آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۶:۲۵
منبع: برترینها
دسته:
کد خبر: 17743120
بهتر بود استعفای افتخاری 2 ماه پیش انجام می‌شد
بهتر بود استعفای افتخاری 2 ماه پیش انجام می‌شد
دروازبان اسبق استقلال گفت: اگر قرار بود استعفایی انجام شود بهتر بود 2 ماه پیش انجام می‌شد تا نفر بعدی زمان لازم را برای برنامه ریزی و اجرا داشته باشد.
به اشتراک بگذارید:

میزان: پرویز‌ برومند در خصوص حاشیه‌های ایجاد شده در چند روز اخیر باشگاه استقلال اظهار داشت: کسانی در باشگاه هستند که مایل نیستند استقلال نتیجه بگیرد و موفق عمل کند، اگر قرار بود استعفایی انجام شود بهتر بود ۲ ماه پیش انجام می‌شد تا نفر بعدی زمان لازم را برای برنامه ریزی و اجرا داشته باشد.

دروازبان اسبق استقلال در ادامه تصریح کرد: زمانی استقلال به دنبال کسب ستاره سوم بود و به آن نزدیک شده بود، اما به دلیل کوتاه بینی بعضی مدیران از کسب آن باز ماند. استقلال بازیکنان خوبی جذب نکرده و مسلما در لیگ دچار مشکلاتی می‌شود.

بهتر بود استعفای افتخاری ۲ ماه پیش انجام می‌شد

برومند در ادامه گفت: هم اکنون اکثر تیم‌ها در حال انجام بازی تدارکاتی هستند، اما استقلال در اردوی خارجی به سر می‌برد و هنوز تیمش تکمیل نشده، این تیم باید بازیکنان خوب سال گذشته خود را نگه می‌داشت و چند بازیکن با کیفیت جدید را برای پوشش نقاط ضعف خود به خدمت می‌گرفت. متاسفانه استقلال بازیکنانی جذب کرده که مصدوم هستند و نمی‌توانند عصای دست باشگاه شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه از گوشه و کنار شنیده می‌شود افرادی که فوتبالی نیستد و فقط به دنبال منافع شخصی خود هستند به این تیم بازیکن می آورند. این تیم ۱۲ میلیارد تومان هزینه بازیکنان جدیدی کرده که اطمینان دارم نمی‌توانند به استقلال کمک کنند و به کار این تیم نمی‌آیند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار