تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:دانا
دسته:استان ها()
کد خبر:15684074
۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۱۲:۰۱

سردرگمی مردم الیگودرز درمعابر بی نام و نشان مسکن مهر +تصاویر

مسکن‌های مهر الیگودرز بعد از گذشت حدود 10 سال دارای مشکلات زیادی که نارضایتی ساکنین آن را بدنبال داشته و علت اصلی این مشکلات را عدم تحقق وکم توجهی مسئولین می‌دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هیجار ،سال 86 کلنگ مسکن مهر شهرستان الیگودرز به زمین زده شد تا هزار و250 خانواراز مردم این شهرستان صاحب‌خانه شوند پروژه ای که  بیشتر اقشار مستضعف و متوسط  شهرستان پس از سال‌ها با هزینه کم صاحب‌خانه شوند.

اما پس از گذشت بیش از 10سال  هنوز ساکنین مسکن های مهر الیگودرز مشکلات زیادی داشته  وبنا بر صحبت های ساکنین این منطقه  گویا  اصلا مسکن های مهر جزء شهر بحساب نمی آید.

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

 

مردمی که فریادرسی ندارد/ فضای سنگی وخاکی  در مسکن های مهر 

احمد آذرشب یکی از ساکنین مسکن مهر الیگودرز در این باره گفت: مسکن مهر الیگودرز مساوی با هزاران مشکل است که از جمله می توان به عدم نامگذاری معابر تا عدم کیفیت مصالح و.... اشاره کرد.

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

وی ادامه داد: وضعیت آسفالت ،بهداشت وخدمات شهرداری در این منطقه  بسیار ضعیف است ودر مسکن های مهر الیگودرز بجای فضای سبز فضای سنگی وخاکی وجود دارد و هیچکس فریاد رس نیست.

این شهروند الیگودرز بیان داشت: چندین بار از شورای شهر و شهرداری درخواست داشتیم وجلساتی در این منطقه با حضور این افراد برگزار شده ولی متاسفانه صحبت ها و تصمیمات آنها تنها کاغذی بوده و حتی مسئولین اجرایی استانی وشهرستان نیز تنها وعده  می دهند و هیچ اقدامی انجام نداده اند.

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

 

این فرهنگی شهرستان الیگودرز اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات مسکن عدم وجود مسیر تاکسی در این منطقه است حدود 2سال بنا بر وعده مسئولین باید مدرسه ای در این منطقه  احداث شود ولی هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

آذرشب اضافه کرد: همچنین با توجه به اینکه مسکن های مهر در نزدیک خط کمربندی شمالی  جاده الیگودرز به اصفهان قرار گرفته است  ورود وخروج ساکنین و مخصوصا دانش آموزان به مسکن مهر بسیار مشکل است و متاسفانه شاهد  حوادث تلخ با عبور دانش آموزان از خط کمربندی بوده ایم نصب پل هوایی حداقل خواسته اصلی و چندین ساله ساکنین این منطقه ولی گوش شنوایی در کار نیست.

 

از چاله مستاجری به چاه مسکن مهر 

علی پوری از کارگران بیکار ساختمانی و ساکنین مسکن های مهرالیگودرز گفت: بسیاری از ساکنین برای اینکه از مستاجری واجاره بهاء سنگین  نجات پیدا کنند مسکن های مهر را انتخاب کرده اند ولی در یک کلام از چاله به چاه افتاده اند.

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

وی ادامه داد: هیچکدام از معابر مسکن مهرنامگذاری نشده و وضعیت روشنایی این منطقه بسیار نامطلوب است متاسفانه عدم نظارت بر ساخت وساز مصالح بکار رفته در مسکن های مهر الیگودرز ، وجود زباله های ساختمانی ،عدم وسایل بازی برای کودکان و..... از مشکلات اهالی این منطقه است.

این شهروند اضافه کرد: شهرداری بجای حذف نام شهدا و حتی چند اسمی نمودن معابر سطح شهراقدام به  نامگذاری معابر مسکن های مهر الیگودرز نمایند بسیاری از شهدا ومفاخز الیگودرز هستند که هیچ نام ونشانی از آنها در شهر نیست ما افتخار می کنیم که معابر این منطقه با نام شهدای دوران دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم نامگذاری شود.

 

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

 

معابر بی نام ونشان مسکن های مهر الیگودرز 

ولی جمشیدی از کسبه های مسکن های مهر الیگودرز که بیش از 7سال در این منطقه ساکن و  برای تمامی تهالی شناخته شده است که در این باره گفت: امسال بسیاری از بستگان ما از مکانهای دور و نزدیک برای عید دیدنی به محل زندگی ما مراجعه کردند که به دلیل بی نام ونشان  بودن معابر مجبوی شدم بیش از 800متر پیاده روی نموده پیاده روی نموده تا به  میدان دانشگاه  برسم وسپس آنها را راهنمایی کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه مسئولین پس از حضور در این محل  تنها چند عکس گرفته وجلسه ای برگزار نموده و وعده و شعار می دهند   گویا این منطقه جزء شهر  الیگودرز بحساب نمی آید با وجود اینکه بسیاری از کارمندان ادارات ،فرهنگیان و.... در این منطقه ساکن ولی اصلا توجهی نمی شود به مشکلات این اهالی توجهی نمی شود.

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

این شهروند الیگودرزی اظهار داشت: از آخرین منزل مسکن مهر تا میدان دانشگاه چندین کیلومتر فاصله است اگر حادثه ای برای یکی از ساکنین پیش بیاید وبا اورژانس تماس گرفته شود  بدلیل معابر بی نام ونشان قطعا درکارکنان اورژانس در معابر سردرگم خواهند بود واهالی این منطقه  ناچار برای چنین مواردی  میدان دانشگاه را محل توقف اورژانس قرار بدهند وخود پس ازطی مسافتی و  مراجعه به این مکان اورژانس را به درب منزل هدایت کنند نامگذاری حداقل خواسته ساکنین است.

وی بیان کرد: متاسفانه هنوز بین شهرداری و مسکن وشهرسازی شهرستان کشمکش هایی در خصوص مسکن مهر وجود داشته   و هر کدام  نیز قانون خود را داشته و متاسفانه اهالی این منطقه از خدمات همچنان بلاتکلیف مانده اند .

جمشیدی بیان کرد: بیشتر اقشار ضعیف ومتوسط  در مسکن های مهر الیگودرز ساکن هستند وحتی قبلا مغازها برای خرید ساکنین وجود نداشت ولی چندین غرفه در این مسکن های مهر نصب شد مسئولین بهتر که در این خصوص اقدام انجام دهند .

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

آبگرفتگی در معابر مسکن مهر الیگودرز

میلاد کرمزاده  نیزیکی از ساکنین وکسبه مسکن مهر الیگودرز در این باره گفت: وضعیت نظافت معابر در این منطقه  بسیار نامناسب است  در حالی که بعنوان یک کاسب سالیانه یک میلیون و 800هزار عوارض به شهرداری پرداخت می نمایم ولی خدماتی به این منطقه ارائه نمی شود .

مسکن مهر الیگودرز،عکس،تصویر،مشکلات مسکن مهر الیگودرز،مردم الیگودرز،الیگودرز

 

وی ادامه داد: متاسفانه وضعیت آبگرفتگی معابر در مسکن های مهر بسیار مشکل است و هیچ اقدامی نمی شود و و حدود چند هزارنفرساکن این منطقه با مشکلات زیادی دسته وپنجه نرم می کنند.

 

انتهای پیام/

#سردرگمی مردم الیگودرز درمعابر بی نام و نشان مسکن مهر #عکس #تصویر #مسکن مهر الیگودرز
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


مقام ارشد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران به تعهدهای خود پایبند است آمادگی شورای اسلامی شهر اصفهان برای همکاری با مسئولان در کاهش مصرف آب بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بخش خبری 20: 30 مورخ 3 اردیبهشت ماه 97 + فیلم اجرای طرح پیشگیری از بیماری‌های واگیر دار در مناطق زلزله زده استان کشف کالای قاچاق میلیاردی در فسا تیرانداز فارس قهرمان مسابقات آزاد کشور به فکری گفتم با این تیم می‌خواهید لیگ برتری شوید؟ ظریف: آمریکا ماده 36 برجام را رسما نقض کرده است /اروپایی‌ها بدانند حفظ ایران در برجام مهم است رفع افسردگی و کبد چرب با مصرف روزانه این میوه ایران، اولین میهمان روسیه در جام جهانی 2018 خواهد بود درگیری در تمرین سپاهان؛ اعتراض شدید هواداران نسبت به عملکرد بازیکنان ناظم‌الشریعه: قصد داریم در تیم ملی «ب» پشتوانه‌سازی کنیم کشت چغندرقند پائیزه بحران آب را مدیریت می‌کند والیبال نشسته ایران در برابر امریکا پیروز شد توفان سبزوار را درنوردید واکنش باشگاه سپیدرود رشت به اظهارات علی کریمی کلانتری: کسی باور نمی‌کرد، تا روزهای اخر مدعی باشیم حسن عباسی: بی‌عرضگی مسئولان؛ تهدید اصلی ملت! تبریز| سرمربی والیبال نشسته آمریکا: میزبانی بسیار خوبی از ایرانی‌ها دیدیم آلمان: گروه هفت به دنبال راه‌هایی برای حفظ برجام است الحوثی: جنایات طرف‌های متجاوز بی پاسخ نخواهد ماند پیشنهاد آخوندی به مناسبت روز معمار تعقیب قضایی خبرنگار توهین‌کننده به مقدسات حمایت خانه سینما از مجرم امنیتی! (اخبار ادبی و هنری) حمایت خانه سینما از مجرم امنیتی! (اخبار ادبی و هنری) روایت یک نویسنده از سرقت ادبی «اصغر فرهادی» (اخبار ادبی و هنری) جابری‌انصاری با بشار اسد دیدار کرد قدرت‌های سیاسی مانع توقف جنگ و کمک‌رسانی به مردم یمن شده‌اند برگزاری اجلاس فرماندهان دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند با حضور 35 کشور جهان در تهران دیدار فرمانده کل سپاه و ارتش و تاکید بر همدلی و هم‌افزایی در انجام ماموریت‌های محوله رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس‌جمهور رحلت آیت‌الله مهمان‌نواز را تسلیت گفتند اجرای عدالت اندیشه‌ورزی عادلانه را می‌طلبد (پای درس علی (ع)) علوی، سال 95: مدیر دو تابعیتی نداریم/نوبخت، دیروز: تقریبا دیگر مدیردو تابعیتی نداریم! هدیه به خوانندگان آمار اختصاص دلار 4200 تومانی و سایر ارزها پرداخت تسهیلات به طرح‌های استارتاپ در هرمزگان بازداشت عضو شورای شهر مشهد واکنش وزیر ارتباطات به یک مصوبه درباره صدا و سیما بیانیه شورای عالی سیاسی یمن درباره شهادت صالح الصماد 19 واحد صنفی متخلف در شفت پلمپ شد سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصاد ورزشی باید افزایش یابد جامعه باید پذیرای ظرفیت و تخصص بانوان باشد عربستان و آمریکا را مسئول شهادت الصماد می‌دانیم/ این جنایت بی‌پاسخ نخواهد ماند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد کولایی: فرصت دوران اوباما را از دست دادیم/برجام می‌توانست چهره ایران در دنیا را تغییر دهد
نامه سرگشاده رحیمی به احمدی‌نژاد کشف مومیایی جسد رضاشاه در شهر ری؟ مستند دوما، دور اما نزدیک بارش ماهی از آسمان گلپایگان+فیلم "محمود عباس" محکم ایستاد محلی که جسد منسوب به رضاشاه کشف شد/عکس واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی علیه «خبرنگار هتاک» بچه فیل زیر گنبد کبود به خاطره‌ها پیوست قیمت طلا، دلار و سکه 3 اردیبهشت 97 کشف یک مومیایی در شهر ری؛ شاید متعلق به رضا شاه باشد کشف یک مومیایی در شهرری؛ احتمال دارد جنازه رضا شاه باشد / آستان حضرت عبدالعظیم تکذیب کرد پرنده 8 میلیون دلاری! +فیلم نتیجه انتخابات ریاست جمهوری پاراگوئه واقعیت ماجرای دستمزد 5 میلیاردی بازیگران پایتخت! +عکس پلیس افتخاری در کرمان به شهادت رسید تیپ خاص "مریلا زارعی" در فستیوال جهانی/عکس واریز اشتباه 35 میلیارد دلار به یک حساب! احتمال بارش برف در برخی استان‌های کشور وام 100 میلیونی با قسط 900 هزار تومانی در راه است خودرو شخصی مدیرعامل ایران خودرو چیست؟ آیت الله جنتی درگذشت آیت الله مهمان نواز را تسلیت گفت خبر جزئیات کشف جنازه مومیایی در اطراف حرم شاه‌عبدالعظیم الفرار مستند/ «دوما»؛ دور، اما نزدیک واریز سود سهام عدالت مشمولان هفته آینده پایان می‌یابد قطع روند گل‌ها و پاس گل‌های علیرضا مقابل کی‌روش؛ / ناکامی دوباره جهانبش و آلکمار در قهرمانی سپاه از ناملایمات نرنجد، نیروی انتظامی عقب‌نشینی نکند/ مأموریت معاون اول قوه قضائیه برای تهیه طرح تأمین امنیت اقتصادی الدحیل 6-1 الغرافه؛ یاران طارمی در جام حذفی قطر تحقیر شدند سکه بازهم ارزان شد/ قیمت سکه امروز 3 اردیبهشت 97 تظاهرات در ارمنستان همچنان ادامه دارد چرا کره شمالی تصمیم به مذاکره گرفته؟ آخرین مهلت برای ثبت‌نام متقاضیان طرح ترافیک اعلام شد عکس/ بزرگترین اجلاس نظامی تاریخ ایران «آیونس» و ائتلاف نظامی در اقیانوس هند حضور صدها تن با لباس نظامی در تظاهرات ضد دولتی ارمنستان کشف جنازه مومیایی در شهرری؛ شاید متعلق به رضاشاه باشد ناکامی دوباره جهانبش و آلکمار در قهرمانی برداشت باقلا در 300 هکتار از اراضی شهرستان پلدختر کشف جسد مومیایی رضاخان در شهرری؟ مراسم تشییع جنازه مادر بوش با حضور کلینتون و اوباما + تصاویر جزئیات حادثه کودک آزاری در بندر ماهشهر واقعیت ماجرای دستمزد 5 میلیاردی بازیگران پایتخت! +عکس الفرار واکنش عجیب بی بی سی به شب آشفته شاه عربستان +فیلم طرح/ 10 روز تا نیمه شعبان دستمزد نجومی بازیگران «پایتخت» تکذیب شد کشف مومیایی منتسب به رضا شاه شایعه پیداشدن جنازه رضاشاه در شهر ری! تظاهرات، نخست‌وزیر ارمنستان را ناچار به استعفا کرد

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me