آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۰:۴۰
منبع: شبستان
دسته: استان ها
کد خبر: 17683227
تامین اجتماعی می‌تواند سیستم کنترلی در حوزه اعتبار و اشتغال باشد
تامین اجتماعی می‌تواند سیستم کنترلی در حوزه اعتبار و اشتغال باشد
مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان، با اشاره به اهمیت برنامه ریزی جدی در حوزه اشتغال، گفت: برای کنترل اشتغال و اعتبار، باید تامین اجتماعی در اولویت قرار گیرد.
به اشتراک بگذارید:

علی جهانی، مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، گفت: تامین اجتماعی می تواند سیستم کنترل خوبی در حوزه اعتبار و اشتغال باشد.

 

وی با اشاره به اینکه بیکاری معضلی جدی در استان لرستان است، افزود: با برنامه ریزی مناسب می توانیم به سمت تقویت و توسعه اشتغال حرکت کنیم.

 

جهانی، با بیان اینکه تامین اجتماعی یک سیستم غیر دولتی است، اظهار داشت: هم اکنون حدود یک سوم جمعیت استان لرستان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

 

وی با اشاره به سابقه تامین اجتماعی سنتی در کشور، افزود: مردم ما در ذاتشان و سابقه تاریخی  با نظام تامین اجتماعی راهبردی همکاری دارند.

 

جهانی، تاکید کرد: با مشارکت مردم و بیمه شده ها بستر توسعه و تقویت خدمات تامین اجتماعی به مردم فراهم خواهد شد.

 

برنامه ریزی گام به گام بستر تحقق توسعه است

 

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان، با بیان اینکه تحقق توسعه، نیازمند حرکتی گام به گام است، خاطرنشان کرد: در حوزه افکار عمومی چیدمان نیروی انسانی مهم ترین شاخصه توسعه هر سازمانی است.

 

چیدمان نیروی انسانی براساس شایسته سالاری مهم ترین زیرساخت توسعه است

 

وی تصریح کرد: اگر این  چیدمان سازمانی براساس کارآمدی و شایسته سالاری نباشد نمی توان از آن سازمان توسعه سازمانی را انتظار داشت.

 

جهانی، ادامه داد: در حوزه نیروی انسانی باید نظام مدیریتی با همه مولفه هایش در سیستم ما شکل گیرد، تقویت شود و به سمت بهبود دائم حرکت کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جذب نیرو توسط شرکت ها درنظام اداری چالش برانگیز بوده است، ابراز کرد: به دنبال تدوین ضابطه ای برای جذب نیرو به شرکت های همکار با تامین اجتماعی هستیم.

 

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان، گفت: با تدوین ضابطه ورود نیروی انسانی براساس نظام شایسته سالاری خواهد بود.

پایان پیام/ 85
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار