تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:پارس
دسته:ورزشی()
کد خبر:16936016
۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۰:۲۴

برنامه ایران برای بازی با مراکش

یک روز تا روز سرنوشت برای تیم ملی ایران باقی مانده است.

یک روز تا روز سرنوشت برای تیم ملی ایران باقی مانده است. ایران فردا ساعت ۱۹:۳۰ در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف مراکش می‌رود. کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی ایران، دیدار با مراکش را مهم‌ترین بازی ایران در روسیه می‌داند. نتیجه‌ گرفتن در این دیدار می‌تواند ایران را به تاریخ‌سازی مقابل اسپانیا و پرتغال، دو غول فوتبال جهان، امیدوار کند. مهم‌ترین دغدغه کارلوس کی‌روش فردا انتخاب ترکیب اصلی است.

«کی‌روش در دو سال اخیر نشان داده در هر بازی می‌تواند حریف را غافلگیر کند و حدس‌ زدن ترکیب اصلی ایران کار ساده‌ای نیست. با وجود این می‌توان با توجه به بازی دوستانه تیم ملی مقابل ترکیه ولیتوانی وبررسی وضع اردوی تیم ملی پس از تمرین امروز در سن پترزبورگ، درباره ترکیب ایران در بازی با مراکش به جمع بندی برسد.

بیرانوند مرد شماره یک

کارلوس کی‌روش بر خلاف چهار سال پیش این‌بار درباره دروازه‌بان ابهامی ندارد. او دروازه‌بان خود را از ماه‌ها قبل انتخاب کرد. علیرضا بیرانوند قطعا شماره‌ یک ایران در بازی فردا خواهد بود.

انتخاب مشکل زوج دفاعی

در قلب دفاع خط‌ خوردن سیدجلال حسینی معادلات قبلی را به‌ هم زد. مرتضی پورعلی‌گنجی نفر اصلی این پست خواهد بود. از بین پژمان منتظری، مجید حسینی، روزبه چشمی و محمد خانزاده، یک بازیکن با پورعلی‌گنجی یک زوج تشکیل می‌دهد. ترکیب بازی با ترکیه و تمجید درخور ‌توجه کی‌روش از روزبه چشمی که او را مدرن‌ترین مدافع ۱۰ سال اخیر خواند، نشان می‌دهد باید منتظر زوج پورعلی‌گنجی – چشمی بود.

در دفاع راست هم احتمالا رامین رضاییان بازیکن ثابت ایران در بازی با مراکش خواهد بود. خط‌ خوردن وریا غفوری شانس رضاییان را بالا برد. پژمان منتظری و محمد خانزاده دیگر بازیکنانی هستند که توان بازی در پست دفاع راست را دارند. در دفاع چپ، اما‌ و‌ اگری وجود ندارد و میلاد محمدی بازیکن ثابت است. در صورتی‌ که برای میلاد مشکلی پیش بیاید، گزینه دوم حاج‌صفی است.

حاج صفی – ابراهیمی یا …

ایران فردا به احتمال زیاد با دو هافبک دفاعی بازی می‌کند. محرومیت سعید عزت‌اللهی در بازی نخست، کمی دست کی‌روش را بسته است. به احتمال فراوان، زوج احسان حاج‌صفی – امید ابراهیمی در میانه میدان قرار بگیرد. احتمال استفاده از زوج حاج‌صفی – شجاعی هم وجود دارد. در دو بازی بعدی با پایان محرومیت عزت‌اللهی شاید تغییراتی در این پست ایجاد شود.

دستان باز کارلوس

یکی از مشکلات کی‌روش این پست است. او چهار گزینه پیش‌روی خود می‌بیند؛ اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، کریم انصاری‌فرد و سامان قدوس٫ دژاگه با توجه به مصدومیت قبلی‌ خود، صد درصد آماده نیست. شجاعی و قدوس هم شاید گزینه‌های اول کی‌روش نباشند. به همین دلیل در چند بازی از انصاری‌فرد که یک مهاجم است، در این پست استفاده شد. دژاگه اگر از نظر بدنی مشکل نداشته باشد، در ترکیب بازی با مراکش قرار می‌گیرد.

جهانبخش مهره ثابت

چهره شاخص تیم ملی ایران در سمت راست خط میانی توپ می‌زند؛ علیرضا جهانبخش، آقای گل لیگ هلند. درباره ثابت‌ بازی‌کردن جهانبخش هیچ بحثی وجود ندارد. در سمت چپ هم گزینه اصلی مهدی طارمی است. با این‌ حال طارمی در بازی دوستانه با لیتوانی کمی آسیب دید و درباره رسیدنش به بازی فردا با مراکش کمی تردید وجود دارد. اگر مصدومیت طارمی جدی نباشد، او و جهانبخش دو هافبک کناری ایران در بازی با مراکش خواهند بود. وحید امیری، مهدی ترابی و سامان قدوس هم نفرات ذخیره این پست‌اند.

سردار تک مهاجم ایران

ایران با یک مهاجم بازی خواهد کرد و شانس سردار آزمون از رضا قوچان‌نژاد و کریم انصاری‌فرد کمی بیشتر است.

احتمالات و اتفاقات

برای بازی با مراکش می‌توان از بازی علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان حاج‌صفی و علیرضا جهانبخش صددرصد مطمئن بود. رامین رضاییان، روزبه چشمی، امید ابراهیمی و سردار آزمون هم به ترکیب اصلی خیلی نزدیک‌اند. مهدی طارمی و اشکان دژاگه اگر آسیب‌دیده نباشند، دیگر نفرات اصلی خواهند بود. پژمان منتظری، کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی نفراتی‌اند که در صورت تغییر در این ترکیب ۱۱نفره، بیشترین شانس را برای بازی دارند. کی‌روش در دیدارهای انتخابی به صورت مرتب ترکیب اصلی ایران را تغییر می‌داد و نشان داد که فقط به ۱۱ بازیکن اعتقاد ندارد. او عنوان کرد در آسیا فقط یک تیم می‌تواند ایران را شکست دهد و آن هم نفرات ذخیره تیم ملی‌اند. در فوتبال نباید از احتمالات و اتفاقات غافل بود امیدواریم مانند همیشه منتظر بهترین نمایش از یوزهای ایران باشیم.

مراکش تلفیقی از فوتبال آفریقا و اروپا

در مقابل تیم مراکش با بازیکنانی شاغل در لیگ های اروپا فوتبال را مبتنی بر قدرت بدنی وسپس تکنیک اروپایی بازی می کنند آنان هم اهمیت این بازی را می دانند شاگردان هرورنارد فرانسوی مانند بن عطیه ، زیخ و…. آگر آماده و سر حال باشند برای هر حریفی درد سر ساز خواهند بود.

آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به سن پترزبورگ

تیم ملی فوتبال ایران آخرین تمرین خود را پیش از سفر به سن پترزبورگ برگزار کرد.‌بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صبح دیروز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از سفر به سن پترزبورگ برگزار کردند.این تمرین از ساعت ۱۰:۴۵ در زمین کمپ باشگاه لوکوموتیو برگزار شد و ملی پوشان فوتبال ایران پیش از عزیمت به محل نخستین بازی خود در جام جهانی به تمرین پرداختند.‌بازیکنان تیم ملی پس از صرف ناهار، ساعت ۱۶ برای سفر به سن پترزبورگ عازم فرودگاه شدند.‌آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار برابر مراکش ساعت ۱۵:۳۰ امروزبرگزار می‌شود که بر اساس قوانین مسابقات ۱۵ دقیقه ابتدایی این تمرین به روی خبرنگاران باز است.نشست خبری سرمربی تیم ملی ایران هم امروز از ساعت ۱۵ آغاز می‌شود.

«چاکر» داور دیدار ایران و مراکش

«جونیت چاکر» داور مطرح ترکیه ای، قضاوت دیدار ایران و مراکش را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برعهده گرفت.‌دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و مراکش از گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۸، فرداشب در شهر

«سن پترزبورگ» برگزار می شود.بر این اساس، کمیته داوران فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) قضاوت این بازی را به چاکر ترکیه ای سپرد.‌این داور ۴۱ ساله، سابقه بارها قضاوت در دیدارهای مهم لیگ قهرمانان اروپا را دارد و در دو سال گذشته یکی از بهترین داوران اروپا بوده است.‌بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از امشب با دیدار روسیه میزبان برابر عربستان آغاز می شود.

عزت‌اللهی تنها محروم دور نخست

سعید عزت اللهی تنها بازیکنی است که در دور اول مرحله گروهی جام جهانی غایب خواهد بود.

به‌ گزارش آس، جام جهانی روسیه از امروز با دیدار کشور میزبان و عربستان آغاز می‌شود و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم فردا باید برابر مراکش به میدان برود.‌روزنامه‌ آس ‌اسپانیا نوشت: سعید عزت اللهی که به پوگبای ایرانی معروف است، تنها بازیکن حاضر در جام جهانی است که در دور نخست مرحله گروهی غایب است و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

اظهار نظر سرمربی مراکش درباره ایران

هرور رنارد سرمربی تیم مراکش به تمجید از کارلوس کی روش پرداخت.‌هرور رنارد سرمربی تیم مراکش در حالی باید تیمش را فردا برای دیدار با تیم ملی ایران آماده کند که روز قبل روبروی دوربین فیفا نشست و به سئوالات آنها پاسخ داد. رنارد با تمجید از تیم ملی و سرمربی ایران گفته است: بازی بسیار سختی برابر ایران خواهیم داشت و حریف قدرتمندی برای ما هستند و به هیچ عنوان آنهارا دست کم نمی گیریم.آنها از یک مربی مشهور و باتجربه بهره می برند که قدرتشان را بیش تر می کند.ما از قدرت دفاعی خوب ایران خبر داریم همینطور از خط حمله این تیم که مهره های خوبی دارد ما وایران هر دو به دنبال برد دراین بازی حساس هستیم .

حضور بیش از ۲۰ رهبر جهان در افتتاحیه

«آلکسی سوروکین» مدیر کل کمیته برگزاری جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ هم دیروز اعلام کرد، سران بیش از ۲۰ کشور در مراسم افتتاحیه جام جهانی در مسکو حضور خواهند داشت.‌به گزارش تاس، سوروکین در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور سران بیش از ۲۰ کشور در مراسم افتتاحیه جام جهانی در ورزشگاه لوژنیکی گفت: این موضوعی عادی است زیرا رهبران کشورها همواره علاقه زیادی به حضور در چنین مراسمی و بازی نخست و فینال جام جهانی دارند.‌«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین هم با اعلام اینکه از رئیس جمهوری آمریکا برای حضور در مراسم جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت شده است، گفت: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه گفته است که از پذیرفتن همه مهمانان خارجی (رهبران کشورهای مختلف) در مسکو خرسند خواهد بود و بدیهی است این شامل مهمانانی از ایالات متحده در عالی ترین سطح می شود.بیست و یکمین جام جهانی فوتبال امشب طی مراسمی در مسکو افتتاح و مسابقات جام جهانی به میزبانی روسیه از ۲۴ خرداد در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر آغاز می شود.

برنامه بازی‌های جام جهانی

گروه A امروز: روسیه ـ عربستان ۱۹:۳۰ ‌ فردا: مصر ـ اروگوئه ۱۶:۳۰

گروه B فردا: مراکش ـ ایران ۱۹:۳۰

پرتغال ـ اسپانیا ۲۲:۳۰

گروه C شنبه: فرانسه ـ استرالیا ۱۴:۳۰

پرو ـ دانمارک ۲۰:۳۰

گروه D شنبه: آرژانتین ـ ایسلند ۱۷:۳۰

کرواسی ـ نیجریه ۲۳:۳۰

انتهای پیام/

منبع خبر : اطلاعات
#ایران #بازی #مراکش #برنامه #پارس
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


ترفندهایی برای تربیت کودکی مودب رهبر کره شمالی در پکن با رئیس‌جمهور چین دیدار کرد حضور جمعی از بازماندگان حادثه تلخ زمین فوتبال «چوار» در جام جهانی+ عکس رهبر کره شمالی با رییس‌جمهوری چین دیدار کرد شهردار جدید بیرانشهر منصوب و معرفی شد مهار شدن آتش‌سوزی در واحد صنعتی شکوهیه استان قم اگر می‌خواهید لاغر شوید اما رژیم نگیرید حتما بخوانید 52 درصد ایرانی‌های علاقه‌مند به فوتبال به صعود تیم ملی امیدوارند افزایش بیش از 85 درصد نرخ باسوادی در استان آذربایجان غربی ادامه تیم داری ذوب آهن در بخش بانوان چرا دولت برای پرداخت 10800 میلیاردتومان وام اشتغال در 3 ماه عجله دارد؟ بررسی پرونده اختلاس در اداره کل عشایری و تعاون روستایی جنوب کرمان / 10 نفر در گمرکات کشور بازداشت شدند ضرر 350 هزاردلاری منشا به پرسپولیس! امام جمعه قم: امر به معروف عامل ایجاد امنیت در جامعه است گزارشی از نشست مدیران مرکز خدمات حوزه و جامعه الزهرا (س) نشست علمی بازی‌های رایانه‌ای، چیستی، ضرورت‌ها، و چالش‌های فقهی برگزار می‌شود آسان به مشهد سفر کنیم کشف 20 میلیارد سنگ‌های زینتی مسروقه جشنواره "فرهنگ و هنر اقوام ایرانی" در سنندج برگزار می‌شود ریشه مشکلات اقتصاد ایران/ همگرایی در سیاست‌گذاری‌ها استعفایی از سوی امیر شهلا به دست ما نرسیده است/ جزئیات لغو مصوبات شورای چهارم مشهد مماشات دستگاه قضایی در ماجرای ویلای 10 هزار متری لواسان صحت ندارد این محل دفتر فوق سری رئیس ستادکل بود/از هیچ مرجعی حکمی برای تخلیه دریافت نکرده‌ام واکنش وزارت ورزش به توهین آمریکایی‌ها به والیبالیست‌های ایران «رهایم نکن» در یک نظرسنجی برترین سریال ماه رمضان شد چند خبر کشاورزی از جنوب کرمان زیارتی بودن مشهد با سیاحتی بودن این شهر تقابلی ندارد سرنوشت تحویل هواپیمای اف.35 به ترکیه دچار ابهام جدی شد چهار گروه شبانه روز مشغول اجرای خط 2 آبرسانی غدیر هستند ناداوری مانع از حضور نماینده ایران در فینال شد مدیریت در وزارت جهاد کشاورزی باید جوان شود ادای احترام به چهار دهه خدمات جامعه شناس مردم دار پیمان شیرزادی، مدافع فولاد 5 روز دیگر در تمرینات تیمش حضور خواهد یافت اینفوگرافیک اختصاصی طرفداری از رویارویی‌های پیشین کلمبیا-ژاپن پیش بینی گربه پیشگو روسی از بازی روسیه و مصر قیمت‌ها به حالت قبل برگشته و ارزان می‌شود سردار آزمون می‌تواند در برابر اسپانیا شگفتی ساز باشد اون به پوتین نامه نوشت محمدرضا عارف رئیس کمیسیون آموزش مجلس شد جدیدترین تیزر فیلم سینمایی به وقت خماری رونمایی شد/ اکران از 6 تیر ماه 60 هزار کشاورز در اصفهان در 66 رسته کاری مشغول به کار می‌شوند تشکیل هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه ایلام/ هیئت اندیشه‌ورز موجب پویایی امور خواهد شد نه به خشکسالی با هاب کار ارتباط باکتری‌های روده با افسردگی در افراد چاق «راه حل ایران برای بحران فلسطین» در پرس‌تی‌وی بررسی می‌شود/ ماجرای «کشتی مرگ» در هیسپان تی‌وی واکنش مسئولان و چهره‌های سیاسی به "تسلیم‌نامه" اصلاح‌طلبان تندرو برای مذاکره با ترامپ
محاصره تمام عیار یمن ادعای ارسال هر نوع سلاح را رد می‌کند/ سلاح اصلی مردم یمن مقاومت، رشادت و شهادت است فیلم طنز/ دکتر سلام 166 پیش بازی کلمبیا-ژاپن؛ چشم بادامی‌ها بعد از چهار سال دوباره حریف شاگردان پکرمن شدند از اندیمشک تا مسکو به عشق ایران تولید و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اولویت دولت است/سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند رئیس دولت علیه دولت اصل ماجرای «ویلای لواسان» فیروزآبادی چیست؟ / دوبار دستور رهبری برای تخلیه ویلا+ تصویر خط تولید موتور دیزل ملی افتتاح شد نباید … عناوین روزنامه‌های ورزشی 29 خرداد 97/ صدرنشین چشم خورد +تصاویر خاکسپاری پیکر حجت الاسلام والمسلمین توسلی در حرم کریمه اهل‌بیت سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند/ تولید و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اولویت دولت است هشدارهای رییس‌جمهور به سودجویان از بازار کالاهای اساسی تولید و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اولویت دولت است روحانی: تولید و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اولویت دولت است/ مصرف کنندگان نباید هزینه سودجویی عده‌ای را بپردازند؛ سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند اعترافات تکاندهنده دختر 17 ساله درباره قتل پسر بچه ماهشهری خط و نشان روحانی برای سوداگران بازار وعده روحانی درباره برخورد با گرانفروشان سودجویان آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند تولید و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اولویت دولت است/سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند 170 میلیون تومان زکات‌فطره توسط بهزیستی استان مرکزی جمع‌آوری شد رئیس دولت علیه دولت تذکر حسن روحانی به دولت دوازدهم! روحانی: مصرف کنندگان نباید هزینه سودجویی عده‌ای را بپردازند؛ سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند خرید خودرو از بازار رسمی امکان پذیر نیست سرباز وظیفه لشکر 25 کربلا به شهادت رسید/ عارف نوریان آسمانی شد عکس/ دورهمی قناری بازها در تهران نگذارید مساجد دولتی شود حکم قصاص محمد ثلاث و قاتل بنیتا اجرا شد مراسم بزرگداشت حجت الاسلام و المسلمین احمد احمدی برگزار شد از هیچ مرجعی حکم تخلیه نگرفتم/این ویلا هیچ امکاناتی ندارد درگذشت دکتر حسن صدر حاج سید جوادی واکنش صالحی امیری به معطلی چند ساعته تیم ملی والیبال ایران در آمریکا/ کار آمریکایی‌ها زشت و عقده‌گشایی بود، از آنها شکایت می‌کنیم بسته اینترنت 120 گیگی همراه اول لغو می‌شود گزارش تصویری اعزام ملی پوشان ایران به کازان آتش گرفتن بال هواپیمای حامل بازیکنان عربستان سعودی + فیلم تقابل موشکی رژیم صهیونیستی و مقاومت در غزه جزئیات حادثه دختران ایرانشهر از زبان مقامات محلی کارگاه کارآفرینی و خلاقیت در فرهنگسرای آفتاب آیا سیدجلال جای چشمی واردلیست می‌شود؟ عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد «دی کاپریو» با مدل 20 ساله ازدواج می‌کند مجلس با کلیات طرح افزایش سهمیه پذیرش ایثارگران در کنکور موافقت کرد؟ جمنا یک دکان موقت و فصلی است روزانه هزار میلیارد تومان به نقدینگی کشور اضافه می‌شود/ اعلام ایرادهای نظام ارزی در نامه به رئیس جمهور شانس پیروزی تیم ملی انگلیس بر تونس چقدر است؟ ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی اولین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی مالی و اعتباری ثامن الحجج برگزار شد/ 12 هزار و 800 میلیارد تومان بدهی تعاونی مالی- اعتباری ثامن الحجج به سپرده گذاران/ جلسه بعدی دوم تیر ماه برگزار می‌شود تابستان امسال شاهد «گزارش وضع هوا» باشید گل دوم هری کین به تونس (انگلیس 2-1 تونس)

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me