خواستگاری مثل بهروز یک مورد عالی به حساب نمی‌آمد، چرا که او نه کارت پایان خدمت داشت، نه کار درست و حسابی و نه تحصیلات عالیه. با این حال شبنم با خودش می‌گفت؛ «بهروز ورزشکار است و می‌تواند در رسیدن به آرزوهای بزرگ کمکم کند.» از طرف دیگر قد بلند و درشت هیکل است و شوهر خواهرم دیگر جرأت نزدیک شدن به مرا نخواهد داشت. بنابراین از بهروز قول گرفت مشکل سربازی و بیکاری خود را تا روز عروسی رفع کند. مراسم عقد محضری شبنم و بهروز با مهریه 110 سکه طلا برگزار شد و دو خانواده قرار گذاشتند تا آماده شدن جهیزیه عروس و استخدام داماد، جشن آغاز زندگی را عقب بیندازند.
چند سال از مراسم عقد زوج جوان گذشته بود، اما نه تنها بهروز کار مناسبی پیدا نکرده بود، بلکه شبنم فهمیده بود که همسرش مردی زودرنج، عصبی و وابسته شدید به مادرش است که بدون اجازه از او آب هم نمی‌خورد. جدا از این در چهارمین سال عقدشان بود که فهمید پای یک دختر جوان به زندگی بهروز باز شده است. شبنم  گرچه نسبت به رفتار همسرش شک و تردید داشت، اما هیچ وقت به روی خودش نیاورده بود که چنین چیزی حس می‌کند. اما یک روز که عکس‌های گوشی بهروز را تماشا می‌کرد متوجه نکته عجیبی شد. عکس مورد نظر تصویر بهروز را نشان می‌داد که روی یک قایق تفریحی کوچک به تنهایی نشسته و از پشت عینک جیوه‌ای به دوردست‌ها خیره شده است. بهروز به شبنم گفته بود که این عکس را مرد قایقران از او گرفته، اما شبنم با بزرگ کردن عکس متوجه شد که روی شیشه عینک نقش یک دختر جوان منعکس شده که گوشی به دست در حال عکس گرفتن از اوست. این ماجرا به یک دعوای جدی میان آنها تبدیل شد و گرچه بهروز موضوع را انکار می‌کرد اما سرانجام معذرت خواهی کرد و قول داد دیگر با هیچ دختری ارتباط نداشته باشد، اما در همان سال آسیب دیدگی رباط پای شبنم و عمل جراحی سنگین او باعث شد شروع زندگی مشترک‌شان بازهم عقب بیفتد. در این مدت شبنم نتوانسته بود در مسابقات کشوری شرکت کند و ناراحتی این موضوع باعث شده بود بهانه گیر شود و بیشتر به بهروز امر و نهی کند.
درست یک سال پیش بود که شبنم متوجه رفتارهای مشکوک شوهرش شد، چرا که بعضی شب‌ها همسرش جواب تلفن را نمی‌داد و از چند ماه پیش لاغرترهم شده بود. بهروز می‌گفت چیزی برای پنهان کردن ندارد، اما شبنم قانع نشد و او را تعقیب کرد تا اینکه سرانجام شوهرش را در زیرزمین مجردی دوستانش به دام انداخت و پی برد که بهروز بیشتر از یک سال است که به آنجا رفت و آمد دارد و در دام مواد مخدر افتاده است. همان شب دوباره دعوای مفصلی میان زن و شوهر جوان درگرفت و بهروز برای چندمین بار شبنم را زیر مشت و لگد گرفت تا حدی که فک او آسیب دید و کارش به بیمارستان کشید. سرانجام شبنم به این نتیجه رسید که نمی‌تواند به بهروز تکیه کند. بنابراین مهریه‌اش را به اجرا گذاشت تا تلنگری به همسرش بزند، اما بهروز با تهدید ازاو خواست دادخواستش را پس بگیرد. با این حال مشاوران و بزرگترهای فامیل پا پیش گذاشتند و آنها را قانع کردند تا با پرداخت 55 سکه از مهریه، راهشان را از هم جدا کنند و طلاق بگیرند.
حالا شبنم به دادگاه خانواده مراجعه کرده بود تا بتواند مهریه‌اش را زنده کند. وقتی وارد شعبه شد، قاضی «محمود سعادت» او را شناخت، اما به روی خودش نیاورد و بعد از گشودن پرونده‌اش گفت:«طبق مدارک، مقرر شده بود که در قبال بخشش 55 سکه از مهریه و دیگر حقوقتان، همسرتان هم با طلاق شما موافقت کند. چه اتفاقی افتاد که نتوانستید مهریه‌تان را دریافت کنید؟»
شبنم جواب داد:«قرار بود 20 سکه را اول بدهد و مابقی آن را به طور اقساطی پرداخت کند اما نه تنها سکه‌ای نداد، حتی بارها تهدیدم کرد که بلایی سرم می‌آورد. در آن شرایط خانواده‌اش 20 سکه تهیه کردند و به من دادند تا هر چه زودتر کار تمام شود. با این حال بهروز متواری شده و خانواده‌اش هم زیر بار پرداخت بقیه سکه‌ها نمی‌روند. شنیده‌ام که از خانه پدرش هم سرقت‌هایی کرده تا خرج مواد کند.حالا هم هیچ خبری ازاو نیست و خانواده خودش هم شاکی شده‌اند. حالا من مانده‌ام با 6 سال عمر و جوانی تلف شده، یک شناسنامه که به مهر طلاق آلوده شده و 35 سکه وصول نشده. نه موفق شده‌ام درسم را ادامه بدهم و نه ورزش را به طور حرفه‌ای دنبال کنم.»و...
قاضی از شبنم خواست مدارک لازم را برای صدورحکم جلب همسر سابق‌اش تهیه کند و به دادگاه ارائه دهد. سپس از او خواست برگه صورتجلسه را امضا کند اما قبل از رفتن به زن جوان گفت: «نگران نباشید. شما هنوز جوان هستید و می‌توانید فرد موفقی برای جامعه شوید و ازدواج موفقی هم داشته باشید.» شبنم هم موقع خروج، سرش را به علامت تأیید تکان داد و از دادگاه خارج شد.

#ورزشکار #زوج #پسر #خانواده #ایران #طلاق #اختلافات زناشویی #خیانت #اعتیاد
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image


پایانی بر 15 سال توزیع رایگان قیمت فروش هر شاخه تیرآهن چقدر است؟ راه رفتن بر روی آب/ عکس خشم بن سلمان از ناکامی هایش در منطقه فارس| کوچه‌های خاکی مسیر عبور کاخ ساسانی؛ «مومن‌آباد» روستایی بدون یک متر آسفالت هافبک جوان بارسلونا در مسیر جدایی استفاده از ترکیب دو روش فراابتکاری "برنامه ژنتیک- الگوریتم ژنتیک" در بهینه‌سازی زمان‌بندی چراغ‌های راهنمایی بررسی تاثیر سیاست‌های تحصیل اتباع افغانستانی در ابران 4 شهید و مجروح درپی شلیک تانک‌های اسرائیلی به نوار غزه دلایل اصلی گرانی بازار موبایل درگیری با نیروهای صهیونیستی در رام‌الله مقام امنیتی داعش در کرکوک دستگیر شد بسته ورزشی یک شنبه 29 بهمن ماه استعمار پیر چگونه تیشه به ریشه «فارسی» زد؟ سرطان تخمدان از پدر نیز به ارث می‌رسد طرز تهیه سوپ معجزه آسای چربی سوز حمله نیروهای بسیج مردمی عراق به داعشی‌ها در منطقه مرزی تل صفوک خراسان شمالی| تنش شدید آبی در انتظار خراسان شمالی رپرتاژ آگهی 160 صفحه‌ای شرق برای شهردار از جیب شهروندان تهرانی تغییرات احتمالی شفر در ترکیب استقلال مقابل الهلال اصول حاکم بر تحلیل مفهوم‌شناختی سبک زندگی از نگاه ملاصدرا مبانی تفسیر قرآن از دیدگاه مفسران شیعه بررسی مهم‌ترین چالش‌ها و راهبردهای آموزش‌های مهارتی در ایران حملات هوایی ترکیه به مواضع "پ. ک. ک. " در شمال عراق الون ماسک: کلاهم را با سس خردل می‌خورم! +عکس گوگل جلوی تبلیغات مزاحم در کروم را می‌گیرد 6 درمان خانگی برای جلوگیری از ایجاد موهای زیر پوستی دفع حمله تروریست‌ها از مرز لبنان به سوریه اگر برجام را امضا کردید، شهامت متعهد ماندن به آن را داشته باشید زلزله 4.3 ریشتری شاهرود را لرزاند تهیه پیش نویس قطعنامه برای محکومیت ایران در شورای امنیت تأثیر نماز بر کنترل فشار خون معرفی نایب رییس انجمن هنرهای رزمی دانشگاه پیام نور سالی 500 میلیارد دلار ارزش افزوده دریافت می‌کنیم/ تامین 35 درصد از بودجه و درآمدهای ارزی کشور از نفت/300 شرکتی که دولت تدبیر و امید واگذار نکرد! زلزله در مرز گلستان و سمنان ازبکستان میزبان کنفرانس صلح افغانستان خواهد بود هرآنچه که باید درباره تنظیم وصیت‌نامه بدانید معناشناسی «ذاتی» در حسن و قبح ذاتی مطالعه میزان پایین جرم در ژاپن با رویکرد فرهنگی 3000 دانشجوی مازندران راهی مناطق عملیاتی می‌شوند گلزنی جهانبخش و قوچان نژاد در هلند وال استریت: اروپایی‌ها با عراقچی درباره قدرت منطقه‌ای گفتگو کردند عصبانیت نتانیاهو از سخنان نخست وزیر لهستان درباره هولوکاست 1600 روز بدون اقتصاد مقاومتی! چرا بی‌پروا از جاسوس حمایت می‌کنید؟ معرفی دبیر انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور کشور گفت‌وگوی اختصاصی تسنیم با مردی که پس از اعدام زنده شد/زندگی دوباره پس از مرگ؛ سخت‌تر از اعدام
انفجار در پمپ گاز جاده قدیم کرج چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (639) وقتی "مهران مدیری" جلوی چشم تماشاگران، لاک‌پشت شد/فیلم پیام کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران به آمریکا در حمایت از «نجباء» فرزند احمد توکلی در گذشت فرزند احمد توکلی درگذشت دو فیلم از لحظه فرود اضطراری هواپیمای قشم ایر و آتش گرفتن آن /فیلم آغاز بارورسازی ابرها با همکاری سپاه محمد توکلی عکاس و گرافیست درگذشت فروش اوراق 20 درصدی در بانک‌ها آغاز شد گل توکلی به ژاپن بهترین گل فوتسال آسیا شد +فیلم درگیری در خیابان شمشیری یک کشته برجا گذاشت عکس/ تشییع شهید حادثه "سانچی" در کرج ماجرای مفقود شدن 15 کوهنورد زنجانی! مازندران| متروی تهران به مازندران وصل می‌شود کدام بانک‌ها از امروز سود 20 درصد می‌دهند؟ پسر احمد توکلی درگذشت تشییع 14 شهید نیروی انتظامی شکست ناباورانه اینتر در خانه جنوا قتل فردین 24 ساله در خیابان شمشیری ارایه پیشنهاد افزایش عیدی کارمندان دولت به مجلس هتل آپارتمان متین ترنج در رامسر افتتاح شد درگذشت محمد توکلی، گرافیست و عکاس سقوط قهرمان آسیا به لیگ دسته سه! دیدار ملی پوش استقلال با ژاوی+عکس از پشت پرده شایعه استعفای شهردار تهران تا چراغ سبز دولت به سود بانکی 25 درصد! انفجار نیسان در جایگاه cng / مصدومیت 5 نفر در حادثه اولین شب عزاداری فاطمیه 1439 در بیت رهبری شکست اینتر برابر جنوا محمد توکلی عکاس و گرافیست درگذشت افشای رابطه نامشروع ترامپ با یک مدل مجله مستهجن+ تصاویر تشویق خلبان و خدمه پرواز سانحه دیده قشم ایر توسط مسافران (فیلم) مراسم استقبال از پیکر 35 شهید دفاع مقدس در اصفهان+ تصاویر اعتراض برخی نمایندگان مجلس به سریال «ستارخان» اتصال متروی تهران به مازندران درگیری خونین در خیابان شمشیری تهران یک کشته برجا گذاشت ترکیدن پمپ گاز وانت نیسان در پمپ بنزین بزرگراه فتح انفجار در پمپ گاز بزرگراه فتح اصلاحیه / آخرین جزئیات مراسم تشییع پیکر و ترحیم مرحوم محمد توکلی قاضی‌پور: اجازه دهید طرح سوال از رئیس جمهور در صحن مطرح شود/لاریجانی: کسی جلوی نمایندگان را نگرفته است انفجار در پمپ گاز بزرگراه فتح/ اعضای یک خانواده مجروح شدند 5 کشته و مصدوم در نزاع شبانه در اردبیل (ویدئو) انفجار وحشتناک در جایگاه cng جاده کرج پسر احمد توکلی درگذشت فرمانده نیروهای ویژه دریایی سپاه تغییر کرد پیکر شهید "محمد کاووسی" افسر یکم تدارکات کشتی سانچی در فردیس تشییع شد "نیما" برای مدیریت بازار ارز به میدان آمد کوزه عجیب و شگفت انگیز 5000 ساله تغییرات نرخ ارز، سرمایه‌گذاری در ایران را پرریسک کرده است/ شرایط مالی شهرداری به دلیل تخلفات گذشته مناسب نیست عکس/ فرود بدون چرخ هواپیما در فرودگاه مشهد

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me