تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:فارس
دسته:ورزشی()
کد خبر:15671871
۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۲۱:۲۷

صعود پرسپولیس با شکست یاران ژاوی و صدرنشینی/ شاگردان برانکو در انتظار الاهلی یا الجزیره

پرسپولیس در آخرین بازی گروه c لیگ قهرمانان آسیا با شکست السد قطر به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس در آخرین بازی مرحله گروهی در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم السد قطر رفت که نیمه اول بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیس با این برد ۱۳ امتیازی شد و به صدر جدول گروه C صعود کرد و در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا روز ۱۷ و ۲۴ اردیبهشت باید بازی رفت و برگشت با تیم الاهلی عربستان یا الجزیره امارات برگزار کند.

داور: پررا کریشانتا ( سری لانکا)

کمک داوران:  نامل پریانگا، هماتونگا پالیتا( سری لانکا)

گل: مرتضی پورعلی گنجی (دقیقه ۳، گل به خودی)

کارت زرد: ژاوی هرناندز، کوریا ( السد)، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی( پرسپولیس)

کارت قرمز:-

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، وحید امیری، احمد نورالهی( از دقیقه ۷۰  گادوین منشا)، سیامک نعمتی( از دقیقه ۸۷ شایان مصلح) و علی علیپور( از دقیقه ۹۰+۱ بشار رسن).

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب تیم السد قطر:

 سعد الشیب، پدرو ،یاسر عیسی، ژاوی هرناندز، حسن الهیدوس، بغداد بونجاح، حامد اسماعیل، خوخی بوعلام( از دقیقه ۷۰ همرون)، سالم الهاجری، مرتضی پورعلی گنجی و اکرم عفیف.

سرمربی: اسوالدو فریرا

شرح بازی:

پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۳ توانست دروازه حریف را باز کند. ارسال محمد انصاری از سمت چپ با ضربه سر شیرجه‌ای مرتضی پورعلی گنجی همراه شد و او به اشتباه دروازه تیم خودش را باز کرد، بعد از این گل سرمربی السد قیاقه‌اش کاملا درهم رفت!

السد بعد از این گل چند حمله انجام داد که حاصلی برای این تیم نداشت. دو ضربه کاشته متوالی ژاوی را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند.

دقیقه ۱۱ ژاوی اولین ضربه کرنر السد را زد که حاصلی برای تیم قطری نداشت. 

دقیقه ۱۲ نورالهی ضربه کرنر پرسپولیس را روی دروازه السد ارسال کرد که مدافعان توپ را دفع کردند. 

دقیقه ۱۴ نورالهی دومین کرنر پرسپولیس را هم زد که بازهم مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه ۱۶ ارسال صادق محرمی در محوطه شش قدم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه این مدافع  پیش تاخته با اختلاف کمی از کنار دروازه السد به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴ ضربه کاشته السد را ژاوی روی دروازه پرسپولیس فرستاد که بازهم مدافعان توپ  را دفع کردند.

دقیقه ۲۵ علیرضا بیرانوند یک لحظه دچار تعلل شد و ممکن بود یک فرصت گلزنی به بونجاح مهاجم الجزایری السد بدهد.

دقیقه ۲۶ خطای شدید شجاع خلیل زاده روی ژاوی باعث عصبانیت هافبک اسپانیایی السد شد و او به شدت به مدافع پرسپولیس به خاطر تکل خشن مدافع پرسپولیس اعتراض کرد.

دقیقه ۲۹ شوت کمال کامیابی‌نیا از پشت محوطه جریمه را دروازه‌بان السد مهار کرد.

دقیقه ۲۹ بازهم خطای شجاع خلیل‌زاده روی ژاوی باعث اعتراض بازیکنان السد به داور شد و آنها خواهان دادن کارت زرد به مدافع پرسپولیس بودند. این ضربه کاشته را ژاوی روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد که بیرانوند توپ را با مشت دور کرد.

دقیقه ۳۳ بونجاح نتوانست تعادلش را حفظ کند و توپ را در یک موقعیت عالی از دست داد.

دقیقه ۳۶ علیپور از اینکه نورالهی به جای پاس به او اقدام به شوتزنی از پشت محوطه جریمه کرد، ناراحت شد و به او اعتراض کرد.

دقیقه ۴۰ پورعلی گنجی با استوک روی بازوی سیامک انصاری رفت!

دقیقه ۴۴ ارسال نورالهی را دروازه بان السد با یک شیرجه دور کرد در حالیکه می‌توانست به راحتی توپ را کنترل کند.

دقیقه ۴۵ شوت ژاوی با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۰ برخوید نعمتی با مدافع السد باعث درگیری لفظی دو بازیکن شد اما داور هر دو را به آرامش فراخوند.

تا دقیقه ۵۲ بازیکنان پرسپولیس ۱۲ مرتبه و بازیکنان السد ۴ مرتبه خطا انجام دادند.

دقیقه ۵۴ بونجاح بعد از دریبل دو سه مدافع پرسپولیس در محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپش از بالای دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

دقیقه ۵۷ شوت علیپور از داخل محوطه جریمه را دروازه بان السد مهار کرد.

دقیقه ۵۹ حسن خالد روی دروازه توپ را ارسال کرد که با اشتباه بیرانوند درجاگیری نزدیک بود دروازه پرسپولیس به سادگی باز شود!

دقیقه ۶۳ پاس ژاوی به بونجاح را کمک داور آفساید اعلام کرد تا گل تیم السد مردود شود.

دقیقه ۶۴ پاس انصاری در محوطه جریمه به علیپور رسید و شوت سرکش مهاجم پرسپولیس با اختلاف کمی از بالای دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۶ شوت صادق محرمی از بالای دروازه السد راهی اوت شد.

دقیقه ۶۸ بعد از برخورد توپ به دست سیدجلال حسینی بازیکنان السد معتقد بودند که داور باید کاپیتان پرسپولیس را با نشان دادن کارت زرد دوم از زمین اخراج کند که داور چنین اعتقادی نداشت.

دقیقه ۶۹ ارسال صادق محرمی به طرز خطرناکی از کنار دروازه السد به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰ ارسال بازیکنان السد را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۸۳ ضربه کاشته ژاوی را بیرانوند با یک شیرجه از محوطه جریمه دور کرد.

دقیقه ۸۶ پاس منشا را علیپور مهار کرد و همین مساله باعث اعتراض سیامک نعمتی به این بازیکن شد و دو بازیکن پرسپولیس با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.

دقیقه ۸۷ شوت بونجاح از داخل محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه پرسپولیس برخورد کرد و در این صحنه شانس با بیرانوند و تیم پرسپولیس یار بود.

دقیقه ۸۸ ضربه کرنر ژاوی را بیرانوند مهار کرد. 

دقیقه ۹۰ ارسال صادق محرمی را مدافعان السد سراسیمه راهی کرنر کردند. ماهینی ضربه کرنر را زد که مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه ۹۱ شوت بونجاح با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۹۴ شوت بازیکن السد با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۹۵ شوت منشا با اختلاف کمی از کنار دروازه السد به بیرون رفت.

دقیقه ۹۶ السد صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه پرسپولیس شد که ژاوی این ضربه را زد که توپ به اوت رفت.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید


اعلام زمان انتخاب رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان مترو اصفهان و معماری ایستگاه‌ها برگزاری مراسم سالگرد ارتحال «آیت الله محمدی» امام جمعه اسبق ایلام سفر سرلشکر باقری به استان کرمانشاه آیت‌الله جنتی: قاچاق آفت تولید کشور است آزمون کارشناسی ارشد 97 (عکس) پامپئو وزیر خارجه آمریکا شد+معرفی بستر مهارت آموزی به دانش آموزان در مدارس فراهم شود اقتدار قوه قضائیه موضوع بسیار مهمی است که نباید از بین برود دکتر فیروزی: / کعبی به مسابقه با پرسپولیس می‌سد نظام ما از همیشه مستحکم‌تر است/ اقتدار قوه قضائیه موضوع بسیار مهمی است که نباید از بین برود انفجار در پالایشگاهی در ایالت «ویسکانسین» آمریکا تاکید استاندار بر استفاده از ظرفیت پژوهش‌های دانشگاهی در زمینه الگوی کشت مناسب شن‌های روان در کشور تثبیت می‌شوند/ مالچ‌پاشی 15 هزار هکتاری بی‌سابقه در خوزستان رقابت 7 هزار 632 نفر در استان یزد در اولین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پیش بازی دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر؛ 4 دیدار تشریفاتی پیش بازی سپاهان-استقلال؛ انگیزه انتقام طلایی پوشان در برابر عطش آسیایی شدن شاگردان شفر (به همراه نظرسنجی) اولویت‌های بانک صادرات در استان آذربایجان شرقی توازن منطقه‌ای مهم‌ترین اصل در توزیع اعتبارات شهرستانی است توافق نهایی صنعت نفت با 4 بازیکن خارجی ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب به کشور محور کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود افزایش تعطیلی کارگاه‌های ناایمن طی سال 97 در مازندران کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز + تصاویر ژیمناست ایرانی مسافر المپیک نوجوانان شد لطفی از پرسپولیس که یار عزیز کرده برانکو تا ابد از یاد نمی‌برد! اخراج بی رحمانه پناهجویان افغانستانی از ترکیه عواملی که جلوی ثبت جهانی الموت را خواهد گرفت ای اف سی در آزمون تبعیض! (یادداشت) / از پیشنهاد منظقی کی روش تا درخواست عجیب قطر سی‌وششمین جشنواره جهانی فجر برگزیدگان خود را شناخت ماتیس: هنوز تصمیمی درباره خروج از برجام گرفته نشده است مسکو: از بین رفتن برجام عواقب وخیمی برای جامعه بین المللی دارد پمپئو وزیر خارجه آمریکا شد ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب به کشور/ تهران بارانی می‌شود سال‌هاست در جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می‌بریم نامزد پست وزارت امور کهنه‌سربازان آمریکا انصراف داد تبریز| جدال گسترش فولاد با پدیده به نفع تراکتورسازی اولتیماتوم 3 هفته‌ای بارسلونا به ساموئل احتمال افزایش چشمگیر صادرات نفت آمریکا در تابستان امسال انتقاد آیت‌الله مکارم از نرخ بالای سود تسهیلات پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا شد وزارت بهداشت فلسطین: در تظاهرات بازگشت در غزه 40 فلسطینی شهید شدند متیس: همچنان در حال بررسی توافق هسته‌ای هستیم ویترین میوه‌های گوناگون در اقلیم منحصر به فرد ایران + فیلم اختتامیه جشنواره ملی فرهنگ و سنن ایرانی در قزوین دستگیری قاتل دختر بچه 5 ساله ایران با عمل به قرآن مقابل امریکا ایستاده و پیشرفت کرده است هیچ قدرتی جرأت تجاوز به ایران را ندارد سرعت طوفان در زابل به 94 کیلومتر رسید
تلگرام کند می‌شود درمان دندان‌های دختر شکنجه شده ماهشهری توسط دندانپزشک نیکوکار / دندان‌ها با چکش شکسته بودند + عکس بازدید دکتر رشیدیان استاندارخراسان رضوی از دو واحد تولیدی همزمان با نخستین روز‌های هفته کار و کارگر. ترامپ: بن سلمان شپش دارد! کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز در خورستان (+عکس) / ضارب متواری شد پیش بازی مارسی-سالزبورگ؛ جهنمِ ولودروم، در انتظار اتریشی‌ها (به همراه نظرسنجی) عناوین روزنامه‌های ورزشی 6 اردیبهشت 97/ جشن سرخ‌ها در آزادی +تصاویر مناطق حیاتی عربستان هدف حملات موشکی کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز +عکس درگذشت بازیگر سریال گلشیفته+فیلم اعتراف پدر شکنجه‌گر ماهشهری به فرزندآزاری شمارش معکوس برای آغاز جنگ حجاز تحویل نخستین بوئینگ 777 برجامی به تعویق افتاد بازدید وزیر بهداشت و سرپرست شهرداری تهران از مرکز بهداشتی منطقه 17 و پرتو در تهران حمله یک مهاجم مسلح به دفتر حافظ منافع ایران در پایتخت آمریکا تجمع طرفداران نیکول پاشینیان در مرکز ایروان اسامی سران مفاسد اقتصادی کشور به قوه قضاییه ارسال شده است تا آخر عمر مراقبشان هستم ناگفته‌های تکان دهنده عموی کودکان شکنجه شده ماهشهری آیت‌الله آملی: اگر ملت قیام کند، همه ما را به دریا خواهد ریخت عاملان جنایت باقرشهر دستگیر شدند درگذشت بازیگر سریال گلشیفته محسن رضایی: آمریکا از برجام خارج شود، ما از npt خارج می‌شویم آخرین وضع کودکان آزار دیده ماهشهری/پدر و نامادری در زندان عاملان جنایت باقرشهر دستگیر شدند کاهش نرخ سود تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم ادامه اعتراضها در ارمنستان علیه حزب حاکم رونمایی از تندیس استاد نادر الهی آمار تلخ از طلاق در ایران سرکیسیان رفت شرایط برای انتخاب پاشینیان بعنوان نخست وزیر فراهم شد ساحلی اسرار آمیزی به نام "کاسپ" در انگلستان +تصاویر غول‌های خودرو سازی در نمایشگاه اتومبیل پکن 2018 حضور نخستین بانوی وزنه بردار تاریخ ایران روی تخته مسابقات بین المللی + عکس عکس/ «الهام چرخنده» در بین شرکت کنندگان دیدار امروز با رهبر معظم انقلاب واژگونی مینی بوس در محور فسا - داراب/2 نفر فوت و 12 نفر مصدوم شدند مجوز استقرار سرورهای تلگرام در ایران لغو شد مکرون: ترامپ به نظر علاقه‌ای به حفظ برجام ندارد ناگفته‌های تکان دهنده درباره شکنجه وحشتناک سه کودک ماهشهری هواشناسی برای استان بوشهر احتمال آبگرفتگی معابر پیش بینی کرد کتک زدن یک معلم توسط والدین دانش آموز+عکس عکس: بازیگر معروف در دیدار قاریان قرآن با رهبر انقلاب اجرای طرح ترافیک جدید از 15 اردیبهشت اول مه نخست وزیر جدید ارمنستان تعیین می‌شود خودکشی دانش آموز تربت حیدریه ارتباطی به مدرسه نداشته است عناوین روزنامه‌های سیاسی 6 اردیبهشت 97/ اروپا زانو زد +تصاویر شمخانی: نگذاریم کشورهای ثالث بر روابط ایران و پاکستان تاثیر منفی داشته باشند دیدار شرکت‌کنندگان در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر معظم انقلاب ظریف: برقراری آتش‌بس در سوریه اولویت اصلی است ناتو می‌تواند به تامین امنیت انتخابات افغانستان کمک کند تلگرام کند می‌شود

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me