آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۸:۳۹
منبع: پلیس
دسته: اجتماعی-اجتماعی
کد خبر: 17679299
راز جسد سوخته دختر جوان در فردیس برملا شد/ اعتراف خواستگار کینه توز به قتل
راز جسد سوخته دختر جوان در فردیس برملا شد/ اعتراف خواستگار کینه توز به قتل
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به کشف جسد سوخته دختر جوانی در شهرستان فردیس، گفت: خواستگار کینه توز اقرار کرد که در پی اختلافات، نامزد خود را پس از قتل، جسدش را به آتش کشیده است.
به اشتراک بگذارید:

 

سرهنگ "جواد صفایی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر، اظهارداشت:  در پي اطلاع خانواده دختر جوانی به نام" مریم فرجی" مبني بر اينكه دخترشان از منزل خارج شده و ديگر برنگشته است موضوع به صورت ويژه در دستور كار کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسي هاي اوليه پليس مشخص شد، دختر مفقود شده همان روز با يك دستگاه خودرو از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است.

این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله پرونده به پليس آگاهي استان البرز ارجاع شده و تيمی مجرب از کارآگاهان تحقیقات تخصصی و فنی خود را در این رابطه آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات، جسد دختر جوان در اطراف شهرستان فرديس كشف و تحقيقات پليس براي شناسايي قاتل آغاز شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان كرد: براساس سرنخ های موجود و نیز تحقیقات محلی، کارآگاهان به فردی که خواستگار دختر جوان بود، مظنون شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ صفایی تصریح کرد: متهم به قتل در ابتدا منکر حقایق شد اما در مقابل ادله و شواهد موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و اقرار کرد به علت اختلافات با مقتول، "مریم" را به قتل رسانده و پس از سوزاندن پیکرش در اطراف فرديس، وی را در همان محل دفن کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعترافات متهم با حضور بازپرس ويژه محل دفن، گود برداري و سپس جسد كشف شده براي شناسايي خانواده مقتول به پليس آگاهي فرديس منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خاتمه گفت: در روزهای گذشته شایعات زیادی در خصوص به قتل رسیدن دختر جوان (مریم فرجی) از طریق شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شد، این در حالی است که با تحقیقات گسترده پلیس، راز قتل این دختر جوان فاش شد. *


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد


مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار