تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:میزان
دسته:ورزشی()
کد خبر:17566395
۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۰۰:۵۶

انگلیس یک - کرواسی دو/ دست سه‌شیرها از فینال کوتاه می‌ماند؟

دیدار دو تیم کرواسی و انگلیس از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه در وقت اضافه اول دو بر یک به نفع کرواسی در جریان است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در بیست و هشتمین روز رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه، دو تیم کرواسی و انگلیس از مرحله نیمه نهایی مسابقات از ساعت  22:30 و در ورزشگاه لوژنیکی به مصاف هم رفتند.

آغاز دیدار کرواسی و انگلیس

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

بر همین اساس ترکیب دو تیم به شرح زیر است:

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

ترکیب تیم ملی کرواسی: سوباشیچ، ورسالیکو،استرینیچ، لوورن، ویدا، راکیتیچ، مودریچ، بروزویچ، پریشیچ،مانزوکیچ و ربیچ.

سرمربی: زلاتکو دالیچ

انگلیس یک - کرواسی صفر/ شروع خیره کننده سه‌شیر‌ها

ترکیب تیم ملی انگلیس: پیکفورد، واکر، استونز، مگوایر، تریپیر، یانگ، لینگارد، هندرسون، دله، کین و استرلینگ.

سرمربی: گرت ساوت گیت

انگلیس یک - کرواسی صفر/ شروع خیره کننده سه‌شیر‌ها

 

بازی با سوت جونیت چاکر، داور ترکیه ای آغاز شد.

دقیقه 5: مودریچ با خطایی که بر روی دله الی انجام داد یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه به انگلیس داد. تریپیر از روی ضربه کاشته توانست گل زیبایی را وارد دروازه تیم کرواسی کند.

گل اول انگلیس را از اینجا ببینید.

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

کرواسی صفر - انگلیس یک/ سه‌شیر‌ها گام اول را محکم برداشتند

 

بعداز به ثمر رسیدن گل زود هنگام برای تیم ملی انگلیس تصور می شد که کرواسی برای جبران دست به حملاتی به روی دروازه سه‌شیر‌ها بزند اما عملکرد تیم انگلیس مانع از در اختیار گرفتن توپ و میدان از سوی کروات ها شده است. آن چه تا اینجای دیدار مشخص است خستگی در ساق های پای بازیکنان کرواسی است.

دقیقه 30: انگلیسی ها یک حمله خطرناک را طرح ریزی کردند که ضربه هری کین به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت که داور بازی این صحنه را آفساید اعلام کرد.

پایان نیمه اول با احتساب یک دقیقه وقت تلف شده توسط داور بازی اعلام شد.

آمار و ارقام بازی را تا پایان نیمه اول در زیر ببینید.

انگلیس یک - کرواسی صفر/ سه‌شیر‌ها پیروز به رختکن رفتند

آغاز نیمه دوم

انگلیس یک - کرواسی صفر

دقیقه 48: ربیچ بازیکن کرواسی اولین کارت زرد این دیدار را دریافت کرد.

دقیقه 54: واکر نیز به عنوان اولین بازیکن اخطاری تیم ملی انگلیس از داور کارت زرد دریافت کرد.

انگلیس یک - کرواسی صفر

 

دقیقه 65: پریشیچ از داخل محوطه جریمه ضربه ای را به سمت دروازه پیکفورد روانه کرد اما توپ قبل از اینکه به سمت دروازه انگلیس برسد به بدن واکر مدافع انگلیس برخورد کرد و به راهی به دروازه پیدا نکرد و اینگونه اولین موقعیت جدی تیم کرواسی از دست رفت.

 

دقیقه 68: ایوان پریشیچ روی سانتری که ورسالیکو از جناح چپ محوطه جریمه انگلیس ارسال کرد با یک ضربه دقیق پای راست گل مساوی کرواسی را به ثمر برساند.

گل اول کرواسی را از اینجا ببینید.

انگلیس یک - کرواسی یک

انگلیس یک - کرواسی یک/ بازگشت کروات‌ها به بازی

انگلیس یک - کرواسی یک

 

دقیقه 72:  پریشیچ مجددا سعی در گشودن دروازه تیم ملی انگلیس داشت که ضربه پای چپ او با برخورد به تیر عمودی دروازه پیکفورد به خارج ازمحوطه بازگشت داده شد و ضربه بعدی بازیکنان کرواسی نیز در آغوش پیکفورد آرام گرفت.

انگلیس یک - کرواسی یک/ بازگشت کروات‌ها به بازی

دقیقه 74: گرت ساوت گیت، مارکوس رشفورد را به جای استرلینگ به زمین فرستاد.

دقیقه 83: ضربه مانزوکیچ دقیقا به سمتی رفت که پیکفورد در آن جا حضور داشت و توپ او را دفع کرد.

90 دقیقه تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک با احتساب 3 دقیقه وقت تلف شده به پایان رسید و  کار به وقت های اضافه کشیده شد.

آمار و ارقام بازی تا پایان نیمه دوم را در زیر ببینید.

انگلیس یک - کرواسی یک/ بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد

آغاز وقت اضافه اول

دقیقه 96: ربیچ با متوقف کردن بازیکن انگلیس کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 97: اریک دایر برای تیم ملی انگلیس به جای هندرسون به زمین آمد.

دقیقه 99: روی ضربه کرنر ضربه سر استونز می رفت تا درون دروازه کرواسی قرار بگیرد اما ورسالیکو توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه 101: کراماریچ بازیکن کرواسی جانشین ربیچ در زمین شد.

دقیقه 2+105: روی سانتر پریشیچ می رفت تا دروازه انگلیس را برای بار دوم باز کند اما پیکفورد با یک خروج مناسب با پای راست توپ مانژوکیچ را گرفت و مانع فروپاشی مجدد دروازه سه‌شیر‌ها  در زمین شد.

پایان وقت اضافه اول با احتساب 2 دقیقه وقت تلف شده اعلام شد.

 

 آغاز وقت اضافه دوم

دقیقه 109: ضربه سر پریشیچ زننده گل اول کرواسی به مانزوکیچ که در موقعیت تک به تک با پیکفورد قرار گرفت، رسید و او توانست با ضربه ای هوشمندانه دروازه تیم انگلیس را برای بار دوم باز کند.

انگلیس یک - کرواسی دو/ دست سه‌شیر‌ها از فینال کوتاه می ماند؟

انگلیس یک - کرواسی دو/ دست سه‌شیر‌ها از فینال کوتاه می ماند؟

 

این خبر به روز رسانی می شود...

#جام جهانی 2018 روسیه #فوتبال #انگلیس #کرواسی #ساوت گیت #دالیچ
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


حرکت موش‌ها در شهر برشی از عمق فاجعه زیرزمین پایتخت «شاباش مرگ» مجلس عروسی را به خون کشید! نتایج جالب یک نظرسنجی/ مردم جنوب تهران راضی‌تر از شمال‌شهری‌ها سوء مدیریت دولت همچنان ادامه دارد! سارق بانک ملی دستگیر شد توئیت جالب ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق «آمازون» زیر ذره بین کنگره امریکا تنها نماینده ریکرو ایران در جام جهانی آلمان حذف شد استعفای چهار عضو شورای مشورتی امنیت کشور آمریکا ترامپ درباره دیدارش با پوتین: نتایج بزرگی در راهند سرپرست اداره‌کل پست استان اصفهان منصوب شد آبیاری فضای سبز در طول روز ممنوع است/جریمه پیمانکاران متخلف جام جهانی روسیه را به مقصد گردشگران تبدیل کرد خوزستان با کمبود بیش از هفت هزارمعلم روبه رو است فرهنگ سازی در خصوص عفاف و حجاب در جامعه صورت نگرفته است ضرورت تقویت حضور روحانیون در مناطق روستایی «حاجی آبادی‌ها» میزبان پرچم متبرک حرم کریمه اهل بیت (س) شدند سردار سلامی با حفظ سمت «سرپرست معاونت هماهنگ‌کننده سپاه» شد پیغام امیدوارکننده لوپتگی برای هواداران رئال ایلام به جشنواره چهارسوق میرود بازدید مستندسازان از معدن مس سونگون تبریز فیلم «یه وا» به جشنواره بورگاس بلغارستان رسید جدول/ با 100 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ از حضور بازرسان در دانشگاه‌ها اطلاع کافی ندارم! / خبر بازدید را از رسانه‌ها شنیدم سردار آبرومند از معاونت هماهنگ کننده سپاه رفت جدیدترین رنکینگ فیفا و صعود یک پله‌ای تیم ملی معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد سیاهگوش (کاراکال) ساکن در قفس اداره کل محیط زیست مفقود شد توضیحات آتش نشانی در رابطه با علت پلمپ پاساژ دراکولا بیرانوند اختصاصی تمرین کرد پرسپولیس تعطیل شد سخنگوی تعزیرات: مردم گرانفروشی را گزارش دهند اخطار دادستان انتظامی مالیاتی به بانک‌ها و موسسات اعتباری بچه پولدارها در تعطیلات تابستانی چه می‌کنند؟ برای حریم و مرزهای همسر خود ارزش قائل شوید لیست کالاهای ممنوعه برای حجاج اعلام شد انتقاد شفر از استعفای افتخاری/ در عصبانیت تصمیم نگیرید! جوایز تیم ملی کرواسی به موسسه کودکان اهدا شد قیمت جدیدترین انواع جاروبرقی در بازار تهران؟ +جدول واکنش آمریکا به شکایت ایران در دیوان بین‌المللی دادگستری تعطیلی 55 درصد واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی علی کریمی در تمرینات گروهی استقلال/ سفر به آلمان منتفی می‌شود؟ درخشش بسکتبالیست‌های ایران مقابل لهستان دریاچه‌ای شگفت انگیز در میان صحرای سوزان کتاب زندگی‌نامه و مبارزات آیت‌الله جنتی منتشر شد درخواست کارگران برای بازنگری دستمزد در شورای عالی کار 3 طرح اشتغال و مسکن در بهشهر افتتاح شد پرداخت 1 میلیارد تومان وام اشتغال زایی توسط بهزیستی درخلیل آباد تلخ و شیرین «جام زهر» رگه‌های امید در قصه‌ای اجتماعی نویسندگان از اداهای تکنیکی بپرهیزند
عناوین روزنامه‌های ورزشی 27 تیر 97/ از قهرمانی پرسپولیس تا یک پایان باز! +تصاویر مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون ایمن‌سازی تاور کج شده در محدوده چهارراه طالقانی کرج؛ ساختمان مجاور تخلیه شد تشییع مادر شهیدان ردانی پور فروش پیتزای 38 میلیون تومانی در میدان ونک برنامه قطعی برق امروز 27 تیر تهران اعلام شد برنامه مدیریت اضطراری برق شهرستان‌های آذربایجان غربی / 27 تیرماه جلسه شبانه شفر با جپاروف و تیام وزیر نیرو عذرخواهی کرد احتمال قطعی آب تبریز آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد ماجرای هشت بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی ابراهیم فیاض: دورهمی کثیف‌ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است/ مهران مدیری روابط جنسی خارج از خانواده را ترویج می‌کند/ او در حضور فردوسی پور تبلغ همجنس بازی کرد (+فیلم) آیت‌الله حسین حق‌شناس تنگستانی درگذشت فرزند علم الهدی چند شغل دارد؟ هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز راهکارهای گسترش و ترویج فر هنگ مطالعه و کتابخوانی و رفع مشکلات صنعت چاپ بررسی شد/ تاکید بر مشوق‌های مادی و معنوی و ایجاد فضای رقابتی و جذاب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی صالحی خبر داد؛ تکمیل کارخانه روتورسازی برای تحقق 190 هزار سو/ طرح پیشران هسته‌ای، جلوتر از زمان‌بندی در حال انجام است آتش سوزی مجتمع کامپیوتر در خیابان ولیعصر (عج) / سوختگی دو تن در حادثه مهران مدیری وام 3 میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امشب واریز می‌شود مربیان بزرگ وقتی شرایط بازی تغییر می‌کند، ارنج تیم را تغییر می‌دهند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند زمان واریز افزایش 14 درصدی مستمری مددجویان چرخش 180 درجه‌ای وزیر علوم و تائید بازرسی آژانس از دانشگاه‌ها/ حرکت قطار بازرسان به سوی دانشگاه شهید بهشتی 93 دختر مجرد، مادر شدند استقلال: از سوپرجام انصراف نداده‌ایم +عکس خطر سقوط تاور جرثقیل در چهارراه طالقانی کرج اسراییل برای جنگ جدید غزهآماده می‌شود دریافت‌های میلیاردی دو مجری از موسسه ثامن الحجج رومینا را به انبار بردم؛ بهنام هم آمد، از کجا معلوم من این کار را کرده باشم! یادداشتی بر مجموعه مستند "غوغای بی هیاهو" افتخاری از استقلال کناره گیری کرد تجلیل از برترین‌های آزمون دستیاری خبر جان کری: ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد دریافت‌های میلیاردی مهران مدیری و احسان علیخانی دو مجری مشهور تلویزیون از موسسه ثامن الحجج! / واردات برنج و خرید و فروش بازیکن هندبال آخرین وضعیت زمین‌خواری 230 هکتاری در شرق تهران/ارتباط مدیر یک رسانه با "روزچنگ" برای تخریب قضات واکنش ظریف به دیدار پوتین و ترامپ ● مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی در دانشگاه تهران برگزار شد افزایش 14 درصدی دریافتی مددجویان استاندار تهران: آغاز ساعت کاری ادارات از اول مرداد؛ 6: 30 صبح حضور سرزده روحانی در منزل جانباز 70 درصد خطر سقوط جرثقیل در چهارراه طالقانی کرج/خیابان مسدود شد اسماعیل کوثری: مشکلات کشور به دولت بر می‌گردد/ همه مسئولیت‌ها بر عهده قوه‌مجریه است / رئیس جمهور و وزرا باید به مسائل اقتصادی رسیدگی کنند فرزند علم الهدی دستگیر شده است؟! /ماجرای شایعه ارتباط پسر علم الهدی با سلطان سکه اعلام جدول خاموشی روز چهارشنبه در استان سمنان مشکلات ساختار نظام بانکی بررسی شد نهاد دستور دهنده پخش اعترافات مائده مشخص شد برنامه قطعی برق امروز 27 تیرماه تهران اعلام شد+جدول

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me