تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:ورزشی()
کد خبر:17554843
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۱۴:۳۹

جابر انصاری: باشگاه استقلال لطمه زیادی به من زد و تاوان این کار را می‌دهند؛ تمام توجهات به تیام؟ از آقایان بپرسید!

جابرانصاری به شدت از رفتار مسئولان باشگاه استقلال ناراحت است. این بازیکن که درروزهای تلخ و شیرین کناراستقلال بود حالا در اقدامی عجیب از لیست مسافران ترکیه حذف شده است.

طرفداری- راز این جدایی چیست؟ راز این جدایی چیست که جابر انصاری بعد از ماه‌ها تمرین با استقلال ناگهان از لیست مسافران ترکیه حذف می‌شود؟ چرا یک ماه قبل به این بازیکن نگفته‌اند که در فهرست فصل بعد نیستی تا بتواند تیم جدیدش را انتخاب کند؟ آیا مدیران باشگاه استقلال جابر انصاری را بازی داده‌اند؟ آیا مدیران استقلال بازیکن دیگری را به اصطلاح در آب نمک خوابانده بودند تا اگر با او قرارداد بستند آنگاه به سراغ بازیکنان فصل پیش بروند و یکی از آنها را خط بزنند که قرعه به نام جابر انصاری افتاده است؟ رگه‌هایی از ناجوانمردی در رفتار با جابر انصاری دیده می‌شود. نوعی بی‌تفاوتی نسبت به این بازیکن که برای استقلال کم زحمت نکشید. از این مباحث معرفتی که بگذریم باشگاه استقلال به احتمال فراوان درگیر یک شکایت بین‌المللی دیگر هم خواهد شد. جابر انصاری در حالی از فهرست کنار گذاشته شده که یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و علاوه بر آن 700 میلیون تومان نیز از دستمزدش باقی مانده است. اینها همگی برای استقلال دردسرهای بزرگی را به وجود می‌آورد و پرونده‌ای تازه را در انتظار مدیران باشگاه استقلال قرار خواهد داد. شاید اگر قدری مدیریت می‌شد و یک ماه پیش طبق خواسته جابر انصاری تکلیف او مشخص می‌شد هیچ گاه انصاری برای شکایت علیه استقلال اینگونه مصمم نمی‌شد اما برخوردی با این بازیکن شده که عزمش را برای طرح دعوی علیه باشگاه استقلال در فیفا جزم کرده است.

به گزارش روزنامه ایران ورزشی، در روزهای گذشته مدام در تمرین‌های استقلال بودی اما ناگهان از فهرست بازیکنان اعزامی به ترکیه خط خوردی. ماجرا چیست؟

 من یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و به همین دلیل در تمرینات حضور داشتم اما امروز (منظورش دیروز است) دیدم که نامم بین بازیکنانی که برای سفر به ترکیه انتخاب شده‌اند، نیست. احتمالا من را نمی‌خواهند که چنین کاری کرده‌اند!

یعنی خودت هم نمی‌دانستی که در فهرست فصل بعد نیستی؟

 من هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتم و در روزهای گذشته هم سعی کردم بارها با آقای توفیقی و آقای افتخاری تلفنی حرف بزنم که موفق نشدم. یک بار هم حضوری به دفتر باشگاه استقلال رفتم تا تکلیفم برای فصل بعد مشخص شود اما جواب‌های درستی به من ندادند.

وقتی رفتی باشگاه استقلال موفق شدی با افتخاری حرف بزنی؟

آنها خودشان به من گفتند بیا باشگاه تا صحبت کنیم. من هم رفتم باشگاه و ساعت‌ها پشت دفتر آقای افتخاری بودم اما به دلیل اینکه ایشان با مدیران ایرانسل جلسه داشت، من را داخل دفتر راه ندادند و آن روز نتوانستم صحبتی با مدیرعامل استقلال داشته باشم. من چیز زیادی از آنها نمی‌خواستم و فقط می‌خواستم تکلیف طلب‌هایم را مشخص کنند و بگویند که برای فصل بعد در لیست هستم یا نه.

قبل از اینکه به باشگاه استقلال بروی فرصتی نشد که در این باره با آنها حرف بزنی؟

من تلاش زیادی کردم تا تکلیف روشن شود اما موفق نشدم. آنها نمی‌خواستند با من روبه‌رو شوند و به همین دلیل هر کاری می‌کردند که این اتفاق نیفتد.

وقتی این فضا وجود داشت چرا منظم در تمرین‌ها شرکت می‌کردی؟

من نمی‌خواستم داستان جباری برایم تکرار شود چون در این صورت می‌گفتند جابر خودش در تمرین‌ها حضور پیدا نکرده و از لیست بیرون است. من سر تمرین‌ها رفتم چون با باشگاه قرارداد داشتم. این کار حرفه‌ای نبود که من بخواهم بدون اجازه باشگاه در تمرین‌ها شرکت نکنم.

اما باشگاه تو را نمی‌خواست.

بله، من را نمی‌خواستند اما شفاف اعلام نمی‌کردند. آنها می‌خواستند من خودم سر تمرین نروم که من هم چنین کاری نکردم چون می‌دانستم اگر به تمرین‌ها نروم آن وقت همه چیز به ضرر من می‌شود و آنها من را مقابل هواداران قرار می‌دهند. برای همین بهترین تصمیم را گرفتم و به تمرین‌ها رفتم تا بهانه‌ای دست آقایان ندهم.

الان از این کاری که کردی راضی هستی؟

منظورتان رفتن سر تمرینات است؟

بله.

 از طرفی راضی‌ام که من برای این جدایی پیشقدم نبودم و از طرفی هم ناراضی‌ام چون در این یک ماه که با استقلال تمرین کردم فرصت رفتن به تیم‌هایی که من را می‌خواستند از دست دادم. نمی‌دانم اسم این کاری که باشگاه استقلال با من کرد را چه بگذارم اما این را بدانید که باشگاه استقلال لطمه زیادی به من زد و شک نکنید که آنها تاوان این کاری که با من کردند را روزی می‌دهند.

منظورت چه کسانی هستند؟

 همه آنهایی که در عقب ماندن من نقش داشتند. همه آنهایی که بدون اطلاع من را از فهرست استقلال کنار گذاشتند. همه آنها.

اما تو الان برنده این داستان هستی چون با باشگاه استقلال قرارداد داری و می‌توانی از طریق قانونی خواستار حقوقت شوی.

 حتما این کار را می‌کنم و از طریق کمیته انضباطی و فیفا تکلیفم را با باشگاه استقلال روشن می‌کنم. آنها به من 700 میلیون بدهکارند. از طرفی یک فصل دیگر هم قرارداد بین ما باقی مانده که باید تکلیف حقوقی این قرارداد را هم روشن کنند. اینها مواردی است که برای باشگاه استقلال دردسر درست می‌کند و آنها باید پاسخگوی رفتارشان باشند.

اما ممکن است فضا را طوری ترسیم کنند که تو مقصر جلوه داده شوی. مثلا می‌توانند تو را مقابل هواداران قرار دهند و از اینجور رفتارها.

 هوادارانی که من را می‌شناسند، می‌دانند که مشکلی از طرف من نبوده و نیست. من حسن نیتم را به استقلال نشان دادم. اولا اینکه هنوز 700 میلیون از باشگاه استقلال طلب دارم و اینکه طبق قراردادی که با باشگاه استقلال داشتم در تمرین‌ها حضور پیدا کردم. فردا اگر از طریق کمیته انضباطی و فیفا پیگیر مطالباتم شوم دیگر نمی‌توانند گله کنند چون من پای قراردادم ایستادم و با وجود طلب 700 میلیونی از باشگاه استقلال در تمرین‌ها شرکت کردم و آنها بودند که نام من را از فهرست سفر به ترکیه خط زدند. مطمئنا وقتی کار به فیفا و کمیته انضباطی کشیده شود من خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم.

وقتی این رفتارها را می‌دیدی چرا زودتر برای جدایی اقدام نکردی؟

 من یک ماه پیش بارها با توفیقی حرف زدم و گفتم تکلیف من را مشخص کنید و اگر من را نمی‌خواهید بگویید که من هم بروم دنبال سرنوشتم. این اشکالی ندارد که باشگاه استقلال من را نخواهد و من هم دوست داشتم آنها شفاف بگویند جابر دستت درد نکند، تو را نمی‌خواهیم اما رفتند حرف‌های دیگر به رسانه‌ها زدند و حتی گفتند ما جابر را پیدا نکردیم که با او حرف بزنیم در حالی که من در تمرین‌ها حضور داشتم و علاوه بر آن خیلی راحت می‌توانستند در گروهی که در فضای مجازی داریم من را پیدا کنند. متاسفانه آقایان یاد گرفته‌اند که الکی حرف بزنند و اطلاعات غلط بدهند. باور کنید اگر یک ماه پیش مسالمت آمیز جلو می‌آمدند و می‌گفتند من را نمی‌خواهند الان من هم این همه ضرر نکرده بودم.

دلت خیلی پر است آقا جابر.

 باور کنید آدم وقتی این رفتارها را می‌بیند از فوتبال و کل ورزش زده می‌شود. آخر این چه رفتارهایی است که با یک فوتبالیست می‌کنید. مگر من برای استقلال کم گذاشتم؟ مگر من بازیکن استقلال نبودم؟ آقایان خودشان زن و بچه ندارند؟ من زن و بچه دارم، پدر و مادر دارم و در مقابل آنها مسوولم. یک سوال از آقای افتخاری می‌کنم. آقای افتخاری اگر کسی با پسرت چنین رفتاری می‌کرد، خوشت می‌آمد؟ آقای توفیقی شما چرا با بازیکنان روراست نیستی؟ چرا هواداران را گول می‌زنید و اطلاعات غلط به آنها می‌دهید؟

رفتاری که مسوولان باشگاه استقلال بعد از جدایی با امید ابراهیمی هم کردند با زمانی که جدا نشده بوده، کاملا در تضاد است.

 امید بازیکنی است که برای استقلال زحمات زیادی کشید و بالا و پایین این تیم را دید اما من نمی‌دانم تا وقتی ابراهیمی به الاهلی نرفته بود چرا مدیران استقلال می‌گفتند با امید در تماس هستیم و او قول داده با استقلال تمدید کند اما به محض اینکه امید با الاهلی قرارداد بست، شروع کردند به جو سازی علیه این بازیکن. 2 روز قبل از اینکه ابراهیمی از استقلال برود، می‌گفتند دایم با این بازیکن در تماسیم اما وقتی ابراهیمی رفت، گفتند او جواب تلفن‌های ما را نمی‌داد. سوالی که هم برای من و هم برای هواداران به وجود می‌آید این است که بالاخره با ابراهیمی در تماس بودید یا نبودید؟! چرا با مردم روراست نیستید؟ چرا با بازیکنان روراست نیستید؟ چرا می‌خواهید فضا را طوری پیش ببرید که بازیکن جلوی هوادار قرار بگیرد؟ به خدا این کارها خوب نیست.

ممکن است علیه تو هم مثل امید هجمه درست شود؟

 به خدا بازیکن تقصیری ندارد که اگر یک حرفی بزند یا تصمیمی بگیرد اینطوری مقابل هوادار قرار بگیرد. هواداران باید بدانند که داخل باشگاه استقلال چه می‌گذرد اما متاسفانه کاری می‌کنند که اطلاعات غلط و نادرست به هواداران برسد و هواداران هم بر اساس همان اطلاعات غلط در فضای مجازی علیه بازیکن هجمه درست می‌کنند در حالی که اصل داستان و ماجرا چیز دیگری بوده است. امید ابراهیمی برای استقلال خیلی زحمت کشیده و حالا تصمیم گرفته مدتی فوتبالش را در لیگ قطر دنبال کند. سوال من این است که چرا کاری می‌کنند که با شخصیت بازیکنان بازی شود. چرا با هواداران روراست نیستند؟

ظاهرا در باشگاه استقلال همه چیز حول محور مامه تیام می‌گذرد و همه حواس‌ها به این بازیکن است و بازیکنی مثل تو که همیشه در خدمت تیم بودی ناگهان در لیست مازاد قرار می‌گیرد! چرا؟

 چرایش را باید از همین آقایان بپرسید. من در این مدت سکوت کردم و حرفی نزدم اما رفتار آقایان بدتر شد. نباید از حسن نیت بازیکنان سوءاستفاده کنند. بالاخره جابر انصاری هم به یک تیم می‌رود و فوتبالش را ادامه می‌دهد اما این رفتارها با من درست نبود و قطعا مدیران استقلال تاوان چنین رفتاری را می‌دهند. من روزهای تلخ و شیرینی را با استقلال پشت سر گذاشتم اما تنها هدفم کمک به استقلال بود. تنها هدفم این بود که برای استقلال بازیکن مفیدی باشم. خیلی وقت‌ها مصدوم بودم اما سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم تا پولی که به خانه‌ام می‌برم حلال باشد و از طرفی هواداران هم راضی باشند.

مطمئنا هواداران از تو راضی هستند. تو برای استقلال همیشه بازیکن خوبی بودی.

 امیدوارم اینطور باشد اما دلم می‌سوزد از زمانی که از دست رفت. دلم می‌سوزد از این همه حسن نیتی که در حین قرارداد بستن با استقلال داشتم. باور نمی‌کنید دو فصل پیش من هرچه طلب داشتم را به استقلال بخشیدم و گفتم اشکالی ندارد قرارداد جدید منعقد کنید و من هم از طلبم می‌گذرم اما حالا دیگر این کار را نمی‌کنم و دنبال حقوقم می‌روم و تکلیف این قراردادی که روی هوا مانده را هم مشخص می‌کنم.

رابطه‌ات با شفر چگونه بود؟

موقعی که شفر سرمربی استقلال شد من مصدوم شدم اما به محض اینکه مصدومیتم برطرف شد همه کاره تیم شدم. گل می‌زدم، پاس گل می‌دادم و روزهای خوبی داشتم اما دوباره مصدوم شدم و آن مصدومیت باعث شد آرام آرام از ترکیب فاصله بگیرم. من مشکلی با شفر ندارم، به ایشان احترام می‌گذارم و امیدوارم در کارش موفق باشد. مشکل من رفتارهایی است که هیچ وقت شفاف و روشن نبود. مشکل من اینهاست و امیدوارم این رفتارها استقلال را زمین نزند. این تیم متعلق به مردم است و من دلم برای هوادارانی می‌سوزد که می‌خواهند قهرمانی تیمشان در لیگ را ببینند.  

#جابر انصاری #امید ابراهیمی #مامه بابا تیام #نقل و انتقالات استقلال
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image


کرمان| "بم" میزبان بیست و چهارمین جشنواره ملی شعر رضوی است نرخ قطعی فروش واحد مسکونی در جردن با رعایت 6 عادت هوشمندانه همیشه پولدار بمانید/ چگونه ولخرج نباشیم؟ فاجعه‌ای که فراموش‌شدنی نیست دختر توسط برادرش کشته شد/پدر خانواده قتل را گردن گرفت صفحه اول روزنامه‌های 3 شنبه 26 تیر 97 زمان مسابقات ورزشی گروهی و انفرادی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد مجلس عوام انگلیس به برنامه برگزیت دولت «می» رأی موافق داد خشک شدن دریاچه ارومیه کابوسی که تعبیر، نخواهد شد؟ بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد/استقلال چشم بازار را کور کرد! برگزاری همایش توجیهی امر به معروف و نهی از منکر مساجد پردیسان + تصاویر ویژگی‌های عینک آفتابی را بشناسید بیشترین قاچاق چوب در کدام مناطق است؟ بازیگر «پایتخت» پرفروشترین بازیگر این روزهای سینما وقتی رسانه‌ها ما را فقیر می‌کنند! به شکسته بند مراجعه نکنید! نقش جاسوس‌های دو تابعیتی در آغاز بحران سوریه چه کسی صندوق‌های قرض‌الحسنه را در کشور گسترش داد؟ اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای حفظ باغات تهران نوع جدید بالن‌های آتش‌زای غزه +عکس تصاویر: روی دیگری از پوتین که تا به حال ندیده‌اید! خواص سه گیاه دارویی کمیاب را بشناسید بازگشت دوباره مردگان به سینمای هالیوود +عکس پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه مایه فخر تونسی‌ها مدارس قدیمی به اقامتگاه‌های بوم گردی تبدیل می‌شود لکه‌های به جا مانده از سفر ترامپ به انگلستان تخریب بخش‌هایی از ورزشگاه روسیه بر اثر باران حضور مستشاران ایرانی به درخواست دمشق است دیدار مردمی مسئولان شهری در بیرجند ویدیو| ایتالیا به کشتی مهاجران اجازه ورود داد صداوسیما بخاطر "بی راهه" تذکر گرفت آمریکا - روسیه؛ در آرزوی تغییرات راه‌های ناهموار توسعه در خراسان شمالی کبری علی آبادی* وضعیت فعالیت واحد علوم و تحقیقات در تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی فیلم/خیانتی که اسراییل را نقره داغ کرد ساماندهی مهاجرت به شهرهای اقماری یکی از مشکلات فساد ریختن قبح آن است اولین فیلْم منتشر شده از شیخ پس از حَصر شاگردان، بخوبی استادیش را پاس داشتند ویدیو| جستجوی سنجاب برای پیدا کردن مغز در سر ترامپ زنگ خطر رشد پیری جمعیت در ایران تصویری از دورهمی "ممنوعه" بازیگران 10 ترفند برای آنکه خودروی دست دوم تان را با بیشترین قیمت ممکن بفروشید توضیحات مدیر باشگاه آژاکس در خصوص جذب بلیند 135 هکتار بافت فرسوده شهر ابهر نیازمند بازآفرینی است چه کسی نامه جعلی خداحافظی فردوسی پور را نوشته؟ نشست مشترک فعالان گردشگری و مدیران میراث‌فرهنگی اصفهان با نمایندگان مردم برگزار شد برگزاری کلاس‌های صنایع‌دستی در شهرستان رشتخوار خراسان رضوی جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی در مشهد برگزار می‌شود صدور مجوز اولیه ایجاد سه اقامتگاه بوم‌گردی در کلات نادری
● مواضع رئیس جمهور در اروپا مقتدرانه بود با مفاسد اقتصادی هم مقتدرانه برخورد کنید اینجا همه چیز برای سیر معنوی آماده است/ خوشنویسی را مدیون امام رضا (ع) هستم جنجال بزرگ در مراسم اهدای مدال به اعضای فرانسه/ سرقت یک مدال با هماهنگی پوتین؟ + عکس قاب‌های مشترک رئیس جمهور کرواسی و مکرون / تصاویر تصویری خاص از دو رییس جمهوری کرواسی و فرانسه در جام جهانی چهره ویژه دیدار فینال؛ خانم رئیس جمهور! اعلام برنامه قطع احتمالی برق شهر تهران برای روز 25 تیر «کامیار شاپور» فرزند فروغ درگذشت رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت! + عکس پاسخ مهم سپاه پاسداران به دونالد ترامپ رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت! + عکس داور فینال در آغوش خانم کیتاروویچ/ خوب شد فغانی داور نشد! /عکس اسرائیل به حلب حمله کرد دلایل رد صلاحیت مینو خالقی و احمدی نژاد از زبان «کدخدایی» / حضور زنان در ورزشگاه اشکالی ندارد رئیس جمهور کرواسی: به هر حال ما بر قله فوتبال جهان ایستادیم سانسور نکردن رییس جمهور کرواسی توسط صدا و سیما +فیلم عجیب‌ترین اتفاقات جام جهانی 2018 دزدی در مراسم اهدای جام جهانی 2018 +فیلم عکس: همسر و فرزندان رئیس جمهور کرواسی بازدید خبرنگاران از طبقه نهم ساختمان مخابرات تهران سرقت مدال در مراسم توزیع مدال جام جهانی 2018! +فیلم عکس/ شادی مکرون و غم رئیس جمهور کرواسی "مائده هژبری" حتی یک شب هم بازداشت نبود اما باید بازداشت می‌شد/ چرا به فحاشی "این دختر" اعتراضی نمی‌کنند؟ دستگیری دو تن از اراذل و اوباش هوادار زندانی معروف همسر و فرزندان رئیس جمهور کرواسی (عکس) سرقت مدال طلا در مراسم اهدای جام جهانی 2018 + عکس اعلام برنامه قطع برق شهر تهران برای امروز 25 تیر +فایل دانلود همسر و فرزندان رئیس جمهور کرواسی دولت پاکستان باید با تروریست‌ها جدی‌تر برخورد کند ریزش قیمت سکه در بازار/قیمت سکه امروز 25 تیر 97 پاسخ صدا و سیما به حاشیه‌های پویول و استیلی جدول زمان‌بندی قطعی برق تهران، امروز 25 تیر مدالی که در فینال جام جهانی از سوی این فرد به سرقت رفت! (عکس) آغاز واگذاری 900 هزار سکه پیش‌فروش 3 ماهه متلاشی شدن گروهک تروریستی ضدانقلاب بازداشت و آزادی خلبان افشاگر دکتر ظریف در جمع فعالان اقتصادی: مشروعیت، پیشرفت وقدرت ایران از مردم نشات می‌گیرد /اراده سیاسی در جهان برای ادامه حضور فعال در ایران علیرغم … تشکیل پرونده برای بالغ بر 4 هزار نفر بیمار اعصاب و روان در مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی گیلان اداره کشور نباید به خاطر عدم اختیار کافی وزرا معطل شود/ تاکید رهبری بر فعالیت همزمان 2 ستاد اقتصادی برای مدیریت شرایط پیش رو پدر داماد روحانی: حسن روحانی هر 3 شب یک‌بار به خانه می‌رود/ همه خانواده از ریاست جمهوری آقای روحانی ناراحت اند انجام بزرگ‌ترین اکتشاف هوایی در استان کردستان / شناسایی ذخایر پنهان استان کردستان با روش نوین بیمارستان تازه آباد آسیب دید واکنش رسول جعفریان به رزومه عجیب خالق ایده «تکه‌تکه کردن کره زمین»! دیدار فینال جام جهانی 2018 روسیه اعلام جدول خاموشی روز دوشنبه در استان سمنان + عکس سردار جلالی: سرورهای هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان مرکز امام (ره) وزارت ارتباطات قرار دارند همه مسلمانان نسبت به مکه و مدینه حق یکسانی دارند/ کسانی که سیاست را از اسلام جدا می‌کنند، اسلام را نفهمیده‌اند/ سیاست شیطانی آمریکا درباره فلسطین هرگز محقق نخواهد شد بیانیه مشترک اتحادیه اروپا و چین درباره برجام فیلم: جشن قهرمانی تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018 تصویری خاص از رییس جمهوری کرواسی و فرانسه در پایان فینال جام جهانی

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me