آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۹:۱۵
منبع: ایکنا
دسته: استان ها
کد خبر: 17758011
وجود نوجوانان حافظ قرآن، مانع نزول عذاب الهی است
وجود نوجوانان حافظ قرآن، مانع نزول عذاب الهی است
گروه فعالیت‌های قرآنی - نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی وجود نونهالان و نوجوانان قرآن خوان و حافظ قرآن را مانع نزول عذاب الهی دانست و گفت: وجود امامزاده و بقاع متبرکه در هر منطقه‌ای موجب نزول رحمت و برکت الهی در آنجا می‌گردد.
به اشتراک بگذارید:

وجود نوجوانان حافظ قرآن، مانع نزول عذاب الهی است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در تور رسانه ای پویش امامزادگان سرزمین من در امامزاده سیدبهلول خوی با اشاره به اینکه امامزادگان و بقاع متبرکه از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، افزود: به طور یقین وجود امامزاده در هر منطقه موجب نزول برکت و رحمت الهی در آنجا می گردد.

وی ادامه داد: وجود امامزاده سیدبهلول و سیدهادی در کنار هم در این شهرستان موجب ایجاد امنیت معنوی برای مردم گردیده است و البته برخی الطاف الهی پنهان هستند.

کبیری با بیان اینکه همه به عشق نوادگان امیرالمومنین علی (ع) در امامزادگان حضور می یابیم، تصریح کرد: ایرانیان همیشه نسبت به امامزادگان و اهل بیت ارادت خاصی داشته اند و آنها را به عنوان منبع آرامش دانسته اند.

وی خاطرنشان کرد: از جمله کارهای خوب اداره اوقاف به عنوان برنامه ریزی سیستماتیک، بحث توجه به امامزادگان بوده است که همواره در امر تجلیل و گرامیداشت مقام آنان پیش قدم بوده اند.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در تمام نقاط کشور، امامزادگان و بقاع متبرکه فراوانی وجود دارد که هرکدام نقطه نزول رحمت در آن جا به حساب می آید.

انتهای پیام

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار