آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۴:۵۵
دسته: اقتصادی-استان ها
کد خبر: 17719924
افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار
افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار
کارخانه تولید و چاپ پلاستیک در منطقه آزاد چابهار با حضور دبیرشورای عالی مناطق آزاد کشور افتتاح شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان وبلوچستان ، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: این طرح تولیدی در زمینی به مساحت 11 هزار مترمربع و با سرمایه گذاری 360 میلیارد ریال احداث شده است.

کردی افزود: دراین کارگاه 110 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می شوند و 80 درصد محصولات تولیدی این کارخانه به کشورهای همسایه صادر می شود.

وی با بیان اینکه صاحبان صنایع و تجار برای چاپ کالاهای تبلیغاتی هزینه های هنگفتی به شرکت های خارج از کشور پرداخت می کنند، گفت: راه اندازی این کارگاه وابستگی شرکت های تجاری استان به خارج از کشور را کاهش می دهد.

همچنین با حضورآقای بانک مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد کشور دو طرح خدماتی اشتغالزایی شامل بزرگترین مجتمع گلخانه ای کشور با اعتبار 500 میلیون یورو، مجموعه پرورش کروکدیل با اعتبار 5 میلیارد تومان در چابهار کلنگ زنی و یک واحد تولید پلاستیک، دوخت و بسته‌بندی افتاح شد.

دبیرشورای عالی مناطق آزاد کشورهمچنین در سفر به چابهار از کارخانه های فولاد مکران و پتروشیمی نگین چابهار بازدید کرد.

بانک دراین بازدید بر ضرورت تلاش بیشتر و سرعت بخشیدن به تکمیل و تجهیز این مجتمع تاکید کرد.

با بهره برداری از مجتمع فولاد مکران چابهار ،قرار است یک و نیم میلیون تن فولاد در سال تولید شود.

افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی چند طرح اشتغالزایی در چابهار
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار