تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:سیاسی()
کد خبر:16918672
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۲:۲۶

تدابیر رهبر انقلاب مهمترین مولفه در خنثی کردن ترفندهای غرب

امروز نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه چند مولفه قدرت برقرار است که از میان آنها می‌توان به پشتیبانی مردم مومن متدین و انقلابی وبرخورداری از رهبری شجاع، مدیر، مدبراشاره کرد. مقام معظم رهبری فردی است که همواره در خط مقدم مقاومت در برابر استکبار جهانی قرار داشته از این رو می‌توان گفت با توجه به نوع تدبیر و مدیریت مقام معظم رهبری ایشان خود یکی از مولفه‌های قدرت در جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌روند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباس نصیری فرد عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ویژگی های تاثیر گذار رهبر انقلاب در افزایش قدرت راهبردی ایران در منطقه وجهان به خبرنگار قدس آنلاین گفت: با توجه به وضعیتی که امروز بر جهان حاکم است باید نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی را در سه دهه اخیر از منظرهای مختلفی مورد بحث و بررسی قرار داد چرا که جمهوری اسلامی ایران نقش ژئوپولوتیکی ویژه ای در جهان و بخصوص در منطقه ایفا کرده است. یقینا در صورتی که با این وجوه به مدیریت کلان رهبر فرزانه انقلاب بپردازیم متوجه تفاوت وسطح اتفاقاتی که در منطقه افتاده و منجر به افزایش قدرت چشمگیر ایران در منطقه خاورمیانه وغرب آسیا شده است می شویم.

وی با اشاره به ترفندهای غرب در حذف جمهوری اسلامی ایران تدابیر رهبری را مهمترین مولفه خنثی نمودن توطئه ها خوانده و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در طی چهار دهه پیش همواره از سوی قدرتهای غربی تحت تحریم قرار داشته و آمریکا و اروپا به دنبال منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران بوده اند که این موضوع در سالهای اخیر با گستاخی بالایی حتی به صحبت کردن از حذف جمهوری اسلامی ایران نیز کشیده است. از این رو می توان با توجه به استراتژی ها و راهبردهای مورد نظر دنیای غرب که حذف جمهوری اسلامی ایران را دنبال می کند دریافت که مقام معظم  رهبری در برتری دادن ایران در منطقه وجهان چه تاثیر ویژه ای داشته اند. نصیری فرد تصریح کرد: هر چند برخی از دولتهای روی کار آمده در ایران نیز با دنبال کردن سیاست های خاص خود خواهان نزدیکی به غرب بوده اند اما درکل مدیریت راهبردی وکلان رهبر انقلاب اسلامی مانع از استیلای غرب بر نظام وملت مسلمان ایران شده است.

عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: بعد از گذشت سومین دهه از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره این تئوری را دنبال می کردند و به آن خوش بودند که براساس تحلیل های سیاسی اصولا عمر انقلاب ها بیش از ۳۵ سال نیست از این رو آنها منتظر سرنگونی نظام اسلامی بودند اما با ورود انقلاب به چهلمین سال از عمر پیروزی مبارک خود تمام آنچه بافته بودند تبدیل به خیال خامی شد که تمام  تئوری های نظری کشورهای قدرتمند و برتر جهان را  در برابر جمهوری اسلامی ایران به هم ریخت. آنچه در این میان جالب توجه است و به زعم  دوست ودشمن در پیروزی و جایگاه جمهوری اسلامی ایران نقش ویژه ای دارد نقش راهبردی رهبر انقلاب اسلامی است که با حفظ آرمانها  و دستاوردها انقلاب را وارد چهلمین سال از پیروزی خود کرد.

وی با بیان حمایت مردم از رهبر معظم انقلاب بیان داشت: بی شک دشمنان به این موضوع واقف هستند که اصلی ترین پشتیبان انقلاب مردم هستند از این رو همواره به دنبال ایجاد تفرقه انگیزی وگسترش فاصله بین مردم و رهبر انقلاب بوده اند تا با ایجاد دو قطبی در جامعه بتوانند به اهداف ننگین خود دست یابند در حالی که تمامی این توطئه ها با تدابیر و بصیرت افزایی رهبر انقلاب در بین آحاد مردم و همچنین  ارتباط و علاقه قلبی مردم به رهبر خنثی شده است. عمل به بیانات رهبر انقلاب به دلیل تحلیل ها و پیش بینی های درست ایشان همانند عاقبت برجام و عدم اعتماد به آمریکا و بسیاری از مسائل موجب تفاوت ایشان در ذهن ونگاه مردم با سایر مسوولین کشورشده است. وی ادامه داد: خوشبختانه  مردم به این باور رسیده اند که آنچه رهبر معظم انقلاب اسلامی در خشت خام می بیند بسیاری در روز روشن در آیینه هم نمی توانند رویت کنند!

این استاد دانشگاه با تاکید بر حفظ راه و آرمانهای امام توسط رهبر انقلاب به قدس آنلاین گفت: اینکه مقام معظم رهبری به عنوان شخصی که از سال ۴۲ در جریان مبارزات انقلاب بوده و  یکی از طراحان اصلی انقلاب اسلامی به شمار می رفتند و در تمام امورات مختلف و جایگاه های مختلف حضور داشتند بیانگر آن است که ایشان کوله باری از تجربه داشته و از ویژگی های ایشان شاگردی حضرت امام خمینی (ره) به شمار می رود که به ایشان شایتگی وتوان بالای رهبری نظام اسلامی را بخشیده است. نصیری فرد تصریح کرد: مقام معظم رهبری در طی سه دهه گذشته به خوبی نشان داده اند که انقلاب را در همان مسیر و افق مورد نظر امام خمینی (ره) هدایت کرده اند وهیچ گاه اجازه نداده اند کشتی انقلاب از راه اصلی خود منحرف شود که این خصوصیت ایشان نیز یکی از نقاط قوت رهبری به شمار می رود که هرگز اجازه نداند انقلاب در آرمانها دستاوردها دچار انحراف شود.

وی در پایان با تاکید براینکه خود مقام معظم رهبری از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند افزود: براین اساس می توان گفت امروز نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه چند مولفه قدرت برقرار است که از میان آنها می توان به پشتیبانی مردم مومن متدین و انقلابی وبرخورداری از رهبری شجاع، مدیر، مدبراشاره کرد. مقام معظم رهبری فردی است که همواره در خط مقدم مقاومت در برابر استکبار جهانی قرار داشته از این رو می توان گفت با توجه به نوع تدبیر و مدیریت مقام معظم رهبری ایشان خود یکی از مولفه های  قدرت در جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند.

#حجت الاسلام عباس نصیری فرد #شورای عالی انقلاب فرهنگی #قدس آنلاین
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image


خرید جدید از پرسپولیس می‌رود برنامه تیم ملی تا بازی با اسپانیا اعلام شد افزایش قیمت مسکن در اردیبهشت طبیعی نبود/ نباید منتظر بازگشت قیمت مسکن باشیم بررسیِ نتایج تحقیقات «رابرت مولر» به درخواست وکیل ترامپ رحمانیان: قرار نیست توپ را به زمین هم پرت کنیم! اختیارات شرکت اتوبوسرانی به شهرداری تهران تفویض شود آزمایش موشک اسکندر هسته‌ای توسط روسیه صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس گوتزه و چالش انتخاب تیم! چگونه با کودک خود درد و دل کنیم؟ عکس لاکچری بازیگر محبوب «خط قرمز» در روسیه/عکس 5 درصد پیش‌فروش سکه در انحصار 50 نفر رونمایی از یک هتل عجیب و غریب! + تصاویر تشخیص فرسودگی شغلی با بزاق دهان! ایرانی‌ها؛ معنوی‌ترین مردم جهان ماجرای پیامک‌ها " بوی آشنا " می‌دهد آب دریاچه ارومیه پشت سدهاست/ طبیعت واکنش نشان می‌دهد عده‌ای به دلایل منافع شخصی هر ضربه‌ای به پیکره اسلام وارد می‌کنند دید و بازدید عید فطر اجرای طرح قرآنی «هفت آسمان» در حوزه علمیه خوزستان مقصری که هیچ‌گاه پاسخگو نیست! 7 بیماری هولناک که از طریق نیش پشه منتقل می‌شوند درخواست رئیس جمهور چین از آقای کیم کروز: ایران توان صعود به مرحله بعد را دارد 5 درصدپیش فروش سکه درانحصار 50 نفر/افزایش تا 100 میلیونی برخی خودروها همدان| سرگردانی بیماران کلیوی برای دریافت تخفیف دارو دختری شبیه به موجودات فضایی+عکس سوئیس یک - برزیل یک/سد سوئیسی‌ها مانع از شروع طوفانی سلسائو شد +فیلم اوقات شرعی بیست و هشتم خرداد شیراز + فیلم نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های استانی کی‌روش خطاب به وزیر ورزش: در این 36 سال سابقه مربیگری‌ام بازیکنانی به پایبندی تیم ملی ایران ندیده‌ام+ تصاویر کشف یک جسد غرق شده در رودخانه کرج نوع‌شناسی رفتار صادراتی بنگاه‌های صادرکننده در صنعت برق ایران اصل عدم تخصیص در نظام حقوق اساسی ایران با نگاهی به نظرها و رویه شورای نگهبان تأملی بر مبنا و رویکرد شورای نگهبان نسبت به صلاحیت‌های غیرمصرح ولی‌فقیه در قانون اساسی دو هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار به خانواده‌های بی‌درآمد اختصاص یافت بنزین در مصر 50 درصد گران شد گزارش لحظه به لحظه/ ایران صفر - آمریکا 2 بیرانوند: بعد از مسابقه از شدت خوشحالی گریه کردم مذاکره با ترامپ؟! اصلا فکرش را نکنید پس از رنو؛ پژوسیتروئن می‌خواهد در ایران بماند کی‌روش: سوپرمن نداریم/دریافتی ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است/هدف ما تحقق رویاهای ملت است جزئیات تشکیل وزارت آب واکنش مادر کوتینیو بعد از گلزنی فلیپه+عکس دفاع تمام قد کارشناس ایتالیایی از داوری فغانی یمن 160 نیروی ائتلاف سعودی را به اسارت گرفت قابل توجه والدین؛ دیگر نگران نمره ریاضی فرزندانتان نباشید+ تصاویر کادوی بسیار خاص دوخواهر که اشک پدر را درآورد +فیلم 32 داستان درباره جام‌جهانی را بشنوید
اولین کمک داور زن تاریخ جام‌های جهانی آیا مردم به کمپین #من_نمیخرم، می‌پیوندند؟ / طلا و خودرو و هر کالای گرانی را نمی‌خریم / کمپین #من_نمیخرم در حال «ترند» شدن است مراسم تشییع پیکر دکتر محمدامین قانعی راد، استاد برجسته جامعه شناسی در حال برگزاری است قیمت طلا و سکه امروز 27 خرداد 97 +جدول تشییع پیکر سید محمدامین قانعی راد جامعه شناس بلعیده شدن یک زن توسط یک مار + فیلم تجاوز گروهی به دختران جوان در ایرانشهر در خواست پلیس برای شناسایی متهم مار پیتون یک زن را خورد! +عکس آخرین جزییات پرونده تجاوز به 41 زن در ایرانشهر/ 4 متهم دستگیر شدند گزارش تصویری: مراسم تشییع دکتر قانعی راد در دانشکده علوم اجتماعی دانلود؛ برخورد قاطع علیرضا فغانی با تونی کروس در جریان بازی آلمان و مکزیک بازیکن مراکش ضربه مغزی شد؟ نزاع در «چهاردانگه» منجر به فوت جوان 20 ساله شد بازدید آنجلینا جولی از مرکز خلافت داعش کمپین نه به گرانی؛ با حضور علی کریمی و مهدی رحمتی! فیلم/برخورد قاطع فغانی، کروس را به عقب راند کرباسچی درباره امضای نامه مذاکره با امریکا: هدف، حل مشکلات کشور و حفظ کیان نظام است تجاوز به دختران ایرانشهر/ استقبال از افشاگری امام جمعه/ نماینده ایرانشهر: مردم احساس ناامنی اجتماعی می‌کنند/ فرماندار: اثبات تجاوز مستلزم آزمایشات و پیگیری‌های ویژه است/ ریش سفیدان و متنفذین استان با جدیت حادثه را پیگیری می‌کنند/ کاربران فضای مجازی: قربانیان تجاوز سکوت نکنند پشت صحنه گزارش فردوسی پور از گل ایران به مراکش + فیلم مدل موی عجیب و خاص نیمار در جام جهانی 2018+ عکس طلا و خودرو و هر کالای گرانی را نمی‌خریم/آیا مردم به کمپین علی کریمی، می‌پیوندند؟ برگزاری جلسه مهم درخصوص 4 بازار متلاطم/ 50 نفر مجموعاً 3.8 میلیون قطعه سکه خریده‌اند آیا معتمدین مردم، به این کمپین می‌پیوندند؟ / #تا_یک_ماه_طلا_و_خودرو_و_هر_کالای_گرانی_را_نمی‌خریم تجاوز به 41 دختر در ایرانشهر/ فرماندار: هنوز تعداد قربانیان قطعی نیست / عامل اصلی دستگیر شد خبرجنجالی فضای مجازی تکذیب شد/ جام جهانی داور زن ندارد گل و لای عملیات جستجوی مفقودان اشکورات را مختل کرد/ احتمال افزایش مفقودان سیل کمپین علی کریمی برای تحریم خودرو و طلا قیمت رسمی ارز 3 نرخی می‌شود؟ اختلال سایت ایران‌خودرو در آغاز پیش‌فروش تجاوز به 41 دختر در ایرانشهر قیمت دلار و نرخ ارز امروز 27 خرداد 97 +جدول مراسم تشییع پیکر استاد قانعی راد ماجرای ربودن و آزار دادن 41 دختر جوان در ایرانشهر چه بود؟! / تایید فاجعه بزرگ تصویب آیین نامه اجرایی نحوه پرداخت یارانه‌ها پیش بازی کاستاریکا - صربستان سردار وحیدی در گفتگو با تسنیم: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد/ اسرائیل هیچ‌گاه نمی‌تواند احساس امنیت کند لحظه گل ایران به مراکش در استودیو خندوانه (فیلم) دونالدترامپ تهدید به مرگ شد تجاوز به 41 دختر از زبان امام‌جمعه ایرانشهر+ فیلم امکان پخش نشدن بازی ایران و اسپانیا / 20 میلیون دلار نیاز است! مشکل عجیب فغانی در نیمه اول آلمان - مکزیک پاسخ ایران خودرو به یک سوال؛ چرا سایت فروش باز نمی‌شود؟ خسارات سیل در اشکورات رودسر - گیلان (عکس) فغانی نمره قبولی داوری را گرفت؟ دروغ 120 گیگ اینترنت رایگان عید فطر، مشترکان را عضو سرویس 200 هزار تومانی کرد/ دستور وزیر برای شناسایی منتشرکننده پیغام و مالباختگان فغانی در صدر رده بندی داوران جام/تمجید خبرنگار فاکس‌نیوز از داور ایرانی دستور صریح وزیر ارتباطات برای پیگیری پیام دروغ اینترنت رایگان نخستین نمایشگاه عکس گروهی پرنده‌نگری بختگان در شیراز برگزار می‌شود رهایی 3 متهم پرونده مه‌آفرید از اعدام

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me