آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۵۶
منبع: دانا
دسته:
کد خبر: 17770739
‌سیما رئیسی زائراولی حرم رضوی می‌شود+تصاویر
‌سیما رئیسی زائراولی حرم رضوی می‌شود+تصاویر
مسئول ارتباطات و اطلاع رسانی کاروان زیر سایه خورشید سیستان وبلوچستان گفت: مسئول ارتباطات و اطلاع رسانی کاروان زیر سایه خورشید سیستان وبلوچستان از هدیه ویژه آستان قدس رضوی به دختر نابینای بلوچ در چابهار خبر داد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمجتبی طباطبایی زاده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود:خدام آستان قدس رضوی در ادامه اجرای ‏برنامه های فرهنگی خود در دهه کرامت، راهی منزل یکی از بانوان روشندل اهل سنت شده و از نزدیک با وی دیدار کردند.
وی تصریح کرد: سیما رئیسی یکی از بانوان اهل سنت روشندل می ‏باشد که علیرغم نابینا بودن، موفق شده است مدارج عالی تحصیلی را تا سطح دکترا پشت سربگذارد که مایه افتخار و الگوی ‏دختران است‎.

وی ادامه داد: این دختر اهل سنت فعال محیط زیست نیز می باشد که در فضای مجازی کمپین پاک سازی ساحل چابهار را اجرا ‏کرد‎.‎
به گزارش خبرنگار اعزامی عصرهامون، سیما رئیسی در این دیدار با اعضای کاروان زیر سایه خورشید که صبح امروز در محل منزل وی صورت گرفت، ‏بیان کرد: معتقدم که از هر چیزی که لذت میبریم و جزء نعمات و مواهب خدادادی است ، باید حفظ و نگهداری کنیم که اجرای ‏کمپین فضای مجازی پاک سازی ساحل چابهار را نیز در راستای این اقدام آغاز کرده و ادامه می دهم.‏
با توجه به اینکه سیما رئیسی تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده بود از سوی آستان قدس رضوی، سفر به بارگاه ملکوتی ‏امام رضا(ع) به وی هدیه شد‎.‎

انتهای پیام/
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار