تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینکما را مطلع کنید.
منبع:مهر
دسته:فرهنگی()
کد خبر:17585452
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ ۰۹:۲۵

توصیه نمایندگان مجلس به سینماگران/ آبروی اختلاس‌گران را ببرید

هفدهمین جشن مدیران تولید سینما با تجلیل از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و چند نماینده مجلس پیشنهادهایی را برای سینماگران داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفدهمین جشن مدیران تولید سینمای ایران شامگاه پنجشنبه ۲۱ تیر ماه با حضور سینماگران در محل هتل انقلاب برگزار شد.  

در ابتدای این مراسم، مهران رجبی بازیگر به عنوان مجری روی صحنه آمد و به حاضران خوش آمد گفت و در ادامه یونس صباحی از مدیران تولید پیشکسوت سینما گفت: این جشن به بهانه تجلیل از مدیران تولید سینما برگزار می شود و امیدوارم با این تجلیل ها جایگاه این قشر از سینماگران بیشتر شناخته شود.

در ادامه سیروس الوند کارگردان سینما و فاطمه ذوالقدر نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس لوح تقدیر  و دیپلم افتخار را به یوسف صمدزاده از پیشکسوتان سینما اهدا کردند. 

صمدزاده با حضور روی سن بیان کرد: معتقدم مدیران تولید بهتری از من در سینما وجود دارد و باید آنها این لوح را می گرفتند. البته خوشحالم که این مراسم در کنار همکارانم و اعضای خانواده ام برگزار شد نه بعد از مرگم.

سیروس الوند نیز در ادامه این مراسم توضیح داد: طی یک ماه گذشته چند مراسم عزاداری دعوت شدم و امشب اولین جشن است که برگزار می شود. بسیار ناراحت هستم که جشن ها در حال کم شدن است؛ ما به جشن زنده هستیم نه اشک. همچنین به مدیران تولید اعلام می کنم که شما نخ سینما هستید در شرایطی که امروز سینما دست ۱۵ نفر است شما باید شرایطی را فراهم کنید تا افرادی که بیکار هستند سر کار بیایند.

در ادامه لوح تقدیر و دیپلم افتخار توسط کیومرث پوراحمد و مهدی صیاد شیرازی به سعید سعدی اهدا شد.

کیومرث پوراحمد نیز بیان کرد: دمتان گرم که هوای خودتان را دارید و برای سینما جشن می گیرید، مدیران دولتی که به فکر سینما نیستند. درباره سعید سعدی نیز باید بگویم جزو افراد بسیار خوب و با آرامش سینما است چه در زمانی که مدیر تولید بود و چه حالا که تهیه کننده است. 

سعید سعدی نیز گفت: از انجمن مدیران تولید برای این برنامه تشکر می کنم.

در بخش دیگر مراسم احمد مازنی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و حسین محجوب نماینده مجلس لوح تقدیر و دیپلم افتخار را به ناصر مقدس اهدا کردند.

مازنی در سخنانی گفت: افرادی از صنوف مختلف امشب در کنار اعضای انجمن مدیران تولید حضور دارند که این حضور به هم افزایی و همفکری کمک می کند. سینماگران در جامعه تاثیرگذار هستند و باید از این فرصت وتاثیرگذاری در جامعه استفاده کنند. به خصوص سینماگران می توانند با استفاده از فضای مجازی و با استفاده از فالورهای خود برای تاثیرگذاری مثبت در جامعه استفاده کنند.

سینماگران می توانند با استفاده از فضای مجازی و با استفاده از فالورهای خود برای تاثیرگذاری مثبت در جامعه استفاده کنندوی بیان کرد: در تلاش هستیم تا در مجلس قانون صنفی هنر را تصویب کنیم زیرا هنرمندان فاقد این قانون هستند و همین مساله مشکلاتی را ایجاد کرده است. در حال حاضر هنرمندان مانند کارگران باید از وزارت رفاه به دنبال حقوق خود باشند که این امر در شان آنها نیست. امیدوارم این قانون هرچه سریعتر توسط مجلس تصویب شود.

در ادامه پوران درخشنده کارگردان سینما، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس و علی دهکردی لوح افتخار و دیپلم افتخار را به عباس درخشنده اهدا کردند.

پوران درخشنده گفت: خوشحالم در شرایطی که مصیبت از آسمان زمین و هر طرف بر سر ما می بارد این مراسم برگزار می شود. این روزها جامعه ما آرامش ندارد و مسایل اقتصادی و مالی شرایط را برای همه سخت کرده است حتی بسیاری از افراد که در این مراسم حضور دارند مدت ها است که بیکار هستند.

وی که برای تجلیل از برادرش روی سن آمده بود بیان کرد: برادرم معمولا مدیر تولید فیلم های من بوده و همیشه در زمینه پایین آمدن هزینه تولید تلاش کرده است.

کواکبیان نیز بیان کرد: شما مدیران تولید باید به این مساله توجه کنید که جایگاه بسیار مهمی در سینما دارید و میزان الحراره جامعه هستید. شما تولیدکنندگان سینما باید دست به دست هم دهید تا انحصار در سینما را بشکنید و ما هم در مجلس پشت سر شما هستیم.

وی توضیح داد: این اختلاس ها و این رقم های نجومی و سرکیسه کردن مردم را در فیلم های خود نشان دهید تا آبروی آنها برود.

در ادامه با حضور محمدرضا باهنر، سید محمود دعایی و بهروز افخمی دیپلم افتخار و لوح تقدیر به وحید مشایی اهدا شد. 

محمود دعایی نیز گفت: افتخار می کنم که یکی از علاقه مندان و حامیان سینما هستم. 

افخمی نیز بیان کرد: فیلمسازان و کارگردانان در فیلم ها برای اینکه چیز خوبی بسازند در حال دیوانه بازی هستند و برنامه های تولید فیلم را به هم می ریزند و این مدیران تولید هستند که شرایط  را برای تولید فیلم فراهم می کنند.

باهنر نیز تاکید کرد مدیران تولید می توانند دو راهی را از جلوی پای هنرمندان بردارند و به سینما کمک کنند. 

برای تقدیر از عبدالله شهباززاده، لیلا زین الدین و رسول صدرعاملی روی صحنه آمدند.

صدرعاملی بیان کرد: بعد از ۱۰ سال غیبت با ۲ کار به سینما بازگشتم. مدیران تولید قلب تپنده تولید هستند و نباید فراموش کرد که ما باید خودمان به فکر خودمان باشیم.

همچنین برای اهدای لوح تقدیر طاهر امانی برای حضور در سرو زیر آب، حجت الاسلام محمدحسین ابوترابی فرد و علی قایم مقامی روی صحنه آمدند.

ابوترابی در این مراسم گفت: سینمای ایران بعد از انقلاب درخشید و فیلم های دفاع مقدس را می توان نماد دفاع مقدس دانست زیرا محتوای این آثار ارزشمند هنری از دفاع مقدس سرچشمه می گرفت. شهدای عالی قدر شخصیت های متفاوتی داشتند که در فیلم های دفاع مقدس ظهور پیدا کردند و همین مساله این آثار را  با فیلم های هالیوودی که درباره جنگ ساخته شده اند متفاوت می کند. دنیا به این فکر است که فیلم های خوبی از فرار از زندان در طول جنگ ها نشان دهند اما اسرای ایران فرار نمی کردند بلکه مبارزه می کردند.

#انجمن مدیران تولید سینمای ایران #پوران درخشنده #جشن خانه سینما #رسول صدرعاملی #مصطفی کواکبیان #اختلاس گران #اتحادیه تهیه‌‌کنندگان سینمای ایران #کارگردانان سینمای ایران #نمایندگان مجلس #سینماگران #اختلاسگران #دفاع مقدس #زمین #سید محمود دعایی #قلب #پارس
این خبر را به اشتراک بگذارید
related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image related-image


اوج انزوای آمریکای ترامپ مظنه واحدهای 100 متری در تهران تاثیر برنامه‌های پرورشی بر جامعه پذیری دانش آموزان دوره ابتدایی نقش صبرِ مربی در فرایند تربیت دینی و راهکارهای تقویت آن رأی موافق مجلس عوام به برنامه برگزیت دولت انگلیس طالبان برای مذاکره با آمریکا پیش‌شرط تعیین کرد اتهام دخالت روسیه درانتخابات‌آمریکا مضحک است پادشاه پیشین اسپانیا متهم به پولشویی شد کلسترول بالا، علل و درمان بیشتر بد انیم خواص ماهی خواص گوجه‌فرنگی برای سلامت اقدامات عملیاتی گروه 1+4 شروع شده است اظهار اعتماد و اعلام حمایت پیام دیدار هیأت دولت با رهبری اگر وزیر بودم و مشکلی را حل نمی‌کردم استعفا می‌دادم! تئاتر برخی خوانندگان تاریخ مصرف دارند عوامل فیلم «دشمن زن» تجمع کردند تلاشمان بر شفاف‌سازی است رضا عطاران بازیگر اولین فیلم مجید صالحی شد مشکل تجارت، قاچاق است نه کارت‌های بازرگانی گزارش نوسان قیمت طلای‌سیاه بین 70 تا 80 دلار پرداخت ارز دولتی متوقف نمی‌شود «شفافیت» فضای اقتصاد را امن می‌کند صادرات برق ایران به عراق متوقف شد چهره‌ها ‌ باشگاه اقتصادی تهاتر در زمان تحریم اجتناب‌ناپذیر است رشد نقدینگی خطرناکتر از ارز مقاومت در برابر حذف مجوزهای زائد افزایش قیمت کالاهای وارداتی حداکثر 17 درصد چرا پوتین، ایران را با ترامپ معامله نمی‌کند؟ تعارف در تغییر سهم زنان در دولت بیشتر شده است؟ اختیار برای توریست‌های خارجی را محترم بشمارید تشکیل پارلمان اصلاحات با 290 نفر از نمایندگان ادوار امتناع در رونمایی از «خیلی محرمانه» بایدها و نبایدهای تصویب fatf کار منتقدان نقد است اما از رفقا حمایت کنند دشمن روی بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاری می‌کند ارتش در اوج آمادگی است لزوم آمایش سرزمین برای ساخت پروژه‌های‌عمرانی اقدامات برای مهار آلودگی خزر مشخص شود تالاب‌های کشور در آستانه نابودی بهره‌برداری از فولادسبا در اوج خشکی زاینده‌رود آب به چشمه علی برگشت دولت لایحه شفافیت را تقدیم مجلس می‌کند الو آرمان خبر کوتاه
اعتراف تکان دهنده قاتل مریم فرجی+جزئیات فغانی داور فوتبال و همسرش تشکیل شبکه ملی جامعه و دانشگاه در استان‌ها/ انتصاب رؤسای دانشگاه‌های بزرگ به عنوان مدیران شبکه‌های استانی واکنش عادل فردوسی‌پور به شایعه منتشرشده در فضای مجازی دستگیری اعضای باند کلاهبرداری در پوشش اعزام دانشجو به خارج از کشور در یاسوج واکنش کی‌روش به خداحافظی آزمون از تیم ملی مستمری و مابه التفاوت افزایش سه ماه مستمری مددجویان امشب پرداخت می‌شود ایمن‌سازی تاور کج شده در محدوده چهارراه طالقانی کرج؛ ساختمان مجاور تخلیه شد تشییع مادر شهیدان ردانی پور پرسپولیس به عنوان قهرمان سوپر جام معرفی شد فروش پیتزای 38 میلیون تومانی در میدان ونک فرزند علم الهدی دستگیر شده است؟! /ماجرای شایعه ارتباط پسر علم الهدی با سلطان سکه بیانیه سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره اظهارات وزیر ارتباطات: سازمان پدافند غیرعامل از برگزاری شوهای رسانه‌ای تخریبی نمی‌هراسد/منافع ملی را پای اهداف سیاسی ذبح نکنیم وزیر نیرو عذرخواهی کرد برگزیدگان آزمون دستیاری تقدیر شدند پیشنهاد مضحک اروپایی‌ها برای خرید نفت از ایران برنامه مدیریت اضطراری برق شهرستان‌های آذربایجان غربی / 27 تیرماه احتمال قطعی آب تبریز برنامه قطع برق تهران در 26 تیر اعلام شد فیلم: مردی که با چاقو جواب درخواست طلاق همسرش را داد! حسام‌الدین آشنا: زمان آن است که با آمریکای ضدترامپ گفت‌وگو کنیم/ ترامپ به پوتین که می‌رسد پاهایش شل می‌شود اعلام برنامه قطع احتمالی برق شهر تهران برای روز 26 تیرماه+جدول عکس/ مار کبرا شعبده بازی ایرانی را گزید ابراهیم فیاض: دورهمی کثیف‌ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است/ مهران مدیری روابط جنسی خارج از خانواده را ترویج می‌کند/ او در حضور فردوسی پور تبلغ همجنس بازی کرد (+فیلم) برنامه قطعی برق امروز 26 تیرماه تهران اعلام شد+جدول پوتین برنده دیدار با ترامپ بود؛ او یک توپ فوتبال هدیه داد و معلوم نیست چه هدیه بزرگتری گرفت که مدام لبخند می‌زد / ترامپ به قواعد پیش از دوران هیتلر بازگشته واکنش رسول جعفریان به رزومه عجیب خالق ایده «تکه‌تکه کردن کره زمین» سلطانی‌فر: مقام معظم رهبری فرمودند تیم اقتصادی دولت مثل تیم ملی فوتبال تلاش کند/ برخی فکر می‌کردند در جام جهانی زنگ تفریح می‌شویم واکنش سازمان پدافند غیرعامل به اظهارات وزیر ارتباطات مستمری و یارانه مددجویان کمیته امداد به همراه افزایش 14 درصدی امشب واریز می‌شود راهکارهای گسترش و ترویج فر هنگ مطالعه و کتابخوانی و رفع مشکلات صنعت چاپ بررسی شد/ تاکید بر مشوق‌های مادی و معنوی و ایجاد فضای رقابتی و جذاب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی جزئیات قتل مریم فرجی دانشجوی بازداشتی حوادث دی ماه+ اعترافات نامزدش تشییع و خاکسپاری مادر شهید حجت الاسلام ردّانی پور مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امشب واریز می‌شود آتش سوزی مجتمع کامپیوتر در خیابان ولیعصر (عج) / سوختگی دو تن در حادثه آخرین وضعیت تخصیص ارز مسافرتی اسراییل برای جنگ جدید غزهآماده می‌شود جان کری: ترامپ کاملا از پوتین فریب خورد استقلال انصراف داد، پرسپولیس برنده سوپرجام اعلام شد نقل قول وزیر از رهبر انقلاب: تیم اقتصادی مانند تیم ملی فوتبال باشد تجلیل از برترین‌های آزمون دستیاری رئیس کمیته امداد: مستمری مددجویان به همراه یارانه امشب واریز می‌شود فیلم/ هکر صفحه اینستا گرام مریم رجوی و سلطنت طلبان از اهدافش می‌گوید جزئیات پرداخت مستمری به مددجویان/فروش سوهانک و دلخوری وزیر بهداشت زلزله 4.9 دهم ریشتری سنخواست را لرزاند/2 تیم فوریت‌های پزشکی برای ارزیابی به مناطق زلزله زده اعزام شدند/ برخی از خانه‌های روستایی خسارت دیدند پرسپولیس 3 بر 0 برنده بازی مقابل استقلال و قهرمان سوپرجام شد وزارت اطلاعات: دروغ زاکانی بی شرمانه بود! راهکار دولت برای کمک به بنگاه‌های اقتصادی/ نوبخت: افراد طلبکار از دولت و بدهکار به بانک‌ها اسناد تسویه بگیرند فروریختن ورزشگاه میزبان جام جهانی 2018 به دلیل بارندگی + فیلم چهارماه حقوق سال 97 کارگران عمران پرداخت شده است/ معوقات حقوق مربوط به سالهای گذشته است

تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است.با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید می توانید از طریقاین لینک ما را مطلع کنید.
message
near_me