آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۲:۵۲
دسته: اجتماعی
کد خبر: 17729795
جدول افزایش 14 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد منتشر شد
جدول افزایش 14 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد منتشر شد
مستمری مددجویان کمیته امداد بر اساس شیوه‌نامه جدید از تیرماه امسال با 14 درصد افزایش پرداخت می‌شود. به گزارش سایت خبری کمیته امداد، براساس آیین‌نامه اجرایی تبصره 14 قانون بودجه سال 97 کشور، مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه‌ها، 14 درصد افزایش یافت که این افزایش از تیرماه در مستمری خانوارهای تحت حمایت اعمال شد. همچنین مابه‌التفاوت افزایش مستمری سه‌ماهه نخست امسال هم به‌حساب سرپرست خانوار تحت حمایت واریز شد. طبق قانون برنامه ششم توسعه و باهدف‌ترمیم مستمری خانوارهای تحت حمایت، مبلغ چهار هزار و 550 میلیارد تومان از محل […]
به اشتراک بگذارید:
مستمری مددجویان کمیته امداد بر اساس شیوه‌نامه جدید از تیرماه امسال با ۱۴درصد افزایش پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، براساس آیین‌نامه اجرایی تبصره ۱۴قانون بودجه سال ۹۷کشور، مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه‌ها، ۱۴درصد افزایش یافت که این افزایش از تیرماه در مستمری خانوارهای تحت حمایت اعمال شد.

همچنین مابه‌التفاوت افزایش مستمری سه‌ماهه نخست امسال هم به‌حساب سرپرست خانوار تحت حمایت واریز شد.

طبق قانون برنامه ششم توسعه و باهدف‌ترمیم مستمری خانوارهای تحت حمایت، مبلغ چهار هزار و ۵۵۰میلیارد تومان از محل مصارف هدفمندی یارانه‌ها به‌صورت ماهانه از سوی سازمان برنامه‌ وبودجه به دستگاه‌های حمایتی اختصاص داده می‌شود که سهم مددجویان کمیته امداد از این رقم سه هزار و ۴۳۷میلیارد تومان است.‌ بر این اساس، مجموع مستمری اول و دوم با احتساب افزایش ۱۴ درصدی، برای خانوارهای یک نفره ۱۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان، دونفره ۲۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان، سه نفره ۳۶۰ هزار تومان، چهارنفره ۴۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان و پنج نفر به بالا ۵۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

درخواست‌های مددجویان اینترنتی شد

فاطمه رهبر، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هم از ایجاد میز خدمت اینترنتی برای عرضه خدمات به شیوه الکترونیکی به مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: مددجویان می‌توانند برای دریافت خدمات از این نهاد به شیوه اینترنتی به سایت الکترونیکی e.emdad.irمراجعه کنند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار