آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۸:۴۰
دسته: استان ها
کد خبر: 17757597
کسب مقام دوم تیم دادرس بافق در المپیاد استانی
کسب مقام دوم تیم دادرس بافق در المپیاد استانی
رییس جمعیت هلال احمر بافق گفت: تیم دادرس دبیرستان شهید اکبریان توانست مقام دوم ششمین دوره برگزاری المپیاد آماده را به خود اختصاص دهد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، رییس جمعیت هلال احمر بافق از درخشش تنها نماینده دادرس شهرستان در مسابقات استانی خبرداد و افزود:تیم دادرس دبیرستان شهید اکبریان بافق پس از آزمون درآیتم های مختلف امدادی توانست مقام دوم ششمین دوره برگزاری المپیاد آماده را به خود اختصاص دهد.
حسن پور گفت:ششمین دوره این طرح در طول سال تحصیلی 96-97 در بافق اجرا و دانش آموزان گروه هدف،آموزه های امدادی را فرا گرفتند که پس از پایان دوره آموزش مراحل درون مدرسه ای و شهرستانی المپیاد برگزار شد.
وی با بیان اینکه این تیم متشکل از 14نفر می باشد به تشریح آیتم های این مسابقه پرداخت و تصریح کرد:این تیم توانست در رقابتی تنگاتنگ با سایر تیم های استان و طی آیتم های پناه گیری اضطراری و خروج ایمن ، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی ، حمل مصدوم ، اسکان اضطراری، پانسمان و بانداژ،آتل بندی و اطفا حریق به صورت کتبی و عملی مقام دوم این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.
رییس جمعیت هلال احمر بافق هدف از اجرای این طرح را آمادگی دانش آموزان برای روزهای سخت و بحرانی و ترویج فرهنگ امداد و کمک های اولیه در بین خانواده ها و درنتیجه ایجاد جامعه ایمن عنوان کرد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار