تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:میزان
دسته:ورزشی()
کد خبر:17553025
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۱۳:۴۵

پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟ / از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

آخرین رقابت نیمه نهایی جام جهانی 2018 نیز امشب با دیدار دو تیم انگلیس و کرواسی ساعت 22: 30 در ورزشگاه لوژنیکی مسکو انجام می‌شود.
شب گذشته در نخستین دیدار دور نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تیم ملی فرانسه توانست با یک گل از سد نسل طلایی بلژیک عبور کند و به فینال جام جهانی راه یابد. تنها گل این دیدار را اومتیتی برای خروس‌ها به ثمر رساند. حالا فرانسه در انتظار نتیجه دیدار تیم‌های ملی کرواسی و انگلیس است تا رقیب وی در فینال را بشناسد.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

آخرین رقابت نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ نیز امشب با دیدار دو تیم انگلیس و کرواسی ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی مسکو انجام می‌شود. سه شیر‌ها درصددند پس از انتظاری ۲۸ ساله با عبور از حلقه آتش کروات ها، به فینال راه یابند. کروات‌ها نیز در تلاشند خاطره تلخ ۲۰ سال پیش خود را تکرار نکنند و بتوانند نخستین حضور در فینال جام جهانی را در روسیه تجربه کنند. در زیر مهم‌ترین اخبار مربوط به روز دوم و پایانی دور نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ را آورده ایم:

مورینیو: بلژیک وقت کشی کرد/ انگلیسی‌ها در بازی با کرواسی خودشان باشند
ژوزه مورینیو سرمربی تیم منچستریونایتد، تیم ملی بلژیک را به وقت کشی متهم کرد. وی با تحسین پل پوگبا مدافع میانی تیم ملی فرانسه، کمک وی را عامل راهیابی تیم ملی فرانسه به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ دانست.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

انگلیس- کرواسی؛ سه شیر‌ها از حلقه آتش عبور می‌کنند؟
دو تیم کرواسی و انگلیس برای تصاحب آخرین جایگاه در فینال جام جهانی امشب به مصاف هم خواهند رفت. انگلیس برای رسیدن به نخستین فینال بعد از سال ۱۹۶۶ باید از سد کرواسی بگذرد. انگلیسی‌ها با پیروزی ۲-۰ برابر سوئد در مرحله یک چهارم نهایی باعث شدند رویای بازگشت فوتبال به خانه بعد ۵۲ سال برای هواداران این تیم دست یافتنی شود.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

اومتیتی: این تیم فرانسه، تاریخ خود را خواهد نوشت
اومتیتی بازیکن تیم ملی فرانسه که تک گل دیدار فرانسه- بلژیک در دور نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی را به ثمر رساند، معتقد است تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ تاریخ خود را رقم خواهد زد. تیم ملی فوتبال فرانسه به لطف ضربه سر اومتیتی و با به دست آوردن جایگاه خود در فینال رقابت‌ها منتظر نتیجه دیدار کرواسی و انگلیس و مشخص شدن حریفش در فینال خواهد بود.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

سرمربی تیم ملی کرواسی: زوج استرلینگ- کین در حمله خطرناک خواهند بود
دومین دیدار دور نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ چهارشنبه شب بین تیم‌های ملی انگلیس و کرواسی ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه لوژنیکی برگزار خواهد شد. دیداری که علاوه بر دو طرف رقابت، برای فرانسه به دلیل شناخت رقیبش در فینال بسیار با اهمیت خواهد بود.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

ساوتگیت: آماده رقابت با کرواسی هستیم/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم
ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس با اشاره به وجود فشار‌های منفی روی تیم انگلیس در تابستان ۲۰۱۸ روسیه گفت: از صحت آن اطلاعی ندارم. تیم ملی انگلیس در دور نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امشب ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف تیم ملی کرواسی می‌رود. انگلیس که بعد از ۲۸ سال خود را در این مرحله از رقابت‌ها می‌بیند با فشار‌های سیاسی ناشی از کدورت روابط کشورش با کشور میزبان جام جهانی نیز مواجه شده است.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

پایان انتظار ۲۸ ساله سه شیر‌ها
دو تیم ملی انگلیس و کرواسی امشب دومین دیدار دور نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ را برگزار می‌کنند تا دومین تیم حاضر در فینال نیز مشخص شود. انگلیسی‌ها ۲۸ سال پیش در نیمه نهایی جام حاضر بوده اند.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

مارتینز: بازیکنانم مستحق باخت نبودند
سرمربی تیم ملی بلژیک پس از شکست تیمش در نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ با تحسین عملکرد بازیکنانش گفت که حق شاگردانش باخت نبوده است. مارتینز اظهار امیدواری کرد در دیدار رده بندی پیروز میدان باشند.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

دشان: می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم
دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه با ابراز خشنودی از پیروزی تیمش مقابل تیم ملی بلژیک ادعا کرد که تیمش می‌توانست گل‌های بیشتری نیز به ثمر برساند.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم

پیام تبریک پوتین به ماکرون
سرویس خبری کاخ کرملین امروز اعلام کرد که پوتین رئیس جمهور روسیه سه شنبه در تماسی تلفنی پیروزی تیم ملی فرانسه در نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ را به ماکرون همتای فرانسوی خود تبریک گفت.
 
پیام تبریک پوتین به ماکرون/ سه شیرها از حلقه آتش عبور خواهند کرد؟/ از میزبان بابت همه چیز سپاسگزارم
#جام جهانی 2018 روسیه #فوتبال #بلژیک #فرانسه #کرواسی #انگلیس #مورینیو #پوگبا #اومتیتی #استرلینگ #هری کین #ساوتگیت #مارتینز #دشان #ماکرون #پوتین
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


فتنه جدیدی در راه است؟ ماجرای ملاقات امام زمان (عج) با پدر آیت‌الله مرعشی علم‌الهدی: عقب نشینی جریان‌های داخلی عامل تضعیف نظام است چرا 598 تنها قطعنامه‌ای بود که ایران پذیرفت؟ پاسخ غیر مستقیم روحانی به نامه مجمع تشخیص افزایش ظرفیت تولید برق از هفته اول مرداد مهلت ثبت‌نام برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر 8 تماس بی‌پاسخ ترامپ برای گفت‌وگو با روحانی کیهان به نقل از رسانه‌های کرواسی: اگرباران نمی‌آمد، خانم پرزیدنت، توپ جمع کن‌ها را هم ماچ می‌کرد چه کسی حکم ترور "منصور" را از آیت‌الله میلانی گرفت؟ نویسنده اسراییلی: نصرالله شبحی از کابوس‌ها علی صوفی: مجبور بودیم که از روحانی حمایت کنیم/اید مردم به اصلاح طلبان در حال از بین رفتن است/موافق کمک گرفتناز افراد معروف و سلبریتی‌ها نیستم /نگذاریم 1400 یک نقطه بحرانی برای اصلاح طلبان شود/اصلاح طلبان «رویکردهای حداقلی» را کنار بگذارند ضریب بالای خودکفایی ایران در تامین غذا چه افرادی کابینه روحانی را ترک خواهند کرد؟ /سخنگوی جامعه روحانیت مبارز: کرباسیان، سیف، نوبخت و نیلی باید تغییر کنند/ترمیم کابینه اعتماد عمومی ایجاد می‌کند/باید کسانی بیایند که رویکرد آن‌های اقتصاد انقلابی زمان جنگ باشد خودروی جدید سایپا با نام "رهام" رونمایی شد/تصاویر احداث همراه‌سرا ویژه بیمارستان امام خمینی و شریعتی/ ساخت و تجهیز 4 هزار مرکز درمانی به کمک خیرین سلامت بیماری هولناکی که در گرما تابستان در کمین سلامتی شماست شهادت یک سرباز وظیفه در درگیری با اشرار مسلح شانس انتقال ساندرو به پاریس بیشتر از منچستر است بازسازی جهادی حسینیه مارکده روسیه: حضور ایران در سوریه قانونی است آشنایی با کوچکترین تانک ایرانی امتناع آمریکا از صدور روادید برای هیئت فلسطینی حق آبه کشاورزان طارمی بصورت کامل تخصیص یافته است روسیه: حضور ایران در سوریه قانونی است تجاوز مربی مشهور بدنسازی شیراز به پسر 9 ساله پایبندی انگلیس به تجارت با ایران قطع گوشی‌های مسافری ثبت نشده، متوقف شد سکوت بازیکنان شکست/یک میلیون دلار برای یک فصل ناگفته‌هایی از تجارت جنسی و مواد مخدر در میان داعشی‌ها بازی کودکانه با سلاح شکاری در لردگان به قتل منجر شد دستگیری 29 عامل اقدامات تروریستی در پاکستان ترامپ: رئیس جمهوری سخت‌گیرتر از من در قبال روسیه وجود ندارد دستگیری باند واردکنندگان خودروهای لوکس خشکسالی در مدیریت منابع آبی کشور! تصاویری دیدنی از نمایشگاه پیشرفته‌ترین هواپیماهای دنیا روسیه: حضور ایران در سوریه قانونی است مستمری مددجویان پس از افزایش 14 درصدی +جدول صفحه نخست روزنامه‌های امروز جانشین قرارگاه جنگ نرم سپاه منصوب شد تک‌تابعیتی، نه دوتابعیتی! دستگیری باند واردکنندگان خودروهای لوکس بیزینس جدید "سحر قریشی" /عکس صعود 3 کماندار ایرانی به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جهانی هستی مهدوی در کنار اسطوره‌های فوتبال ایران/عکس رفیق روزهای سخت بهاره افشاری+عکس پرواز نخست حجاج استان از 29 تیرماه 97 از شهرستان سمنان انجام می‌شود مدیرعامل جامعه معلولان ایران: نیازمند طرح‌های یکپارچه و پیوسته برای مناسب‌سازی هستیم 5 انفجار کرکوک عراق را لرزاند قهرمانی جوانان ایران در آسیا
مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون همه چیز درباره خودروی جدید سایپا + عکس ● 4 طلا و یک برنز دیگر در انتظار فرنگی‌کاران جوان ایران رسمی؛ هری فورستر، بازیکن فصل پیش گلاسکورنجرز به تراکتورسازی پیوست رهام معرفی شد، محصول جدید سایپا با پلتفرم sp100 تاکید برتقویت امادگی بیمه‌ها برای مقابله با تحریم برنامه قطعی برق امروز 27 تیر تهران اعلام شد انتقادات تند دالیچ، از دولت کرواسی آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد ماجرای هشت بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی خواننده پاپ ایران به جرم تجاوز دستگیر شد! فرزند علم الهدی چند شغل دارد؟ گسست‌های دموکراسی آناتولی مهران مدیری متهم به دریافت 3 میلیارد وام از ثامن‌الحجج +فیلم آیت‌الله حسین حق‌شناس تنگستانی درگذشت مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! چرخش 180 درجه‌ای وزیر علوم و تائید بازرسی آژانس از دانشگاه‌ها/ حرکت قطار بازرسان به سوی دانشگاه شهید بهشتی اسم دو سلبریتی در لیست بدهکاران میلیاردی ثامن الحجج عناوین روزنامه‌های ورزشی 28 تیر 97/ سوپرجام به کمیته انضباطی رفت +تصاویر اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تخصصی پایه دهم هنرستان هنرهای زیبای دختران اولین نشست از سلسله نشست‌های "رسانه، افکار عمومی و بازنمایی رویداد با حضور صادق زیباکلام، شمس مستوفی و منصور مظفری برگزار خواهد شد رومینا را به انبار بردم؛ بهنام هم آمد، از کجا معلوم من این کار را کرده باشم! افشاگری نماینده مجلس: مافیای گندم بخشی از گندم را با «خاک» و «شن» مخلوط می‌کنند/این مافیا با خیس کردن گندم هزاران تن بر وزن گندمها اضافه می‌کنند مربی ورزشی متجاوز در شیراز بازداشت شد دریافت‌های میلیاردی دو مجری از موسسه ثامن الحجج بازداشت علاءالدین بروجردی تکذیب شد تجاوز یک مربی ورزشی به یکی از نوآموزان در شیراز/متهم دستگیر شد صالحی خبر داد؛ تکمیل کارخانه روتورسازی برای تحقق 190 هزار سو/ طرح پیشران هسته‌ای، جلوتر از زمان‌بندی در حال انجام است دریافت‌های میلیاردی مهران مدیری و احسان علیخانی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج! / واردات برنج و خرید و فروش بازیکن هندبال بازداشت خواننده مطرح به جرم تجاوز مربیان بزرگ وقتی شرایط بازی تغییر می‌کند، ارنج تیم را تغییر می‌دهند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج پست جدید برای سردارسلامی در سپاه دفتر «منوچهر متکی» دریافت وام چندین میلیاردی را تکذیب کرد سفر وزیر ارتباطات به بهبهان پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر چشم دنیا در بیمارستان لبافی‌نژاد راه اندازی شد سردار آبرومند از معاونت هماهنگ کننده سپاه رفت مدیریت جهادی و انقلابی اولویت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش است یادداشتی بر مجموعه مستند "غوغای بی هیاهو" اسماعیل کوثری: مشکلات کشور به دولت بر می‌گردد/ همه مسئولیت‌ها بر عهده قوه‌مجریه است / رئیس جمهور و وزرا باید به مسائل اقتصادی رسیدگی کنند تسهیلات و هدیه میلیاردی موسسه ثامن الحجج به دو مجری نامدار تلویزیون مقابله با تهاجم رسانه‌ای ماموریت قرارگاه جنگ نرم سپاه /سردار آبرومند بر موضوعات جنگ نرم تسلط دارد برنامه امروز قطع برق در تهران +فایل دانلود ابلاغ برنامه محرومیت زدائی از سیستان به 18 دستگاه اجرایی/آغاز تدوین برنامه محرومیت زدائی بلوچستان احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران شد سردار سلامی با حفظ سمت «معاون هماهنگ‌کننده سپاه» شد ولایتی: یمن اگر بخواهد کمکش می‌کنیم افتخاری از استقلال کناره گیری کرد هدیه و تسهیلات میلیاردی موسسه ثامن الحجج به دو مجری نامدار تلویزیون

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me