تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:شبستان
دسته:اجتماعی()
کد خبر:17554292
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۱۴:۲۳

بیش از 70 درصد بانوان جامعه قائل به عفاف و حجاب هستند

فرمانده نیروی انتظامی در آیین اختتامیه جشنواره چادرهای آسمانی با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی مصداق امر به معروف است گفت: بیش از 70 درصد بانوان جامعه قائل به عفاف و حجاب هستند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در آیین اختتامیه سومین جشنواره چادرهای آسمانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهیدان مدافع حریم و حرم و عرصه نظم و  امنیت اظهار داشت:حضور همه مهمانان عزیز، روحانیون معزز و فرهیختگان را در این جشنواره گرامی می دارم و از همه کسانی که با ارسال مقاله، یادداشت، پوستر و ... بر غنای این همایش افزودند، تشکر می کنم.

 

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری سومین جشنواره چادرهای آسمانی به ویژه سردار "سعید منتظرالمهدی"معاون اجتماعی ناجا، بیان کرد: از همه تلاشگران برگزاری این جشنواره به ویژه صدا و سیما نیز قدردانی می کنم

 

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در گرامی داشت هفته عفاف و حجاب، آیین اختتامیه سومین جشنواره چادرهای آسمانی در حال برگزاری است و شایسته است که در این حوزه همه دستگاه های مسئول به ویژه سازمان های اجتماعی و فرهنگی پای کار بیایند.

 

وی با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی مصداق "امر به معروف "است ، بیان کرد: امروز پرداختن به موضوع عفاف و حجاب یک امر ضروری است و اگر می خواهیم از ارزش های انقلاب و اسلام پاسداری و تدابیر حکیمانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری را محقق کنیم به جد باید برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب عمل و اقدام کنیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: مردمان جامعه و کشور ما فطرتا با عفاف و حجاب موافق هستند و براساس پیمایشی که صورت گرفته ؛ بیش از 70 درصد از بانوان جامعه ما قائل به عفاف و حجاب هستند، حتی آنهایی که در ظاهر رعایت نمی کنند، معتقدند که امنیت و آرامش در پناه عفاف و حجاب خواهد بود.

 

سردار اشتری تأکید کرد: حجاب یک موضوع فطری است و باید براساس وظیفه در این حوزه اقدام کنیم، غالب جوانان ما به این امر مهم اعتقاد دارند و اندک افرادی هستند که با عناد موضوع بی حجابی و بدحجابی را دنبال می کنند.

 

وی یادآور شد: عده ای در خارج از کشور نشستند و برای زنان عفیف جامعه ما برنامه می ریزند و تصمیم می گیرند که باید بگویم این افراد دارای مشکلات روحی و روانی هستند و بنا به دلایلی نتوانستند خودشان را با مردم فهیم ، فرهنگی و با شعور کشور تطبیق دهند و به خارج رفته و شعار بدحجابی سر می دهند و ایامی را نیز برای به نمایش گذاشتن حرکاتی زشت ، تعیین می کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: معدود دختران و زنانی که از آن خارج نشینان پیروی می کنند مشکلاتی دارند که به دلایلی نمی توانم در این جلسه عنوان کنم اما اگر زندگی این افراد را بررسی کنیم متوجه می شویم، مشکل کجاست؟

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: ما باید روی اکثریت جامعه که به حجاب اعتقاد قلبی دارند، کار کنیم و در این راستا نیز مصوباتی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تبیین شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: 26 دستگاه رسمی در حوزه عفاف و حجاب وظایفی  دارند و 300 مصوبه توسط شورای  عالی انقلاب تعریف و تدوین و به دستگاه های مسئول ابلاغ شده است( البته این مصوبات مربوط به چند سال گذشته است).

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور با طرح این سوال که آیا همه دستگاه ها به وظیفه خود در این حوزه عمل می کنند ، عنوان کرد: حتی اگر دستگاه و سازمان های دیگر در این خصوص به وظایف خود عمل نکنند نیروی انتظامی به جد و با تمام توان انجام وظیفه کرده و به ایفای نقش خواهد پرداخت.

 

سردار اشتری اضافه کرد: باید مطالبه مردم از همه دستگاه ها و سازمان های مسئول در حوزه عفاف و حجاب باشد و آتها باید در حوزه مسئولیتی و جغرافیایی خود به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی عمل کنند چرا که وظیفه شناسی در این حوزه صرفا معطوف به نامه نگاری نیست .

 

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید مطالبه آحاد مردم باشد چرا که معتقدیم پرداختن به این موضوع باعث ارتقاء امنیت جامعه می شود.

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور یادآور شد: براساس آسیب شناسی ها می بینیم کسانی که عفاف و حجاب کامل تری دارند امنیت روانی بیشتری احساس می کنند.

 

وی بیان کرد: بنده نه به عنوان یک تحلیل گر بلکه براساس مستندات و یافته هایی که به دست من رسیده می گویم ؛ در جامعه ای که عفاف و حجاب وجود دارد امنیت و آرامش بیشتری نیز احساس و دیده می شود.

 

وی گفت: با مشاهده اطلس کشوری در می یابیم در نقاطی که به این موضوع (عفاف و حجاب) بیشتر توجه شده آسیب ها کمتر و امنیت بیشتر مشاهده می شود، بنابراین رعایت حجاب در وهله اول به نفع همه افراد است.

 

سردار اشتری گفت: موضوع عفاف و حجاب مربوط به یک جنسیت یا قومیت خاص نیست و همه ما باید دست به دست هم دهیم تا در این زمینه اقدامات بهتری صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه امنیت ابعاد مختلفی دارد، خاطر نشان کرد: یکی از ابعاد آن ؛ امنیت اخلاقی است و هر چقدر بتوانیم پایه های امنیت اخلاقی و اجتماعی را تقویت کنیم به نتایج مثبت تری در جامعه می رسیم.

 

سردار اشتری یادآور شد: توجه به موضوع عفاف و حجاب باید از خانواده ، مراکز آموزشی ، دانشگاهی و کاری شروع شود و خانواده در این بین بیشترین تأثیر را در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب جامعه دارد

 

وی تأکید کرد: امروز اگر خانمی اراده کرد با خودروی شخصی یا وسیله عمومی در هر ساعتی از شبانه روز تردد کند باید احساس امنیت و آرامش داشته باشد که الحمدلله این گونه است.

 

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: همه مردم، دستگاه ها و سازمان ها باید تلاش کنند اقدامات در این حوزه افزایش یابد ، چرا که ما آینده را درخشان می بینیم و ان شاءالله به لطف و عنایت الهی، هدایت های مقام معظم رهبری و همت آحاد مردم شاهد توفیقات بسیاری در این حوزه خواهیم بود.

 

پایان پیام/ 35
#چادرهای اسمانی #سردار اشتری #حجاب و عفاف
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


داعش دو عضو طالبان را ذبح کرد + عکس بازی ویدیویی برای تدریس مهندسی برق! پایان حالت فوق‌العاده در ترکیه پس از دو سال ترامپ: اروپا ما را در اقتصاد می‌کُشد/ شما باید پول بدهید مسکو: سوریه نباید تجزیه شود نقدی بر دنیای فکری حجاریان‌ها دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره برجام به مجلس ارائه شد خبرهایی از فیلم‌ها و سینماگران ایرانی در چشنواره‌های خارجی تحول جدی در توان زرهی نیروهای مسلح/ تزریق 800 تانک جدید به سازمان رزم ارتش و سپاه کتاب آیت الله جنتی به روایت اسناد ساواک منتشر شد ترامپ: ما و روسیه و 90 درصد سلاح‌های اتمی جهان را در اختیار داریم؛ کنار آمدن با روسیه به همین دلیل کار خوبی است تقدیر از تیم داوری ایران در جام جهانی + عکس آمادگی بیش از 10 هزار مجموعه فرهنگی کشور برای اجرای برنامه‌های «زیر سایه خورشید» مربی ورزشی متجاوز در شیراز بازداشت شد دارایی ثروتمندترین مرد جهان از 150 میلیارد دلار عبور کرد بزرگداشت امامزادگان در 43 بقعه استان همدان برگزار می‌شود سردار آبرومند جانشین فرمانده قرارگاه جنگ نرم سپاه منصوب شد چهاردهمین نشست «شنبه‌های انقلاب» برگزار می‌شود بازداشت شبانه مقام مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی خودرو دفتر «متکی» دریافت وام چندین میلیاردی را تکذیب کرد دانشگاه فرهنگیان دانشجوی تراز انقلاب اسلامی تربیت کند 100 هزار تومان تا 3 میلیونی شدن سکه رتبه نخست شهرضا در مبارزه با قاچاق مواد مخدر 10 قمر جدید در مدار غول گازی منظومه شمسی کشف شد! واکنش جالب ولایتی به خبرنگار بی‌حجاب خارجی! +عکس و فیلم حکم فرمانده کل سپاه برای سردار «آبرومند» واکنش فغانی به خداحافظی‌اش از دنیای داوری نجات 2 هزار ماهی از رودخانه قره آقاج فارس بیرانوند اختصاصی تمرین کرد پرسپولیس تعطیل شد برخود با ساخت وساز‌های غیر مجاز درحریم دریا خواص ید و نیاز انسان به نمک یددار افتتاح پد بالگرد بیمارستان تامین اجتماعی زرند حمایت از شیشه‌های اقتصاد مصاحبه / تشریح برنامه‌های دهه کرامت همایش بهره وری انرژی در صنایع بزرگ بازگشت زندگی به روستای سیل زده چنار ساخت سوئیچ مجاورتی ایرانی با یک دهم قیمت نمونه‌های خارجی درمان سرطان با سم عقرب حمایت فرانسه از جریمه شدن گوکل شفر در واکنش به استعفای افتخاری: حتی یک شب یا روز هم نیست که حواسمان با مشکلات پرت نشود بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین رشت تنها شهر خوراک‌شناسی حلال دنیا است فراز و نشیب 5 ساله بازگشایی 1930 متر در رشت/مشکلات ادامه دارد سهم 10 درصد آب شرب از آبیاری فضای سبز مشهد جناح بازی در مسجد جایی ندارد خشک شدن تالاب گاوخونی خطر سونامی نمک را در پی دارد با کتمان آسیب‌های اجتماعی نمی‌توان آن‌ها را برطرف کرد تشکر برای آبرسانی به سبکی عجیب +فیلم برخورد قاطعانه ولایتی با خبرنگار بی‌حجاب راشاتودی
مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! عناوین روزنامه‌های ورزشی 27 تیر 97/ از قهرمانی پرسپولیس تا یک پایان باز! +تصاویر شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون ایمن‌سازی تاور کج شده در محدوده چهارراه طالقانی کرج؛ ساختمان مجاور تخلیه شد فروش پیتزای 38 میلیون تومانی در میدان ونک برنامه مدیریت اضطراری برق شهرستان‌های آذربایجان غربی / 27 تیرماه برنامه قطعی برق امروز 27 تیر تهران اعلام شد جلسه شبانه شفر با جپاروف و تیام ماجرای هشت بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی احتمال قطعی آب تبریز فرزند علم الهدی چند شغل دارد؟ آیت‌الله حسین حق‌شناس تنگستانی درگذشت آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! چرخش 180 درجه‌ای وزیر علوم و تائید بازرسی آژانس از دانشگاه‌ها/ حرکت قطار بازرسان به سوی دانشگاه شهید بهشتی 93 دختر مجرد، مادر شدند زمان واریز افزایش 14 درصدی مستمری مددجویان راهکارهای گسترش و ترویج فر هنگ مطالعه و کتابخوانی و رفع مشکلات صنعت چاپ بررسی شد/ تاکید بر مشوق‌های مادی و معنوی و ایجاد فضای رقابتی و جذاب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی انتقادات تند دالیچ، از دولت کرواسی صالحی خبر داد؛ تکمیل کارخانه روتورسازی برای تحقق 190 هزار سو/ طرح پیشران هسته‌ای، جلوتر از زمان‌بندی در حال انجام است مربیان بزرگ وقتی شرایط بازی تغییر می‌کند، ارنج تیم را تغییر می‌دهند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند دریافت‌های میلیاردی دو مجری از موسسه ثامن الحجج مدیریت جهادی و انقلابی اولویت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش است جان کری: ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد اسراییل برای جنگ جدید غزهآماده می‌شود افتخاری از استقلال کناره گیری کرد تجلیل از برترین‌های آزمون دستیاری دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج اسماعیل کوثری: مشکلات کشور به دولت بر می‌گردد/ همه مسئولیت‌ها بر عهده قوه‌مجریه است / رئیس جمهور و وزرا باید به مسائل اقتصادی رسیدگی کنند خطر سقوط تاور جرثقیل در چهارراه طالقانی کرج خواننده پاپ ایران به جرم تجاوز دستگیر شد! رومینا را به انبار بردم؛ بهنام هم آمد، از کجا معلوم من این کار را کرده باشم! یادداشتی بر مجموعه مستند "غوغای بی هیاهو" خبر دریافت‌های میلیاردی مهران مدیری و احسان علیخانی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج! / واردات برنج و خرید و فروش بازیکن هندبال واکنش ظریف به دیدار پوتین و ترامپ اولین نشست از سلسله نشست‌های "رسانه، افکار عمومی و بازنمایی رویداد با حضور صادق زیباکلام، شمس مستوفی و منصور مظفری برگزار خواهد شد ● مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی در دانشگاه تهران برگزار شد خطر سقوط جرثقیل در چهارراه طالقانی کرج/خیابان مسدود شد حضور سرزده روحانی در منزل جانباز 70 درصد افزایش 14 درصدی دریافتی مددجویان سردار آبرومند از معاونت هماهنگ کننده سپاه رفت ولایتی: یمن اگر بخواهد کمکش می‌کنیم تسهیلات و هدیه میلیاردی موسسه ثامن الحجج به دو مجری نامدار تلویزیون زنی که از نتانیاهو هم افراطی‌تر است! + عکس پست جدید برای سردارسلامی در سپاه برنامه قطعی برق امروز 27 تیرماه تهران اعلام شد+جدول خبرمهم سازمان خصوصی‌سازی/ سهام عدالت امسال افزایش می‌یابد اعلام جدول خاموشی روز چهارشنبه در استان سمنان

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me