تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
دسته:فرهنگی()
کد خبر:17583942
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ ۰۱:۴۰

چرا آنتن را از «پرانتز باز» گرفتند؟

به گزارش پارسینه؛ پرونده برنامه رادیویی «پرانتز باز» که نزدیک به چهار سال روی آنتن رادیو نمایش رفت، 15 اسفند ماه بسته می‌شود. مارال دوستی درباره علت خداحافظی برنامه «پرانتز باز» از 15 اسفند ماه گفت: به دلیل نظر مدیریتی و راهکارهایی که در پی تغییر و تحولات در رادیو ایجاد شده است، مدیر رادیو نمایش، آقای قربانی صلاح نمی‌داند این برنامه روی آنتن باشد. به نوعی به دلیل سیاست‌های جدید که قرار است برنامه‌های جدید جایگزین برنامه‌های قدیمی شوند قرار شده است این برنامه دیگر نباشد. او البته یادآور شد: عملا یکی از دلایلی که باعث می‌شد نتوانیم برنامه‌مان را روی آنتن داشته باشیم پرداختن به فیلم‌های در حال اکران و روز سینما و تئاتر بود و پیش از این مدیر رادیو نمایش تذکر داده بود که درباره‌ی فیلم‌های روی پرده صحبت نکنیم؛ به جهت اینکه باید به بخش بازرگانی هزینه‌ای بدهیم و خود این، ادامه تولید برنامه را برایمان سخت و به نوعی ناممکن می‌کرد. دوستی همچنین با بیان این مطلب که دست‌اندرکاران مجموعه فرهنگی برنامه «پرانتز باز» را اجرا می‌کردند، مطرح کرد: آن‌ها هنرمندانی بودند که یا در سینما فیلم داشتند و یا جزو بازیگران فیلم‌های سینمایی بودند. اگر قرار باشد هزینه‌ای از آن‌ها گرفته شود، دیگر برنامه ارزشی نخواهد داشت. سردبیر و تهیه‌کننده برنامه «پرانتز باز» با یادآوری این مطلب که تا 15 اسفند ماه «پرانتز باز» به روی آنتن خواهد بود، گفت: در حال حاضر در این چند روز باقی مانده خداحافظی‌مان را اعلام کرده‌ایم؛ البته مدیر شبکه آقای قربانی پیشنهاد کرده‌اند اگر طرح جدیدی داریم ارائه بدهیم. برنامه‌ای که صرفا خبری نباشد و نمایش محور باشد. او با بیان اینکه همچنان پرانتز خبر بسته نخواهد شد و امیدواریم در جای دیگری آن را شروع کنیم، گفت: «پرانتز باز» خانه سینمای دو، خانه تئاتر دو و خانه کتاب دو بود و به نوعی برای خودش یک برنامه خبرگزاری شکل داشت، از اینکه ادامه پیدا می‌کرد لذت می‌بردم. دوستی در عین حال درباره‌ی بازخورد برنامه «پرانتز باز» در طول چهار سالی که به روی آنتن رفت، گفت: برنامه «پرانتز باز» در طول حدودا چهار سالی که به روی آنتن رفت یک طرح کاملا موفق بود. رسما به خانه سینما و تئاتر بدل شده بود و اعتماد اهالی فرهنگ را به خودش جلب کرده بود. اما به هر دلیل باید به نظر مدیر شبکه احترام گذاشت. قطعا ایشان در تصمیم‌شان یکسری راهکارهایی دارد و نظرشان قابل احترام است. سردبیر و تهیه‌کننده برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش در پایان گفت‌وگوی خود از همه کسانی که این برنامه را اجرا کردند و روی خط آمدند تشکر ویژه کرد و گفت: از مدیرانی همچون آقای شاه‌آبادی، ایل‌بیگی، فرجی و مقیسه که برنامه را اجرا کردند نهایت تشکر را دارم. همچنین از هنرمندانی از جمله بهروز رضوی، مسعود فروتن، رضا یزدانی، کامران تفتی، ناصر ملک‌مطیعی، لیلا برخودرداری، خاطره حاتمی و همه و همه که این برنامه را اجرا کردند و هنرمندانی از جمله فریبرز عرب‌نیا و ابوالفضل پورعرب که برای اولین بار با ما همکاری داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم. همچنین از آقای ایوبی و طاهری از همکاری‌شان با برنامه «پرانتز باز» نهایت تشکر را دارم. به گزارش ایسنا، پرونده برنامه رادیویی «پرانتز باز» که نزدیک به چهار سال روی آنتن رادیو نمایش رفت 15 اسفند ماه بسته می‌شود. سردبیر و تهیه‌کننده این برنامه را مارال دوستی و همچنین دستیار تهیه‌کنندگی آن را ستاره نجف آبادی بر عهده داشتند.
به گزارش پارسینه؛ پرونده برنامه رادیویی «پرانتز باز» که نزدیک به چهار سال روی آنتن رادیو نمایش رفت، 15 اسفند ماه بسته می‌شود.

مارال دوستی درباره علت خداحافظی برنامه «پرانتز باز» از 15 اسفند ماه گفت: به دلیل نظر مدیریتی و راهکارهایی که در پی تغییر و تحولات در رادیو ایجاد شده است، مدیر رادیو نمایش، آقای قربانی صلاح نمی‌داند این برنامه روی آنتن باشد. به نوعی به دلیل سیاست‌های جدید که قرار است برنامه‌های جدید جایگزین برنامه‌های قدیمی شوند قرار شده است این برنامه دیگر نباشد.

او البته یادآور شد: عملا یکی از دلایلی که باعث می‌شد نتوانیم برنا‌مه‌مان را روی آنتن داشته باشیم پرداختن به فیلم‌های در حال اکران و روز سینما و تئاتر بود و پیش از این مدیر رادیو نمایش تذکر داده بود که درباره‌ی فیلم‌های روی پرده صحبت نکنیم؛ به جهت اینکه باید به بخش بازرگانی هزینه‌ای بدهیم و خود این، ادامه تولید برنامه را برایمان سخت‌ و به نوعی ناممکن می‌کرد.

دوستی همچنین با بیان این مطلب که دست‌اندرکاران مجموعه فرهنگی برنامه «پرانتز باز» را اجرا می‌کردند، مطرح کرد: آن‌ها هنرمندانی بودند که یا در سینما فیلم داشتند و یا جزو بازیگران فیلم‌های سینمایی بودند. اگر قرار باشد هزینه‌ای از آن‌ها گرفته شود، دیگر برنامه ارزشی نخواهد داشت.

سردبیر و تهیه‌کننده برنامه «پرانتز باز» با یادآوری این مطلب که تا 15 اسفند ماه «پرانتز باز» به روی آنتن خواهد بود، گفت: در حال حاضر در این چند روز باقی مانده خداحافظی‌مان را اعلام کرده‌ایم؛ البته مدیر شبکه آقای قربانی پیشنهاد کرده‌اند اگر طرح جدیدی داریم ارائه بدهیم. برنامه‌ای که صرفا خبری نباشد و نمایش محور باشد.

او با بیان اینکه همچنان پرانتز خبر بسته نخواهد شد و امیدواریم در جای دیگری آن را شروع کنیم، گفت: «پرانتز باز» خانه سینمای دو، خانه تئاتر دو و خانه کتاب دو بود و به نوعی برای خودش یک برنامه خبرگزاری شکل داشت، از اینکه ادامه پیدا می‌کرد لذت می‌بردم.

دوستی در عین حال درباره‌ی بازخورد برنامه «پرانتز باز» در طول چهار سالی که به روی آنتن رفت، گفت: برنامه «پرانتز باز» در طول حدودا چهار سالی که به روی آنتن رفت یک طرح کاملا موفق بود. رسما به خانه سینما و تئاتر بدل شده بود و اعتماد اهالی فرهنگ را به خودش جلب کرده بود. اما به هر دلیل باید به نظر مدیر شبکه احترام گذاشت. قطعا ایشان در تصمیم‌شان یکسری راهکارهایی دارد و نظرشان قابل احترام است.

سردبیر و تهیه‌کننده برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش در پایان گفت‌وگوی خود از همه کسانی که این برنامه را اجرا کردند و روی خط آمدند تشکر ویژه کرد و گفت: از مدیرانی همچون آقای شاه‌آبادی، ایل‌بیگی، فرجی و مقیسه که برنامه را اجرا کردند نهایت تشکر را دارم. همچنین از هنرمندانی از جمله بهروز رضوی، مسعود فروتن، رضا یزدانی، کامران تفتی، ناصر ملک‌مطیعی، لیلا برخودرداری، خاطره حاتمی و همه و همه که این برنامه را اجرا کردند و هنرمندانی از جمله فریبرز عرب‌نیا و ابوالفضل پورعرب که برای اولین بار با ما همکاری داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم. همچنین از آقای ایوبی و طاهری از همکاری‌شان با برنامه «پرانتز باز» نهایت تشکر را دارم.

به گزارش ایسنا، پرونده برنامه رادیویی «پرانتز باز» که نزدیک به چهار سال روی آنتن رادیو نمایش رفت 15 اسفند ماه بسته می‌شود. سردبیر و تهیه‌کننده این برنامه را مارال دوستی و همچنین دستیار تهیه‌کنندگی آن را ستاره نجف‌ آبادی بر عهده داشتند.
#آنتن #پرانتز باز #رادیو
این خبر را به اشتراک بگذارید


بزرگ‌ترین کشتی هوایی توریستی جهان را ببینید/تصاویر بخشی از دیوار خانه‌های آینده مملو از گیاهان ضد پارازیت +عکس دعوای اینستاگرامی: 2 بازیکن استقلال و پرسپولیس به جان هم افتادند افتتاح نمایشگاه گروهی هنری در مصلی نایین رقابت سالم در رویداد «هم‌نت» دختران شین‌آباد، آرزویشان برآورده شد! ایران آفریقاست و مردم شاد نیستند! /شکایت دادستان کشور از یک مقام امنیتی در پرونده «2 تن سکه» مهدوی‌کیا مربی تیم زیر 21 سال هامبورگ شد ربیعی درباره معیشت کارگران و بازنشستگان می‌گوید دُم خروس بیرون زد! / اصلاح طلبان به ناکارآمدی دولت منتخبشان اعتراف کردند گواردیولا: منچسترسیتی باخت، اما من راضی‌ام خبر خوشی که آبی‌ها به هواداران‌شان دادند / تیام ماندنی شد داروهایی خطرناک در فصل تابستان را بشناسید سوسیس و کالباس نخورید! پیشنهاد روسیه به آمریکا برای بازسازی مشترک سوریه قبل از سفر حج این کتاب‌ها را مطالعه کنید بیکاری 8 میلیون کوله‌بر در استان‌های غربی کشور/ قفل بی‌تدبیری دولت بر تبادلات تجاری کوله‌بران 4 جوان فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به نوار غزه شهید شدند ایندیپندنت» پشت پرده سعودی-انگلیسی وب سایت فارسی زبان را برملا کرد/ رسانه‌های خبری از باج بزرگ دوحه به قدرت‌های جهانی پرده برداشتند/ اروپایی‌ها با طناب موساد به چاه منافقین افتادند/ اطلاعات سری ارتش روسیه لو رفت تضمین 80 میلیارد دلاری اتحادیه اروپا به کجا رسید؟ تسلیت شبانه فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی به برادران مجیدی اعتراف توتی به علت جدایی آلیسون از رم/ توتی: رقم آلیسون آنقدر بالا بود که نمی‌شد گفت نه کاهش 20 درصدی تولید تخم مرغ تا کنکور برچیده نشود، مشکلات حل نمی‌شوند عواقب استفاده از وسایل چند بار مصرف در اتاق عمل تعدیل سود کنترل بیماری‌ها با کلید خودمراقبتی حضور متفاوت صالحی در «من دیوانه نیستم» نگاهی به موفقیت‌های سومین مرحله از عملیات رمضان مادر شهیدان «غلامرضا و محمدصادق خدری» به فرزندان شهیدش پیوست لزوم مخالفت مسئولان با اشرافی‌گری و رانت‌خواری محسنین و نیکوکاران؛ دریافت‌کننده رحمت خاص الهی‌ دو فصلنامه علمی پژوهشی صحیفه مبین به ایستگاه 59 رسید موسسه خیریه سنا با هدف حمایت از کودکان بی‌سرپرست در همدان راه اندازی شد دوبله «ولایت عشق» به زبان بومی سنگال امارات و چین 13 توافق‌نامه و یادداشت همکاری امضا کردند/اعطای عالی‌ترین نشان امارات به جینپینگ کلید حل مشکلات در دستان کنکور مخالفت مقامات سابق آمریکایی با احضار مترجم ترامپ اردوی کمانداران جانباز و معلول آغاز می‌شود اعلام زمان برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره قرآنی آیه‌های مهربانی برگزاری جلسه هیئت رئیسه شورای شهر رشت برای بررسی استعفای شهردار سه کبدی کار سیستان و بلوچستان همراه تیم ملی کبدی ایران راهی هندوستان شدند حضور تیم تنیس بانوان همدان در مسابقات لیگ دسته 2 باشگاه‌های کشور افتتاح رسمی شهر کتاب در اصفهان تیم‌های فرانسوی و انگلیسی به دنبال جذب سامان قدوس دیدار هیئت سرمایه گذاران ترکیه با استاندار هرمزگان کناره گیری شهردار رشت برگزاری مرحله پایانی اردوی تیم ملی وزنه برداری پیش از حضور در جاکارتا نجات 6 نفر توسط آتش نشانان همدانی 8 سرباز افغان در درگیری با طالبان جان باخت
فیلم | واکنش عجیب همسر ترامپ بعد از روبوسی با پوتین سوژه رسانه‌ها شد سقوط مرگبار از طبقه ششم سینما آزادی تصویری ناگوار از خودکشی یک جوان در سینما آزادی پسر جوان ازطبقه ششم سینما آزادی سقوط کرد/ظاهرا علت فوت خودکشی بوده است مراسم خاکسپاری «کامیار شاپور» سقوط جوان 21 ساله از طبقه ششم سینما آزادی جزئیات پرونده تجاوز خواننده پاپ نزاع دسته جمعی در نهاوند یک کشته بر جای گذاشت/ دستگیری 12 نفر+ تصاویر فغانی: توانایی فنی داور آرژانتینی موجب قضاوت در فینال نشد/ رونالدو فوق العاده مغرور است زمان و مکان مراسم ختم پدر وحید حقانیان وداع باشکوه با فرزند فروغ تصویری ناگوار از خودکشی یک جوان در سینما آزادی سوژه: بدون حجاب در سلف اساتید دانشگاه بهشتی سقوط جوان 21 ساله از طبقه ششم سینما آزادی چه کسانی از تحریم نفت ایران برد می‌کنند؟ ستاره پرسپولیس با ترابزون توافق قطعی کرد علم‌الهدی: اگر جواب من فحش است، چرا به فرزندان من فحش می‌دهید؟ / خوب است مسئولان، آستان قدس را الگوی خود قرار دهند؛ اگر مانند آستان قدس در اقتصاد، دست به حرکات بزرگ بزنند، مردم مشکلی نخواهند داشت سقوط جوان 21 ساله از طبقه ششم سینما آزادی چرا بانک مرکزی به دنبال انتشار گزارش علیه بنده بود؟ /آقای سیف در بانک مرکزی چه خبر است؟ تشییع بی فروغ فرزند «فروغ» (+عکس) تصاویر: نماز جمعه تهران / 29 تیر 97 آتش سوزی در یک شرکت صنعتی در خمین/ 2 کارگر جان خود را ازدست دادند مرکل: آمریکا دیگر قابل اتکا نیست پیش بینی شرایط بازار مسکن در ماههای آتی استقلال با حضور کریمی نبیتچی بالکان را شکست داد آقای گل لیگ اسکاتلند و سلتیک به تراکتورسازی پیوست فغانی: هازارد بسیار بااخلاق و به همان اندازه رونالدو مغرور بود؛ اینفانتینو گفت که شما استحقاق بیشتری داشتید مسئولین نظام و مردم گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند/ دولت و قوه قضائیه به گونه‌ای عمل کنند که مردم امیدوار شوند آیت‌الله مکارم شیرازی: جلوی گرانی لجام‌گسیخته گرفته شود مستند «جام زهر» بی‌بی‌سی و سه نکته‌ی کمتر گفته شده اجرای 2 طرح ترافیکی ویژه از فردا در پایتخت سقوط جوان 21 ساله از طبقه ششم سینما آزادی همه چیز درباره دو خرید فوق العاده سرخپوشان؛ تبریز در قرق بریتانیایی‌ها (فیلم) براثر آتش سوزی و انفجار در شرکت صنعتی پویا خمین دو نفر جان باختند اغواگری دختر و نجابت پسر ایرانی از نگاه شبکه 2 سیمای ملی! آیت‌الله مرتضی تهرانی دار فانی را وداع گفت پیروزی استقلال مقابل نماینده ترکمنستان/ کریمی بازی کرد، صیادمنش گل زد زمان و مکان مراسم ختم پدر وحید حقانیان آتش سوزی در یک شرکت صنعتی در خمین کل کل احسان علوان زاده و آرمین سهرابیان؛ جنگ سرخابی‌ها در اینستاگرام (عکس) فیلم جنجالی تلویزیون؛ پسری که بخاطر مزاحمت یک دختر، از پنجره بیرون می‌پرد! لیبرمن، غزه را به حمله همه‌جانبه تهدید کرد زمانبندی قطع برق امروز شنبه 30 تیرماه در استان یزد+جدول اگر جواب من فحش است آن فحش را به فرزندان من ندهید/دل آدم کباب می‌شود، وقتی یک زن ضعیفه پریشان می‌گوید … پیام تسلیت فرمانده و رئیس سازمان عقیدتی ارتش به "وحید حقانیان" انفجار مهیب در شهرک صنعتی خمین/حریق مهار شد/علت آتش سوزی در دست بررسی + عکس و اسامی کشته شدگان همسر «ابوعمر الشیشانی» در ترکیه بازداشت شد زمان و مکان مراسم ختم پدر وحید حقانیان تیراندازی مرگبار به سمت آمبولانس هلال احمر حمله با چاقو در اتوبوسی در آلمان

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me