آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۴:۵۰
دسته: فرهنگی
کد خبر: 17762330
جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت‌های کانون موسیقی این شهرستان شاهرود
جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت‌های کانون موسیقی این شهرستان شاهرود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان درسفر یک روزه خود به شاهرود در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت‌های کانون موسیقی این شهرستان حضور یافت.
به اشتراک بگذارید:

هنرمندان با هنر خود امید ، نشاط و آرامش را برای جامعه فراهم می رسازند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان درسفر یک روزه خود به شاهرود در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت های کانون موسیقی این شهرستان حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود ، دکترمحمد رضا سوقندی پنج شنبه 28 تیرماه در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت های کانون موسیقی با بیان اینکه هنرمندان می توانند با هنر خود امید ، نشاط و آرامش را برای جامعه فراهم سازند ، گفت : باید تلاش گردد زیرساخت ها برای ارائه فعالیت های فرهنگی هنری در این شهرستان گسترش یابد .

وی با توجه به کمبود فضاهای فرهنگی هنری در شهرستان ، تشویق افراد علاقمند و سرمایه گذار بخش خصوصی برای زیرساخت ها ی فرهنگی هنری را مهم عنوان کرد .

سوقندی با اشاره به رونق اقتصاد هنرمندان هم گفت : اگرتولید و خلق آثارفرهنگی هنری در تمام عرصه ها با محتوا و مورد استقبال جامعه و خانواده ها واقع گردد، قطعا نقش مهمی در رونق اقتصاد هنرمندان دارد .

وی خاطر نشان کرد : با توجه به منابع و پتانسیل بالایی که درعرصه های فرهنگی هنری این شهرستان موجود است ، آثار فرهنگی هنری هنرمندان می تواند به خارج ازاستان هم صادر گردد .

 دراین نشست صاحبان فکرو اندیشه و اعضای کانون موسیقی شهرستان هم نظرات و پیشنهادات خود را در پیشبرد هرچه بهتر فعالیت های موسقی و اجراهای صحنه ای درشهرستان  را مطرح کردند .

گفتنی است : در پایان این نشست از زحمات مهران حاج محمدی به عنوان یکی از فعالان جوان عرصه موسیقی تقدیر و به عنوان مسئول کانون موسیقی این شهرستان معرفی شد .

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار