تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:شبستان
دسته:سیاسی-متفرقه()
کد خبر:15111490
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۷:۰۷

سال 96 سال شکست داعش بود/باید با همه توان نسبت به حفظ و ارتقاء قدرت دفاعی بکوشیم

خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه با اشاره به اینکه سال 96 سال غلبه قدرت مقاومت در منطقه بود، گفت: سال 96 سال شکست داعش و تکفیرهای مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی در عراق و سوریه بود که بزرگترین پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در منطقه محسوب می‌شود.

 
به گزارش خبرگزاری شبستان، سردار سرلشگر جعفري فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به عنوان ميهمان ويژه در نخستين جلسه، اجلاس چهارم حضور پيدا كرد. فرمانده سپاه در سخنراني با اشاره به توطئه هاي دشمنان عليه جمهوري اسلامي گفت:‌ سال 96 سال شكست داعش و تكفيرهاي مخالف نظام مقدس جمهوري اسلامي در عراق و سوريه بود كه بزرگترين پيروزي جبهه مقاومت اسلامي در منطقه محسوب مي شود.
 

وی ادامه داد: سال 96 سال غلبه قدرت مقاومت در منطقه بود كه نمونه بارز اين ادعا ساقط كردن هواپيماي f16 رژيم صهيونيستي توسط ارتش سوريه بود كه در نوع خود سابقه نداشته است كه در پرتو پيروزي هاي مقاومت در منطقه است كه اين شكست بسيار بزرگي براي رژيم اشغالگر صهيونيستي بود.

 

سردار جعفري با اشاره به اغتشاشات دي ماه به تشريح برخي زمينه هاي بروز اين اغتشاشات پرداخت و گفت: بهره برداري دشمنان از فضاي مجازي در بروز اين ناهنجاري ها بسيار موثر بود. اگر چه با تدابير اتخاذ شده و حضور به موقع مردم، توطئه دشمنان در اين غائله نيز خنثي شد.

 

وي افزود: حركت در مسير انقلاب اسلامي كه حضرت امام (ره) پايه گذاري كردند و مقام معظم رهبري آنرا با صلابت ادامه مي دهند مويت راهبردي انقلاب اسلامي است.

 

فرمانده سپاه با اشاره به فرصت ها و چالش هاي جمهوري اسلامي گفت: «تمامي چالش هاي و تهديدات خارجي عليه انقلاب اسلامي به فرصت هاي بي نظير براي انقلاب اسلامي مبدل شده است و اين امر از بركات انقلاب ماست همانطور كه در كشور عراق شاهديم با ظهور داعش نيروهاي حشر الشعبي كه نوعي الگوگيري از بسيج مردمي جمهوري اسلامي در طول دوران دفاع مقدس است شكل گرفتند و اين يعني تبديل كردن يك تهديد به فرصت در كشور سوريه نيز شاهد اين رخداد بوديم كه نيروهاي مردمي با سازماندهي عليه داعش به پا خواستند بنابراين در عراق و سوريه اين نيروي مردمي بود كه تهديد و توطئه دشمنان و معارضين را به فرصت تبديل کرد.

 

سردار جعفري اظهار داشت: امروز پشت اسرائيل از وجود و تشكيل همين تشكل هاي مردمي در عراق، سوريه، فلسطين و يمن و لبنان به لرزه در آمده است در يك كلام مي توان گفت ما به يك دستور الهي و قرآني و يك اصل اساسي انقلاب اسلامي يعني اصل ظلم ستيزي و قيام عليه مستكبران عمل كرديم كه با نصرت ها و امدادهاي غيبي الهي همراه بوده است.

 

فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به سخنان امام راحل مبني بر حمايت از مستضعفان و قيام عليه مستكبران گفت: امروز پس از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامي شاهديم وعده ها و فرمايشات حضرت امام در حال تحقق است و مي بينيم دشمنان اسلام و انقلاب چگونه به خاك مذلت نشسته و يكي پس از ديگري مي نشيند و اين را تكيه بر اصول انقلاب و پيروي از ولايت در حال وقوع است.

 

فرمانده سپاه در ادامه با اشاره به قدرت دفاعي بازدارنده جمهوري اسلامي تأكيد كرد: قدرت دفاعي بي نظير بازدارنده نظام مقدس جمهوري اسلامي به ويژه در عرصه پدافندي و موشكي يكي ديگر از عوامل غلبه جبهه مقاومت و جمهوري اسلامي است كه بايد با همه توان نسبت به حفظ و ارتقاء اين توانمندي بكوشيم.

 

وي از برخي چالش هاي جمهوري اسلامي در منطقه سخن گفت و افزود: ما بايد براي مقابله با چالش ها در عرصه هاي بين المللي از دستاوردهاي دفاعي و موشكي خود دفاع كرده و دستگاه ديپلماسي از طريق اين قدرت بازدارنده، بهره برداري لازم را انجام دهد و با قدرت در عرصه هاي بين الملل حضور پيدا كند.

 

فرمانده سپاه سپس با اشاره به اغتشاشات دي ماه 96 از برخي سوء مديريت ها به ويژه در عرصه فضاي مجازي انتقاد كرد و گفت: در همه كشورها به فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي كنترل هاي لازم را اتخاذ مي كنند و نمي گذارند اين فضا در اختيار ديگران و بيگانگان باشد،‌ اما ما در داخل با اين چالش مواجهيم كه فضاي مجازي و برخي شبكه هاي پيام رسان مورد استفاده مردم در اختيار مديرت ما نيست و اين يك چالش و يك نقطه ضعف است كه تدبير نشود مي تواند مجدداً بستر برخي تحركات را ايجاد نمايد.

 

سردار جعفري در پايان نيروي انساني جوان، انقلابي و متعهد و نيز ذخائر و مواهب طبيعي جمهوري اسلامي را از فرصت هاي انقلاب اسلامي برشمرد و گفت: «اگر تفكر مديريتي ناب انقلابي و اسلامي به عرصه اجرا راه يابد،‌ مي توان با تكيه بر نيروي انساني مستعد و دارايي هاي خدادادي كشورمان بر مشكلات غلبه نمايد.

پایان پیام/ 50
#سردار محمدعلي جعفري #فرمانده کل سپاه پاسداران #محمد علی جعفری #سرلشکر جعفری #فرمانده کل سپاه #اجلاسیه #سردار سرلشکر محمدعلی جعفری #سردار جعفری #گزارش #موشک #فرمانده سپاه #داعش #مقاومت اسلامی #عزیز جعفری #سرلشگر جعفری #اغتشاش - ناآرامی #محمدعلی (عزیز) جعفری #سرلشکر محمدعلی‌جعفری #رژیم اشغالگر قدس #هواپیما #عراق #سوریه #رسا #اسرائیل #آمریکا #فضای مجازی #اعتراض ها #حوزه
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


شیوه مطلوب در نظریه‌پردازی علمی قرآن با تأکید بر علوم انسانی شهرت قضایای ارزشی و یقینی‌بودن آنها حمایت مربی سابق استقلال از گلر آبی پوشان روستاهایی در خوزستان که برق ندارند شکست پروژه "مادران شهدای ناراضی" + عکس تصاویر/ سردار شهید سید محمد میر قیصری وصیت‌نامه شهید ابوالقاسم شالباف/ هدفم باز شدن راه کربلاست خاطره بهمن کیارستمی از گیر دادن نجفی به ریش پدرش! عکس: عاقبت، کوزه‌گر در کوزه افتاد! مقام عفو و بخشش در کلام رسول الله (ص) ویدئوی فاش شده از آیفون se 2 با بریدگی بالای صفحه نمایش فیلمبرداری «نیم متر کمتر» به پایان رسید رژیم صهیونیستی نوار غزه را با تانک هدف قرار داد ورود گروه دیگری از نیروهای تازه نفس ترکیه به سوریه رضا گلزار هم مجری تلویزیون می‌شود؟ عبداللهی: فربه شدن دولت خلاف اسناد بالادستی است گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز نگاهی به کتاب احتجاج پیوست فرهنگی در فضای مجازی و تولیدات فرهنگی حقایقی درباره نوروز که شاید ندانید احداث 48 پست مرزی جدید بین پاکستان و افغانستان «عمر البشیر» دوشنبه راهی مصر می‌شود سوختگی نسبتا شدید bbc از ترکیب مجلس و هیئت‌رئیسه خبرگان آخرین وضعیت پرونده سقوط پرواز تهران یاسوج عکس/ اجرای محمدرضا گلزار در «میلیونر شو» نشست 8 ساعته دستمزد بی‌نتیجه ماند/ ادامه نشست بعدازظهر امروز مردم از دولت می‌خواهند که کاری به کارشان نداشته باشند و امیدی به انجام کار از سوی دولت ندارند امیر موسوی: پدافند هوایی با جدیت از کشور دفاع می‌کند بهتر از نوبخت هست اما روحانی دلبسته اوست/جهانگیری محدودتر شده است قطب مهم تجاری کشور از کمبود همه چیز رنج می‌برد تظاهرات در اعتراض به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زودهنگام در ونزوئلا پشت پرده سفر بن سلمان به بغداد چگونه یک روز خوب پس از بدخوابی شبانه داشته باشیم؟ منصوریان بعد از ماه‌ها رؤیت شد! گسترش افراطی‌گری در جهان، شناخت بنیادها و زمینه‌ها ادامه دعواهای اصلاح‌طلبان بر سر نجفی خوش‌رقصی تلگرام برای غربی‌ها با تحریم ایران! پایانی بر سرکشی‌های مشایی / آیا حاشیه‌سازی مشایی پایان می‌یابد؟ پایان نافرجام نشست 8 ساعته تعیین مزد کارگری/ کارگران و کارفرمایان توافق نکردند معاون اف‌بی‌آی دو روز قبل از بازنشستگی اخراج شد 78 راس گوسفند در آتش سوختند سبد غذایی سالم در سفر/سبزیجات خام مصرف نکنید بندگان در قیامت چگونه بر انگیخته می‌شوند؟ مجلس به دنبال مبارزه با فاسد است و نه فساد جنجال در محافل سیاسی واشنگتن بعد از اخراج معاون مدیر اف‌بی‌آی وقتی «مهران مدیری» چاق می‌شود/عکس عامل قتل عام خانوادگی آزاد شد یک «بررسی استراتژیک» از سینمای ایران! هشت ساعت مذاکرات مزدی بدون نتیجه خاتمه یافت/ادامه گفتگوها به ظهر یکشنبه موکول شد
درخواست غرامت 20 میلیون دلاری وکیل ترامپ از بازیگر زن فیلم‌های مستهجن عکس: سعید راد در کنار همسر دومش! اعلام نتایج نهایی انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم/ فرخ فال: افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97 چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (655) اهمیت و نحوه صحیحِ سلام کردن از زبان معصومین (ع) ضرب و شتم داور لیگ برتری در گیلان سیرالئون با 4 بازیکن اصلی و 17 بازیکن محلی مقابل تیم ملی فوتبال ایران! جنسیت افراد با لبخند مشخص می‌شود ترزا می: تهدید به جان کسانی که در انگلیس زندگی می‌کنند را تحمل نمی‌کنیم انتشار مدرک جعلی از حساب بانکی آیت الله مکارم شیرازی، دروغ محض است کدام خودروها بیشتر مورد علاقه ایرانی‌ها است؟ تنش لفظی در سرابله به نزاع جمعی منجر شد فعالیت 15 مرکز پیشرفته درمان سرطان در کشور مرگ مشکوک هکر نیویورک‌تایمز، مایکروسافت و یاهو/عکس خبر تازه یک نماینده مجلس از فیلترینگ تلگرام تسلیت روحانی به رئیس جمهور ترکیه روسیه: هر برنامه‌ای برای تجزیه سوریه باید متوقف شود لاوروف: خشونت در سوریه کاهش یافته/ حضور خارجی غیرقانونی را محکوم می‌کنیم پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل سیرالئون/استارت شاگردان کی‌روش برای جام جهانی عذرخواهی نماینده به خاطر تلفظ اشتباه موزه لوور /بنده همان به که ز تقصیر خویش … افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97 کاخ سفید: مک مستر روی مسائل مهمی چون ایران تمرکز دارد افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97/ پیشنهاد افزایش 189 هزار تومانی حداقل مزد تودیع و معارفه فرماندهان مرزبانی اردبیل کاخ سفید: مک مستر روی مسائل مهمی چون ایران تمرکز دارد درگیری مسلحانه دو طایفه در ایلام عکس: آتش سوزی در نمایشگاه بهاره تهرانسر جهت‌گیری وزارت علوم به سمت توسعه اشتغال بانوان باشد/ بیکاری 2 تا 3 برابری نسبت به آقایان برگزاری جشن سکوت در زیباترین جزیره جهان +تصاویر اظهار نظر عجیب معصومه ابتکار در وزارت علوم آسیب‌دیدگی شدید بازیگر زن در صحنه یک سریال اردوغان: ارتش ترکیه هر لحظه ممکن است به مرکز عفرین وارد شود آمار بیکاری میان دختران فارغ‌التحصیل 2 تا 3 برابر بیشتر از آقایان است اردوغان: هر لحظه ممکن است مژده آزادی عفرین را بدهیم تاثیر روزه بر سلامت و تقویت مغز زمان اعلام میزبان جام جهانی 2026 مشخص شد ترجیح می‌دادم که با یوونتوس روبه‌رو نشویم واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به شایعات در خصوص داشتن حساب بانکی 600 میلیاردی‌ متن حکم محکومیت قطعی حمید بقایی منتشر شد افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97/ پیشنهاد افزایش 189 هزار تومانی حداقل مزد آخرین وضعیت دستمزد کارگران در سال 97 رنجبرزاده دلیل اشتباهش در تلفظ "لوور" را توضیح داد/ بنده همان به که ز تقصیر خویش، عذر به درگاه خدای آورد جزئیات نشست امروز وزیر کار برای دستمزد 97 نشست تعیین دستمزد بدون نتیجه پایان یافت مشایی و بقایی، عامل انگلیسی‌ها هستند؟! اسفندیار رحیم‌مشایی هم بازداشت شد ارتباط نزدیک مشایی با جاسوس خانم انگلیسی+تصاویر وزارت کشور کدگذاری سطوح کشوری را آغاز کرده است توئیتر و یوتیوب رفع فیلتر نمی‌شود/ اتفاق نظر بین مسئولان برای قطع نفوذ بیگانگان بر فضای مجازی

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me