آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۰۶
منبع: ایرنا
دسته: استان ها
کد خبر: 17629290
10 طرح لباس اقوام ایرانی در البرز به روز رسانی شد
10 طرح لباس اقوام ایرانی در البرز به روز رسانی شد
کرج-ایرنا- مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری البرز گفت: همزمان با دهه کرامت، 10 طرح لباس اقوام ایرانی دراین استان برای استفاده نسل جوان به روز رسانی شد.
به اشتراک بگذارید:

مریم اسماعیلی فرد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: لباس های قشقایی، گیلانی و کردی از جمله این البسه به شمارمی رود که با هدف حمایت از تولیدات داخلی در جشنواره و نمایشگاه اقوام و حمایت از کالای ایرانی به نمایش گذاشته شده است.
وی ادامه داد: این طرح ها افزون بر ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی در حمایت از کالای ایرانی و تولید داخل تاثیرات بسزایی دارند.
اسماعیلی فرد گفت: تولید کنندگان این لباس ها از سراسر کشور دراستان البرز در زیر پرچم وحدت و همدلی نمادی از تولید ملی را برای حمایت از اقتصاد داخلی به نمایش گذاشته اند.
وی درادامه به برنامه های ویژه دهه کرامت پرداخت و افزود: این دهه فرصت مغتنمی است تا فرصت ها و پتانسیل های بانوان البرز درعرصه های اقتصادی وفرهنگی بازخوانی شود.
وی خاطرنشان کرد: حضور یک هزار و 500 نفری دختران البرز در جشن بزرگ دختران سرزمین من با حضور دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی حاکی از حمایت آنان از سیاست ها و اهداف دولت درتمام رویکردها از جمله اقتصادی است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز افزود: حمایت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پتانسیل فرهنگی و اقتصادی در استان ها با هدف مشارکت هرچه بیشتر بانوان در چرخه امور کشور است که باید از این فرصت بهره بیشتری برد.
8029/ 6155

10 طرح لباس اقوام ایرانی در البرز به روز رسانی شد
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار