آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۰:۲۹
منبع: جماران
دسته: استان ها
کد خبر: 17645079
تجمع بانوان حافظ حجاب درورامین برگزار شد
تجمع بانوان حافظ حجاب درورامین برگزار شد
به اشتراک بگذارید:
به گزارش ایرنا ، هزاران نفر از بانوان شهرستان ورامین با حضور در خیابان های های شهر ، بر صیانت از حجاب و عفاف که باعث استحکام بنیان خانواده می شوند تأکید کردند.
شرکت کنندگان در مراسم ، با حضور در میدان امام خمینی (ره) در حالی که در دستان خود پلاکاردهایی با مضامین لزوم رعایت حجاب از سوی تمامی افراد جامعه داشتند ، با سردادن شعارهایی خواستار ترویج فریضه دینی و اسلامی حجاب و عفاف و برخورد با کسانی شدند که با هنجارشکنی و رعایت نکردن حجاب ، به آسیب های اجتماعی دامن می زنند.
بانوان و دختران ورامینی ، با سر دادن شعارهای لبیک یا زهرا(س) و لبیک یا زینب (س) و سلامت جامعه حق جوانان ماست ، بر لزوم توجه به توطئه دشمنان قسم خورده نظام در مقابله با فرهنگ عفاف و حجاب تأکید کردند.
در حاشیه برپایی این مراسم ، نمایشگاع عفاف و حجاب در ضلع جنوبی میدان امام ورامین برپا شده بود.
شرکت کنندگان در این مراسم خواستار رسیدگی دستگاه های مسئول به موضوع حجاب و عفاف و اجرای قوانین مربوطه شدند و از دستگاه قضایی خواستند با حرمت شکنان و هنجارشکنان برخورد قاطع کند.
بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است. روزی که دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.
تهرام/7254//1348
انتهای پیام
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار