آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۲:۰۶
منبع: ایلنا
دسته: استان ها
کد خبر: 17748469
تقدیر ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل آب منطقه‌ای استان
تقدیر ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل آب منطقه‌ای استان
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری این استان از عملکرد شرکت آب منطقه‌ای به دلیل اجرای پروژه‌های عمرانی در حوزه آب به طور ویژه تقدیر کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایلنا از یاسوج، علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحند در شورای اداری امروز که با حضور معاونین استاندار، فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاه‌های احرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان در سالن شماره یک استانداری یاسوج برگزار شد، از عملکرد علی داودی مهر مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای این استان و همکاران وی بطور ویژه تقدیر و تلاش های آنان در اجرای پروژه های آبرسانی در شرایط حساس کنونی را ارزشمند عنوان کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید به مدیران جهت تلاش و کوشش بیشتر در زمینه کار وخدمت به مردم این استان، خاطرنشان کرد: از شرکت آب منطقه‌ای استان بدلیل شروع کارها و فعالیت‌های خوب و مؤثر در زمینه آب و آبرسانی و مدیریت منابع آب خاصه آغاز پروژه‌های بزرگ چند ماهه اخیر به مبلغی بیش از ۹ هزار میلیارد ریال تشکر می‌کنم.

احمدی گفت: انتظار می‌رود خدمات دولت و نظام به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که از سرمایه های اصلی نظام هستند به موقع اطلاع رسانی شود. 

به گزارش ایلنا از یاسوج، در دوران مسئولیت داودی مهر در مدیرعاملی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد بسیاری از پروژه های آبی در این استان فعال شده است.

وی از مدیران جوان و پرتلاش دولت تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با اجرای پروژه های متعدد حوزه توانسته رضایتمندی فراوانی را برای مردم بویژه کشاورزان این استان ایجاد کند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار