تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:تسنیم
دسته:()
کد خبر:17582480
۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۲۳:۳۷

تداوم خاموشی برق در سنندج بدون اطلاع به مردم؛ درج برنامه زمان‌بندی "صوری" در پرتال شرکت توزیع برق کردستان+مستند

متأسفانه تداوم خاموشی برق بدون اطلاع به مردم همچنان در سنندج ادامه دارد و برنامه زمان‌بندی هم که در پرتال شرکت توزیع برق کردستان درج می‌شود، "صوری" است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، 13 تیرماه جاری با انتشار گزارشی با عنوان «خاموشی برق در سنندج بدون اطلاع به مردم؛ نارضایتی شهروندان از شرکت توزیع برق کردستان‌» اظهارات و گله‌مندی‌های مردم را از خاموشی‌های یواشکی برق منعکس کردیم.

در آن گزارش شهروندان محلات مختلف سنندج از "خاموشی‌های یواشکی و قطعی برق بدون اطلاع قبلی به آنان" و اقدام ناشایست شرکت توزیع نیروی برق کردستان، به‌شدت گله‌مند بودند.

پس از انتشار گزارش خبرگزاری تسنیم کردستان، چندین روز خبری از قطعی برق نبود اما اخیراً شرکت توزیع نیروی برق کردستان باز هم بدون اطلاع قبلی، برق مردم را قطع می‌کند که مشخص نیست تا چه زمانی این رویه نامبارک و بی‌مدیرتی‌ها برای یک اطلاع‌رسانی ساده که توهین به شعور مردم است، ادامه خواهد داشت!

برنامه زمان‌بندی قطعی برق در «پرتال شرکت توزیع برق کردستان» "صوری" است!

گرچه پس از انتشار گزارش قبلی و پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قرار بر این بود که مشکل کنونی برطرف و برنامه زمان‌بندی خاموشی برق در سراسر استان در اختیار مردم و اطلاع‌رسانی شود، اما جالب است بدانید برنامه زمان‌بندی قطعی برق که روزانه در «پرتال شرکت توزیع برق کردستان» درج می‌شود، به اذعان خود متولیان برق "صوری" است!

چهارشنبه (20 تیرماه جاری) پس از تماس برخی از شهروندان شهرک 2/19 بهاران سنندج با دفتر خبرگزاری تسنیم و درخواست انعکاس گله‌مندی آنان بابت قطعی برق بدون اطلاع قبلی، با لهونیان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تماس گرفتیم که ادامه پیگیری موضوع گزارش را به اکبرآبادی مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق کردستان واگذار کرد.

فرصت برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی قطعی برق به مردم کردستان را نداریم!

جواد اکبرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، در پاسخ به این سئوال که چرا همچنان بدون اطلاع‌ قبلی برق مردم را قطع می‌کنید، دلیل آن را ناشی از نبود مدیریت و کمبود نیرو بیان کرد و اظهار داشت: براساس دستورالعمل ابلاغی از شرکت توانیر، روزانه ساعت 9 و 10 صبح به ما اعلام می‌کنند و در نتیجه فرصت برنامه‌ریزی و فرصت اطلاع‌رسانی را از ما می‌گیرند! و فرصت نیست.

وی گفت: شرکت توانیر به ما می‌گویند که اگر نتوانیم سریع قطعی برق را اعمال کنیم، خودشان یک دفعه پست فوق توزیع قطع می‌کنند یعنی برق یک چهارم شهر را قطع می‌کنند و به خاطر اینکه این اتفاق نیفتد و رعایت عدالت شروع به خاموشی برق مردم می‌کنیم.

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان کردستان تصریح کرد: پس از گله‌مندی‌های مردم بابت قطعی برق بدون اطلاع قبلی، اخیراً به نتیجه رسیدیم که برنامه برنامه زمانبندی خاموشی برق اعلام کنیم و در سایت شرکت توزیع برق کردستان درج شود اما این کار بدتر شد و شرکت توانیر برق بیشتری را قطع کردند.

وی اضافه کرد: اعلام برنامه زمان‌بندی مدیریت اضطراری بار درج شده در پرتال شرکت توزیع برق کردستان تنها مربوط به آن روز است، البته فرصت اطلاع‌رسانی به مردم را پیدا نمی‌کنیم!

چرا لیست خاموشی‌هایی که در پرتال شرکت توزیع برق کردستان درج  می‌شود، "صوری" است: فرصت برنامه‌ریزی نداشتم و نزدیک 20 درصد برق محلات سنندج اینطور قطع شد!

اکبرآبادی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم که چرا در لیست خاموشی‌هایی که روز چهارشنبه (20 تیرماه جاری) در سایت شرکت توزیع برق کردستان درج کرده بودید، برخی از محلات سنندج همچون شهرک 2/19 بهاران در آن وجود نداشت اما برق مردم قطع شده بود، دلیل چیست، افزود: اظهارات شما صحت دارد، دیروز ساعت 9:20 صبح عدد جدید برای قطعی برق به ما اعلام کردند، که دیگر بنده فرصت برنامه‌ریزی نداشتم و نزدیک 20 درصد برق محلات سنندج اینطور قطع شد!

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم که آیا نمی‌توانید قبل از قطعی برق، به مردم اطلاع‌رسانی کنید، اظهار کرد: سئوال و پیشنهاد شما کاملاً منطقی است و معتقدم باید به مردم اطلاع‌ داده شود.

در اطلاع‌رسانی‌ به مردم، "چوپان دروغگو" شدیم!

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان کردستان گفت: در اطلاع‌رسانی‌های قطعی برق آنقدر برنامه‌ریزی نداریم، "چوپان دروغگو" شدیم! برخی از مواقع می‌گوییم برق مردم قطع می‌شود اما نمی‌شود و بالعکس.

البته موضوع این گزارش به اینجا ختم نشد تا اینکه مجداداً امروز پنج‌شنبه (21 تیرماه) بدون اطلاع‌رسانی قبلی، برق شهروندان سنندجی قطع شد و باعرض پوزش، برنامه زمان‌بندی مدیریت اضطراری مندرج در سایت شرکت توزیع برق کردستان باز هم صوری بود که در ادامه مشاهده می‌کنید.

تداوم خاموشی برق بدون اطلاع‌رسانی به مردم در سنندج

امروز پس از تماس برخی از ساکنان خیابان امام سنندج، با دفتر خبرگزاری تسنیم، که برق آنها در فاصله زمانی ساعت 4:30 تا 6:30 قطع شده بود اما در پرتال شرکت توزیع برق کردستان وجود نداشت، مجداداً موضوع را از طریق مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان کردستان که خود را "چوپان دروغگو" نامید، پیگیری کردیم، که گفت: دیشب لیست خاموشی محلات سنندج در سایت شرکت توزیع برق کردستان درج شده است، چطور امکان دارد؟! اما در عین حال برنامه زمان‌بندی مدیریت اضطراری برق شبکه، برای هر گونه قضاوت در این زمینه منتشر می شود:

القصه؛ گرچه این رسانه بنا بر وظیفه ذاتی، مطالبات و مشکلات مردم را دنبال و پیگیری می‌کند اما داوری درباره موضوع گزارش و اظهارات خلاف واقع متولیان شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان را به خود مردم واگذار می‌کند و به مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان پیشنهاد می‌شود از تداوم این بی‌مدیریتی‌ها و قطعی‌های برق بدون اعلام قبلی به مردم و درج برنامه زمانبندی خاموشی برق صوری در پرتال شرکت جلوگیری کند و از بین کارکنان شایسته، مسئول و نیرویی را انتخاب کند که "چوپان دروغگو" نباشد و حداقل از توان یک برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی ساده برآید و فرصت خدمت به مردم را داشته باشد.

خبرنگار تسنیم تا اصلاح روند این رویه نامبارک شرکت توزیع نیروی برق استان بابت خاموشی‌‌های بدون اطلاع قبلی به مردم، همچنان پیگیر موضوع بوده و در راستای انعکاس و پیگیری مطالبات مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

انتهای پیام/

R7848/P31440/S6,66/CT7
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image


خط‌کشی‌های حاشیه‌دار در روزهای داغ ثبت‌نام دانش‌آموزان طنز؛ سامانه قبر دولتی هم راه افتاد؟! شباهت عجیب بازیکن فرانسوی به لیونل مسی حسین کیانی در تدارک اجرای دو نمایش در "تئاتر شهرزاد" کاهش 67 درصدی صادرات مواد معدنی در لرستان کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان: تا لیگمان قوی نشود پیشرفت بانوان در آسیا کند خواهد بود اجرای پروژه‌های محور فارسیان آبشار لوه و برج پایش محیط در پارک ملی گلستان تکمیل موزه و بازارچه صنایع‌دستی، بهسازی مسیر و اجرای روشنایی کبودوال آمادگی میراث‌فرهنگی استان تهران برای حمایت فنی از طرح مرمت خانه مستوفی‌الممالک همایش تاریخ و فرهنگ نمین برگزار می‌شود حسینی نمی‌تواند از استقلال جدا شود! عکس/ تشییع پیکر مرحوم آیت الله مرتضی تهرانی پاسخ ایرانیان به اظهارات مداخله‌جویانه پمپئو +تصاویر مراسم تشییع استاد محمد علی مرادی هشدار جوانان اصولگرا و اصلاح‌طلب به روحانی درباره طرح «اصلاح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان» ساداتی نژاد: انفعال وزیر علوم درقبال بازرسی آژانس از برخی دانشگاه‌ها عجیب است اعضای هیأت رئیسه فراکسیون امید با رئیس‌جمهور دیدار کردند تیراندازی به خودروی دیپلمات آمریکایی در گوآتمالا صعود 20 پله‌ای ایران در رده‌بندی جهانی دولت الکترونیک با این کرم پودرها زیباتر شوید! کاهش ساعت کاری ادارات و نهادهای دولتی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد نهاوندیان: التهابات اقتصادی را با روحیه همگرایی و تعاون می‌توان آرام کرد باشگاه سایپا به دنبال محروم کردن استقلال و تراکتورسازی نرخ 38 ارز افزایش یافت /دلار به 4373 تومان رسید میرسلیم: ایران با هیچ کشوری مشکلی ندارد ‌جزئیات طرح تفحص از «وزارت اقتصاد» واکنش تند عراق به تصویب قانون «کشور یهود» کاریکاتور/خداحافظی مسوت اوزیل از بازی‌های ملی عکس/ گرانترین هاچبک ایران! ضعف مهارتی نسل جوان؛ عامل اصلی بیکاری در کشور مراسم تجلیل از کشتی گیران مدال آور رقابت‌های جهانی نوجوانان برگزار شد رونمایی از بلیت‌های جام ملت‌های فوتبال آسیا دخترها آرایش نکنند، عقیم می‌شوند، بدنسازی هم نروید، 2030 هم بد است! فشارتحریم‌ها درصورت مجازات مفسدان اقتصادی قابل تحمل‌تر است آیا مصرف مولتی ویتامین‌ها تاثیری بر سلامت قلب دارند؟ مراسم گرامیداشت عملیات مرصاد در کرمانشاه برگزار می‌شود بازرسان جدید خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان انتخاب شدند انتقاد جوانان احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا از پافشاری دولت در به‌کارگیری بازنشستگان تبلیغات یکی از اپراتورهای تلفن همراه شائبه‌ساز شد/ دعوت مردم به تحریم تولید ملی؟ استفاده از شبکه عصبی­ تصادفی برای جست‌وجوگر­های آینده پیش بینی کسب پنج مدال را در جاکارتا داریم/ کم تجربگی پاشنه آشیل دوچرخه‌سواری اسامی کاندیداهای خانه نشریات دانشجویی اعلام شد آدیداس باید از ملت ایران عذرخواهی کند سلطانی‌فر: دوچرخه‌سواری می‌تواند در المپیک 2024 مدال بگیرد/ مسئولان قول دادند مدال‌های دوچرخه سواری به 5 عدد برسد تمرین پرفشار شاگردان کرانچار در روز غیبت شاهرودی/ فریادهای بختیاری‌زاده بر سر بازیکنان چمن با اقلیم شهر تهران و شرایط موجود سازگاری نیست بسیج عمومی «اصولگرایان» برای دفاع از «ثامن الحجج» تخلف برخی از بانک‌های خصوصی؛ پرداخت سود 21 درصدی به سپرده‌ها حمایت فراکسیون امید از مواضع روحانی درباره آمریکا بن سلمان پادشاه می‌شود
عروسی لاکچری پسر آقای سفیر و ادعای بی خبری پدر! / عروس خانم مشغول تبدیل چادر به پوشش راحت‌تر! / فرزند سفیر باش و هر چه خواهی کن! + تصاویر ماجرای عروسی پسر سفیر ایران در دانمارک عکس/ مراسم ختم پدر "وحید حقانیان" مراسم ترحیم پدر وحید حقانیان یا حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد + تصاویر میهمانان مراسم ختم پدر «وحید حقانیان» اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره فعالیت دوتابعیتی‌ها در دولت پاسخ وزارت اطلاعات درباره فعالیت مدیران دوتابعیتی در کشور روحانی خطاب به ترامپ: با دم شیر بازی نکن فروش خاک ممنوع شد روحانی خطاب به ترامپ: با دم شیر بازی نکن! وزیر ارتباطات: خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست/ امضای 6 وزیر پای نامه رفع فیلتر توییتر (تصاویر) آتش‌سوزی در برج پارامیس منطقه 22 تهران پاسخ وزارت اطلاعات درباره مدیران دو تابعیتی توضیحات «شریعتمداری» درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو مَرد شرف هستیم/ دو راه داریم؛ تسلیم یا مقاومت/ ایران آقاست و هرگز نوکر کسی نخواهد شد/ تنگه‌های زیادی داریم؛ تنگه هرمز فقط یکی از آنهاست/ هر گاه اروپا به توافق با ما نزدیک شد، کاخ سفید نگذاشت/ به آدمکش‌های داعش سلاح و پول دادید و ادعای حقوق بشر دارید؟ پاسخ وزارت اطلاعات به اظهارات یک نماینده مجلس درباره مدیران دوتابعیتی وزیر ارتباطات: من مسئله فیلتر نیستم که در مورد فیلتر نشدن قول بدهم/ خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست/ منتظر اقدام دادستانی برای رفع فیلتر توییتر هستیم / در مورد رفع فلیتر تلگرام نظری ندارم من مسئول فیلترینگ نیستم که قول بدهم معاون وزیر آموزش و پرورش: اجازه فروش اموال دولتی را نداریم ‌روحانی: آقای ترامپ! با دُم شیر بازی نکن پاسخ وزارت اطلاعات به ادعاها درباره دوتابعیتی‌ها نمایندگان ناباب را از مجلس بیرون بریزید! انتقال و فروش خاک به خارج از کشور ممنوع شد/تعیین مجازات برای خاطیان در هفته گذشته 19 نفر غرق شدند وزارت اطلاعات فعالیت مدیران دوتابعیتی در پست‌های حساس و مدیریتی را رد کرد پاسخ روابط عمومی وزارت اطلاعات به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره مدیران دو تابعیتی پاسخ وزارت اطلاعات به اظهارات یکی از نمایندگان درباره مدیران دو تابعیتی ملت ایران اهل تعامل است اما عزت خود را حراج نخواهد کرد سرپرست سازمان اورژانس کشور: در هفته گذشته 19 نفر غرق شدند کدام گوشی‌ها ارز 4200 تومانی می‌گیرند؟ پاسخ وزارت اطلاعات درباره مدیران دو تابعیتی افزایش قیمت سکه و طلا توضیحات وزارت اطلاعات درباره مدیران دوتابعیتی هفته گذشته 19 نفر غرق شدند/ هشدار به خانواده‌ها یک سال و نیم اخیر می‌خواستند ارتش آمریکا را وادار به اقدام نظامی کنند ملت ایران عزت خود را حراج نمی‌کند/ دشمنان تئوری ریاضت اقتصادی را برای ملت ما در نظر گرفته‌اند وزیر ارتباطات: درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول نمی‌دهم! واکنش وزارت اطلاعات به ادعای فعالیت مدیران دوتابعیتی پیک مصرف برق 56 هزار مگاواتی شد پیک مصرف برق به بیش از 56 هزار مگاوات رسید از امشب دریاهای کشور مواج می‌شود پاسخ وزارت اطلاعات به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره مدیران دوتابعیتی /44 درصد کلاس‌های درس خوزستان ایمن هستند وزارت اطلاعات: فعالیت مدیران دوتابعیتی در پست‌های حساس کشور رد می‌شود فساد در سازمان خصوصی‌سازی وجود ندارد/واقعی نبودن قیمت‌ها از موانع اصلی خصوصی‌سازی واکنش وزارت اطلاعات به صحبت‌های یک نماینده پاسخ وزارت اطلاعات به اظهاراات یکی از نمایندگان درباره دوتابعیتی‌ها 13 کیلوگرم ماده مخدر پان در خودرو کشف شد کدام برندها خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟ پاسخ وزارت اطلاعات به اظهارات یکی از نمایندگان درباره دوتابعیتی‌ها

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me