تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:دسته بندی نشده
کد خبر:15675164
۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۰۱:۱۷

از «مفت بازی» بیزاریم …

وحيد جعفري

 رسول خادم به نمايندگي از خانواده بزرگ كشتي با ارسال نامه به اعضاي محترم شوراي امنيت ملي از آنها درخواست كرد با ورود تيم ديپلماسي كشور در برابر مناسبات امريكايي – صهيونيستي كميته بين‌المللي المپيك، مانع از محروميت كشتي گيران و تعليق كشتي ايران شوند.

خادم در بخشي از اين نامه با اشاره به اينكه تلاش‌ها و تقاضاي كمك خانواده بزرگ كشتي در چهارماه گذشته و به ويژه دوماه اخير براي حل اين مشكل به نتيجه‌اي نرسيده است از اعضاي محترم شوراي امنيت ملي خواست تا با توجه به كارنامه مديريتي كميته بين‌المللي المپيك در چشم بستن در برابر مواضع سياسي كشورهاي دنيا و برخوردهاي دوگانه اين نهاد كه نشان‌دهنده مناسبات ديپلماتيك در درون كميته بين‌المللي المپيك است با ورود تيم‌هاي ديپلماسي واجد شرايط براي مذاكره با كميته بين‌المللي المپيك، در اين زمينه از ورزش ملي كشور دفاع شود.

خادم در ادامه اين نامه با اشاره به اينكه رقابت‌هاي جهاني كشتي از تيرماه آغاز مي‌شود و زمان بسيار محدود و فعاليت ديپلماتيك كاري زمان‌بر است و قهرمانان ملي در صف اول ميدان پرچمدار دفاع از آبرو و عزت ايران هستند، خواستار دستور اقدام عاجل در اين زمينه شد.

 

متن نامه ارسالي به شرح زير است:

اعضاي محترم شوراي عالي امنيت ملي

با سلام

نزديك به چهار ماه است كه ورزش ملي كشور، كشتي، در مواجهه با مناسبات حاكم بر «كميته بين‌المللي المپيك»، دچار مساله و مشكل جديدي شده كه پيش از اين، مواجه نبود. مطمئن هستم كه درجريان مساله افزايش محروميت‌هاي قهرمانان ملي كشتي در مواجهه با نمايندگان رژيم صهيونيستي هستيد؛ موضوعي كه فراتر از محروميت قهرمانان ملي اين رشته، كه پرچم‌دار كسب افتخار و آبروي ملي در ميادين بزرگ المپيك و جهاني براي كشور بوده و هستند، كشتي كشور را نيز با خطر تعليق مواجه ساخته است.

پس از تلاش خاموش براي متوجه ساختن دوستاني كه مسوولان اصلي پيگيري اين مساله هستند و گريز ايشان از انجام پيگيري‌هاي جدي و لازم، به ناچار حدود دوماه است كه خانواده بزرگ كشتي ايران، براي حمايت از قهرمانان ملي كشتي كشور، به طور مستقيم از شما رجال محترم سياسي، كه تصميم‌گيران اصلي درباره مواضع سياسي و فعاليت‌هاي ديپلماتيك كشور در عرصه بين‌المللي هستيد، تقاضاي كمك نموده‌اند. درخواست خانواده بزرگ كشتي ايران اين است كه به دستگاه ديپلماسي كشور ابلاغ كنيد تا براي حمايت از قهرمانان ملي كشتي و به طور كلي ورزش ايران، دربرابر مناسبات امريكايي- اسراييلي «كميته بين‌المللي المپيك»، كه مردم عزيز كشورمان را از كسب افتخارات ملي توسط قهرمانان نام‌آورشان محروم‌ مي‌كند، با ورود تيم‌هاي ديپلماسي واجد شرايط به كميته ياد شده، دفاع شود. لازم به توضيح مي‌داند، در كارنامه مديريتي «كميته بين‌المللي المپيك»، ده‌ها مصداق از چشم بستن در برابر مواضع سياسي كشورهاي دنيا وجود دارد. دربرابر اين چشم پوشي‌ها، مثال‌هاي متعددي نيز از اختصاص جرايم و محروميت‌هاي مختلف در قبال رفتارهاي سياسي ورزشكاران به چشم مي‌خورد. اين برخوردهاي دوگانه از سوي اين نهاد بين‌المللي، نشان از آن دارد كه مناسبات ديپلماتيك دردرون كميته بين‌المللي المپيك، كاربرد جدي داشته و مي‌تواند در سرنوشت قهرمانان ملي ما، در مواجهه با سياست‌هاي جديد آن، به‌شدت موثر باشد. رجال محترم سياسي، قهرمانان ملي ما از شكست دربرابر حريفان هراسي ندارند، ما از «مفت بازي» بيزاريم... عدم حمايت ديپلماتيك از قهرمانان ملي دربرابر سياست‌هاي جديد كميته بين‌المللي المپيك، مصداق بارز مواضعي نادرست است. از تيرماه تا آبان ماه سال جاري، قهرمانان ملي كشتي ايران مي‌بايد در هشت مسابقه جهاني شركت كنند. در تك‌تك اين مسابقات، خطر محروميت‌هايي كه ذكر شد، كشتي گيران تيم‌هاي ملي و به طور كلي كشتي كشور را تهديد مي‌كند. زمان بسيار محدود است و فعاليت ديپلماتيك كاري است كه نياز به زمان دارد. متاسفانه عدم دغدغه مديراني كه بايد در اين مدت پيگير اين مساله مهم و حياتي ورزش ملي كشور مي‌بودند، و شايد دغدغه «معاش سياسي» از سوي ايشان، چهارماه زمان را از ما گرفت. گمان نمي‌شود «سكوت» و «سكون» پاسخي مناسب براي درخواست منطقي و كاملا كاربردي قهرمانان ملي كشور باشد. به ياد داشته باشيم، در ميادين مبارزه ورزشي، قهرمانان ملي ما، در صف اول ميدان، پرچمدار دفاع از آبرو و عزت ايران هستند؛ عزت و آبرويي كه براي مردم ما بسيار ارزشمند است و در شرايط اجتماعي و اقتصادي موجود، بيش از گذشته بدان دلخوشند و با افتخارات و غرور ملي آن زندگي مي‌كنند... منتظر اقدام عاجل و اجرايي شما در حمايت از قهرمانان ملي كشور هستيم.

این خبر را به اشتراک بگذارید


استفاده از ظرفیت «غنا» برای اشتغالزایی متخصصان همدان بازنده انتخابات ریاست‌جمهوری پاراگوئه خواستار بازشماری آراء شد وزیر بهداشت وارد البرز شد 114 واحد صنعتی و خدماتی استان تهران به سیستم پایش لحظه‌ای تجهیز شده‌اند توسعه 400 هکتار باغات دیم و گیاهان دارویی در اراضی شیب دار خرم آباد وزیرعلوم جرات دخالت در مسائل دانشگاه تهران را ندارد نحوه ارائه نمره آزمون زبان دوره دکتری دانشگاه آزاد ابلاغ شد لرستان|هشدار آب منطقه‌ای به منطقه ممنوعه‌شدن دلفان؛ محصولات آب‌دوست کشت نشود سازمان حمایت مجوز گرانی لوازم‌خانگی صادر نکرده است سرپرستی کودکان آزار دیده ماهشهری توسط فرماندار و استاندار خوزستان روحانی خطاب به امریکا: شما جیره خوار دیگران هستید تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور خط تولید فولکس قورباغه‌ای داعش سوژه جذابی برای فیلمسازی است رجبی: زمانی جریمه خودش را بدهد/ با شفر تمدید کنند اما نه مثل کی‌روش لیگ nba| سیکسرز و وریرز صعود کردند/ بوستون از سد میلواکی گذشت خالد القدومی: درحال بررسی پاسخ به ترور البطش هستیم جزئیات تیراندازی در حوالی پالایشگاه بهبهان 77 پروژه سلامت از سال گذشته در لارستان در حال اجراست همایش پیاده روی کارکنان مجموعه علوم پزشکی به مناسبت هفته سلامت اعزام تیم‌های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی ودرمانی رایگان به منطقه عشایر نشین بادامستان بارز تحقق پوشش همگانی سلامت با اجرای 15 برنامه و 10 پروژه پشتیبان در چهارمحال و بختیاری چهره مراکز بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری با اجرای برنامه تحول نظام سلامت متحول شد استفاده از مشوق‌های افزایش جمعیت در 55 درصد کشورهای جهان/ در آلمان سالانه 25 میلیارد دلار برای حمایت از خانواده و فرزندآوری هزینه می‌شود حکیمی‌پور: بعضی اعضای شورا برای تلگرام بیشتر از تهران کار می‌کنند اظهارنظر ناطق‌نوری در مورد رفع حصر تکذیب شد پیشنهاد جنجالی به یک تیم در لیگ یک هنیه: راهپیمایی بازگشت به کرانه باختری و خارج از فلسطین نیز کشیده خواهد شد نامه سازمان بازرسی کل کشور به کمیسیون اصل نود در خصوص تراریخته‌ها فراخوان بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اعلام شد گزارش از تالار شیشه ای/ شاخص بورس 219 واحد رشد کرد حضور دانشجویان در محیط دانشگاه موجب پویایی این مجموعه آموزشی است سه پرسپولیسی سپید رود بر علیه تیم برانکو حمله هوایی جنگنده‌های عربستان به صنعا/پایتخت یمن در چندین نوبت بمباران شد 720 دستگاه چرخ خیاطی متوقف شد کابوس سونامی جدایی در کشور/چالش کوتاه شدن عمر زندگی مشترک! مومیایی‌ها چگونه رازگشایی می‌شوند؟ + تصاویر تصویب لایحه ضدسوری جدید در مجلس نمایندگان آمریکا سارق قطعات خودرو به دام افتاد دولت باید دنباله رو دغدغه مقام معظم رهبری پیرامون اشتغال جوانان باشد در کربلا پیروزی خون بر شمشیر را دیدم فشار امروز به ایران، از جنگ فردا جلوگیری می‌کند مصر برای اعزام نیرو به سوریه در قالب ائتلاف موسوم به «اسلامی» اعلام آمادگی کرد رویای آشپزهای چینی با ورود ربات‌ها به پایان می‌رسد؟ / طبخ غذای سنتی «ووک هی» توسط ماشین‌های صنعتی روایتی از خفت آمریکا در عملیات «پنجه عقاب» آخرین وضعیت آماده‌سازی نمایشگاه کتاب «ارواح ملموسی» که تا امروز باقی مانده‌اند وحشی‌گری ائتلاف سعودی در یمن صدای سازمان ملل را درآورد برگزاری همایش «کی می‌توانیم ازدواج کنیم» در همدان ضرورت ایجاد مرکز مطالعه و پژوهش ویژه کودکان و نوجوانان
تصویر جنجالی مسی؛ اعجوبه 6 انگشتی است؟ + عکس جزئیات شکنجه 3 کودک در ماهشهر با چکش و میله داغ / شکستگی بدن و دندان‌ها / پدر بازداشت شد +عکس و فیلم واکنش‌ها به ماجرای مومیایی منسوب به رضاخان خبر فوت "حمید بقایی" تکذیب شد نامادری شکنجه گر در ماهشهر به دام افتاد چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (673) کودک آزاری دلخراش در ماهشهر/ تشریح وضعیت 3 کودکی که شکنجه شدند/ بازداشت پدر کودکان خلاصه بازی لیورپول و آ اس رم در 4 اردیبهشت 97 +فیلم یک جسد و چند نشانه؛ آیا مومیایی کشف شده در نزدیکی حرم حضرت عبدالعظیم، رضا شاه است؟ (+فیلم) برخورد دو دستگاه خاور 4 کشته و مصدوم برجای گذاشت حزب الله عراق: ترور "الصماد" سرآغاز مرحله جدیدی در مقابله با عربستان است تصاویر تلخ از نجات کودکان آزار دیده در ماهشهر بیانیه رضا پهلوی درباره مومیایی منتسب به رضاشاه مراسم افتتاح تبریز 2018 با حضور رئیس جمهوری/ تصاویر کنایه ظریف به نیکی هیلی: آن لوگوی پفک پنیری بود نه موشک! ترامپ برجام را با تعلل مواجه کند، خویشتن‌داری نمی‌کنیم طرح چهار مرحله‌ای ماکرون برای توافق هسته‌ای خبرنگار اصلاح‌طلب هتاک دستگیر شد خبرنگار هتاک حین فرار از کشور بازداشت شد عکس‌نوشت| نقشه‌ماهواه‌ای می‌گوید؛ مومیایی، رضاشاه است! حزب الله: "الصماد" مردی استثنائی بود که با شدیدترین تجاوز در منطقه مقابله کرد دیدارهای امروز ظریف در نیویورک تیغ در نان سنگک! گزارش تصویری از افتتاحیه رویداد تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور حسن زاده: سرمربی تیم همسایه، داور بازی‌های ما را انتخاب می‌کند! / نکونام نمک خورد، اما نمکدان شکست نامادری سنگدل در ماهشهر دستگیر شد نقشه ماهواه‌ای می‌گوید: مومیایی رضاخان است؟ +عکس تخریب 171 مورد ساخت وساز غیرمجاز سخنگوی سپاه شهادت" صالح علی الصماد" را به عموم مردم یمن تبریک و تسلیت گفت تشکیل کارگروه "مقابله با خشکسالی" در دولت تشکیل کارگروه "مقابله با خشکسالی" در دولت اعتراض دانشجو معلمان گرگان به کیفیت پایین غذا +عکس و فیلم شایعه فوت بقایی تکذیب شد «مومیایی» منسوب به رضا شاه شیادی است +عکس تشییع پیکر آیت الله حبیب الله مهمان نواز خبرنگار هتاک بازداشت شد تیم راگبی ایران قطر را با اقتدار شکست داد رونمایی از گواهی ثبت جهانی فرش و گبه فارس 4 کشته و مصدوم در برخورد 2 خاور فراگیر شدن فرهنگ انتظار مستلزم توجه جدی به تمام ابعاد زندگی امام عصر عجل ا … تعالی فرجه است بیانیه 246 نماینده مجلس در حمایت از سپاه پشت پرده شکایت خسرو حیدری از استقلال زنگنه: اگر کار "غیر قانونی" انجام می‌دهم خیانت کارم! مظنون حادثه دیروز کانادا دستگیر شد آیین رونمایی از کتاب رویای آمریکایی نخست‌وزیر ارمنستان استعفا داد تشکیل کارگروه "مقابله با خشکسالی" در دولت جزئیات شکنجه 3 کودک در ماهشهر با چکش و میله داغ / شکستگی بدن و دندان‌ها / پدر بازداشت شد (+عکس و فیلم لحظه نجات کودکان) خبرنگار هتاک به ساحت رضوی دستگیر شد پیدا شدن جسد تکه تکه یک زن در سطل آشغالی

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me