آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۴:۲۹
منبع: حوزه
دسته: فرهنگی-فرهنگی
کد خبر: 17732097
ماجرای قرائت مفاتیح بدون نیاز به عینک در حرم امام رضا (ع)
ماجرای قرائت مفاتیح بدون نیاز به عینک در حرم امام رضا (ع)
حوزه/ جمعیت زوار به طوری بود که تشرف به حرم مطهر سخت و دشوار بود. روزی با زحمت و مشقت وارد حرم مطهر شدم؛ کتاب مفاتیح را باز کردم دست در جیب نمودم تا عینک را بیرون بیاورم؛ چون چند سال است بدون عینک نمی‌توانم خط بخوانم؛ دیدم عینک را فراموش کرده‌ام همراه بیاورم. سخت ناراحت و …
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، کتاب كرامات الرضويه (ع) به قلم على ميرخلف زاده، منتخبی از معجزات امام على بن موسى الرضا(ع) بعد از شهادت است که به مناسبت دهه کرامت و ولادت هشتمین پیشوای شیعیان در شماره های گوناگون تقدیم علاقمندان به این امام همام می گردد.

* بدون عينك 

جناب آقاى حاج محمد حسن ايمانيه نقل كرد در ماه رجب 94 مشهد مقدس رضوى (ع) مشرف شده پس از مراجعت نقل نمودند.

جمعيت زوار به طورى بود كه تشرف به حرم مطهر سخت و دشوار بود. روزى با زحمت و مشقت وارد حرم مطهر شدم؛ كتاب مفاتيح را باز كردم دست در جيب نمودم تا عينك را بيرون بياورم؛ چون چند سال است بدون عينك نمى توانم خط بخوانم؛ ديدم عينك را فراموش كرده ام همراه بياورم. سخت ناراحت و شكسته خاطر شدم كه به چه زحمتى به حرم مشرف شدم و نمى توانم زيارت بخوانم .

در همان حال چشمم به خطوط مفاتيح افتاد، ديدم آنها را مى بينم و مى توانم بخوانم. خوشحال شدم و زيارت را با كمال آسانى خواندم و خدا را سپاس كردم. پس از فراغت و خارج شدن از حرم مفاتيح را باز كردم، ديدم نمى توانم بخوانم و به مانند پيش بدون عينك خط را نمى شناسم و تاكنون چنين هستم دانستم كه لطفى و عنايتى از طرف آن بزرگوار بوده است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار