آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۲:۰۱
منبع: شبستان
دسته: استان ها
کد خبر: 17704604
جشنواره «زیر سایه خورشید»، گامی موثر در جهت زنده کردن امامت و ولایت در جامعه
جشنواره «زیر سایه خورشید»، گامی موثر در جهت زنده کردن امامت و ولایت در جامعه
امام جمعه یزد با اشاره به اقدامات فرهنگی در جشنواره «زیر سایه خورشید» گفت: این جشنواره گامی موثر در جهت زنده کردن امامت و ولایت در جامعه است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، آیت الله محمد رضا ناصری، امام جمعه یزد شب گذشته (۲۶ تیر) در مراسم استقبال از خدام حرم رضوی ضمن گرامیداشت دهه کرامت گفت:  این برنامه با حضور افرادی که رنگ و بوی حرم دارند، طبعا می تواند که دوباره در دل شیعیان یاد و خاطره امام(ع) را زنده کند و به خصوص در این مدت نیز حرکت های خوبی را دارند و به فرهنگ رضوی و امام رضا(ع) و اسلام توجه ویژه ای دارند.

 

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: امام رضا (ع) به همه کارهای مردم رسیدگی می کردند و حتی در سفره خود نیز به نیازمندان و اطرافیان خود توجه داشتند و همیشه با فقرا و مستمندان و افرادی که نوعی احتماج دارند، با آنها عنایت و توجه داشتند.

 

آیت الله ناصری تصریح کرد: اهمیت امامت و ولایت با این فعالیت ها در دل مردم زنده می شود و این اثرات خوبی دارد و از این عزیزان نیز با وجود برنامه های مختلف تشکر می کنیم.

 

وی گفت: ما تاکید داشتیم در این دهه حرکت فرهنگ و در ارتباط با گفتار و سیره امام(ع) باشد که در این راستا نیز کتاب هایی تهیه شده و برنامه های مختلف نیز انجام می شود.

 

امام جمعه یزد بیان کرد: شما باید در قبال این همه تبلیغات سو برنامه داشته باشید که این برنامه ریز سایه خورشید یکی از کارها است و امیدواریم در محافل علمی و مدارس و دانشگاه ها به خوبی این امر انجام شود.

 

آیت الله ناصری خاطرنشان کرد: این حرکتی کاملا مردمی است که مردم ما نیز عنایت خاصی بدان دارند.

 

پایان پیام/ 449
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار