تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:()
کد خبر:15132206
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۴:۱۹

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (654)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب کرده‌اند و با داشتن صفحه در شبکه‌های اجتماعی قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

برترین ها - امیررضا شاهین نیا: سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان مجله اینترنتی برترین ها. مثل همیشه با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

چند غروب و طلوع بیشتر تا شروع سال جدید نمانده و حال و هوای بهار در جای جای شهر خودنمایی می‌کند. امیدواریم به اتفاق با سلامتی و شادابی و بدون هیچ غم و اندوهی به استقبال سال 97 برویم، انشاالله. بابت غیبت های از روی جبر و گاه و بیگاه مطالبمان نیز عذرخواهی میکنم. برخی روز ها آنچنان برهوت سوژه است که متاسفانه مطلب جمع نمی‌شود و سعادت در کنار شما بودن به تاخیر می‌افتد. امیدواریم این اتفاق دیگر رخ ندهد.

ایرج خان طهماسب در مراسم تشییع غریبانه پیکر لوون هفتوان، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر که دوشنبه در آرامستان ارامنه تهران برگزار شد. شاید یک بیستم کسانی که در اینستاگرام برای لوون سر و دست شکسته بودند هم در تشییع پیکرش شرکت نکردند تا بار دیگر به خیلی از خصیصه های اخلاقی و رفتاری میان چهره ها، شک کنیم و بعضا ازشان ناامید شویم. ولی خب عزیزان قدرشناسی بودند که خودشان را به جنوب شرق تهران رسانده بودند تا با لوون خداحافظی کنند. البته همزمانی این مراسم با مراسم یادبود و اولین سالگرد درگذشت علی معلم، که با خیل حضور چهره ها در بهشت زهرا (س) برگزار شده بود (و به دلیل حرص شخصی تصاویرش را تحریم کرده ام!) در غریبانه تر شدن این مراسم بی تاثیر نبود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)

جعفر خان پناهی و واروژ کریم مسیحی عزیز از سایر رفقای لوون بودند که او را در آخرین سفرش بدرقه کردند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)

رویا نونهالی، فاطمه معتمد اریا، علی دهکردی و بهناز جعفری سایر چهره های حاضر در این مراسم بودند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سلفی بهاری نازنین بیاتی، چنان که گویی با افکت است، ولی در واقع افکت خدادادی است و تصویر بدون افکت است.

 

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


محسن افشانی و فرشاد احمدزاده برای جلوگیری از سواستفاده مدیران شهرداری ارومیه از خانه ای که محسن برای آن خانواده توانخواه خریده است و برای اینکه کار محسن و همسرش را به نام خودشان نزدند، راهی ارومیه شده اند! محسن هر چه زودتر باید باور کند که شهرداری برای این عزیزان خانه خریده و او محکوم است به بازگرداندن پول مردم و حداقل پایان دادن به دریافت کمک های مردمی! باید به این فکر کند که عمل او میتواند بار قضایی از جانب مدعی العموم داشته باشد و برایش گران تمام شود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سلفی باشگاهی روناک یونسی و همسرش که به صورت فشرده برای عید نوروز دوره برداشته است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سحر جان کاری با آن کلاه رابین هود نداریم ولی خوب است بدانی که این استیکر که در بیشتر پست هایت دیده میشود مربوط به بازیافت زباله است! و ربطی به "کارما" و این چیزها ندارد. در کل استیکر مناسبی برای پست هایت نیست، ناخودآگاه آدم حس میکند که پست هایت زباله هستند که قابلیت بازیافت دارند!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سلفی رضا گلزار در کنار بِست مَنِیجِر اِوِرش.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


پست علی کریمی در روز 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدای گرانقدر. روح همه کسانی که جان خود را خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی فدای امنیت و آرامش هموطنانشان کردند، در آرامش ابدی.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


خبر درگذشت استیون هاوکینگ دانشمند و کیهان شناس نامی جهان خیلی ها را ناراحت کرد، راستش را بخواهید انتظار نداشتیم اولین چهره ای که در این باره ابراز ناراحتی کند، علی صادقی باشد!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


استوری علی دهکردی با عکسی مربوط به روز تشییع پیکر بوون هفتوان. آسمان را، مهربانی را، لبخند را و دوست را نمیتوان در خاک کرد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


همانطور که میدانید، دیشب مراسم سالانه و ملی نمایش توانایی جنگی و نظامی شهروندان عادی و کودکان و نوجوانان در سرتاسر کشور برگزار شد. مراسمی که طی آن 10 میلیون کودک و نوجوان توانایی های خود در این عرصه را نشان میدهند و 70 میلیون ایرانی بزرگسال، شلوار خود را از ترس خیس می‌کنند. مراسمی که در آن اگر کمتر از 10 کشته و 100 نقص عضو داشته باشیم، افت محسوب میشود و درصدد میشویم در سیزده به در سال پیش رویش جبران کنیم! همه این را میتوان - هر چقدر سخت - هضم کرد، ولی این بالن آرزو ها که چند سال است به شکل ویروسی، مد شده است را نه! یک تحفه چینی که چنان در فرهنگ این روز جای بازگرده، گویی آن از رسوم اصلی آخرین چهارشنبه سال است و نه رسومی مثل قاشق زنی. خلاصه اینکه اگر زنده و سلامت دیشب را سپری کردید، بهتان تبریک عرض میکنم، شما وارد مرحله بعد شده اید!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


مهراب قاسمخانی و شقایق دهقان کلا از اسباب کشی کردن و تغییر محل زندگی لذت میبرند. یک سال نشد که آن ها اسباب کشی نداشته باشند و مهراب خروجی های آن را نشان ندهد!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سحر جان دایرکتت را چک کن آدرس و شماره تلفن یک روانپزشک خوب را برایت گذاشته ام. تخصص اش درمان افسردگی است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


ساعد هدایتی هم اینستاگرام دارد و هر از چند گاهی با عکسی از فعالیت های هنری اش آن را آپدیت میکند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


بیژن بنفشه خواه اینگونه چهارشنبه سوری اش را گذراند!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


بهاره رهنما در نمایش روز گذشته اش میزبان پدر و مادر همسر سابقش بود و اینگونه از حضورشان تشکر کرد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


پانته آ بهرام و بهاره کیان افشار در حاشیه بازدید از یک گالری.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


جشن تولد دوستانه ساعد سهیلی در کنار عوامل فیلم "اتاق تاریک" و همچنین نوید محمدزاده، در یک کافه. تبریک فراوان به ساعد عزیز، بازیگر خوش استعداد و آینده دار سینمای ایران.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سلفی ازاده زارعی در کنار آتوسا حجازی و نیلوفر اردلان، در حاشیه دیدار دوستانه تیم فوتسال بانوان هنرمند که آزاده پای ثابت این تیم و از بهترین بازیکنان اش است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


سلفی سولماز حصاری در کنار سیاوش خیرابی و سعید سهیلی زاده کارگردان کارکشته تلویزیون و سینما، در پشت صحنه کار جدید عزیزان که به نوعی بازگشت سیاوش به تلویزیون پس از سال ها خواهد بود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


پس؟ پس چکار کنیم مجتبی جان؟! دکمه ها را باز کنیم بهار می آید؟!

 

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


خاطره بازی مهدی فخیم زاده با عکسی قدیمی مربوط به آخرین فیلمی که پیش از انقلاب بازی کرده بود. در کنار سعید خان راد. توصیفات جناب فخیم زاده در مورد آقای راد هم در نوع خود جالب است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


مریم خانم شما همان سلفی خرگوشی بگیر و خیلی خودت را درگیر تحلیل و رفتار شناسی ایرانیان در شبکه های اجتماعی و معضلات آن نکن.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


هنرپیشه ها تمام شدند و همگی یک دندانپزشک را تبلیغ کرده اند و حالا لاجرم باید به سوی پدر و مادر و اقوام هنرپیشه ها رفت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


داریوش فرضیایی عزیز بابت یک جراحی کوچک در بیمارستان بستری شده بود که شکر خدا عمل انجام شد و از بیمارستان هم مرخص گردید، حالش هم از روز اول بهتر است. به امید روزی که هیچ عزیزی گرفتار تخت بیمارستان (جز برای تکثیر عشق در قالب فسقلی) نباشد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


متن عجیب سحر قریشی در واکنش به سقوط جت شخصی ترکیه ای در خاک ایران. او از کشور ترکیه خواسته تا ایران را بخاطر اتفاقی که افتاده و بخاطر کلی دلیل دیگر، ببخشد! البته علامت انتهای کپشن اش برای اهمیت ندادن به آن کافی است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


یادش بخیر، ده سال پیش که کل پسران ایرانی موهایشان "فشن" بود، دورانی که بهشت آرایشگران بود چون هر خراب کاری ای را میتوانستند به عنوان مدل جدید فشن عرضه کنند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


واقعا هدف رضا گلزار از گذاشتن این عکس فتوشاپی در لباس پلیس آمریکا چیست؟!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


بهار نوحیان بازیگر خوب تئاتر و سینما موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن از آکادمی اواردز کانادا شده است، برای بازی در یک فیلم نیمه ایرانی به نام "آوا" ساخته خانم فروغی. تبریک فراوان به این بازیگر خوب و سینمای ایران.

مطلب امروز هم به پایان رسید. ممنون از همراهی ارزشمندتان.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۴)


مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب چه از طریق ایمیل info@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان

این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت علوم و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده تأکید بر همکاری مشترک ایران و فرانسه در ترجمه آثار ادبی محدویت زمانی برای ثبت نام طرح ترافیک وجود ندارد/ رفع اختلال سامانه ثبت‌نام در روزهای آینده مساله سوریه با دخالت‌های آمریکا به جایی نمی‌رسد افزایش 50 درصدی سقف امتیازات حقوق و دستمزد کارکنان سازمان مالیاتی + سند پیشروی ارتش سوریه در حومه دمشق/شهر سقبا در غوطه شرقی آزاد شد جهانگیری: انشالله سال آینده رفع حصر رخ خواهد داد چهار هزار صندلی به سالن‌های سینمای کشور اضافه می‌شود رهبر حزب تحریک انصاف: نواز شریف در تلاش بود با استفاده از قدرت رئیس سنا فساد اقتصادی را قانونی کند بوشهر|60 گشت راهداری در جاده‌های استان بوشهر مستقر شد طالبان: نیروهای خارجی برای تجزیه افغانستان تلاش می‌کنند معینی: به زودی سرمربی تیم امید را انتخاب می‌کنیم 320 گروه گشت ویژه حفاظت ار اراضی کشاورزی را به عهده دارند مسابقات دانش آموزی نجات تخم مرغ در مراغه ارتش سوریه شهرک سقبا را در جنوب حموریه آزاد کرد مشارکت 13 میلیارد تومانی خیران فارسی در جشن نیکوکاری ورود بیش از یک میلیون زائر و مسافر به خراسان رضوی تجربه سفری خوش در اقامتگاه‌های بوم گردی گلستان انریکه آرسنال را به چلسی ترجیح داد 90 هزار نفر در ورزشگاه آزادی در سال 2018 یک رکورد است+عکس تصاویر/ بازار سرپل ذهاب در آستانه سال نو فیلم/آهنبری در اتاق بیمار در بیمارستان! قدردانی از خدمات امدادگران در حادثه سقوط هواپیمای ترکیه‌ای تشخیص وجود آلاینده‌های زیست محیطی با فناوری نانو بررسی مسئله آب اصفهان در جلسه سران قوا/ مشکلات حوضه آبی زاینده‌رود نیاز به اقدام عاجل دارد/ پرونده دانه‌درشت‌ها بررسی می‌شود سپاهان با استقلال قابل مقایسه نیست هزینه سفر به ارمنستان در اسفند ماه +جدول پرونده رجیستری 96 بسته شد آمریکا چه بخواهد و چه نخواهد از منافع ملی خود نخواهیم گذشت/با پارازیت نمی‌توان سخنان مردم را نشنیده گرفت پخش گلچین «دورهمی» 96 حقوق کارگران برای سال 97 معلق میان 10 و 29 درصد! تمهیدات آتش نشانی برای ایام نوروز حضور پرشور مردم در اختتامیه جشنواره نوروز 97 منطقه دو ورود تانکرهای سوخت عراقی از مرز پرویزخان از 26 اسفند ممنوع شد استاندار: محرومیت‌های آموزشی البرزمضاعف است تماس تلفنی بن علوی با ظریف/وزیر خارجه عمان جویای حال همتای ایرانی شد 7 روش ساده برای پیشگیری از سرقت منزل در ایام نوروز شوک رندان به هواداران فوتبال کشف 3000 لاک‌پشت و مار آبی در آستانه نوروز جو بایدن: ترامپ ارزش‌های آمریکا را نابود می‌کند کتاب با ایلامیان در ایلام به چاپ رسید بازار گمانه‌زنی درباره حضور فیلم‌ها در جشنواره کن گرم شد سند تحول زمانی تأثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود گاز فلفل ماموران 20 دقیقه در چشمم بود/ دنبال بهانه بودند داور چهارم را کتک بزنند انتصاب دکتر علی افروس به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول خواص پنیر 7 روزه روسیه را ترک کنید راز قتل هولناک زن 47‌ساله برملا شد پیروزی ایران مقابل حریفی گمنام شکستگی دست محمد ثلاث مربوط به قبل از ماجرای گلستان هفتم است/ حکم پرونده ظرف یک هفته صادر می‌شود
اعلام نتایج نهایی انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم/ فرخ فال: افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97 چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (655) ضرب و شتم داور لیگ برتری در گیلان پیام تبریک نوروزی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قصرشیرین با امام جمعه تنش لفظی در سرابله به نزاع جمعی منجر شد آمار بیکاری میان دختران فارغ‌التحصیل 2 تا 3 برابر بیشتر از آقایان است ترزا می: تهدید به جان کسانی که در انگلیس زندگی می‌کنند را تحمل نمی‌کنیم جنسیت افراد با لبخند مشخص می‌شود انتشار مدرک جعلی از حساب بانکی آیت الله مکارم شیرازی، دروغ محض است روسیه: هر برنامه‌ای برای تجزیه سوریه باید متوقف شود پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل سیرالئون/استارت شاگردان کی‌روش برای جام جهانی لاوروف: خشونت در سوریه کاهش یافته/ حضور خارجی غیرقانونی را محکوم می‌کنیم تسلیت روحانی به رئیس جمهور ترکیه عذرخواهی نماینده به خاطر تلفظ اشتباه موزه لوور /بنده همان به که ز تقصیر خویش … افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97 زمان اعلام میزبان جام جهانی 2026 مشخص شد اظهار نظر عجیب معصومه ابتکار در وزارت علوم ارتباط مشایی با جاسوس خانم انگلیسی+تصاویر افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97/ پیشنهاد افزایش 189 هزار تومانی حداقل مزد درگیری مسلحانه دو طایفه در ایلام جزئیات نشست امروز وزیر کار برای دستمزد 97 عناوین روزنامه‌های ورزشی 27 اسفند 96/ بهترین‌های فوتبال ایران در سال 1396 +تصاویر ترجیح می‌دادم که با یوونتوس روبه‌رو نشویم واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به شایعات در خصوص داشتن حساب بانکی 600 میلیاردی‌ علی لاریجانی قانون بودجه 97 را به رئیس‌جمهور ابلاغ کرد اردوغان: ارتش ترکیه هر لحظه ممکن است به مرکز عفرین وارد شود توضیح فدراسیون فوتبال درباره دیدار تیم ملی مقابل سیرالئون صعود تاتنهام به نیمه نهایی با پیروزی در زمین سوانزی اردوغان: هر لحظه ممکن است مژده آزادی عفرین را بدهیم بازدید وزیر صنعت از خط تولید پژو 301 اسفندیار رحیم‌مشایی هم بازداشت شد وضع تحریم جدید علیه ایران ناقض برجام است/ اگر آمریکایی‌ها در برجام نمانند تعهدی برای ایران باقی نمی‌ماند آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک 97 از امروز افزایش ترکیبی مزد و سایر مزایای کارگری در سال 97/ پیشنهاد افزایش 189 هزار تومانی حداقل مزد متن حکم محکومیت قطعی حمید بقایی منتشر شد ارتباط نزدیک مشایی با جاسوس خانم انگلیسی+تصاویر لیگ برتر انگلیس| برتری قاطعانه لیورپول با آتش‌بازی صلاح دستمزد کارگران در سال 97 چقدر می‌شود؟ رئیس مجلس قانون بودجه 97 کل کشور را ابلاغ کرد نشست تعیین دستمزد بدون نتیجه پایان یافت کی‌روش: 5 سال است، نباخته‌ایم، تیم اول آسیا هستیم ولی شما راضی نیستید! فیلم | انتقاد کتایون ریاحی از مهران مدیری در «دورهمی» ادامه رایزنی‌ها درباره دستمزد سال 97 کارگران در جلسه شورای عالی کار سخنرانی رهبری بعدازظهر چهارشنبه در حرم رضوی لاریجانی قانون بودجه 97 را به روحانی ابلاغ کرد + متن کامل نزاع و درگیری دو طایفه در شهر سرابله ایلام مازندران| سفر وزیر راه و شهرسازی به مازندران به روایت تصویر جام حذفی انگلیس/صعود بی‌دردسر تاتنهام به مرحله نیمه‌نهایی

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me