آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۸:۰۴
منبع: تسنیم
دسته: استان ها
کد خبر: 17697988
‌20 پروژه کلان با اولویت در استان گلستان اجرا می‌شود
‌20 پروژه کلان با اولویت در استان گلستان اجرا می‌شود
استاندار گلستان گفت: 100 پروژه کلان استان گلستان در راستای توسعه در دستور کار قرار گرفته و از این تعداد 20 پروژه با اولویت بیشتر مورد توجه قرار دارد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در دیدار با بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور ضمن تقدیر از حمایت‌های وزارت کشور از موضوعات اقتصادی استان اظهار داشت: 100 پروژه کلان استان گلستان در راستای توسعه در دستور کار قرار گرفته و از این تعداد 20 پروژه با اولویت بیشتر مورد توجه قرار دارد.

وی افزود : با حمایت‌های معاونت هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور پروژه اقتصادی گلستان با سرعت بیشتری به سرانجام خواهد رسید.

استاندار گلستان یادآور شد:برقی کردن راه آهن اینچه برون - گرمسار برای آبادانی، اشتغال و توسعه گلستان ضروری است و اجرای این پروژه با اعتبار 10 هزار میلیارد تومان اجرا می تواند آینده ای درخشان را برای گلستان رقم زند.

همچنین در این دیدار دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با اشاره به ظرفیت ها و موقعیت‌های استان گلستان اظهار کرد : تلاش‌های خوبی در راستای بهبود شرایط اقتصادی گلستان در حال انجام است و وزارت کشور نیز حمایت‌های لازم را از گلستان در مسیر توسعه خواهد داشت.

انتهای پیام/ش

R41471/P1377/S6,70/CT12
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار