آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۴۰
منبع: شبستان
دسته: استان ها
کد خبر: 17712694
پروژه تالار مرکزی شیراز به بخش خصوصی واگذار می‌شود
پروژه تالار مرکزی شیراز به بخش خصوصی واگذار می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری نشست‌های مختلفی برای واگذاری پروژه تالار مرکزی «مهر» شیراز با بخش خصوص اجرا شده است، گفت: پروژه تالار مرکزی شیراز به بخش خصوصی واگذار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، صابر سهرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امروز (27 تیر) در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری چند جلسه یادروز خبرنگار توسط خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان برگزار شده است، گفت: این نشست ها باید هم افزایی را ایجاد کند و روز و هفته خبرنگار را به بهترین نحو برگزار شود.

 

وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی باید جایگاه رسانه را پاس بدارند، اضافه کرد: مراسم روز خبرنگار امسال متفاوت تر از گذشته برگزار خواهد شد.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس در پاسخ به سئوالی در خصوص برگزاری این شورا و شورای توسعه قرآنی هم گفت: احکام شورای فرهنگ عمومی استان، صادر شده و روز گذشته تقدیم آیت الله دژکام شد.

 

سهرابی با اشاره  به اینکه برنامه های شورای فرهنگ عمومی فارس باید خاص بوده و خروجی داشته باشد، تاکید کرد: این شورا نباید تنها مصوبه داشته باشد.

 

وی در خصوص کتابخانه مرکزی فارس هم اضافه کرد: زمین کتابخانه مرکزی دچار مشکل بود، رایزنی با استانداری و شهرسازی در تلاش هستیم تا زمین در مرکز شهر مهیا شود، تالار مرکزی «مهر» شیراز هم در صورت آماده سازی، سه تالار 800 نفره و یک سالن 2 هزار نفره دارد و کتابخانه مرکزی در آن دیده نشده است و نشست هایی با بخش خصوصی داشتیم که این پروژه به بخش خصوصی واگذار شود و تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

 

پایان پیام/ 130
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار