آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۲:۵۲
دسته: اجتماعی
کد خبر: 17729793
مشکل دارو و تجهیزات پزشکی تأمین اجتماعی تا آخر امسال برطرف شد
مشکل دارو و تجهیزات پزشکی تأمین اجتماعی تا آخر امسال برطرف شد
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا آخر امسال نگران کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی در بیمارستان‌های ملکی این سازمان نباشند، زیرا خریداری و تأمین شده است. به گزارش ایرنا، مهدی درخشان در بازدید از ایرنا به مناسبت هفته تامین افزود: سازمان تامین اجتماعی تمهیدات لازم را برای این که مشکل خاصی برای تامین دارو و تجهیزات مصرفی در مراکز درمانی و بیمارستانی تامین اجتماعی تا پایان سال 97 پیش نیاید، اندیشیده است. وی تصریح کرد: هیچ نگرانی در این زمینه […]
به اشتراک بگذارید:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا آخر امسال نگران کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی در بیمارستان های ملکی این سازمان نباشند، زیرا خریداری و تأمین شده است.

به گزارش ایرنا، مهدی درخشان در بازدید از ایرنا به مناسبت هفته تامین افزود: سازمان تامین اجتماعی تمهیدات لازم را برای این که مشکل خاصی برای تامین دارو و تجهیزات مصرفی در مراکز درمانی و بیمارستانی تامین اجتماعی تا پایان سال ۹۷ پیش نیاید، اندیشیده است.

وی تصریح کرد: هیچ نگرانی در این زمینه نداریم، چرا که در حوزه دارو و تجهیزات پیش بینی های لازم صورت گرفته است و امیدواریم هیچ مشکلی در بیمارستان های این سازمان رخ ندهد.‌درخشان اضافه کرد: ۸۱ بیمارستان و ۲۸۹ مرکز درمانی مانند درمانگاه ها و پلی کلینیک ها مربوط به تامین اجتماعی در سطح کشور فعالیت دارند و تمهیداتی برای اطمینان خاطر بیمه شدگان و مستمری بگیران اندیشیده شده است تا بدانند تامین اجتماعی اقدامات لازم را انجام داده است.

‌وی اضافه کرد: بر اساس آمارها پارسال در بخش درمان مستقیم ۱۳۹ میلیون نفر(مراکز ملکی تأمین اجتماعی) و در بخش درمان غیرمستقیم ۲۶۱ میلیون نفر به مراکز درمانی مراجعه کرده اند. در بخش خدمات بستری هم در مراکز درمان مستقیم ۹۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر و در بخش درمان غیرمستقیم یا مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد سه میلیون و ۴۸۸ هزار نفر بستری شدند و تامین اجتماعی به همه این افراد خدمات درمانی ارائه داده است.

وی تاکید کرد: به تمام این افراد که در مراکز درمان مستقیم یا همان مراکز و بیمارستان های وابسته به سازمان تامین اجتماعی خدمت می‌گیرند اطمینان می‌دهیم که همه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات در این مراکز اندیشیده شده است و بیمه شدگان نباید هیچ گونه نگرانی در این زمینه داشته باشند.‌

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار