تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:ورزشی()
کد خبر:17566560
۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۰۱:۲۱

انگلیس 1 - کرواسی 2/فینال جام جهانی بالاخره سهم مردم بالکان شد

تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و کرواسی در چارچوب رقابت‌های جام جهانی 2018 چهارشنبه از ساعت 22: 30 هم رفتند.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و کرواسی در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ چهارشنبه از ساعت 22 و 30 دقیقه به مصاف هم رفتند.

ترکیب تیم ملی فوتبال کرواسی:

  • سوباسیچ، ورسالیکو، استرینیچ، لوورن، ویدا، راکیتیچ، مودریچ، بروزویچ، پریسیچ، ربیچ و مانژوکیچ.

ترکیب تیم ملی فوتبال انگلیس:

  • پیکفورد، استونز، واکر، مگوایر، تریپیر، یانگ، لینگارد، هندرسون، دله الی، کین و استرلینگ.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس صفر - کرواسی صفر

دقایق و حواشی حساس:

انگلیسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در نخستین موقعیت خود به گل رسیدند. در دقیقه چهار دله علی پشت محوطه جریمه کرواسی با خطای مدافعان این تیم متوقف شد . تریپیر پشت این ضربه کاشته قرار گرفت و با ضربه ای فنی و زیبا دروازه کرواسی را باز کرد.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی صفر

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی صفر

انگلیسی ها حتی پس از به ثمر رساندن گل زودهنگام نیز به بازی برتر خود ادامه دادند و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند.

در دقیقه 13 کرنر ارسال از سمت چپ دروازه کرواسی، با ضربه سر خطرناک مگوایر همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

کرواسی پس از شوک اولیه و گذشت 15 دقیقه از زمان مسابقه، به بازی مسلط شد و سعی در نزدیک شدن به دروازه انگلیس و جبران گل خورده داشتند.

در دقیقه 19 شوت پرشیچ از راه دور با برخورد به پای مدافع انگلیس با اختلاف بسیار کم به کنار دروازه سه شیرها رفت که داور به اشتباه کرنر اعلام نکرد.

در دقیقه 22 اشتباه عجیب مدافعان کرواسی ، موقعیتی عالی را برای انگلیسی ها به وجود آورد که ضربه هری کین در مصافی تک به تک با دروازه بان به کنار دروازه سوباسیچ رفت. البته آفساید کین نیز اعلام شد.

کرواسی تنها برای دقایقی صاحب توپ و میدان بود و دوباره انگلیسی ها بازی برتری را به نمایش گذاشتند.

در دقیقه 30 هری کین یک فرصت فوق العاده دیگر را از دست داد و در مصاف تک به تک با سوباسیچ ناکام بود؛ در برگشت نیز او دروازه تقریبا خالی را نتوانست باز کند و سپس آفساید این بازیکن اعلام شد.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی صفر

در دقیقه 31 بروزویچ در محوطه جریمه انگلیس صاحب توپ شد اما شوتش را به مرکز دروازه زد و پیکفورد به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه 35 حرکت فوق العاده هماهنگ و زیبای بازیکنان انگلیس در نزدیکی دروازه کرواسی و توپی که در نهایت پشت محوطه جریمه به لینگارد داده شد اما شوت خطرناک این بازیکن  به کنار دروازه رفت تا کروات ها همچنان خوش شانس باشند که تا اینجا فقط یک بار دروازشان باز شده باشد.

این نیمه در ادامه آرام و متعادل دنبال شد و در نهایت با پیروزی یک بر صفر انگلیس به پایان رسید.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی صفر

نیمه دوم نیز متعادل و نه چندان سریع آغاز شد. کروات ها به دنبال زدن گل تساوی بودند اما انگلیسی ها اجازه نزدیک شدن آنها را به دروازه شان نمی دادند.

کروات ها که هر دو بازی قبلیشان 120 دقیقه ای شد و با پیروزی در ضربات پنالتی به نیمه نهایی رسیدند، در این مسابقه کاملا خسته تر از انگلیسی ها به نظر می رسند و به هیچ وجه نتوانتسند بازی شادابی که در دیدارهای قبل به خصوص در مرحله گروهی به نمایش می گذاشتند را انجام دهند. هافبک های پا به سن گذاشته کروات ها به خصوص مودریچ و راکیتیچ در تا این دقیقه از مسابقه در بازیسازی ناکام بودند و بازی خوبی به نمایش نگذاشتند.

رحیم استرلینگ در دقیقه 63 مدافعان کرواسی را در محوطه جریمه این تیم به هم ریخت اما در نهایت مدافعان توپ را از او گرفتند و دور کردند.

در دقیقه 65 حمله خطرناک کرواسی به سمت دروازه انگلیس یک موقعیت خوب را ایجاد کرد که شوت پرشیچ به مدافعان انگلیس برخورد کرد و این فرصت هم از دست رفت.

در دقیقه 68 فشار کرواسی بالاخره نتیجه داد و این تیم به گل تساوی رسید. ارسال عالی ورسالیکو از جناح راست روی دروازه انگلیس را پرشیچ با پا بالاتر از سر مدافع انگلیس زد و توپ درون دروازه پیکفورد قرار گرفت.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 1

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 1

دقیقه 72 پرشیچ فرصتی بسیار عالی برای زدن گل دوم خودش و کرواسی داشت که این بار بدشانس بود و شوت او در مصافی تقریبا تک به تک با دروازه بان انگلیس به تیر دروازه این تیم برخورد کرد.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 1

پس از زدن گل تساوی کرواسی، جریان بازی کاملا عوض شد و این تیم بازی هجومی تر و بهتری را نسبت به انگلیس انجام داد و سه شیرها برای دقایقی کاملا سردرگم بودند.

مانژوکیچ در دقیقه 82 با پاس بروزویچ در محوطه جریمه انگلیس صاحب توپ شد و با یک کنترل سینه ، ضربه اش را به سمت دروازه زد اما پیکفورد توپ را مهار کرد.

یک دقیقه بعد باز هم کرواسی که کاملا روحیه گرفته و بازی متفاوتی را نسبت به 60 دقیقه ابتدایی مسابقه انجام می داد، یک فرصت عالی داشت که باز هم پرشیچ قدر این موقعیت را ندانست.

در نهایت این مسابقه در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به وقتهای اضافه کشیده شود.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 1

در وقتهای اضافه انگلیس نخستین و بهترین بخت را در دقیقه 99 برای گلزنی از دست داد. باز هم سه شیرها روی ارسال ضربه کرنر خطرساز شدند و ضربه سر استونز نزدیک بود در گوشه دروازه کرواسی قرار بگیرد که ورسالیکو با سر توپ را از روی خط برگشت داد.

در دقیقه 105 مانژوکیچ روی ارسال پرشیچ فرصتی عالی برای زدن گل داشت اما این مهاجم با تجربه قدر فرصت را نداشت و پیکفورد در یک قدمی او توانست ضربه اش را مهار کند.

در وقتهای اضاقه نیم دوم و در دقیقه 109 کرواسی به گل دوم رسید. ضربه سر پرشیچ به درون محوطه جریمه انگلیس باعث شد تا مانژوکیچ با پیکفورد تک به تک شود و با ضربه ای محکم تور دروازه را به لرزه درآورد.

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 2

گزارش لحظه به لحظه/ انگلیس 1 - کرواسی 2

در دقیقه 116 بروزویچ با شوتی از راه دور می توانست گل سوم کرواسی را هم به ثمر برساند که اما شوتش را پیکفورد مهار کرد.

انگلیسی ها در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه کرواسی برای جبران گل خورده آوردند و توپ را از هم جای زمین بلند روی دروازه کرواتها می فرستادند اما شاگردان دالیچ به خوبی از گل زده دفاع کردند.

در نهایت کرواسی با نتیجه دو بر یک انگلیس را شکست داد تا این تیم برای نخستین بار در تاریخش به فینال جام جهانی راه پیدا کند. این تیم در فینال، یکشنبه باید به مصاف تیم ملی فرانسه برود. انگلیس نیز شنبه در رده بندی بار دیگر مقابل بلژیک، حریف مرحله گروهی خود قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کرواسی با شکست انگلیس به فینال جام جهانی رسید

#دنیای ورزش #جام جهانی 2018
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


سفره توبه و طاعت در ماه ذی القعده آمریکا برخی معافیت‌ها از تحریم‌های ایران را بررسی می‌کند برگزاری مراسم قرعه‌کشی 5 وزن نخست فاش شدن جزئیات جدیدی از قرارداد رونالدو با یوونتوس صنعت لوازم خانگی بلاتکلیف است صدور معافیت موردی از تحریم نفتی ایران بسته بندی؛ ویترین صنایع دستی در بازارهای جهانی ثبت 45 وقف جدید به ارزش 60 میلیارد ریال + فیلم همایش ازدواج سالم و پایدار رئیس کمیته عربی حقوق بشر: اسرائیل رژیمی غاصب است توقیف بیش از 370 لیتر عرقیات گیاهی حرکت کاروان زیر سایه خورشید در البرز+فیلم آغاز اجرای دو طرح عمرانی در ایوانکی گرمسار افزایش هزینه‌های درمان و تقاضاهای القایی بیماران+فیلم دیدار امام جمعه شیراز با مردم محله شیشه گری شیراز سازمان ملل: شهر «الحدیده» یمن به زندگی عادی بازگشته است رژیم صهیونیستی ورودی یک گذرگاه در جنوب الخلیل را بست/بازداشت گسترده فلسطینیان در کرانه باختری خروج ایران از سوریه در دستور کار مذاکرات ترامپ - پوتین نیست/ یمن باتلاقی بود که رژیم صهیونیستی ایجاد کرد تا عربستان در آن غرق شود شرکت 600 دانش آموز دختر در طرح حمایت یابی جمعیت همیاران سلامت روان جان باختن 7 نیروی پلیس ننگرهار در درگیری با طالبان پرداخت خسارت مالی ناشی از حمله پلنگ به دامداران فارس آمریکا از تحریم نفتی ایران عقب نشینی می‌کند؟ بیرانوند در تمرین پرسپولیس حاضر شد توئیت ظریف درباره شکایت ایران از آمریکا به دادگاه لاهه دیدار پوتین و ترامپ در هلسینکی فنلاند +عکس جهانگیری: اداره کشور در شرایط تحریم دستور کار اول دولت است سولانا: اعتراف می‌کنم از کودتا اطلاع داشتیم، اما به ترکیه کمک نکردیم واکنش مطهری به تصاویر پخش شده از رییس‌جمهور زن کرواسی در تلویزیون بیرانوند بالاخره در تمرین پرسپولیس حاضر شد +عکس گفتگوی تلفنی اردوغان و ترامپ درباره سوریه 50 نفر از خریداران عمده سکه در اختیار پلیس /جزییات پرونده سلطان سکه ب‌ام‌و x6 جدید در راه است +عکس افزایش قیمت نفت در صورت تداوم تنش‌های تجاری در جهان اصفهان| روحیه سلحشوری عشایر سبب ماندگاری نظام اسلامی شد آغاز بررسی پرونده بدهکاران بانکی در کمیته معوقات بانکی گلستان یارانه دولت به قطار حومه‌ای، 6 برابر پول بلیت جریمه تخلف ساختمانی باید بر اساس نرخ روز محاسبه شود حوزه علمیه نمی‌تواند با روش 50 سال قبل پاسخ‌گویی نیازهای روز باشد تلاش آمازون در حمایت از تغذیه سالم شرایط پرسپولیس برای شروع فصل و قراردادهای جدید بررسی شد بیمه سلامت بیش از یک سوم جمعیت استان مرکزی را زیرپوشش دارد فتاحی: نامه‌ای درباره عدم آمادگی ورزشگاه آزادی به دست‌مان نرسیده است/ چرا استقلال نباید در سوپرجام بازی کند؟! استیلی: امارات غافلگیرمان کرد ادعای رسانه‌های برزیلی: زیدان تمایلی به جذب نیمار برای رئال مادرید نداشت مهمترین هدف دولت در حوضه داخلی جلوگیری از خروج آب است انتقال تجارب بیابان زدائی ایران به دیگر کشورها، درآمدزاست پیشکسوتان هنرمند پیشتاز کمک به اقتصاد فرهنگ و هنر باشند سنسورهای هشدار آتش سوزی در جنگل‌ها نصب می‌شود جام جهانی، نام ایستگاه‌های متروی پاریس را تغییر داد پیشکسوت باشگاه: بحران استقلال آتش زیر خاکستر است
اقدام جالب رئیس جمهور کرواسی و اتفاقی که همه را غافلگیر کرد! +عکس انتشار عکس نماینده مجلس با دختران بی‌حجابش! +عکس لحظه‌ای از جام جهانی که صداوسیما سانسور نکرد + عکس ● مواضع رئیس جمهور در اروپا مقتدرانه بود با مفاسد اقتصادی هم مقتدرانه برخورد کنید داور فینال در آغوش خانم کیتاروویچ +عکس داور فینال در آغوش خانم کیتاروویچ +عکس حاشیه‌های اهدای جام جهانی؛ اقدام جالب رئیس جمهور کرواسی و اتفاقی که همه را غافلگیر کرد! عکسی تاریخی از شادی مکرون بعد گل فرانسه رییس جمهور کرواسی، پیراهن تیم ملی کشورش را به ولادیمیر پوتین هدیه کرد خلاصه فینال جام جهانی 2018 و اختتامیه خلاصه بازی فینال جام جهانی 2018 روسیه؛ فرانسه 4 کرواسی 2 + فیلم تصاویر و حاشیه‌های فینال جام جهانی 2018 دختری که جیمی جامپ فینال جام جهانی بود + عکس فیلم/ خلاصه بازی فرانسه و کرواسی در فینال جام جهانی 2018/ تاج گذاری خروس‌ها بعد از دو دهه چهره ویژه دیدار فینال؛ خانم رئیس جمهور! جنجال بزرگ در مراسم اهدای مدال به اعضای فرانسه/ سرقت یک مدال با هماهنگی پوتین؟ + عکس جشن پایانی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه مراسم اهدای جام قهرمانی 2018 روسیه نمایی تاریخی از لحظه شادی مکرون و ناراحتی کیتاروویچ پس از گل اول فرانسه به کرواسی (عکس) تصویری خاص از دو رییس جمهوری کرواسی و فرانسه در جام جهانی فینال جام جهانی 2018-دیدار تیم‌های فوتبال فرانسه و کرواسی اعلام برنامه قطع احتمالی برق شهر تهران برای روز 25 تیر خلاصه فینال جام جهانی 2018 و مراسم اهدای جام تلویزیون در دوراهی سانسور کردن یا نکردن مراسم اهدای جام/پافشاری مطهری بر مواضع‌اش درباره دورگه‌های تیم ملی فرانسه/دستور رئیس‌جمهور برای ادامه حضور زنان در ورزشگاه‌ها رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت! + عکس مراسم اهدای کاپ قهرمانی جام جهانی بدون سانسور صداوسیما پخش شد/فردوسی پور: رئیس جمهور کرواسی همه را بغل کرد، مردم هم دیدند و اتفاقی هم نیفتاد رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت! + عکس پاسخ روحانی به وزیر ورزش درباره حضور زنان در استادیوم کنایه فوتبالی عادل فردوسی پور به علی مطهری قاب‌های مشترک رئیس جمهور کرواسی و مکرون / تصاویر داور فینال در آغوش خانم کیتاروویچ/ خوب شد فغانی داور نشد! /عکس ویدئو / اهداء مدال و جام قهرمانی 2018 روسیه چهره ویژه کرواسی در روسیه 2018؛ / رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت! گزارش زنده فینال جام جهانی؛ فرانسه - کرواسی، ترکیب دو تیم مشخص شد خوشحالی ویژه رئیس جمهور فرانسه پس از قهرمانی در جام جهانی دانلود؛ شادی بازیکنان فرانسه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با کرواسی «کامیار شاپور» فرزند فروغ درگذشت همسر و فرزندان رئیس جمهور کرواسی (عکس) سرقت مدال طلا در مراسم اهدای جام جهانی 2018 + عکس چهار جیمی جامپ در فینال جام جهانی +فیلم اسرائیل به حلب حمله کرد عکس/ هدیه رئیس جمهور کرواسی به پوتین دزدی در مراسم اهدای جام جهانی 2018 +فیلم پاسخ صدا و سیما به حاشیه‌های پویول و استیلی دستگیری دو تن از اراذل و اوباش هوادار زندانی معروف مدالی که در فینال جام جهانی از سوی این فرد به سرقت رفت! (عکس) رئیس جمهور کرواسی: به هر حال ما بر قله فوتبال جهان ایستادیم مراسم اهدا جام جهانی 2018 روسیه اعلام برنامه قطع برق شهر تهران برای امروز 25 تیر +فایل دانلود جدول زمان‌بندی قطعی برق تهران، امروز 25 تیر

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me